BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #724596 przez mery75
Karolka a może spróbuj po prostu jechać do szpitala i przedstaw sytuacje że bardzo się martwisz po ostatnim usg i miałaś dzisiaj mieć sprawdzające rozwój Kornusia i niebyło lekarza myśle że Ci zrobią warto spróbować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724597 przez kalina
nike mi sie czasem jeszcze zdarzalo dzien do trzech powtorka z poczatku a pozniej zoladek wracal do normy wiec nie lam sie:-)

kinga sliczna kolyska.. tylko twoj mop nie pasuje do bialego wystroju:-P

akina jak napisalas ze sama bys wlazla do kolyski to mi sie przypomnial filmik ktory kiedys ktoras wstawiala- jak tatus usypial dziecko i sam wlazil do lozeczka:-)

iva z 22.05 jestem. miedzy mna a siostra jest 20min roznicy bo mama rodzila normalnie i nawet sobie tego wole nie wyobrazac:-\ i rowne kilo wazylam wiecej.. bylam zla siostra i zabieralam jej zarelko w brzuszku:-D

magda a moze w organizmie wode masz a na zewnatrz wysuszona skora? najwazniejsze ze badania ok

karolcia jak chcesz miec usg juz to jedz na izbe przyjec i cos nasciemniaj:-) mi w piatek robili jak poszlam tylko ze to bylo iusg ekspres. ale bylo..

paulinka witaj w klubie. tez ostatnio kregoslup daje popalic. to lezenie gorzej dziala niz jakby sie chodzilo.

a nad materacem nigdy sie nie zastanawialam wiec i nie szukalam na ten temat. i teraz zgluplam bo mam od kolezanki wiec niby z pewnego zrodla. i tam 2 lata byl. az sobie bede musiec go wymacac czy cos czuc



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724598 przez karolcia1919
Natalio martwie sie ta glowka...dzis mialam miec usg mialo byc wszystko sprawdzone...a tak znpow musze czekac ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724600 przez karolcia1919
Mery tyle ze ja w szpitalu mam usg ...i nie bylo nikogo by zrobil usg wiec nic to nie da...bynajmiej dzis..ten szlital mnie przeraza ...a mam tam rodzic.


Ja tez jestem Wodnik ale jestem z 10.02

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724601 przez mery75
karolcia1919 napisał:

Mery tyle ze ja w szpitalu mam usg ...i nie bylo nikogo by zrobil usg wiec nic to nie da...bynajmiej dzis..ten szlital mnie przeraza ...a mam tam rodzic.


Ja tez jestem Wodnik ale jestem z 10.02

No to jedź do innego przecież niema rejonizacji i może zastanów się czy tam rodzić skoro tam taka mało odpowiedzialna kadra pracuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724604 przez karolcia1919
W Grudziadzu jest jeden szpital...a do Bydgoszczy mam 80 km.
Iva gdzie rodzisz ? Bo Ty z Tych moich okolic jestes ? Swiecie ?
Ja juz sama nie wiem...wszedzie daleko i to mnie ogranicza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724607 przez niagara
karolcia1919 napisał:

Natalio martwie sie ta glowka...dzis mialam miec usg mialo byc wszystko sprawdzone...a tak znpow musze czekac ...


Ja myślę, że wszystko jest w porządku :) Moja Mała też miała za dużą główkę i widzisz, u mnie się wszystko wyrównało :) Myślę, że u Ciebie też tak będzie :) W każdym bądź razie nie martw się na zapas, bo to szkodzi Kornelkowi

Zobaczcie jaki filmik znalazłam w necie, spojrzenie na ciążę i macierzyństwo z przymrużeniem oka :blink: Chyba aż tak źle nie będzie :blink:
www.edziecko.pl/nakrecone_matki/10,13286...atane_w_chacie_.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724608 przez donata
karolcia1919 napisał:

W Grudziadzu jest jeden szpital...a do Bydgoszczy mam 80 km.
Iva gdzie rodzisz ? Bo Ty z Tych moich okolic jestes ? Swiecie ?
Ja juz sama nie wiem...wszedzie daleko i to mnie ogranicza...


Karolcia, na pewno wszystko jest dobrze. Kilka dziewczyn już pisało, że ich dzidzia też ma większą główkę. Do tego 19 sierpnia jest kilka dni, to jak nic nie znajdziesz, będziesz musiała poczekać i tak i tak. No, ale na pewno też bym się wkurzyła. Każda z nas czeka z niecierpliwością na wizytę, a tutaj du... :/

Dziewczyny, mam do obrania ok. 20 kg papierówek :cheer: Któraś chętna do pomocy? :P hehe Koleżanka właśnie mi przywiozła i będziemy z mężem właśnie obierać na dżem :D Pewnie do nocy nam zejdzie. A jutro będzie szarlotka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724609 przez mery75
karolcia1919 napisał:

W Grudziadzu jest jeden szpital...a do Bydgoszczy mam 80 km.
Iva gdzie rodzisz ? Bo Ty z Tych moich okolic jestes ? Swiecie ?
Ja juz sama nie wiem...wszedzie daleko i to mnie ogranicza...

Karolka przykro mi że się martwisz ale tak jak pisze Natalka skoro się wyrównuje z czasem wszystko to kochana nie martw się to tylko pare dni ja też mam na 19.08 wizyte i też się niemogę doczekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724610 przez Monika23083
jak dobre, że papi napisała:) czekamy na zdjęcia!

niagara wyglądasz cudnie:) a zdjęcia pierwsza klasa :)

kinga kołyska przepiękna:)
karolcia nie martw się, poniedziałek już blisko, na pewno wszystko będzie dobrze

znalazłyście dziewczyny te lidlowskie rzeczy? oj, trzeba będzie czatować od rana znowu:) fajne są :)

www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=XsKvxw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724612 przez karolcia1919
Ok...juz Wam tym glowy nie zawracam ;/
Musi byc dobrze !!";)


Kinga kolyska jak z bajki !!;)
Gratuluje mamcia udanych wizyt ;)

Nigara fotki super ;) sam sex ;) kolejna mamcia zgrabna ..brzuszek super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724614 przez mery75
Ja właśnie zamówiłam termometr przed chwilką do ucha i czoła za 51 zł z przesyłką 2 lata gwarancji jak czytałam to super mierzy też temp. powietrza mleka w butelce i takie tam zobaczymy co to za cudo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724619 przez iwonta_kg
kocham_cie napisał:

A wiecie ja też dziś się jakoś dziwacznie czuję. Ruchy młodego czułam dziś przez większość dnia na wysokości wzgórka łonowego... i

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


te bóle są całkowicie naturalne niestety... :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724620 przez Alivva
Kinia,kołyska bajkowa....już widze tego Twojego carewicza Mikołaja w niej :D
Mop się faktycznie ciut przybrudził-końcówka do wymiany :P

Kalina to Wy jakoś z początku znaku jesteście :) Ja ostatni dzień bliźniąt....21.06
A Wy bliźniaczki spod znaku bliźniąt :D Też mi się kiedyś marzyła siostra bliźniaczka,chyba przez to,że moje najbliźsze koleżanki z dzieciństwa to własnie "klony" ;) Moja babcia miała siostrę bliźniaczkę ale tak się geny "rozłozyły",że bliźniaków w rodzinie to trochę mamy ale....wszystkie z lini babci siostry :) Mojaj babcia nie miała ani dzieci ani wnucząt ani prawnucząt podwójnych a u jej siostry...w każdym pokoleniu sie pojawiały i nadal pojawiają :D

Dla mnie temat materacy-jest jednoznaczny.... Szum,żeby jak najwięcej sprzedać.
Lepiej niech qwa pomyślą o tym że dzieciaki mają krzywe kręgosłupy bo nosza takie ciężkie plecaki do szkoły!!!!!!!!! W zeszłym roku zważyłam plecak Fila we wtorek kiedy miał 7 lekcji....10kg! No ale tak:książki,zeszyty,ćwiczenia i inne gówna. Nad tym niech popracują lepiej a nie,że wina materacy używanych np 2lata przez inne dziecko....
Aż się wkurzyłam :angry:

Karolcia ja pochodzę ze Świecia ale już 25 lat mieszkam w wielkopolsce i rodzę tu u nas w Wolsztynie ;) Moja kuzynka która mieszka na Wiąskich Piaskach (znasz wiochę??) rodzi w Świeciu :) Nie wiem u kogo ona była ale na usg gdzies prywatnie jeździ dodatkowo do Świecia i jest bardzo,bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724624 przez Alivva
A wiecie coooooo????
Ten konik morski pozytywka z Fisher Price'a który ma Nefeli i Iwonka i który chcę dla Luśki..... Rozmawiałam o num z koleżanką a ona do mnie...o jejuuu nie kupuj bo ja mam takiego po Ksawerym i jest gdzieś spakowany bo daawno nie uzywany to Ci przywiozę :D
Zobaczę w jakim będzie stanie ale ta koleżanka dba o takie rzeczy więc chyba znów zaoszczędzę na czymś :P Tyle,że będzie miała konika niebieskiego ale co to za różnica? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl