BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #723322 przez kocham_cie
karolcia1919 napisał:

I male pytanko..jak to jest z tym goleniem miejsc innymnych przed porodem....same ?czy w szpitalu ?
Bo u nas podobno w szpitalu gola...no ja sama bym wolala...choc juz ciezko no ale chyba jakos dam rade ;p
Cos ktoras wie?


oj kochana lepiej się ogol sama bo słyszałam takie historie o goleniu w szpitalu że aż mi słabo na samą myśl... jak będziesz oskrobkan to cię zostawią w spokoju i bynajmniej nikt cię nie pozacina na sucho maszynką :cheer:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723323 przez aska06091
Karolcia ostatnio też miałam coś z oczami. Ledwo na nie patrzyłam, ale mi jeszcze do tego głowa pękała, więc pewnie ciśnienie mi skoczyło. Ja ogólnie mam dość dużą wadę wzroku, byłam u okulisty pytać co w tym przypadku z porodem, ale mam iść do niego jeszcze przed terminem i wystawi mi zaświadczenie o względnym wskazaniu do cesarki tzn. gdyby poród był ciężki.

Czytałam, że w ciąży ogólnie wzrok może się trochę pogorszyć. Może po prostu Twoje oczy chcą odpocząć. Jak jutro minie to myślę, że nie ma się czym martwić. Gorzej jak będzie się to dłużej utrzymywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723324 przez mery75
Aśka dzięki za słowa otuchy teraz troszkę bardziej się ujawniła :blink:
Iwonka niełam się są głupie baby co się podporządkowują woli mężusia i jego rodziny nic nie poradzisz człowiekowi przykro ale na przyszłość możesz ją potraktować tak jak ona Ciebie ja też zawsze staram się dla ludzi jak najlepiej to mój się wkurza że wszystkim dobrze niezrobie i trzeba myśleć o sobie
Czkawke moja cipka ma codziennie o ile to czkawka bo ja lewa w tych sprawach ale u mnie to wygląda tak że co 2-3 sek. w dole brzucha z prawej strony czuje takie wzdrygania to chyba czkawka :blush:
Karolcia czytałam że w ciąży wzrok się może pogorszyć a u mnie nadal susza w cycuchach czytałam że od 34 tyg. może lecieć siara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723326 przez kocham_cie
aska06091 napisał:


A i mam pytanko, do szpitala zabieracie dla maluchów kocyki albo rożki? Czy dopiero na wyjście będziecie je miały?


u mnie w szpitalu zapewniają wszystko dla maleństwa, ubranka, kosmetyki itd więc ja mam problem z głowy i dopiero na wyjście muszę coś wziąć dla małego :side:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723328 przez kocham_cie
Pyzaura kochana to jesteśmy we dwie które mają już dosyć ciąży, ja też już z bezsilności wylałam morze łez :blush:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723329 przez karolcia1919
Kocham cie ...-fajnie ze zakupy udane ;)
A co do wozka oby spelnial Twoje oczekiwania;)

Dzieki...za odpowiedzi laseczki.

Wracajac do wzroku...zdaza sie to co jakis czas...ale tylko pod czas ciazy...wczesniej nic nie bylo.musze sie wybrac do okulisty.
Kocham cie...to Twoj facet ma tak samo jak moj...mysli ze my to oni...a po czasie widza swoje bledy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723331 przez malinowa_mamba
karolcia1919 mnie przeraził zapach i łóżeczka i pościeli...Wszystko sporo wietrzyłam.Materac powiem Ci,że prawie we wszystkich innych łózeczkach jest taki jak nasz, bo oglądałam ostatnio w Olsztynie jak kupowałam wózek.Tam też sprzedawca powiedzial,że w łóżeczkach są takie silikonowe nakładki na tą poręcz górną żeby dziecko nie gryzło drewna jak ząbki wychodzą a w tym naszym nie ma i ciężko dokupić.Kołderka to jak dla mnie wydaje sie w sam raz chociaż na zimę może lepsza była by grubsza?
kocham_cie Ja taki ucisk na pachwinę,zawsze z lewej strony mam bardzo często.Jak mnie łapie to nie jestem w stanie nawet wstać z krzesła.Ostatnio złapało mnie jak byłam sama w domu i gotowałam obiad,tel miałam w salonie to na czworaka próbowałam sie po niego dostać bo myślałam że rodzę:D Lekarz powiedział że to mały się pcha i naciska na nerw .
[bkarolcia1919][/b] U mnie w szpitalu jak się nie ogolisz to Cię golą.Ja zrobię to sama bo nie chcę żeby mnie jakieś babsko obce goliło:D :laugh: Fakt,jest ciężko ale zawsze jakoś daję radę z pomocą lusterka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723333 przez mery75
kocham_cie napisał:

aska06091 napisał:


A i mam pytanko, do szpitala zabieracie dla maluchów kocyki albo rożki? Czy dopiero na wyjście będziecie je miały?


u mnie w szpitalu zapewniają wszystko dla maleństwa, ubranka, kosmetyki itd więc ja mam problem z głowy i dopiero na wyjście muszę coś wziąć dla małego :side:

Najpierw powrócę do tematu spania kurcze to tak jest jak się za dużo człowiek naczyta ja już na lewym boku to śpie z 5 miesięcy i zaczyna mnie już boleć a jak się położe na prawym to Julcia się wypina i tak samo na wznak to dlatego śpie na lewym
Co do szpitala to podobno u mnie też wszystko dają ale mimo to wezme swoje od razu bo to nigdy niewiadomo a prosić bym nikogo o nic niechciała a co do golenia to mnie raz już mój golił na wizyte do lekarza bo zarosłam jak puszcza kampinoska a sama niedam rady i teraz na 19 .08 też mnie ogoli trochę mi głupio ale cóż niema wyjścia :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723336 przez karolcia1919
Hmmm..moja to cienka .moze inny zestaw mialysmy ?ja mialam lozeczko materac posciel kolderka +poduszka stelaz +baldachium i ochroniacz na szczebelki....a byly tez inne zestawy z innymi elementami....ja mam juz zakupiona grubsza...jakos ta cienka mnie nie przekonala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723340 przez kocham_cie
hej miśki a co wy się tak męczycie z tym goleniem... ja kupuję krem do depilacji, nakładam na całość i tyle... spokój na miesiąc... i bynajmniej nie piecze jak przy maszynce kiedy odrasta... pytałam gina i on powiedział że spokojnie mogę używać... także naprawdę polecam... ja stosuję bielende za 10 zł :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723344 przez malinowa_mamba
mery75 mój mały też dzisiaj jest spokojniejszy :) Śmieję się ,że to dlatego,że dziś niedziela i daje mamusi odpocząć :) Ja od początku śpię na lewym boku,bo tak mi najwygodniej ale przez ostatnie 3-4 dni śpię trochę na prawym,bo też mi się tak wygodnie spać zaczęło :silly:
aska06091 ja zbieram rożek do szpitala,bo podobno u nas w szpitalu trzeba mieć.Tak samo ubranka,pampersy,chusteczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723348 przez aska06091
Mnie w szpitalu przed założeniem szwu też wzięli na depilację, mimo że sama to zrobiłam wcześniej. Trochę mnie 'poskrobała' używając maszynki i wody :dry:

Mam nadzieję, że przed porodem zdążę sama to zrobić.

Ostatnio ciągle słyszę, że mam mały brzuch. A babcia mojego męża stwierdziła, że za mało przytyłam, bo ona pamięta, że jak była w ciąży i wszystkie kobiety zawsze w ciąży dużo tyły. Ale nie da się jej przetłumaczyć, że ja ciążę inaczej przechodzę. No a to, że mam problemy z szyjką to przez to, że za mało jem :laugh: a w ogóle ona lekarza w ciąży ani razu nie widziała i urodziła i nie wie co to szyjka macicy. Babcia ma 86 lat i wszystko wie najlepiej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723353 przez karolcia1919
Kocham cie i co ten krem jest skuteczny ?gdzie moge go dostac ?ja zawsze maszynka...ale jak mowisz o kremie to skorzystam...bo tez mojego bym musiala prosic o pomoc.

Choc mnie moja gin na wizyty nie kazala golic ...mowi ze to normalna rzecz a nie ze kobiety sobie gola ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723355 przez malinowa_mamba
kocham_cie niezły pomysł z tym kremem :) Ja myślałam że w ciąży nie można takich kremów używać
karolcia1919 ja mam takie łóżeczko allegro.pl/arus-22-el-lozeczko-szuflada-...zek-i3435228777.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723358 przez mery75
Malinowa jak patrze na Twój suwaczek to tak myśle kiedy u mnie tyle będzie a tu kawał czasu
Kocham cie ja niechce do gołego ciała pamiętam jak raz się tak wydepilowałam to się potem w kali pomagali moczyłam tak się załatwiłam na wargach to mi strupy porobiły powiedziałam nigdy więcej
Aska starsi ludzie zawsze muszą swoje powiedzieć ja to kiwam głowa a swoje myśle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl