BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #723923 przez mery75
Nefeli My Melagne Aska i wszystkie kobitki baaaaaaardzo dziękujemy
wiecie co tak się ciesze że Papi już powiedziałam mojemu jak z pracy wrócił i też się przejął pozytywnie oczywiście ja myśle że Agamo pierwsza będzie a potem Iwonka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723925 przez kalina
o jeju :cheer:
PAPI GRATULACJE!!!!!
kurcze zaczynym sie bac bo to juz sie zaczelo :)
mysle ze cc miala przez to cisnienie

nubi no chwile mnie tylko nerwa wziela a tera leze grzecznie bo boli brzuszek wiec mi nawet karnego jezyka nie trzeba :dry:
no i nie bierz sobie az tak do serca slow ordynatora i sie trzymaj jescze w calosci

telefon na szczescie dziala ale teraz jak biore do reki to mi dziwnie bo sie zastanawiam czy gdzies sie cos do niego nie przyczepilo i caly czas bym rece myla. fuj..

daga no niegrzeczna coreczka.. chyba jej sie tam nudzi:)

ja tam agamo bym obstawiala ale pewnie znowu ktos inny splata figla.. byle to nie ja jeszcze :ohmy:

mery brzuszek fajniutki:)

magda no kawal chlopa w tobie :side: ale najwazniejsze zee wszystko ok i ze od razu masz skierowanie na badannia

monia oki. dotarlo. tak pytalam wczoraj bo mam czasem tak ze sobie wysle sms nie tam gdzie trzeba i sie zastanawialam czy dobrze zapisalam :blush:



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723926 przez mery75
Nefeli moja córcia jak czasami mnie szarpnie to cała chodze także się przemieszcza ale bardzo często mam parcie na pęcherz także myśle że główka na dole :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723928 przez Monika23083
jak dobrze, że u papi wszystko ok:)

papi gratulacje kochana bardzo się cieszę, że z Tobą i małym wszystko w porządku:) no i czekamy na zdjęcie i relacje :) boże, ale się wzruszyłam..


mery
ślicznie wyglądasz:)

kocham Cię dzięki za info o Lidlu - tam są bardzo dobre jakościowo rzeczy, więc może termometr będzie ok:)

iwonka dzięko za info o torbie, upewniłam się że wszystko mam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723932 przez nefeli
Dinku nie nie jeszcze za wczesnie,moj termin to koniec wrzesnia ...wiec mimo moich wielkich checi szybkiego ujrzenia Sary,Neli :) i uspokojenia sie odrobinke to wiem ze musi jeszcze sobie posiedziec minimum 4tygodnie(inaczej inkubator)...ale przy dzisiejszej sytuacji ze skurczami to nie wiem??? wiec pierwsza dziewczynka Twoja bedzie...2 wrzesnia??? :)my grzecznie poczekamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723935 przez nike84
kurcze dziewczyny do tej pory mnie ciarki przechodzą jak pomyśle, że już powoli zaczynamy się rozpakowywać. Do tej pory wydawało się to dla mnie takie odległe, a teraz... :cheer: Ciekawe czy teraz następna będzie Iwonka czy wcześniej czeka nas znowu niespodzianka :)

mery śliczny brzusio :cheer: i w ogóle nie widać tych 18kg - ja nie wiem gdzie wy je chowacie ;)No i kolejna mała akrobatka tam rośnie, zaraz po Kacperku Iwonki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723936 przez nefeli
Mery wlasnie ja tez po tym poznawalam i po czkawce...a od wczoraj zero parcia na pecherz i nagle skacze mi moj zoladek,wtedy zrozumialam ze nocne szalenstwo jest tego wynikiem...teraz siedze jak na szpilkach co tam powywijala a wizyta dopiero za 4dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723940 przez kalina
iva bo bedzie karny jezyk! nie kracz tu nic dadze!! ona ma sie trzymac w calosci.. innej opcji nie ma i juz :)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723946 przez Alivva
nefeli napisał:

Dinku nie nie jeszcze za wczesnie,moj termin to koniec wrzesnia ...wiec mimo moich wielkich checi szybkiego ujrzenia Sary,Neli :) i uspokojenia sie odrobinke to wiem ze musi jeszcze sobie posiedziec minimum 4tygodnie(inaczej inkubator)...ale przy dzisiejszej sytuacji ze skurczami to nie wiem??? wiec pierwsza dziewczynka Twoja bedzie...2 wrzesnia??? :)my grzecznie poczekamy


Na każdego przyjdzie odpowiedni czas :)
Ja się może jutro czegoś dowiem... Mój pierweszy termin z OM to 15,09 drugi z usg 09.09 a ten 03.09 to wstępny termin cc.
Myslę,że pierwsza dziewczynka zjawi się z naturalnego porodu przed moją Alicją ;)
Obstawiam więc...Natalię ;)

Mery,przepraszam,przez te zamieszanie nie pochwaliłam Twojego brzunia-koślaczka :)
Boski :) A Ty tez kwitnąco. Nie wiem co Ty chcesz od swoich włosów?? :)

Oj żaden jeżyk :) Przeciez Dinusiowi życzę jak najlepiej :) I też tak będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723948 przez iwonta_kg
Też będę się zakupować w termometr z Lidla. Fajne prosili będą też od 22go


Jejciu ja jeszcze dwa tygodnie...

Jakbym wam powiedziała ile mam kg na plusie to byłoby lepiej wyrzucić to z siebie ale normalnie wstyd...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723952 przez iwonta_kg
Dresiki fajne.miało być. Tak właśnie jest jak pisze z telefonu bo już mi lapka podkradli..



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723953 przez agamo
Oj dziewczyny tak bardzo bym juz chciala ale tak jak mowie cos czuje ze przenosze choc zycze sobie oby nie! A co do tego kto nastepny to strzelam ze jak nie Iwonka 27 to Natalka z pierwsza cora wyskoczy No ale pewnie i tak zadna z nas nie zgadnie! bo nie mamy na to wplywu

Gosia sliczny brzunio i albo masz taka ciemna karenacje albo taka ladnie opalona na tych fotkach jestes SLicznie wygladasz!

Daga sie jeszcze trzymaj tak jak mowisz chocby do 37 tygodnia a co do czkawki to ci powiem ze moj jest glowka w dol ale czasami czuje jak calym cialem mu rzuca i caly brzuch mi sie rusza Wiec moze brzusio malej Neli sie rzuca a tobie wydaje sie ze to glowka tam jest a to moze nie glowka tylko cialko? ale to tylko moje przypuszczenia nie wiem czy trafne.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723954 przez mery75
Wiecie co dziewczyny kochane jesteście zawsze jakieś miłe słowo powiecie fajne to nasze forum jest oj ale niemogę o Papi przestać myśleć szczęściara Bogu dzięki że wszystko ok :kiss:
Nefeli moja na ostatnim usg ze 3tyg. temu to główke miała poniżej mojej kości łonowej nie mogła jej główki dobrze zmierzyć a za 3 dni poszłam do lekarza to mówiła że w ogóle nic nieczuje tylko szyjka była troszkę rozwarta przepisała zachowawczo luteine a teraz to się przemieszcza ale tak jak pisze główka chyba na dole a wizyte mam na 19.08

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723956 przez Alivva
Gdzie można zobaczyć ten asortyment lidlowski bo ja też nie mogę ogarnąć w necie :/

Iwonka pisz ile masz tych kg??? Zapewniam Cię,że ile byś nie napisała to Ci nie uwierzymy :) Jak dla mnie to Ty tylko brzunio masz a poza tym....szczuplutko wszystko wygląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723957 przez agamo
iwonta_kg napisał:

Też będę się zakupować w termometr z Lidla. Fajne prosili będą też od 22go


Jejciu ja jeszcze dwa tygodnie...

Jakbym wam powiedziała ile mam kg na plusie to byłoby lepiej wyrzucić to z siebie ale normalnie wstyd...


Iwonka jaki wstyd przecierz nie mozesz w ciazy chudnac wiadomo ze sie przybiera A ze jestes wysoka to tez inaczej kg sie u ciebie rozkladaja! Mysle ze niepotrzebnie sie przejmujesz! Jesli potrzebujesz wyrzucic to z siebie to dawaj nam tu! ile przytylas??

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl