BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #723682 przez pyzaura
Aga ja tez nie odczowam zadnych skurczy w sob tylko mialam jeden chyba to bylo to :( a z moim libido to szkoda gadac od poczatku ciazy zero prawie nic nie mam poprostu na to ochoty ... a teraz chyba juz za pozno na nadrabianie tego :(

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723685 przez zuzuzanta
agamoja córkę rodziłam w 38 tygodniu i zaczęło się od odejścia wód i żadnej biegunki nie miałam.
Czopu też nie zauważyłam, więc albo go przegapiłam, albo odszedł dopiero przy porodzie.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723688 przez niagara
Pisałyście o swoich mężach, że nie myślą o zbliżającym się porodzie, a ja muszę teraz pochwalić mojego, bo nawet na weselu dzielnie się trzymał i nie pił tyle co zwykle :) Chyba jest już świadomy tego, że w każdej chwili możemy wyruszyć na porodówkę, a głupio by było zaciągać tam nietrzeźwego i nieświadomego sytuacji męża :laugh:

Malinowa mamba masz śliczny i zgrabny brzuszek, nic tylko podziwiać :)

Widziałam, że robiłyście pomiary brzuszków, ja mam 110cm :)

Izula Paulinka Serek dobrze, że jesteście już w domkach :)

Ufff dotarłam do 1038 strony i muszę przerwę zrobić :)

Nike ja też ostatnio często zwracam, podobno w ten sposób organizm oczyszcza się do porodu :huh:
Agamo dziękuję, papierki były, kupiłam mężowi kartkę i dałam mu kasę, a na Top Gear pojedziemy w przyszłym roku :blink:

Zdjęcia wrzucę wieczorkiem, teraz uciekam się troszkę dotlenić :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723690 przez agamo
zuzuzanta napisał:

agamoja córkę rodziłam w 38 tygodniu i zaczęło się od odejścia wód i żadnej biegunki nie miałam.
Czopu też nie zauważyłam, więc albo go przegapiłam, albo odszedł dopiero przy porodzie.



Jak widac jesli chodzi o ciaze i porody na nic nie ma reguly Wiem ze u kazdego zaczyna sie inaczej Tak czy owak nie panikuje Co wszedzie mowia to ze skurczy porodowych nie da sie pomylic z niczym innym wiec licze ze tak bedzie i u mnie bo wole sie nie zamartwiac na zapas. No i jak bedzie to sie okaze oby jak najlatwiej :P hehehe marzenia scietej glowy...

Ania jeszcze pewnie pomimo niskiego libido bedziecie probowac zeby Misie z brzuszka wygonic, bo ja z takimi zamiarami do meza sie slinie :P hehehe

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723700 przez donata
agamo napisał:

Donatko hmm czytalam i zaczynam pomalu wprowadzac tzn cherbatka na rano zamiast z cytryna popijam malinowa w skladzie fakt nie pisze ze z lisci ale nie pisze ze z owoc pisze ze z czesci malin bodajze Pozniej jak mam okazje to rece w gorze trzymam Akcje seksy hmmm mam w planach raz tylko testowalismy ale ja mam tak niskie libido w ciazy ze porazka. jak masz jakies pomysly to dawaj chetnie sproboje mozemy na mnie testowac :P


Gdzieś miałam gazetę ze sposobami, ale nie mogę jej znaleźć :/

Ale właśnie tam też była mowa o seksie, herbacie z liści malin (pić 3 razy dziennie), ale jeszcze była mowa o spacerach, tańczeniu, schodzeniu po schodach - (w czasie chodzenia, miednica porusza się, pozwalając dziecku ułożyć się odpowiednio przed porodem, dziecko uciska szyjkę macicy, przygotowując ją do porodu)aaaa i masaż brodawek :D Podczas stymulacji wydzielana jest oksytocyna, która wywołuje skurcze. Jeszcze w książce mam napisane, że od 37. tygodnia można stosować lek homeopatyczny o nazwie Caulophyllum, który pobudza szyjkę macicy i łagodzi ból (ale nie znam go). I jeszcze niby ostre przyprawy typu meksykańskie chilli pobudzają macicę. Więcej chyba nie znam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723703 przez nefeli
Aga dokladnie nie ma reguly ja przy syniu nie mialam wcale skurczy,dobilam do 41tygodnia i zaczela sie biegunka w srode i bole podbrzusza...pojechalam do kliniki i odeslali mnie do domu ze nie ma postepu porodu,ze nie ma rowarcia,jak wrocilam w sobote wieczorem z takimi samymi objawami to juz mnie zostawili i podali konska dawke oksytocyny,skurcze oczywiscie momentalnie,ale tak jak u Villemo szyjka ani rusz po 16h zrobili cesarke....a teraz mam juz od 30 tygodnia dzien noc skurcze ktorych sie nie da nie zauwazyc a mimo to trzymamy sie :)
Zobaczysz bedzie dobrze...mozesz miec najszybszy i najlzejszy porod,czego Ci zycze...kiedys mialam w szkole taka dziewczyne,ktora urodzila corke 3700 i zaraz po porodzie mowila jutro moge rodzic kolejne,pikus ...wiec mysle ze tysiace czynnikow wplywa na porod...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723704 przez akina_zet
Nefeli, Iva mam ten sam problem co Wy, kasa i jej braki i niekończący się remont. Psychicznie już nie daję rady, tyle rzeczy mi brakuje dla małej a na tą chwilę nawet nie mam z czego kupić dziewczyny... Finanse to długa historia, zaczęło się od pomagania innym, teraz Ci "inni" są mi sporo winni, a oddać nie mają z czego i pewnie tych pieniędzy już nie zobaczę, spłacam kredyt za kogoś.... (!!!!) I tak to człowiek został wykorzystany, bo miał za dobre serce. Jestem sama z tym, bo aż wstyd się komuś przyznać.
Problemy z mężem, kłótnie, też mnie zawiódł, wszystko teraz.... a ja już z tej bezsilności tylko płaczę. Kiedyś miałam twardą dupę, a teraz to ja nie wiem co się ze mną dzieje, chyba limit znoszenia całego zła się wyczerpał. Już nie chce udawać, że jest super, skoro nie jest super, nie mam ochoty łazić z wymuszonym uśmiechem, dlatego zaczęłam unikać innych, by nie słyszeć na każdym kroku : a co się stało?

Pyzaurka, Aguś dziękuje Kochane za miłe słowo.

Nefeli moja, ja używam procto glyvenol w maści i czopku, raz jest lepiej, a później znów tragicznie, ja to czuję,że do porodu nic z tym już nie zrobię i będę się męczyć :( A później pójdę do proktologa by coś ze mną zrobił :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723708 przez nefeli
Z tego co wiem herbatka musi byc z samych lisci malin i czesto,nie jest zla w smaku i podobno dziala,no i oczywiscie stymulacja brodawek ile sie da :) plus glaskanie brzuszka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723711 przez zuzuzanta
Z tego co czytałam herbata z liści malin powoduje, że poród szybciej przebiega.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723714 przez zuzuzanta
akina, przykro mi, że akurat teraz tyle złego sypie się na Twoją głowę


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723716 przez akina_zet
zuzuzanta napisał:

akina, przykro mi, że akurat teraz tyle złego sypie się na Twoją głowę


Ano tak to Kasiu jest, że wszystkie problemy uaktywniają się w najmniej odpowiednim momencie :dry:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723720 przez Alivva
akina_zet napisał:

zuzuzanta napisał:

akina, przykro mi, że akurat teraz tyle złego sypie się na Twoją głowę


Ano tak to Kasiu jest, że wszystkie problemy uaktywniają się w najmniej odpowiednim momencie :dry:


Też mam czasem takie chwile zwątpienia,zastanawiam się co dalej???
Ale tyle już przeszłam,że takie problemy jak problemy z kasą raczej mnie nie złamią.
Lekko nie jest i jeszcze przez jakiś czas nie będzie ale.....
Co nas nie zabije to wzmocni a ten podły czas się wreszcie skończy :)
Najwazniejsze zdrówko a reszta się ułoży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723726 przez nike84
kurcze akina, że akurat teraz musiało to wszystko na Ciebie spaść :( Trzymam za Was kciuki i zeby się wszystko ułożyło. Swoją drogą przykre jest jak człowiek pomaga innym, a potem nie może liczyć na niczyją pomoc :(

niagara ja mam nadzieje że to jednak chwilowe mdłości były, bo u mnie chyba trochę za wcześnie na oczyszczanie się przed porodem :huh: nawet nie strasz :blink:

Ja właśnie ruszyłam z kolejna partią prania B)
A to już czeka na Kacperka :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723735 przez nefeli
Monia wlasnie ta kasa jak by byla ile latwiej czlowiekowi i weselej,bo nie ma stresu skad wziac? czy zdarzy? itd,itp
U nas tez dlugi tylko rosna,bo skoro nie ma pracy to jak placic? dla malej juz nie mysle nawet ze mam tylko kilka ubranek i to na przelomie 3miesiecy-3latek...na szczescie mam troszke rzeczy po synku(wozek,lozeczko,przewijak,wanienke).Monia staram sobie tlumaczyc ze sa na swiecie ludzie ktorym jest duzo ciezej niz nam i jakos sie trzymac.Ale najbardziej powala mnie sytuacja ze caly czas jestem sama w domu,ze na wynajem nie mamy no i prad nam chca odlaczac...a przed nami inne wydatki.Tez sie posprzeczamy z mezem,bo tak jak u Ciebie w tym miesiacu wypada mi wizyta co tydzien plus badania wiec nie ma jak tego zaplacic,pozyczamy bo dla mnie teraz to najwazniejsze zeby oplacic lekarza. A nie chce juz truc o kwesti pozywienia...temat rzeka odnosnie kasy...ale mocno wierze ze wkrotce wszystko sie odmieni,nie wiem jakis cud,lepszy los,bo przeciez raz sie jest pod wozem raz na wozie.Zdrowie najwazniejsze!!!!
Izunia napisz mi prosze co z ziolowych pozwolili Ci brac na watrobe w ciazy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723740 przez agamo
Dzieki dziewczyny za rady Pewnych rzeczy jednak stosowac nie bede bo nie cierpie pikantnego jedzenia a zwlaszcza w ciazy mi nie podchodzi bleeeee Czesc juz robie no ale jakbyscie na cos jeszcze natrafily to dajcie znac!

Akina Monia tak mi przykro ze akurat teraz ci sie problemy na glowe wala ALe wiesz Iva ma racje co nas nie zabije to nas wzmocni!Wiem ze pieniazki sa potrzebne ale i bez nich mozecie byc szczesliwi i nie dajcie sie tym chwilowym klopotom A zobaczycie wszystko sie ulorzy! Igunia przyjdzie na swiat i wszystko inne zejdzie na drugi plan!A jak cie dopadnie dol to sproboj zrobic cos dla siebie relaksujacego np kapiel w duzej ilosci piany z pucharkiem lodow :P hehehe

Nike buciki sliczne Eh te Kacperki to szczeciarze :P

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl