BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #723961 przez nefeli
Kochane moje jak ja Was uwielbiam,kazda wyjatkowa w swoim rodzaju :), musze musze dotrwac do 37-38go tygodnia!!!Aga obys miala racje ze jednak ta glowka na dole...kurcze lyknelam juz konska dawke nospy a przy najmniejszym ruchu skurcz gigant...pogadal z nia tata ze musi jeszcze troche posiedziec w brzuszku,oby zaczela sie rodzicow sluchac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723964 przez pyzaura
Super wiadomość Papi az mi lezka sie zakrecila w oku ;-;-);-) teraz to już same takie wiadomosci beda ;-);-);-) teraz czekamy na nastepna ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723966 przez pyzaura
O jakim termometrze mowicie?? Zapodajcie linka bo tez musze sie zaopatrzec.

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723968 przez pyzaura
Mery sliczne zdjeciaaaa ajj czerepko Ty nasza ;-);-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723986 przez akina_zet
Mery brzunio piękny,Julcia ma ekstra domek :)

Dzieuszki gardło mnie boli i chyba łapie mnie przeziębienie,co my możemy brać? Witamina C,rutinoscorbin?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723991 przez słonko
Papi kochana, GRATULACJE!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ja też myślę, że mogli nam papi ciąć właśnie przez ciśnienie... Ostatnio pisała o bardzo wysokim.

Pamiętam, jak daaawno, gdzieś w drugim trymestrze, albo i w pierwszym, papi mówiła odważnie, że czuje, że urodzi wcześniej. A ja jej wtedy odpisałam, że też mam takie przeczucie co do siebie :P
Więc co do dalszych rozpakowań, dla mnie sierpniowe pewniaki to, poza Iwonką, Kasia i Niagara. Wydaje mi się, że Niagara pójdzie pierwsza. No i może Nubi, skoro lekarze tak wróżą... Na siebie też stawiam przed terminem (i w duchu się o to modlę), ale chcę wytrzymać jeszcze ze dwa tygodnie, bo jestem dopiero w 36. tc ;) Jutro mam wizytę, ciekawe czy lekarka będzie widziała jakieś objawy zbliżającego się porodu... Pewnie jeszcze nie, brzuch nie opadł, główka chyba wciąż wysoko, bo nie czuję żadnych kłuć czy bóli na dole.

Mery, no cudny brzuszek :)

Magda
, pięknie sobie waży Twój chłopiec. To może on też się zlituje nad mamą i wyjdzie troszkę wcześniej ;)

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723992 przez iwonta_kg
w necie nie ma tego asortymentu lidlowego. ja gazetke w sklepie dorwałam.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723995 przez pyzaura
Monia ja bralam na bol gardla prenalen i bardzo mi pomagal jest bardzo dobry i do ssania tabletki tantum verde

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723997 przez akina_zet
Iwonka chyba Ci w pięty weszło! Ja tam tego nie widzę,może Ci waga szwankuje ;)?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724000 przez akina_zet
pyzaura napisał:

Monia ja bralam na bol gardla prenalen i bardzo mi pomagal jest bardzo dobry i do ssania tabletki tantum verde


Aniu to jest syrop ten prenalen? Jak to brałaś?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724013 przez nike84
akina na ból gardła to nie mam pojęcia ale wydaje mi sie że te tabletki do ssania to chyba można, ale nie wiem na 100% :unsure: Ja zawsze jak o coś pytałam w aptece to zawsze słyszałam tylko jeden tekst "Po konsultacji z lekarzem". Nawet kiedyś mi Rennie na zgagę nie chciała sprzedać :dry:

Iwonka oszalałam po prostu, ty masz +20kg :ohmy: :huh: Nie wiem gdzie. No chyba że Kacperek już 15kg waży :lol: Może tak jak pisała akina masz zepsutą wagę ;)

Już nie mogę się doczekać zdjęć synka papi :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724015 przez kalina
sloneczko ja pewnie tez sie dopisze do listy sierpniowej ale tak ze 2tyg to bym chciala jeszcze wytrzymac.. bo mam bardzo nisko glowke i od kolejnego lekarza dzis slysze ze nie dotrzymam. ale ustapie najpierw miejsca w kolejce nubi:)

iwonka i czym sie przejmowac.. szczegolnie ze widac tylko jakby ci w brzuch szlo



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724019 przez pyzaura
akina_zet napisał:

pyzaura napisał:

Monia ja bralam na bol gardla prenalen i bardzo mi pomagal jest bardzo dobry i do ssania tabletki tantum verde


Aniu to jest syrop ten prenalen? Jak to brałaś?


tak to jest bardzoooo dobry i tani syrop. bralam 3x dziennie mialke 20ml takze naprawde bardzo polecam jest delikatny i bardzo mi pomagal.

a tak z innej beczki chodze do jedenego sklepu codziennie i wczoraj babka do mnie mowi ale pani chyba juz duzo nie zostalo bo chyba brzuch pani opadl a ja no chyba nie bo jeszcze poltora miesiaca a ona w szoku :) ale ogolnie bardzo mila pani zawsze mowi ze tak ladnie wygladam :) ale mnie lekko przestraszyla ...po za tym mala z prawej strony na lewy bok przeszla i przy pepku tak dosyc mocno mnie kluje nie jest to duzy bol ale takie klocie mocne miala ktoras z was??

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724021 przez mery75
Oj dziewczynki tak naprawdę to każda z nas by chciała być na miejscu Papi ależ musi być szczęśliwa :woohoo:
Iwonka Ty 20 w którym tyg. a ja w którym i 18 :silly:
Jeszcze raz dziękujemy za słowa pochwały bardzo bardzo :blink: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724026 przez zuzuzanta
Papi gratulacje ogromniaste. Daj swojemu synkowi buziaka od ciotek forumowych.
Słonko bardzo mi miło, że obstawiasz mnie jako sierpniówkę, poprawiłaś mi tym humor. Tylko, że ja jakoś już nadzieję na sierpień straciłam. Nawet wczoraj do męża mówiłam, że znając moje szczęście to pewnie przenoszę.
Mery oj córeczka pięknie Ci tam densuje w brzuchu. Mnie takie wygibasy Wojtka, to już zaczynają boleć, a niekiedy (wstyd się przyznać) i wkurzać.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl