BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #723160 przez Alivva
Dzień dobry :)

Zasypiam około 2 i śpię do 10 :P

Karolcia mi się dziś śniło,że trojaczki urodziłam hahaha 2chłopców i oczywiście moją Alicję,czyli coś się zgadza :D

Nubi....no iście królewskie śniadanko :) Mniam :) Ja się zadowoliłam grzankami z dżemem brzoskwiniowym :)

Madziorek....no zaczynamy 36tc :D Ty wizytę masz jutro,ja pojutrze....ciekawe jakie nasze dzieciaczki są duże :)

Jejku jak to miło słyszeć,że dziecko jest do mnie podobne :) Myślałam,że sobie cuś wmawiam bo przeważnie mówią,że Fil do ojca podobny ale skoro Wy widzicie podobieństwo do mnie to tak jest ;) Mój syn!

Paulinka,no jak skąd kaczucha??? a co masz w awatarku tu na forum?? :D

Co by tu dziś robić??? hmmm poza pakowaniem Fila coś trzeba wykombinować bo tak w domu siedzieć znów??? dostanę odleżyn na dupsku jak się dzieś nie ruszę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723171 przez iwonta_kg
Hej. Ja wpadam tylko pochwalić się że mamy już ubrane łóżeczko :) później będę to coś popiszę a teraz wrzucam fotkę miejscówki Kacperka :)
Jakoś nie mam czasu pisać odkąd mieszkają u mnie moi rodzice...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723172 przez asiek89
Hej mamusie :)

Agamo, haha no nie takie do końca anty, bo w końcu hm jakkolwiek to brzmi susiaka jednego w sobie noszę :D Aczkolwiek gratuluję bystrości umysłu :D

MyMelange, ooo proszę, jednak ta "jeździecka" familia rozrośnięta w siłę jest, bo gdzie się nie ruszę to zawsze jakaś bratnia dusza się znajdzie :D
Ja swojego rumaka się nie dorobiłam, ale jestem na zwolnieniu od lutego, więc też kawał czasu jak już w siodle nie siedziałam. Aczkolwiek mam plan, żeby zacząć nadrabiać zaległości tak szybko jak się da po porodzie :)

Iva, ale masz przystojnego kowboja :D
Bardzo Ci jestem wdzięczna, że mnie przygarnęłaś do Was, bo widzę, że świetna z Was ekipa :)
A i pozwolę sobie zaraz na priv napisać Ci namiary do siebie w razie w.

Co do snów różnych to jak do tej pory miałam spokój tak wczoraj obudziłam się rano zaryczana, bo śniło mi się, że moje dziecko urodziło się z z. Downa. Nie żebym była uprzedzona czy coś, w pracy miałam styczność często z tym schorzeniem, ale po prostu przelękłam się, że nie dam rady finansowo i logistycznie. A jeszcze w ogóle żeby było śmiesznie to była córa, a nie syn. :P
Ale ja cały czas powtarzam, że myslę pozytywnie i tego się trzymam.

KochamCię, Izula, Paulinka i Slonko, my też się witamy :D

Mnie wczoraj wieczorem zgaga dopadła, ale jakoś na dwóch poduszkach zasnęłam i już dzisiaj jest, odpukać, lepiej. Chociaż taka pozycja półsiedząca jest do kitu, bo plecy mnie przez to dzisiaj bolą. Jak nie urok...

A na dziś planujemy chyba siedzenie na zadach i nicnierobienie ;) Jutro przyjeżdża do mnie młodsza kuzynka, więc aktywności będę miała dość przez cały tydzień ;)

Przyjemnego popołudnia wszystkim życzymy :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723174 przez agamo
Izula jasne ze niewiele lezania wam zostalo Potem jak urodzisz to wiecznie na nogach bedziesz . I fakt bidulo los cie nie oszczedza ale moze to znak ze dzidzka bedzie okazem zdrowia!

Paulinka kaczuszka w avatarku :P hehehehe smieszne to bylo :P A co do badan to jasne ze warto sprawdzic nic nie zaszkodzi a czlowiek spokojniejszy bedzie!

Iva nic nie wkrecasz sobie Fil na 100% twoj ukryc sie nie da! nie wiem co ma po tacie ale wyglada ze chyba niewiele. Ja sie ciesze bo mam co dzisiaj robic wiec wkoncu sie rozruszam

No i chyba Monia miala smaki na nalesniki Maz mnie meczy od tygodnia bym mu nalesniki zrobila no wiec dzisiaj wkoncu je zrobie Niestety nie mam takich powidel jak Serek no ale dzem truskawkowy musi wystarczyc :P ostatnio robilam z serem z mrozonymi malinami i tylko mnie smakowalo wiec tym razem z dzemem kupnym a co sie wysilac bede :P

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723180 przez agamo
Iwonka sliczne lozeczko i jaka ladna posciel hmmm dopiero teraz sie skaplam ze ja zadnej poscieli w blekitach nie mam :/ tylko zielenie i zółcie hihi chyba jakas podswiadomosc ze nastepna musi byc cora :P a tobie nawet kosmetyki pasuja do tego lozeczka :D slicznie juz niedlugo sie zapelni!!!!!!!!!rany!!!

Asia no wlasnie ten sisiorek twoj nie pasuje do mojej teori :D U nas taka zgrana ekipka sie zrobila i strasznie uzalezniajace sie to zrobilo!! masakra zobaczysz ze dnia bez nas nie bedziesz mogla przezyc :D :D A snami sie nie przejmuj bo one sie nie sprawdzaja! i napewno wszystko bedzie dobrze!

Kinga i dobrze ze sie zdecydowaliscie na malenstwo I juz wszystkie wiemy ze pierwsza pasje jaka mama przeleje na Mikiego to pewnie beda konie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723182 przez asiek89
Iwonka, ależ śliczny kącik! :)
Nasze łóżeczko jeszcze nie przyjechało, a kurczę jak już będzie to jeszcze mi przestawianie mebli zostanie, chyba powinnam o tym pomyśleć w końcu, bo będzie śmiesznie jak Małemu się pospieszy, a łóżeczka jeszcze nie będzie ;).

Agamo, oj bo przecież w każdej teorii są wyjątki od reguły, więc możemy ten fakt pominąć :D Chociaż będzie śmiesznie jak po porodzie się okaże, że jest niespodzianka :blink:
Pewnie masz rację, bo ja gaduła jestem i potrzeba komunikowania się czasem przerasta wszystkie inne :D więc mogę wrosnąć :)

A tak sobie pomyślałam, że my się jeszcze nie pokazywaliśmy, więc oto lokum mojego Patrysia w 36.tym tc i kawałek mamusi ;)

Asia&Patryś

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723185 przez donata
asiek89 napisał:

Hej mamusie :)

Co do snów różnych to jak do tej pory miałam spokój tak wczoraj obudziłam się rano zaryczana, bo śniło mi się, że moje dziecko urodziło się z z. Downa. Nie żebym była uprzedzona czy coś, w pracy miałam styczność często z tym schorzeniem, ale po prostu przelękłam się, że nie dam rady finansowo i logistycznie. A jeszcze w ogóle żeby było śmiesznie to była córa, a nie syn. :P
Ale ja cały czas powtarzam, że myslę pozytywnie i tego się trzymam.

Przyjemnego popołudnia wszystkim życzymy :)


Witaj asiek :)

Nie dziwię Ci się, że się przeraziłaś. Też ciągle o tym myślę czy mój synek będzie zdrowy. W 13. tygodniu stwierdzili u nas pośrednie ryzyko Zespołu Downa i podwyższone prawdopodobieństwo. A w ok. 6. miesiącu dopiero miałam Echo serca, gdzie zmniejszyli to ryzyko. Ale tyle nocy nieprzespanych do tego momentu i dni przepłakanych. A teraz już nie patrzę na te ich statystyki. I nie myślę o tym. Mój mąż ma wrzodziejące zapalenie jelita grubego, więc jedna choroba starczy! A Szymuś musi być zdrowy :) Bardzo w to wierzę :)

Iwonka, piękne łóżeczko :) Ja czekam na moja mamę aż wróci z Niemiec, bo obiecała dać na łóżeczko :) I tak czekam na nią i czekam :) hehe Mam nadzieję, że się nie rozmyśliła.

Aliva, ja wczoraj też poszłam spać o 2, ale wstałam o 11.30 :lol: Pojechaliśmy wczoraj do znajomych, bo mąż im montował kabinę prysznicową. Jak pojechaliśmy na 15, tak wróciliśmy przed 1 w nocy :O Szok. Nasiedziałam się za wszystkie czasy. Szymek szalał cały czas, nie mogłam pogadać nawet. A koleżanka ciągle krzyczała, że coś mi tam odstaje. Śmiałyśmy się, że Szymek ma wibrujące kolano, bo caaaały czas jeździł nim po brzuchu. a jak ciocia dotknęła, to kopnął ją z kolanka :D hehe A i synek fajniutki :)

Kocham Cię powodzenia na jutrzejszej wizycie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723187 przez Nubi
Kocham cie i Izula, wiatraczek w gotowosci wiec upaly mi nie straszne...
Iva chyb ta sama nas energia rozpierd... Tylko ja mam mniejsze pole manewru i wieksze prawdopodobienstwo na te odlezyny, a tak chetnie bym pozginala sie, pobiegala, przeszla do konca korytarza... :P

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723191 przez MyMelange
Asia sliczny brzunio :)

A to my z moim ukochanym :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723195 przez asiek89
Donata, matko kochana, przecież z taką niepewnością to się wykończyć można...
Dzielna kobieta jesteś, że to przetrwałaś! Ale domyślam się jakie to musiało być trudne.
Jasne, że Twój synek będzie zdrowy, tej myśli trzeba się trzymać :)

MyMelange, ło matulu i znowu mi się tęsknienie włączyło... chlip.
Cudny ten Twój chłop :D Powiedz o nim coś więcej koniecznie :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723198 przez MyMelange
asiek89 napisał:

Donata, matko kochana, przecież z taką niepewnością to się wykończyć można...
Dzielna kobieta jesteś, że to przetrwałaś! Ale domyślam się jakie to musiało być trudne.
Jasne, że Twój synek będzie zdrowy, tej myśli trzeba się trzymać :)

MyMelange, ło matulu i znowu mi się tęsknienie włączyło... chlip.
Cudny ten Twój chłop :D Powiedz o nim coś więcej koniecznie :)


Napisze priva, bo nie chce tu dziewczyn zameczac swoim hobby :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723209 przez Alivva
Iwonka,łóżeczko aż zaprasza lokatora :)
Mam identyczny wzór pościeli (po Filipie) tyle,że duża i flanelowa :) przyda się dla LUśki za jakiś czas :)
Asiek ma rację,my nie takie anty z tymi naszymi synami ;) Jedno jest pewne-wychowamy ich na facetów z jajami i szacunkiem do kobiet! A ja? Mi tam ta rasa nie wadzi,ale wygodniej mi BEZ ;) Nie dziękuj mi,bo nie ZA MA CO...jak to mówi Filip :) Czuj się tu jak u siebie albo i jeszcze lepiej :) No i fakt....forum uzależnia hahaha ale tak pozytywnie :)
No i....sliczne zdjęcie :) Wigwam Patrusia jak się patrzy ;)

Aga,co tam sobie wymyśliłaś na dziś hm??
Nie forsuj się za bardzo :)

Nubi,jak teraz energia rozpier.... nas to potem my ją ropier....imy :D Jeszcze trochę :) A tym czasem leż na tyłku. Jak chcesz,to poleżę też ;) Zrobię to dla Ciebie ;)

Kinia nu kuń cudny :) Własnie obejrzałam film z pieknym mustangiem w roli głównej :)
A ja też kiedyś jeździłam :) 100 lat temu....(zanim zaczełam ujeżdzać inną rasę hahaha)
a tak serio... jeździłam u znajomych w zamian za opiekę nad koniem :) Trwało to ładnych pare lat i miło się wspomina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723214 przez karolcia1919
A papi ma facebooka ?? ;)
Moze w taki sposob uda sie z nia skontaktowac ?
Moze juz jest po porodzie...cos tak czuje;)


Iwonko lozeczko super;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723215 przez nefeli
Paulinka masz kaczuszke w avatarku :) i dlatego pomyslalam ze bedzie kaczucha ;)
Izunia dokladnie ja tak samo mam nadzieje ze juz wiecej nam sie nic nie przyplacze i przestana nas dreczyc ginekolodzy i inne szpitalne zmory:)koniec ze zlymi diagnozami!!!!!
Ja co do watroby to obawiam sie po ciazy,po znieczuleniu i lekach,bo po mlodym tak bylo ze proby do 600 mi skoczyly wiec bardzo bardzo zle,no i watrobe myslalam ze mi rozerwie.
Nubi jestes dzielna kobitka,wiec i z gadula dasz rade :) ale masz racje zla energia krazy ;)tez to czujesz hi hi
Iva dawaj kotke na jakies 3 miesiace...jeju jak to fajnie musi wygladac jak poluje na komara...moj psiak muchy lapal,ale ich nie zjadal :)
Slonko tez mam ten sam bol ze spaniem,goraco a jak jeszcze jakis wariat z sasiedztwa o 1 w nocy balanguje ale i tak lepiej mi sie spi teraz anizeli przed ciaza,wiec na prawde ja Bogu wdzieczna za to,mimo iz sen na raty...
Skoro ktoras widziala Papi ze sie loguje to znaczy ze Nas podczytuje,wiec miejmy nadzieje ze nam odpisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723218 przez nefeli
Iva synio bardzo do Ciebie podobny,fajny facio :)
Iwonka rozczulilam sie Twoim lozeczkiem,tzn Kacperka,tak dzidziusiowo i uroczo...
Asia widze ze wygodny domek ma Patrys :)
Kinia piekny ten Twoj konik,moja siostrzenica od chyba 3 lat jezdzi i szaleje na punkcie koni,teraz zaczynaja sie przeszkody i zdobywa pierwsze medale...wspaniala pasja!!!!!!!
Co do schorzen u maluszkow...ja mam swoich wystarczajaco,wiec modle sie tylko zeby moje dzieciaczki byly okazami zdrowia i slowo lekarz bylo im obce!!!!zrobilabym wszystko i mysle ze robie dla moich dzieciaczkow,zeby nie chorowaly a zla diagnoza gina okazala sie tylko zlym snem,czekam od 21tygodnia z lzami w oczach,ale tlumacze sobie ze sie na pewno pomylil,ze wszystko bedzie ok.Inaczej bym zbzikowala zupelnie...a sny wlasnie takiej tresci mam...ze dziecko ma przerwana pepowine i nie ma doplywu tlenu...cala noc juz nie spalam po nim...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl