BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #660915 przez MamaBąbelka
Monix, wyobrażam sobie, jak Ci musi być ciężko :/, no ale każdy kolejny tydzień, to bardzo dużo dla chłopaków :).

Agniesia, no i nie kupuj zbyt dużo pieluszek od razu, bo może się okazać, że dziecko ma uczulenie, mąż przecież zawsze może podskoczyć do sklepu. Ja bym kupiła te mniejsze pieluszki na sam początek, jeśli kupisz te 4-9 kg, to mogą niestety przeciekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660918 przez agniesia1604
Monix napisał:

Hej kobitki, tak sobie was podczytuje, ale jakoś nie mam weny do odpisywania...
U mnie nadal nieciekawie, ale zapewne lepiej już nie będzie :dry: Teraz do bólu kręgosłupa i nadmiernego napięcia skóry na plecach i brzuchu doszły problemy z normalnym oddechem - jest bardzo spłycony. Czasem mam wrażenie, że się zaraz uduszę. Coś strasznego :huh:


Współczuje tych bóli kręgosłupa wiem co to jest... ale z oddechem... u to nie fajnie ...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660920 przez agniesia1604
MamaBąbelka napisał:

Monix, wyobrażam sobie, jak Ci musi być ciężko :/, no ale każdy kolejny tydzień, to bardzo dużo dla chłopaków :).

Agniesia, no i nie kupuj zbyt dużo pieluszek od razu, bo może się okazać, że dziecko ma uczulenie, mąż przecież zawsze może podskoczyć do sklepu. Ja bym kupiła te mniejsze pieluszki na sam początek, jeśli kupisz te 4-9 kg, to mogą niestety przeciekać.


A widziałaś że ich jest 156 sztuk jakoś tak?
Nie za dużo?

Kurde nie znam się:P

W sumie 8 dziennie ... to 20 dni....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660943 przez Joanna89
Niesia w biedrze takie różne dzieciaczkowi rzeczy

www.okazjum.pl/biedronka/gazetka/gazetka...3-05-2013,16043.html

ja z goleniem też nie mam problemów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660954 przez EwelinaB87
ja mysle ze przy piersi to bedzie 12 dziennie czyli 10dni :P

wszedzie jest napisane wymiary gondoli: 76x34x18 cm; wiec nie wiem gdzie te 10cm.

fajnie macie ze nie przybieracie, ja odczuwam że dziecko mi juz wiecej zabiera, bo jakos chyba gorzej sie odzywiam, a tyje...
tyć będę nic nie poradzę, jednak muszę wziąć się za siebie

ja w temacie wózków wciąż jestem każdy ma swoje zalety, ale kurdę jak widzę te wózki gdzie gondola chybocze się jak oszalała to mnie skręca w lupo jest taki fajny pałąk do blokowania, dziwne że inni producenci nie zwracaja na to uwagi ani nie montują czegoś takiego, to w sumie jedyna wada cadeta. no może poza małymi przednimi kółkami...
poza tym oglądałam kilka testów i powiem wam że nie zwróciłabym uwagę na takie szczegóły jak:
1. głośna regulacja budki, oparcia (pstrykanie) może obudzić dziecko
2. wizjer albo moskitiera z góry budki (nie chroni przed słońcem)

Najbardziej ubolewam na tym że za każdym razem jak ide do sklepu to wydaje mi się że juz wszystko wiem a tak nie jest obczytalam sie chyba juz za wiele, a jak ide do sklepu to wiem wiecej niz pracownik co mnie wnerwia niemilosiernie...

Agniesia masz jakies foty małego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660957 przez patka1603
Hej dziewczynki ja już po wizycie Kacperek wazy 975 g i wszystko z nami w porządku tzn przynajmniej w miarę...
Lekarz powiedział że nie mam się przejmować cukrem gdyż jest to pewnie powiązane ze stanem zapalnym i bakteriami. Jak by była to cukrzyca to jeszcze powinien mi wyjść w moczu jakiś 2 współczynnik- nie pamiętam jaki ale lekarz powiedział że jest on w normie. Przepisał mi furargin 3x2 tabletki i po leczeniu mam powtórzyć badanie moczu. Położna stwierdziła że mam strasznie spuchnięte stopy i zaleciła krem z arniki- ponoć rewelacyjny jest! Następną wizytę mam również 19 czerwca :laugh: tak jak ty agniesia.
Joanna ja ciśnienie dzisiaj miałam takie samo jak ty, pewnie przez pogodę, chociaż zazwyczaj nie mam o wiele wyższego. Między wizytami przybrałam 2 kg czyli 6 na plusie- czyli bardzo ładnie

a co do biedronki to już dzisiaj były te gadżety z gazetki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660962 przez agniesia1604
EwelinaB87 napisał:

ja mysle ze przy piersi to bedzie 12 dziennie czyli 10dni :P

wszedzie jest napisane wymiary gondoli: 76x34x18 cm; wiec nie wiem gdzie te 10cm.


a widzisz bo ja wciaz mysle o tej CAPTIVI z 2013 roku która mi sie podoba:))))
www.owd.net.pl/TAKO-CAPTIVA-MIASTO-GONDO...OSC-2013-pid-41.html

a to jest tzw: MISA z 2013 roku ... bo CAPTIVA też jest ale z 2011 i jest rzeczywiscie mniejsza:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660964 przez Joanna89
patka super,że z malutkim ok :)
No ja dziś nie szłam do Biedry , jutro z rana pójdę :) jedziemy oglądać wózki więc wstąpie:)
A pogoda dziś faktycznie do bani, ja ciśnienie mam zawsze Ok a tu dziś takie niskie..ale nie ma się co martwić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660968 przez agniesia1604
mam jedno zdjęcie buźki takie zamazane ... ale mam za to skaner schowany :P i nawet nie myślę go na razie wyciagać...:P Bo mam posprzatane:))))) hehehehe


Ja też jutro się przejade do biedronki...
o 18 mamy szkołe rodzenia a potem do szpitala jedziemy na wizytację...
w piątek do szefa na herbatke:P
musze mu nieco nagadać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660970 przez EwelinaB87
co do gondoli to największe mają te retro wózki, one mają nawet 86cm długości, ale dla mnie nieskrętne kółka to dramat, wiec odpadają.
Natomiast średnia to 75-80x32-36cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660971 przez Joanna89
a ja na kolacje mam kluski z mięsem mmmmm :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660975 przez EwelinaB87
kluski czyli pyzy czy łazanki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660983 przez Joanna89
kluski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660984 przez agniesia1604
Mojemu mężowi ten wózek się bardzo podoba:
www.owd.net.pl/TAKO-ELSSAL-GONDOLA-CZARN...OSC-2013-pid-64.html

Powiedziałabym ze taki bardziej sportowy...
Ja dotykałam i zaglądałam do tych wózków , i do lareta i do captivy 2011 i captivy Misy 2013 no i do tego Citi Move...

I najładniejszy, najwygodniejszy to mi się ten CAPTIVA MISA miasto 2013 spodobał ... Mohican ... to jest imitacja lnu coś takiego :) ...to trzeba obejrzeć na żywo ...

Bo prawda jest taka że nie kazdemu kolory się mogą podobać ... na żywo jest duża różnica:)

Ja zawsze dotykam , sprawdzam czy na zameczek czy na rzepy środek w gondoli...
jaki materacyk i jak podnoszone jest oparcie...
No powiem tak w Citi Move fajnie się podnosi ... bo jest taka specjalna rączka..:) w Captivi niestety na takie blokady typu jak przy desce do prasowania:P



Ewelina, ja się boje jechać do kolejnego sklepu bo zaraz co innego mi się spodoba ...heheheheheheheheheh:)

Wózki praktycznie wszystke są piękne :))))))))) i w kazdym maleństwo będzie wyglądało cudnie:)))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660990 przez agniesia1604
aż boję się ze jutro dady nie będzie:P


Chyba z samego rana pojadę ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl