BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #724397 przez pyzaura
Natalka bardzo fajne zdjecia :) a bukiecik rewelacja :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724408 przez niagara
iwonta_kg napisał:

niagara napisał:


to zdjecie jest super!!!!!!!!! moglabys dac je na ten konkurs brzuszka co ja biore udział ferretti


Nie będę Ci robiła konkurencji :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724411 przez iwonta_kg
eeee tam będę się cieszyla jak wygrasz pościel albo rożek :) ja pewnie nie zajme znowu zadnego miejsca. dawaj na fb i wrzucaj tą fotkę :)
apps.facebook.com/brzuszki/?fb_source=bo...count=0&fb_bmpos=2_0



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724415 przez aska06091
Dzień dobry dziewczyny, chyba mnie też przeziębienie bierze i do tego pół nocy śniły mi się koszmary.

Słonko zazdroszczę wyjazdu! Oby pogoda Wam dopisała i udanego długiego weekendu życzę :blink:

Papi jak czytam Twoją relację to już sobie wyobrażam jakie emocje towarzyszyły zaskoczonemu tatusiowi ;) ale wcale się mu nie dziwię. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i mam nadzieję, że jutro wróćcie do domu :kiss:

Na szczęście mnie puchnięcia nóg nie dopadły, ale jak założę obrączkę to czuję, że mam lekko nabrzmiałe dłonie.

Akina to mamy urodziny w tym samym dniu :P

Ostatnio często czuję ruchy bardzo nisko, aż mnie to boli. Ale już na ostatniej wizycie pani doktor powiedziała, że dziecko napiera na dół.

I chciałam Was prosić o link do tabelki i jakie informacje są do niej potrzebne, bo z chęcią bym tam dołączyła :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724418 przez niagara
wrzuciłam :laugh:
Jeśli komuś też podoba się domek Barbary :laugh: to prosimy o głosy :silly: apps.facebook.com/brzuszki/z/d0b55c

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724420 przez zuzuzanta
aska06091 link do tabelki jest w podpisie Niagary, to ona nią zarządza :). Jak tam wejdziesz, to zobaczysz jakich info potrzeba


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724421 przez Villemo
Dzień dobry,

Mały potworek zasnął, duży też śpi bo jest po nocy więc mam chwile wytchnienia :woohoo:

Akina - ja mam popuchnięte strasznie stopy i też problem żeby buty ubrać. Są już tak opuchnięte, że nie zawsze zdążą sklęsnąć po nocy. Obrączkę i pierścionki pościągałam już jakieś 3 miesiące temu bo też paluchy się zrobiły nabrzmiałe. Ta woda niestety tak szybko po porodzie nie schodzi. Mi dopiero zeszła jakieś 3 miesiące po porodzie :angry:

Papi - najważniejsze, że już masz maluszka przy sobie! Myślę, że bardzo rozsądnie zareagowali lekarze skoro oxy nie pomogła. Przebywanie dzieciątka w brzuszku mamy bez wód nie jest bezpieczne. Pierwsze dni po cięciu są najgorsze ale uwierz, każdy następny będzie lepszy od poprzedniego. Jeśli masz duże problemy ze wstawaniem wyślij męża po pas brzuszny pooperacyjny, naprawdę ułatwia funkcjonowanie w tych pierwszych dniach po cięciu a i chroni przed przepukliną której łatwo się niestety po cięciu nabawić. Całuje was gorąco, mam nadzieję, że szybciutko wrócicie do siebie!

Natalko- przepiękny wózeczek a mamuśka jeszcze piękniejsza!

Co do znaków zodiaku to ja jestem waga i wiele dobrego o sobie nie mogę powiedzieć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724425 przez akina_zet
Asia no proszę z tymi urodzinami :D Sporo mam ze stycznia widzę :)

Natka widzę,że decyzja co do imienia podjęta :) Będzie Basia już na 100%?

Paulinka 3 miesiące? Ja to myślałam,że ze 2 tyg. i będzie po wodzie :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724427 przez niagara
Akina imienia wybranego nie mamy, a już na pewno nie Basia (mamy z mężem złe skojarzenia) ;) Kiedyś jak Mała zaczęła mnie tak bardzo kopać, że aż z bólu się zwijałam, to powiedziałam do niej, żeby była grzeczna i nie kopała tak bardzo mamy, bo dostanie na imię Bacha :) I póki co tak zostało, że zwracamy się do niej Barbara :blink: Ale ostateczne imię na pewno będzie inne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724435 przez Alivva
Hello :)

Papi się odezwała :) Alez ma fajnie ale jak już któraś tu słusznie zauważyła-im później urodzimy tym dłużej w domku zostaniemy :D

Natalia,sesja widać bardzo udana :) Czyżby imie wybrane??

Co do znaków zodiaku....Ja jestem bliźniak (ten paskudny,dwulicowy :P )mój Filip strzelec a mała na bank będzie panna....jakoś nie wiem sama co mysleć o znakach. Kiedyś uważałam też,że najpaskudniejszy to skorpion :P ale mam w sercu taki jeden wyjątek...boshe już tyle czasu.... :)

Ja wróciłam do domu. Wyjechałam o 9 :P
Doktorek się spóźnił ponad godzinę więc miał mega poślizg i zamiast wejść o 9;30 to wchodziłam o 10;45.
W sumie nic ciekawego mi nie powoiedział :P Pobrał wymaz na GBS,w moczu mam białko na co zapisał mi jakieś żurawinowe tabsy,usg zrobił ale tak na hop-siup bez pomiarów. mała jest ułozona główkowo,a rączki i nóżki jak żaba na boki. Zważymy ją sobie na kolejnej,ostatniej już wizycie 3.września. I dowiedziałam się,że jeśli będę miała cc to albo 5go września albo 9go ale bardziej realny ten wtorek 9go :) więc pewnie się będę tego terminu trzymała. No,chyba,że mnie ruszy wcześniej ale na to szczerze to nie liczę. szyjka u mnie oczywiście zamknięta szczelnie na 4 spusty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724441 przez pyzaura
Iva super wiadomosc ze u zabki Alicji wszystko ok :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724447 przez akina_zet
Natka a ja już myślałam,że będzie Baśka :D A macie jakieś typy imion?

Ivka dobre wieści,mała już główkowo,może woli poród sn niż przez cc :D

Ciekawe co tam u Serka,tyle czasu nic nie pisze :unsure:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724451 przez niagara
akina_zet napisał:

Natka a ja już myślałam,że będzie Baśka :D A macie jakieś typy imion?

Ivka dobre wieści,mała już główkowo,może woli poród sn niż przez cc :D

Ciekawe co tam u Serka,tyle czasu nic nie pisze :unsure:


Najbardziej podobają nam się Zuzanna i Julia, ale zobaczymy jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724452 przez agamo
Iva super wiadomosci No zabcia Lusia 9 wrzesnia bedzie z mama Ale zazdroszcze wam tego ze wiecie kiedy.

A ja mam teraz pytanko bo cos dzisiaj dziwnie sie czuje I mam lekki problem bo pobolewa mnie brzuch i mam klucia w pochwie i takie chwilowe bole w dole Ale nie sa to bole jak na okres wiec nie sadze by to byly skurcze No i maly dziwnie sie rusza bardziej wierci w miejscu
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724460 przez aska06091
Niagara dziękuję za wpisanie do tabelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl