BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723025 przez kalina
paulinka a myslalam ze cie unormowali i dopiero wypuscili. ale mam nadzieje ze ten chlodek i na ciebie lepiej dziala. a moze po ciazy mina jednak dolegliwosci

iza jak leki dzialaja to dobrze. jednak duzo moga zdzialac badania i wczesne wykrycie choroby..

asiek najwazniejsze ze maly bedzie mial kochajaca mame babcie i psa:) te chlopy to jednak glupie sa i zaluja swoich decyzji dopiero jak jest za pozno. a malemu powinno byc fajnie ze nie bedzie sie musial mamusia dzielic :P
a co do pracy to wierze ze przyjemnie bo raczej ludzie kochajacy konie maja pozytywne nastawienie i wielkie serce (przynajmniej po tych co znam to zauwazylam)

kurcze papi faktycznie cos sie dlugo nie odzywa. ale jak pojechala z cisnieniem to moze ja zatrzymali w szpitalu zeby uregulowac. jednak stresujacy jest brak kontaktu

ide spac bo juz padam i brzuszek mnie denerwuje i plecki. oj szkoda ze masazysta w pracy.



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723039 przez asiek89
O tak, pies bywa pożyteczniejszy niż chłop :D
Ja też się cieszę mimo wszystko, chociaż na pewno będą trudne momenty. Ale zawsze są, nawet w pełnej rodzinie.

Trzymajcie się dziewczyny mocno, w dwupakach jak najdłużej, co by maluchy urosły jak trzeba :)
A my tymczasem zmykamy spać. Dobrej nocy wszystkim :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723060 przez agamo
Asia to juz wiem jak sie zgadalyscie z Iva Obie anty siusiaki :p hehehe żartuje oczywiście wiadomo każdemu różnie sie układa najważniejsze ze wszystkie równo pragniemy tych maluszkow co siedzą nam pod sercem! A z kim będziemy wychowywać to juz bez znaczenia!

Nefeli eh my takie dwie bidule na wygananiu to i smutno czasem bez rodzinki! No ale juz niedługo będziemy mieć do kogo nawijac i przynajmniej przez rok nam nie uciekła bo chodzić nie bedą umieć! :D

Asia nubi jeszcze tak sie do gaduly przyzwyczaisz ze ci jej w domu brakować będzie!

Izula oby ta cholestaza sie uspokoiła i po porodzie najlepiej znikła!

Kalinka wierze ze wytrzymacie i ty i Nubi i Nefeli a jak sypniecie to najlepiej razem :p ale by to było! Napewno zdarzy sie któryś dzień ze sypna sie dwie wrzesnioweczki naraz!

Papi jak nas podczytujesz to napisz czy wszystko oki?
Widziałam ze ostatnio sie logowala 8.08 hmm może faktycznie w szpitalu leży!w sumie to tez juz na bezpiecznym tygodniu sa więc wszystko możliwe!

Dobra i na mnie pora papapa dobrejnocki brzuchatki

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723065 przez MyMelange
Oooo nowa mamusia z identycznym hobby :) Milo, ze koniara sie pojawila:) Ja na swoim koniu nie jezdze juz od grudnia i stoi bidulek i teskni :(

Bylismy na zlocie Harleyowcow w Karpaczu, ale szalu nie bylo. Nawet powietrze lekko przyprawione spalinami ;P


Widz, ze foto kojarzy sie zjednym :) No jakbym miala takiego siura dziwczyny, to bym co noc kibel zalewala ;P



Spijcie dobrze dziewuchy :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723071 przez Alivva
Ja jak zwykle zawitałam późnym wieczorkiem :)
Ujarana dymem z grilla i w świetnym humorku zaraz pomykam spać :) Jutro trzeba młodego spakować na wyjazd z "tatusiem"........ Niby na 2 tygodnie ale znając moje ukochane dziecko wytrzyma z nim max tydzień :D i bardzo dobrze,niech szybko wraca,co ma się tam nudzić :P

Karolcia-nie gratulowałam Ci jeszcze,więc robię to teraz :) Laski mają rację-czas nie ma znaczenia,najważniejsze,że czujesz się spełniona i szczęsliwa a czytam,że dzionek miałaś mega udany :) Tak 3maj :)

Villemo-świetny ten pajac znalazłaś :) Kupiłaś??? Ja nie będę zapeszać,bo po cichu liczę,że moja lalunia będzie grzeczną dziewczynką :D

Nubi,świrku....uśmiałam się do łez z tego Twojego "jeżdziectwa" hahahaha Dobry ogier nie jest zły hahahaha

izula...z tego co pamiętam to Iwonka pisała,że koszyczki kupiła w Jysk'u ;)
www.jysk.pl/750/232/ag/catalog/ mają tego trochę ;)

KarolciaZumba-ja z tą energią to tak różnie. dzis to mnie nosiło od rana więc sprzatając dom szłam jak burza z napędem dodatkowym nie czując nawet zmęczenia a czasem mam takiego lenia,że az mnie boli te moje lenistwo.

Daga,wygrillowałam się za siebie i Ciebie i jeszcze 5 innych dziewczyn :)
Na komary mogę Ci moją Mię pożyczyć :) Jest niezawodna :) Komary,ćmy,pająki.....trzymają się z dala odkąd Mia jest ze mną :)

Nie wiem czy Wy też tak macie ale ja często w rozmowach przytaczam jakies historie z forum :) Jesteście normalnie jak "rodzina" :D

Aga,Ty moja bystrzacho :) Dobrze skojarzyłaś :) Zgarnęłam Aśka z forum dla samotnych mam :) a,że tam się nic nie dzieje to nie mogłam pozwolić,żeby się tam nudziła :) Tu na wrześniówkach z nami będzie jej dobrze :)
Tak o tym sypaniu się....na pewno tak będzie,że w niejednym dniu się sypną dwie albo i więcej :) Aż jestem ciekawa która urodzi w tym samym dniu co ja :D

Oooo Kinia już mnie uprzedziła,a chciałam właśnie napisać,że się zgadacie z Aśkiem ze względu na KUNIE :)
Na zlocie mało ludzióffffff bo się zjechali do Wolsztyna na Festiwal Czyste Country :D Maaaaaasa ludzi nas dziś nawiedziła :)
www.country.wolsztyn.pl/pl/

Zaraz pokombinuję i Wam wrzuce mojego kowboja :) Tym razem na żelaznym rumaku :)

Mój Don Chichot :)


Aaaa i jeszcze jedno...
Dziewczyny,które jeszcze z nikim nie wymieniły się numerem telefonu bardzo proszę to czym prędzej zrobić. Wybrać sobie kogoś i na priva pisać. Przecież to nie problem a zawsze będziemy spokojniejsze mając kontakt.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723082 przez karolcia1919
Hejka;)
My juz nie spimy ;)

Mialam znow glupi sen...bylam na porodowce...a tam wszystkie wy tez...ale najgorsze ze urodzilam...maly byl taki malenki..i nie plakal..i krzyczalam czemu on nie placze;(;(;(;(;(


Dzis jakos planow zbytnio nie mamy...moze poprasuje...
Jutro mam wolne...rano po wyplate ;p i z siostra na male zakupy do szkoly;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723086 przez Nubi
Dziewczynki dzien dobry :lol:
Moje sniadanie dzis jest bardzo domowe: musli z owocami i jogurtem :P to dla poprawienia humoru, wczoraj na chwile dopadl dol... Zla energia krazy ale o tym juz nie ma co gadac :blink: wspolokatorki nie bedzie mi brakowac a wrecz wymienilabym na cala plage komarow (Daguś mozemy sie wymieniac) :silly: (nie jest taka zla, mysle ze gdybym nie byla w ciazy nie robila by na mnie wrazenia) B)

Iva nie czytajac pierwszego podpisu nad zdjeciem myslalam ze to Ty w wieku swojego syna... I ze siedzisz na koniu bo przeciez tylko glowe widzialam :laugh:

Agamo tez mmi to samo przyszlo do glowy jak Aska napisala ze od Ivy :lol: zaliczam sie do bystrzachow :blush:

Do pozniej :kiss:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723087 przez kocham_cie
Hej brzuchatki :kiss:
Ja też jak zwykle witam się z samego rana :) po fantastycznej chłodnej nocy zapowiada się ciepły jak nie parny dzionek... uff na samą myśl się poce :S

Witam nową Asię i Patryka...we wrześniu chłopy rządzą :woohoo:

Kurka Izula też teraz troszkę zeschizowałam z tą cholestazą, a to ze względu na moje swędzenie skóry w nocy... moje biedne stopy są całe w ranach bo tak okropnie je drapię, dłonie raczej nie ale czasem przez noc potrafię wziąć 3 razy prysznić bo tak nie całe ciało swędzi... chyba powinnnam wpomnieć jednak jutro o tym doktorkowi na wizycie :dry: myślałam że to od upałów...

Serku jak tam???

Nubi jak myślę że znowu się robi gorąco to mi aż ciebie tam w tym szpitalu szkoda... :(

Jutro wizyta u mojego gina... ciekawe czy będzie robił usg bo miałam robione w szpitalu w poniedziałek... a co tam jak poproszę to pewnie zrobi... no i muszę w końcu zacząć temat L4 bo 17 kończę urlop a do pracy już nie mam siły wracać...

Teraz pora na kaffke i jedziemy z D. do obi po farby... półki nad łóżeczko małego.. do jyska po koszyczki które zareklamowała iwonka... i pewnie jeszcze masę innych rzeczy które wpadną nam w łapki :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723088 przez kocham_cie
Iva kochana kolejny tydzień za nami :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723108 przez słonko
Dzien dobry :-)

Witam po fatalnej nocy, ktora zafundowalam sobie na własne życzenie :dry: Napilam się tuż przed snem czarnej herbaty (czego nigdy normalnie nie robię, bo wiem, że mi nie wolno). No i dokladajac do tego dudnienie z pobliskiego coke live music festival i fakt, ze w ciagu dnia zdrzemnelam się chyba ponad godzinę, otrzymałam problemy z zasnieciem chyba do 4! Ależ wymęczyłam siebie i Młodego. Biduś nie spał razem z mamą. I razem z mama wstał o 7... :dry:

Z zaległości: witam nową Asię o jej synka :)

Nubi, takie śniadanko to ja też lubię :-) rozumiem, ze sama sobie przyrządzilas, bo nie wierzę, że szpital zaserwował...

Cieszę się, że reszta dziewczyn juz w domach :) no ale w sumi nie wiemy co z papi. I niagara chyba wczraj nie zagladala...

Ja coś czuje, że posypię sie przy tej pelni 21.08. Albo dopiero przy następnej... Sama nie wiem co bym wolała, chyba wcześniej...

Milego dnia!

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723110 przez agamo
Dzien dobry

Iva :D :D slodzisz mi tak od rana :D chyba dobry dzien bedzie :D SLiczny ten twoj kowboj! I widac ze na pierwszej fotce podobny do ciebie! Ja tez tak mam ze opowiadam o forum znajomym czy mamie A maz jak wraca z pracy to zawsze sie pyta co tam u forumowiczek albo czy ktoras sie juz rozpakowala :D chyba dlatego ze wie ze jestem uzalezniona :P No i fajnie ze nowa mamusie zwerbowalas czym nas wiecej tym lepiej!

Karola ja ostatnio codziennie mam sny ale w zadnym nie jestem w ciazy Dzisiaj snilo mi sie ze wrocilam do podstawowki i nauczyciele ci sami i ksiazki i wogole. No i co noc sni mi sie maz, ze nie jestesmy malzenstwem i on mnie podrywa albo sie do mnie przystawia :D i wczoraj jechalismy do znajomych i po drodze patrze a tam kon z wzwodem zaczelam sie smiac i mowie mezowi ze nie dziwne ze mam takie sny jak nawet konie z wzwodami widze. :P

Nubi ja wczoraj tez mialam dolek puscilam ze dwie lezki i dopiero wypad do znajomych mi humor poprawil eh teraz pewnie tak bedzie ze bedziemy miec dolki z przemeczenia z niewyspania i z braku zaradnosci Najwazniejsze zeby szybko przechodzilo! no i zawsze mozemy wejsc na forum poczytac o wariatkach wrzesniowych i odrazu humor przychodzi.

Madzik gratulacje z nowego tygodnia No i udanych zakupow No i jutro przywiez jakies fotki Antosia!ciekawa jestem jaki duzy juz jest! A ta cholestaza sie nie przejmuj tylko powiedz lekarzowi Mysle ze moze cie swedziec od goraca ale zawsze warto sprawdzic!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723111 przez MyMelange
Iva fantastyczny synek :) Piekne ma t oczy :) A z kolezanka Asia pewnie sie zrozumiem co do braku "ogierowania", bo to faktycznie dla takich osob jak my spore wyzecznie. Ja tak dlugo czekalam z ciaza wlasnie ze wzgldu na mojego ukochanego konia.

Madzik kurka koniecznie mow doktorowi o tym swedzeniu! Moja kuzynka miala cholestaze i to nie zarty, a zaczelo sie wlasnie od swedzenia stop, a skonczylo na nieprzespanych nocach, bo miala ochote sie cala zadrapac (maluch sie urodzil i jest wsio w porzadku na szczescie :)). Takze prosze tam meldowac zaraz po slowie Dziendobry :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723113 przez agamo
Słonko wiataj w klubie ja tez bym wolala wczesniej I tez bym sie nie obrazila posypac 21 Mozemy razem :D

Niagara chyba na weselu miala byc A papi nie wiem kurcze dlugo sie juz nie odzywa Mam nadzieje ze wszystko wporzadeczku u niej Chyba nikt nie ma do niej numeru wiec pozostalo nam czekac!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723116 przez izula
Cześć dziewczynki :)

Kocham cię :) jak lekarz to zignoruje to idź zrób sobie sama badania. Te 4 badania kosztują nie całe 30 zł a na pewno warto chociażby, żeby się uspokoić.
Przyzczyn tego może być wiele ale jedno jest pewne, że najczęściej po porodzie cholestaza znika. Jednak wykryta we wczesnym etapie tak jak u mnie jest do opanowania i nie ma strachu. Moje wartości były przekroczone od 20-50 jednostek a podobno w najgorszych przypadkach może być przekroczenie nawet o 400. Jestem bardzo wdzięczna mojej pani dr, że tak trzyma rękę na pulsie i niczego nie bagatelizuje. Oprócz leków ziołowych mam jeszcze dietę wątrobową.

Alivva dziękuję za linka do koszyczków :)

Słonko przykro mi, że nie przespaliście całej nocy. Też czasami zrobię taką głupotę a potem wstaję jak by mnie walec drogowy przejechał.

Nubi mi mąż do szpitala przywiózł wentylator i to mi ratowało życie bo inaczej bym się roztopiła.

Karolcia nie stresuj się głupimi snami. To przez to, że coraz bliżej i martwisz się, pewnie nawet podświadomie. A to potem się odzwierciedla właśnie w głupich snach.

Nefeli dziękuję za ciepłe słowa. Patrz jak nam mało zostało z tym leżeniem. Ja się tylko modlę, żeby już nic się do mnie nie przyplątało bo chyba pobiję rekord w ciąży pod względęm ilości diagnoz. Od przeziębienia, po zapalenie pęcherza, złe wyniki z moczu, skracającą się szyjkę, stawiającą się macicę a teraz problemy z wątrobą i za mało białka. Brr... mam dość.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723151 przez paulinka.k22
Dzień dobry :)

Izulka dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! Zrobię sobię te badania tak dla świętego spokoju, bo ciągle mi to chodzi po głowie! No i nie wiem czy to swędzenie sobie nie wmówiłam, ale lepiej sprawdzić!
Mam nadzieję, że już nic Cię nie dopadnie, bo faktycznie ciągle masz jakieś problemy! Ale i tak jesteś dzielna :) :) :)

Nefeli ale mnie rozbawiłaś z tą kaczuchą :laugh: tylko nie wiem skąd Ci się to wzięło, czyżby ze zdjęcia które kiedyś wstawiłam? Może faktycznie stanęłam tam jak kaczka :laugh: Możesz mnie tak nazywać, nie widzę problemu :)

Iva z Twojego Fila to już kawał chłopa :) jeszcze trochę i będzie Ci dziewczyny sprowadzał do domu :laugh:

Nubi jak dla mnie i tak jesteś bardzo dzielna i humor Ci dopisuje :) lepiej się nie stresować, bo to tylko pogarsza sprawę!

A i jeszcze nie przywitałam się z nowymi mamuśkami :) Witam wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl