BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #723359 przez karolcia1919
No u nas tez w szpitalu trzeba miec wszystko swoje ;)
Jakos ma to swoje plusy i minusy na moje...ale co szpital to inaczej;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723363 przez malinowa_mamba
DZiewczyny wiecie może czy jak będę karmić piersią to będę mogła używać kremów na cellulit?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723372 przez malinowa_mamba
mery75 zleci szybko,zobaczysz :) Ja jak dziś pamiętam dzień jak dowiedziałam się,że w ciąży jestem..A tu już tylko pare dni do porodu...Jeszcze lekarz mi ostatnio powiedział,że po 18tym to się wszystkiego mogę spodziewać i że jak coś to życzy lekkiego porodu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723373 przez karolcia1919
Mery nie narzekaj ja zawsze odliczam do wyplaty...10 wrzesien po wyplacie i rodze he ;D
40 dni zleci... ;) zobaczysz;)

Malinowa mamy z tej samej firmy ale ja bez szuflady ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723379 przez Alivva
Naprawdę nie ma to jak sprawdzone przyjaźnie :)
Anka tu z taką propozycją wyskoczyła i wiem,że nie mam nawet szans się sprzeciwić a swoją rodzoną siostrzenice widziała po 2miesiącach :P No cóż....o czymś to świadczy...
Ja na szczęście na mojego brata mogę też zawsze liczyć ale Anka to Anka....jest jak ta ukochana siostra o której zawsze marzyłam :)

Kinga,filmik zajebisty.... Mają Ci Twoi pomysły :D

Aniu,Ty się nie wiń i nie gadaj co z Ciebie za matka.... każda z nas ma takie kryzysy. Jestem tego pewna,że każda już sobie pomyślała,że ma dość czasem ciąży... Uroki ciąż :) My już wiemy,że te 40tygodni to nie tylko radość i beztroska ....

Ja się jakoś nie zastanawiałam kto mnie zawiezie :P Albo tata (z którym nie rozmawiam :D ) ale wiem,że jak trzeba będzie to zrobi to i w środku nocy :) albo brat,albo Anka z Pitą wlaśnie.... a najchętniej to sama bym wsiadła w auto :)

asia06091-ja nie biore do szpitala rożka,bo w szpitalu mają dla dzieci. Jak po nas przyjadą to wtedy poza ciuszkami na wyjście i nosidełkiem mam przygotowany kocyk ;)

Karolcia-u nas w szpitalu golą,jesli kobieta sama się nie przygotuje do tego. Ja też wolałam zrobić to sama,a nie,żeby mnie jakaś piguła tępą maszynką pocharatała :P Teraz też oczywiście sama to robię więc przygotowana jestem zawsze :) Z resztą ja woskiem i depilatorem to już ładnie wytępiłam włosy w tamtych okolicach :)

Madzior-trzeba było mu zdzielić tym wiadrem farby w łeb!
Cieszę się jednak z udanych zakupów i czekam z niecierpliwością na foty wózeczka dla Antośka :)

Ej Wy nie piszcie,że się w ciąży wzrok pogarsza bo ja całkiem oślepnę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723383 przez karolcia1919
Nic ja lece spac .trzymajcie sie.kazda z nas urodzi w odpowiednim czasie i pewnie malo spodziewanym....
Jedyni pozniej jedni szybciej lub w terminie.;)
Bedzie dobrze.


Spijcie slodko.oby snily wam sie same dobre sny ;p
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723400 przez kocham_cie
ufff Karolcia idzie spać a ja mam oczy jak pięć złotych i zastanawiam się co ze sobą zrobić :unsure: coś czuję że czeka mnie kolejna bezsenna noc :S

Iva co z kasiorą z zusu? przyszła???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723401 przez nike84
Witajcie dziewczynki :)
Chyba tylko ja sie jeszcze nie przywitałam z nową mamusią - asiek: witaj :) No i jaki śliczny domek dla synka :)
słonko współczuję ci tak niewielkiej odległości od tych wszelakiego rodzaju imprez które sie na pasie lotniczym odbywają :( Coce live trwał 2 czy 3 dni? Wiem mniej więcej co przeżywasz, bo u nas jak jest żużel to czuję się jakbym na stadionie siedziała :dry:
Iwonka łóżeczko prześliczne :cheer: teraz możesz czekać na Kacperka :) Ah mam nadzieję, że przed czwartkiem dywan mi przywiozą, to mąż jak wróci na to święto, to go rozłoży i też łóżeczko skręcimy i wreszcie wstawię fotki i też się pochwalę królestwem mojego Kacperka :silly:
A tak w ogóle to czemu siostra nie może Cię zawieść do szpitala? Czego się boi? Jechać autem? Nie rozumiem takich ludzi :angry: Ale tak jak malinowa napisała, najczęściej z rodziną to tylko się dobrze na zdjęciach wychodzi, bo jak przychodzi co do czego to doopa :dry: Nie przejmuj sie mam nadzieję, że poradzisz sobie bez pomocy siostry. jak nie chce to nie - bez łaski :angry:
Widziałam też, że pisałyście o chłopach (nie pierwszy raz zresztą :blink: ) i muszę przyznać, że mój się zdecydowanie poprawił, chociaż nigdy jakoś bardzo na niego nie narzekałam. Czasami miał różne odchyły od normy i zdarzyło mu się coś palnąć bez zastanowienia, a mnie teraz nie wiele potrzeba, żeby polały się łzy :)
karolcia jeśli chodzi o golenie, to ja tam wolę sama to zrobić, albo z pomocą męża :S bo również słyszałam takie historie mrożące krew w żyłach, że nie mam ochote żeby jakaś obca baba mnie tam, jak to napisałyście, "skrobała" :dry:
Widzę że firma Aruś tutaj bardzo popularna :blink: my też tam łóżeczko zamawialiśmy, z szuflada i haftowaną pościelą :)
O dżizas ale się dzis rozpisałam :) ale tak to jest jak przez weekend nie mam czasu żeby tu zajrzeć a wy tu szalejecie (120 postów przez 2 dni). Ja zakupy, porządki, teściowie, impreza u znajomych, a teraz padam na twarz.
Dobra już wam tu nie truje :silly: Miłej nocy brzuchatki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723408 przez Alivva
kocham_cie napisał:

ufff Karolcia idzie spać a ja mam oczy jak pięć złotych i zastanawiam się co ze sobą zrobić :unsure: coś czuję że czeka mnie kolejna bezsenna noc :S

Iva co z kasiorą z zusu? przyszła???


No jeszcze nie Madzik,ale rozmawiałam z babką z "mojego" zusu i mówiła,że w tym tygodniu teraz będę miała przelew tylko pytanie w jaki dzień? Ale już nadzieja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723424 przez asiek89
Pyzaura, i my też się witamy :)
Ja co prawda jeszcze nie płakałam, że mam dość ciąży, ale już nie raz jęczałam, że mi ciężko i mówiłam Synusiowi żeby wychodził ;)
Nie ma co się katować, każda z nas ma prawo do chwili słabości, a to że sobie pomarudzimy bardziej szkodzi ewentualnie osobom przebywającym w naszym otoczeniu :D niż naszym pociechom :)
Lepiej czasem sobie pojęczeć lub popłakać niż kumulować w sobie jakieś negatywne emocje.

Aska06091, dziękujemy i się również witamy :)
3bita masz ode mnie jak w banku, tylko muszę się najpierw zmobilizować i go zrobić :D

Ja do szpitala przygotowałam rożek, ale też profilaktycznie cieńszy kocyk, bo nie mam pojęcia jaka pogoda nas zastanie na wyjście. Ale ja to przezorna baba jestem i postanowiłam przygotować więcej niż za mało ;) A w razie czego Mama będzie dowozić ;)

A jeśli chodzi o wagę to ja od początku ciąży przytyłam 8kg. ;) I doktor mówi, że Mały wzrostowo jest ponad normą, więc się tym nie przejmuję :)

Łech, ja się sama zamierzam wydepilować, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :P trochę sobie posapię, podyszę, ale może podołam :D
Kocham Cię, chyba wypróbuję sobie tą Bielendę skoro polecasz :)

No i się zastanawiałam też czy z racji wady wzroku mi nie napiszą wskazań do cc, ale do tej pory nikt nic nie mówił, bo w sumie wada taka duża nie jest, a ja się nastawiam na poród naturalny :)

Nike, i my się też witamy :)



Kurczę, a mi się już tradycyjnie wieczorem zaczyna drapanie i palenie w gardle... i znów mnie czeka spanie w pozycji półsiedzącej :(

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723430 przez nike84
asiek na zgagę polecam migdały :) mi od samego początku pomagają. U mnie też jak przychodzi wieczór to zaczyna sie to niemiłosierne palenie :X że czasami zasnąć nie mogę... tak jak np teraz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723433 przez nefeli
Asia uwielbiam takie wszystko wiedzace...ale babciom to mozna wybaczyc,bo to takich ich urok ze wzgledu na inna epoke hihi,gorzej jak taka w naszym wieku wie wszystko...nie martw sie tyciem ja tez wlasnie uslyszalam ze nie tyje ze stresu i martwienia sie o corke...hm no coz kazda teoria jest ambitna ;) ale gore zawsze bierze praktyka :)
Zauwazylam ze pisalyscie o czkwace,moja malutka ma po 8 razy dziennie moze i wiecej i dosc dlugo bo z 5minut na pewno.
Niestety z tym goleniem do zera Mery to tak jest ze musimy,bo inaczej jak sie jakiegos meszka dopatrza to szurna obce baby tepa maszynka,a wtedy to niewesolo,wiec ja tez z pomoca meza badz lusterka bede walczyc :)
Ja mam problem ze wzrokiem ktory pojawil sie zaraz po porodzie i do dzis nie zniknal,z tymze okulista wykluczyl schorzenie oczu,jest to cos innego,poki co nie wiemy konkretnie,ja juz sie przyzwyczailam,a teraz mam nadzieje tylko ze sie nie pogorszy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723434 przez asiek89
Jejku kobieto, do stóp bym Ci padła jakbym mogła :D
DZIĘKUJĘ! Szukałam jakiegoś sposobu i znaleźć nie mogłam.
Zaraz pójdę do kuchni po migdały i będę chrupać :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723438 przez nike84
asiek89 napisał:

Jejku kobieto, do stóp bym Ci padła jakbym mogła :D
DZIĘKUJĘ! Szukałam jakiegoś sposobu i znaleźć nie mogłam.
Zaraz pójdę do kuchni po migdały i będę chrupać :)



haha nie ma problemu, mam nadzieję że Tobie też pomogą. Bo mi od początku ciąży to chyba tylko raz nie pomogły migdały i musiałam się ratować Rennie - ale wtedy to ziałam ogniem jak smok wawelski :silly: Ale zazwyczaj garść pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723441 przez nefeli
Asiu 89 swiete slowa z tym jeczeniem !!!!!! Wiec dla mnie tez normalne jest jesli ktoras z Was ponarzeka na ciaze,ze zmeczenia,z bezsilnosci,czy lezenia,ze plec nie taka jak by chciala itp,itd...no wiadomo kazda ma inne takie tam swoje ...ale lepiej sie wygadac wyplakac niz dusic w sobie i udawac ze wszystko ok. Staram sie zrozumiec kazdego...zycie mnie tego nauczylo patrzec na sytuacje oczami drugiej osoby...
Upieklam z pomoca meza biszkopcik z jablkami,hmmm wytrzymal od wyjecia z piekarnika az niecala godzinke...i chyba na tym moje zdolnosci piekarnicze sie koncza ;),czekam na kawke u Ivy :) i duzo ciach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl