BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #724472 przez donata
pyzaura napisał:

Donia a jaki dzien ??


29 stycznia się urodziłam :) Mąż też 29, ale sierpnia :D

Dzisiaj po raz setny chyba układałam w ubrankach :P hehe Też tak macie?

Zastanawiam się nad materacem. Bo dostałam używany gryczano-kokosowy. Niby wyprałam materiał, bo się zdejmuje, ale tak jakoś... Podobno materac powinien być nowy, bo się dopasowuje do kręgosłupa dzidziusia. Chyba kupię nowy... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724476 przez asiek89
Aga, ja tak miałam przy zapaleniu pęchcerza. Urinal chyba brałam, herbatkę żurawinową popijałam i przeszło dość szybko.

Niagara, my też dziękujemy za dodanie :)

Villemo, dopiero zobaczyłam, że jesteś z tego samego fachu :) A czym konkretnie się zajmujesz?

Iva, bardzo dobre wieści :) Dobrze, że wszystko ok :) Trzymajcie się zatem w dwupaku do terminu ładnie :D

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724480 przez kalina
a ja tez jestem dwulicowy blizniak:P ale te znaki sa tez podobno niezdecydowane a to juz by sie zgadzalo. no i znam kilka panien z ktorymi wytrzymac sie nie da.. moze akurat taki przypadek..
bo jakos nie do konca w takie rzeczy wierze bo z moja blizniaczka jestesmy calkowite przeciwienstwa a wg znakow powinnysmy miec podobne charaktery ;)

natalia no zdjecia przesuper. na brzuszek oczywiscie zaglosuje. a bukiet to bardzo fajny pomysl:)

agamo no niestety ja nie pomoge bo jestem nemo w te klocki i sie boje ze jak wody nie trysna to nie zauwaze ze rodze :lol:

iva najwazniejsze ze u malej w porzadku i ze nie chcesz sie rozpakowywac:)

donata a o materacu to slyszalas od lekarza czy z jakis niewyjasnionych zrodel? bo tez mam uzywany :unsure:

akina jak to stwierdziala pielegniarka dzis: spiesza sie na swiat nie te co powinny. a te na ktore juz czas to lubia sie zasiedziec.



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724485 przez Villemo
Donatko - wszystko zależy jak długo dzidziuś w nim spał bo te materace są na prawdę twarde i ciężko żeby je odkształcić. Ja mam po młodym gryka pianka kokos, młody spał do niedawna na nim a waży 14 kg. Nie ma na nim śladu odgnieceń.

Asiek na chwilę obecną zresztą już od dłuższego czasu siedzę w domku i wychowuję swojego 2 latka :-) Przed ciążą zajmowałam się terapią zajęciową osób z zaburzeniami psychicznymi i upośledzeniem umysłowym. Teraz zamierzam posiedzieć rok na macierzyńskim i będę się rozglądać za nową pracą.

Iva - cieszę się, że z maleńką wszystko ok :D No to jeszcze może będziesz miała cesarę w dzień mojego terminu porodu i 4 rocznicy ślubu :blink: Zabrałaś mi Sarenkę :ohmy: :woohoo: :side:

Agamo - ja miałam takie objawy jak złapałam jakąś infekcję pęcherza :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724490 przez Alivva
Mi sie tez Twoje objawy Aga z zapaleniem pecherza skojarzyly ale moze glowka napierajaca ma na to wplyw. Ja dzis mialam pierwszy raz w zyciu taki problem z klickiem,ze szok.... nie pamietam,zebym kiedykokwiek tak dlugo na kibelku sie meczyla. Myslalam,ze mi dupsko rozsadzi :P mize tez mloda uciska gdzies tam??? Nue wiem,ale nie zycze nikomu takich doswiadczen :/
Gdybym sie tego balastu pozbyla ptzed wizyta to pewnie byloby kilogram mniej na wadze hahaha
Kalina....kiedy sie urodzilas? I masz blizniaczke? Serio??? Ale fajnooooo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724491 przez Alivva
Villemo napisał:

Donatko - wszystko zależy jak długo dzidziuś w nim spał bo te materace są na prawdę twarde i ciężko żeby je odkształcić. Ja mam po młodym gryka pianka kokos, młody spał do niedawna na nim a waży 14 kg. Nie ma na nim śladu odgnieceń.

Asiek na chwilę obecną zresztą już od dłuższego czasu siedzę w domku i wychowuję swojego 2 latka :-) Przed ciążą zajmowałam się terapią zajęciową osób z zaburzeniami psychicznymi i upośledzeniem umysłowym. Teraz zamierzam posiedzieć rok na macierzyńskim i będę się rozglądać za nową pracą.

Iva - cieszę się, że z maleńką wszystko ok :D No to jeszcze może będziesz miała cesarę w dzień mojego terminu porodu i 4 rocznicy ślubu :blink: Zabrałaś mi Sarenkę :ohmy: :woohoo: :side:

Agamo - ja miałam takie objawy jak złapałam jakąś infekcję pęcherza :angry:


A Ty mi Oliviera :P hahaha
A tak serio....mialy byc 3 SARY a nie bedzie chyba zadnej :P
Moja na drugie imie jedynie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724493 przez iwonta_kg
akina_zet napisał:

Asia no proszę z tymi urodzinami :D Sporo mam ze stycznia widzę :)


ja mam urodziny 26.01 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724496 przez iwonta_kg
donata napisał:

pyzaura napisał:

Donia a jaki dzien ??


29 stycznia się urodziłam :) Mąż też 29, ale sierpnia :D

Dzisiaj po raz setny chyba układałam w ubrankach :P hehe Też tak macie?

Zastanawiam się nad materacem. Bo dostałam używany gryczano-kokosowy. Niby wyprałam materiał, bo się zdejmuje, ale tak jakoś... Podobno materac powinien być nowy, bo się dopasowuje do kręgosłupa dzidziusia. Chyba kupię nowy... :unsure:


ja bym ci radzila kupic nowy. używane materace są wykształcone po poprzednim dziecku. nie jest to dobre dla kręgosłupa dzieciątka. nowy jest twardy i niewyprofilowany.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724497 przez pyzaura
iwonta_kg napisał:

akina_zet napisał:

Asia no proszę z tymi urodzinami :D Sporo mam ze stycznia widzę :)


ja mam urodziny 26.01 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ja 22.01 :lol: :P :P :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724499 przez aska06091
iwonta_kg napisał:

akina_zet napisał:

Asia no proszę z tymi urodzinami :D Sporo mam ze stycznia widzę :)


ja mam urodziny 26.01 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



To będziemy wspólnie świętować cały styczeń :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724502 przez agamo
Tylko wiecie co dziewuchy dziwne jest to ze nie przy kazdej wizycie na siku tak mam.A wydaje mi sie ze przy infekcjach czy zapaleniu to kazda wizyta by sie tak konczyla A ja dwa razy tak mam pojde trzeci raz i bez problemu Wiec wdawalo by sie ze maly naciska tam cos tylko czy to mozliwe? Ostatnie badanie moczu mialam dwa tygodnie temu i bylo ok Jutro mam kolejna wizyte wiec zobaczymy jak siuski wyjda ale roznicy w moczu nie widze. Eh musze przyznac szczerze ze 8 mcy ciazy byly cudowne a ten ostatni juz nie taki fajny :/no ale chyba narzekac nie powinnam bo co to za problemy przy niektorych waszych to ja powinnam cicho siedziec i sie nie odzywac!

Co do materacu hmm ja osobiscie jednak wolalabym kupic nowy w wielu zrodlach o tym pisza Bo nigdy nie wiadomo jak byl uzytkowany no i druga sprawa z tym ze kazde dziecko inne No i nie wspominajac o roztoczach i takich tam Chyba ze tak jak vilemo ma po pierwszym synku to troche inna sprawa bo byl twoj wiec o niego dbalas a od kogos to juz roznie moze byc Ale to tylko moja opinia.

Kalina ale super jestes blizniaczka hmmm jako dziecko zawsze marzylam by miec siostre blizniaczke :P a tu ani siostry ani blizniaka :P

Donata co do ciuszkow to jak tak mialam ze jak przywozilam do domu to ukladalam rozmiarami w komodzie Pozniej ukladalam kolorami no bo do prania No i po praniu prasowalam i ukladalam do komody a pozniej jak juz wszystko popralam to znow ukladalam rozmiarami :P glupota wiem ale strasznie mnie to cieszylo a i zajecie mialam odkad siedze w domu No i teraz juz od tygodnia robic nie mam co dlatego non stop na forum wisze :)Mam nadzieje ze jak mama przyjedzie to mi zajec nawymysla bo zwariuje.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724505 przez Villemo
pyzaura napisał:

iwonta_kg napisał:

akina_zet napisał:

Asia no proszę z tymi urodzinami :D Sporo mam ze stycznia widzę :)


ja mam urodziny 26.01 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ja 22.01 :lol: :P :P :P


tak jak mój mąż :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724507 przez pyzaura
same wodniki :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724515 przez Alivva
Nie zastanawiałam się nad materacem szczerze Wam powiem.
Nie kupie nowego bo podobnie jak Villemo mam po swoim synku. Co prawda lezy już 9 lat ale jest dobrze zapakowany i wiem jak był używany więc jestem co do niego pewna.

To tak trochę jak z butami....trąbią,żeby broń Boże nie zakładać dziecku butów używanych.
Ja mam po Filipie niektóre piękne skórzane nie zniszczone buciki czy kozaczki z Bartka i na pewno ich nie wyrzucę a Ala je ponosi. My jako dzieciaki tez nosiliśmy jeden po drugim i żyjemy. Jakoś nikt z moich znajomych nie ma problemów ze stopami przez noszenie butów po rodzeństwie czy kuzynostwie.... Teraz jest towaru opór,trzeba go sprzedać więc stąd cały szum. Takie moje zdanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724531 przez agamo
Wiesz Iva odnosnie bucikow to akurat mojego meza bratowa ma synka 2,5 roczku i buciki ona od znajomej po synku dostawala Tamten wady chodu nie mial ale ze kazde dziecko chodzi inaczej i buciki juz byly wyzlobione to na bratanku juz sie odbilo Mam problem z chodzeniem tzn chodzi ale na palcach czy to po uzywanych bucikach hmmm mozliwe bo nikt w rodzinie problemu z chodem nie ma Ja osobiscie bucikow uzywanych nie bede przyjmowac bo ona mi juz cala sterte butow wyciagla razem z ciuszkami ale butow odmowilam. Z ciuszkami nie mam problemu uzywanymi ale jakos od butow stronie Wiadomo to tak jak ze wszystkim moze ci cos byc a moze sie okazac ze nic nikomu sie nie stanie. Ale stwierdzilam ze jak zaoszczedzilam na ciuszkach to na buty moge sie szarpnac :P

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl