BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #503204 przez Monix
Rozmawiałam ze znajomym lekarzem i powiedział, ze mam się nie martwić jeżeli pies szczepiony i jeśli jest to niewielkie ugryzienie - czyli potwierdziły się Sylki słowa :) ale mimo wszystko zaczęło mnie to trochę boleć, bo jakby nie patrzec troszkę ścisnął tymi kłami, chyba już przestanę się w ten sposób "zabawiać" z moimi psiurami :P

Jeszcze dodam tylko coś na temat rozstępów. Przez całą poprzednią ciąże smarowałam się oliwką i pomimo ogromnego brzucha nie wyszedł mi ani jeden - moja radość była ogromna, niestety przedwczesna... w momencie kurczenia się skóry po porodzie, wyszło mi ich dość sporo :dry: Na szczęscie nie były jakieś wielkie, takie małe kreseczki, które z czasem zbledły, ale jak się dobrze przyjrzeć to je widać... mam nadzieję, że tym razem nie dojdzie kolejnych parę do kolekcji :huh:

agataxii już jakiś czas temu oglądałam tego typu spoty, włos się na głowie jeży! U nas w Polsce mogliby takie puszczać w TV...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503208 przez sylka
Monix super że wszystko oki :) A ręka boli bo tak jak piszesz ścisnął a taki pies jak Twój to ma sporo siły i silny uścisk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503267 przez Biała
Monix ciesze się z Tobą, że wszystko ok ale fakt faktem trzeba uważać.
Agaraxii ja tez mam 2 koty co prawda są typowo domowe ale mimo wszystko boję się zarażenia toksoplazmozą, zastanawiam się czy nie oddać ich na czas ciąży rodzicom ale dają mi tyle radości i ciągle odwlekam tą decyzje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504527 przez Monix
Co tu taka cisza nastała? Czyżby zbliżające święta? :silly: :lol:
Mnie od 2 dni zaczyna z rana mdlić, póki co nie wymiotuję, ale jakoś tak nie zaciekawie się czuję :X A u was jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504539 przez ziii
Heheheh, coś w tym jest - ja co prawd na urlopie, ale za to ciągle w kuchni. Piekę, piekę, piekę i końca nie widać :silly: U mnie z objawami różnie, raz jedno się nasila, raz drugie. Śpię nadal dużo i czuję się trochę ogłupiała, ale teraz doszedł do tego ból jak nie brzucha to pleców w krzyżu albo w biodrze tudzież pośladku :unsure: Nie wiem co to za objaw, ale przyjemny jest średnio :angry:

Jak tam świąteczne przygotowania, dziewczyny? A plany sylwestrowe już jakieś macie? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504550 przez Biała
Ja na święta jadę do rodziców więc dopiero od jutra zacznę rządzić w kuchni ;-) A objawy u mnie wciąż te same bul podbrzusza choć od rana dzisiaj nic nie czułam i okropna senność;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504575 przez Smerfetka
Mnie też dzisiaj coś muli, jak otworzyłam rano lodówkę to zzieleniałam takie wszytsko wydało mi się niedobre :/ Ehh to w sumie pierszy taki dzień bo do dzisiaj nie czułam prawie żadnych objawów :)
A ja na Święta zaprosiłam rodzinkę męża i moją. Rozdzieliłam robotę pomiędzy Mamę i Teściową i czekam. Wprawdzie też coś tam przygotuję ale to drobnostki - sałatka i kompot z suszu :) W Święta zamierzamy im oznajmić że zostaną Dziadkami po raz drugi więc chyba wybaczą mi moje lenistwo ;P choć nie wiem czy ciąży nie zdradzą im na wejściu moje odrosty :D wczoraj miałam mieć fryzjera ale odwołałam. Cały dzień biłam się z myślami - iść czy nie iść, mój gin wprawdzie mówi że można ale naczytałam się na internecie przestróg i w końcu zrezygnowałam. Najważniejsza jest przecież dzidzia :)
A Sylwestra spędzamy w domku, jakoś nie mam ochoty gdziekolwiek wychodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504831 przez ziii
Hahahaaa temat odrostów przypomniał mi, że muszę odwołać jutrzejszą wizytę u fryzjera. Postanowilam zrobić tak, jak ty - to znaczy wstrzymać się z farbowaniem do II trymestru. I już nie wiem, jak to wytrzymam, bo zwykle jestem bardzo pedantyczna w tej kwestii i chodzę regularnie co 5-6 tyg (zresztą mam bardzo jasny blond i przy tym kolorze niestety wszystkie odrosty strasznie widać :/)... chyba lustro po prostu wyrzucę :P

My się wybieramy na bal. Pierwszy raz w życiu tak sobie wymyśliłam. No i masz babo placek, będzie bal na trzeźwo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505128 przez Smerfetka
No ja też mam bardzo jasny blond a odrosty ciemny blond :P
W zasadzie jednolity bardzo jasny blond robię dopiero od 3 m-cy. Wcześniej miałam balejaż i odrosty aż tak bardzo nie rzucały się w oczy. Ale diabeł mnie podkusił i zrobiłam :) Już teraz mam 1,5 cm odrost a od spodu 3 cm bo jak na złość przed miesiącem stwierdziłam że nie będę męczyć włosów i zrobię tylko górę bo na święta i tak trzeba zrobić całość :/ tym sposobem jak pójdę w 2 trymestrze to od spodu będzie ok. 6 cm a z góry ok. 3,5 :ohmy:
Mimo iż w Hollywood teraz moda na odrosty to ja zamiezram nie wychodzić z domu bez czapki a po domu zainwestuję w grube opaski :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505193 przez Monix
A ja jeszcze rok temu miałam długie czarne włosy, zachciało mi się zmiany i farbnęłam się na rudo :) po jakimś czasie rudy mi się też znudził i zrobiłam czerwony :laugh: Miesiąc temu wróciłam do swojego koloru (ciemny blond) i jakieś 3 tygodnie temu zrobiłam sobie takie właśnie odrosty, o których wspomina Smerfetka i mam spokój hehe :P przynajmniej na czas ciąży, a potem kto wie, czego mi się zachce :ohmy: :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505287 przez kropka1987
Cześć dziewczyny!
z moich obliczeń wynika że mój termin to początek sierpnia. To moja pierwsza ciąża. Mam nadzieję że będziemy się wspierać wzajemnie bo ja jak na razie mam niezłego cykora :laugh:
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505417 przez Smerfetka
Monix szalejesz z tymi kolorami :D ale na ciążę dobrałaś idealny ;)
Kropka witamy i nic się nie martw, wszystko będzie dobrze, ciąża to cudowny stan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505428 przez EwelinaB87
Ja już mam dość wczoraj zwymiotowałam całe śniadanie,a po powrocie z pracy cały obiad,
jak tak to ma wyglądać to może nic nie jesc :X ?

co tu jeść żeby nie wypadło ze mnie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505474 przez ziii
Heh, i tu musze cie zmartwic - jak sie nie zje to bywa jeszcze gorzej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #505500 przez ziii
Kurcze, dziewczyny - zapedzilam sie dzisiaj na strony z odzieza ciazowa. Chcialabym miec juz taki brzuszek, zeby byla mi potrzebna :D znacie jakies fajne adresy sklepow? Bo widze, ze bywa roznie - sa fajne ubrania, ale sa tez takie, w ktorych wyglada sie jak worek ziemniakow co najmniej :silly:

A w ogole to skad jestescie? Ciekawi mnie, jak wyglada mapa naszych sierpniowych dzieciaczkow :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl