BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724336 przez niagara
Papi najważniejsze, że oboje jesteście cali i zdrowi :) Życzę szybkiego powrotu do domku i oczywiście czekamy na zdjęcia syneczka :)

Ja już dawno musiałam zdjąć obrączkę i pierścionek zaręczynowy, a balerinki to nawet nie pamiętam kiedy ostatnio raz miałam na nogach :dry: Teraz zwyczajnie się w nie nie mieszczę i jedyne, co mi pozostaje to klapki :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724342 przez niagara
Wrzucam obiecane zdjęcia :blink:
Wózeczek :)
Weekendowy wypad :)

oraz kilka ujęć z Baby Shower :)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724354 przez donata
pyzaura napisał:

Monia lykaj lykaj co Ci szybko przejdzie ..
co do opuchnietych no i rak wogole sie nie wypowiadam ja to mam takie lapy i nogi ze masakra wszyscy do mnie ale spuchnieta jestes .... na wesele nie mialam co ubrac na nogi bo wszystko za male a wstyd isc w japonkach wiec 2 dni temu zaopatrzylam sie w baletki takie same jak ma Iwonka czerwone tylko czarne kupilam sa bardzooo szerokie i wygodne slon by wlozyl tam noge :) a ja tez jestem ze stycznia powiedz jeszcze kiedy dokladnie masz urodzinki :D jestes wodnikiem??


Cześć dziewczynki!

Ja też jestem ze stycznia! I też jestem wodnikiem :) hehe

Papi, dobrze że miałaś torbę spakowaną! :)

Dziewczyny są plusy tego, że do porodu mamy jeszcze trochę czasu - dłużej posiedzimy na wolnym :P hehe Ostatnio tak sobie pomyślałam o tym, że co mi się tak śpieszy :P Zawsze to dłużej w domu ;)

Niagara, piękne zdjęcia. Fajny wózeczek w takich stonowanych kolorach jak lubię. I Ty wyglądasz bardzo ładnie i ten brzuszek nie za duży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724356 przez paulinka.k22
O rany ale się dzieje od wczoraj :ohmy: Papi wielkie gratulacje!!!! Cieszę bardzo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

kocham-Cię też sobie dziś zrobiłam badania na tą cholestazę, zobaczymy co wyjdzie ;)

Niagarka ale ślicznie wyszłaś na tym zdjęciu :) fajną masz kieckę :lol: wózek też ładny, ja czekam na swój i cos nie przychodzi ;)

A co do znaków to mąż jest panna i teściowa też ;) oj czasami to ciężko z tymi pannami... :silly:

Później jeszcze zajrzę ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724361 przez akina_zet
Pyzaurka tak jestem z 25.01., czyli Wodnik jak się patrzy :)

Z tą wodą to mam dość,ja nawet na łydkach mam cellulit i czuję się jakbym ważyła z tonę,nie mogę się doczekać kiedy będę czuć się lżej :dry:

Natka piękne zdjęcia i ekstra kiecka,skąd ją masz,skąd? :D

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724363 przez pyzaura
Donia a jaki dzien ??

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724366 przez niagara
Aaaaaa i zapomniałam o najważniejszym :blink:
Oto bodziakowo skarpetkowo niedrapkowo smoczkowy bukiet :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724369 przez asiek89
My się dziś tylko szybciutko witamy i idziemy dzionek planować ;)

Papi, niezłe przejścia mieliście, ale grunt, że Malutki już jest z Wami, obyście jak najszybciej wrócili do domu :)

Ja tak sobie patrzę, że to moje Maleństwo będzie chyba Panną - jak tak patrzę na moją siostrę to sobie myślę, że może nie być lekko, ale jakoś podołam ;)
Ja jestem baranem hehe, pokręcona natura, ale raczej pozytywna, więc chyba się dogadamy :)

Z puchnięciem nie mam problemu, jedynie po cięższym dniu czasem stopy ale to tak ledwo znacznie mi puchną.

Niagara, świetne zdjęcia, pięknie wyglądasz! :)
A bukiet jest genialny :D

Życzę dziewczynom, które mają wizyty i badania żeby wyniki były pozytywne!
A całej reszcie zwyczajnie spokojnego udanego dnia :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724371 przez agamo
Nie wiem co z tym humorem chyba poprostu z powodu ciezkiej nocy i znow sama w domu wiec nawet nie ma do kogo geby otworzyc :(

Papi kochana to niezle przezycia A wydawalo by sie ze faceci tego tak nie odczuwaja a oni pewnie wszyscy tacy posrani beda! Papi dobrze ze go przy sobie mialas i ze w szpitalu dlugo sie nie zastanawiali Jesli bylo jakies zagrozenie to juz nie wazne Wazne ze malenki caly i zdrowy jest z wami No ale czekamy na dalsza czesc :D i jeszcze raz gratulacje i szybkiego powrotu do domku juz w trojeczke :D

Mery mialam ci pisac wczoraj i zapomnialam ze po turecku to ja siedze cala ciaze bo tak mi najwygodniej bo brzuch nie przeszkadza i kregoslup prostuje takze nawet nie widziala ze to skraca szyjke CHociarz po twoim poscie zaczelam czytac i ze w szpitalach faktycznie tak mowia ale mamuskom co maja problemy z szyjka czy zagrozona ciaze wiec moze o to chodzi.

Co do znakow zodiakow szczerze to ja nie wierze w takie rzeczy Ja jestem byk maz baran i wszyscy mowia ze niemozliwe bysmy mogli sie dogadac a jednak idzie nam poki co calkiem dobrze no i filmowcami nie jestesmy bo oboje z kwietnia :P heheh Panne mam kuzynke i jest idywidualistka taka na maksa no a lew to moja mama i moj tato byl takze tez dobrze kojarze Ale wydaje mi sie ze charaktery i tak mieli rozne mimo iz mowia ze dwa lwy tez sie nie zgraja :P takze jak dla mnie to bujda ze znakami zodiakow a odzwierciedleniem osoby Choc wiem ze wiele ludzi bardzo w to wierzy wiec nie bede kytykowwac.

Donata jasne ze nie musisz sie spieszyc jesli bedziesz dluzej w domu Niestety u mnnie jest inaczej bo ja musialam wziac macierzynski z gory zaczynam 16.08 bez znaczenia jesli malego jeszcze z nami nie bedzie a teraz jestem na urlopie wypoczynkowym i ani jednego dnia na l4 bo tutaj niestety nie daja A jesli bym sciemniala u lekarza ze cos mi jest i wymusila w jakis sposob to na nim to siedzialabym teraz w domu za free na co pozwolic niestety sobie nie moge :( takze nie ma to jak w pl :)

Natka sliczne fotki no i pieknie ci w ciazy! jakby to moja babcia powiedziala ciaza ci sluzy :D i sukienka super Wogole ladnie ci w blekitnym chyba nastepny musi byc chlopczyk co?

Akina Monia wlasnie mi sie przypomnialo ze mnie bardzo pomoglo plukanie gardla szalwia doslownie dwa razy i po bolu gardla.

Madzia i jak ida negocjacje z Antkiem?

No i dziewczyny Paulinka kaczusia i Madzia dajcie znac jak wam te badania wyszly!

co do opuchnietych stop i rak to polozna sie mnie na ostatniej wizycie pytala i jak powiedzialam jej ze wogole mi nie puchna to byla w szoku i powiedziala ze jestem lucky Takze ja we wszystkie balerinki wchodze no i skoro taka byla reakcja poloznej to chyba opuchlizna to calkiem normalna sprawa.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724374 przez kalina
ja po ktg. skurcze wychodza. na szczescie jeszcze nie porodowe ale mam uwazac na siebie bo w kazdej chwili moze to sie zmienic. razem ze mna byly 2 po terminie- jedna 41tydz a druga 43 i jeszcze sie dziecko nie pcha o_O

papi fajnie ze sie odzywasz. tez caly czas mysle o tobie i malym i z jednej strony zazdroszcze a z drugiej sie jeszcze boje. fajnie ze udalo sie bezbolesnie. obys szybko stanela na nogi:-)kurcze caly czas mysle jak juz trzymasz synka i calujesz i sie usmiecha i spi i w ogole napatrzec sie nie mozesz:)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724375 przez niagara
Dziękuję za komplementy :blush:
Agamo bardzo bym chciała, żeby następny był synek. Póki co nie będziemy się jeszcze decydować na drugie dziecko, ale kiedyś na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724387 przez akina_zet
Kalina,kobita w 43 tc? Matko kochana,nie strasz :D

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724389 przez iwonta_kg
nike84 napisał:

karolcia1919 napisał:

allegro.pl/elektroniczny-termometr-smocz...eci-i3452639777.html co wy na to??


Karolcia mnie wszystkie koleżanki odradzały termometr w smoczku, bo bardzo często dziecko go wypluwa i ciężko dokładnie zmierzyć temperaturę, dlatego zdecydowałam się na bezdotykowy bo takim możesz maleństwu zmierzyć temp nawet jak śpi, bez budzenia go :)


jestem za



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724391 przez iwonta_kg
papi czekamy za zdjecie Alanka!!!!!!!!!!!!!!!! :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724393 przez iwonta_kg
niagara napisał:


to zdjecie jest super!!!!!!!!! moglabys dac je na ten konkurs brzuszka co ja biore udział ferretti



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl