BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #724626 przez iwonta_kg
donata napisał:

Dziewczyny, mam do obrania ok. 20 kg papierówek :cheer: Któraś chętna do pomocy? :P hehe Koleżanka właśnie mi przywiozła i będziemy z mężem właśnie obierać na dżem :D Pewnie do nocy nam zejdzie. A jutro będzie szarlotka :lol:


ja mogę pomóc w jedzeniu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724627 przez iwonta_kg
mery75 napisał:

Ja właśnie zamówiłam termometr przed chwilką do ucha i czoła za 51 zł z przesyłką 2 lata gwarancji jak czytałam to super mierzy też temp. powietrza mleka w butelce i takie tam zobaczymy co to za cudo


podaj linka może tez zamowie z internetu



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724629 przez nefeli
Papi wspaniale ze juz tulisz maluszka i sie nie wymeczylas porodem,wiec wszystko super,a mine Twoj facet musial miec nieziemska w koncu to pierwszy raz w jego zyciu taka akcja :)
Moniczko mam nadzieje ze juz Ci duzo lepiej,masz racje ludzie ze stycznia nie sa pesymistami,ale tak sie o nich pisze,a przeciez zeby okreslic charakter nie wystarczy tylko znak ale i ascedent,faza ksiezyca,jaki to dzien itd ,wiec co do znakow to tylko takie uogolnianie,chociaz mysle ze wszystkie maja jakas taka konkretna ceche wspolna...barany na przyklad,kazdy ma jakies zboczenie,ktorym meczy ludzkosc ;)
Co do puchniecia to chyba u mnie nie jest tak zle,ale za to trzasna mi dzis kregoslup i juz totalnie sie rozsypalam,bo bol przy minimalnym ruchu doprowadza do placzu....
Nike majowy to byczek? lubie byczki i fakt wcale nie sa artystami :(,ale uparciuchy i maja swoje zasady,swoj wlasny czasami monotonny sposob zycia- ale to z moich znajomych byczkow :)
Karolcia ja tez uwazam ze taki termometr jest malo praktyczny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724631 przez asiek89
Mery, ja się nad takim termometrem zastanawiałam właśnie, ale zobaczę jaki będzie ten w lidlu, bo zamierzam się przejechać w przyszłym tygodniu.

Kinga, przepiękna kołyska! :)
My czekamy na łóżeczko, dojedzie do przyszłego tygodnia prawdopodobnie, z odzysku, po rodzinie, ale najważniejsze, że w dobrym stanie :).
Co do materacy to trochę się zgadzam z Ivą, kurczę, bo przecież maluch nie jest nie wiadomo jak ciężki, żeby to się miało odbić na materacu i zaszkodzić innemu dziecku. Jasne, że najlepiej wszystko byłoby mieć nowe, ale cholera kto na to zarobi :P Buciki też mamy po synu mojej siostry, co prawda takie prawie niemające śladów używania. Ogólnie jestem za tym, żeby te pierwsze butki do chodzenia były usztywnione w piętce dla stabilności nóżki, ale to prawda, że im więcej chodzenia na boso po różnym terenie tym lepiej. Można maluchom nawet zorganizować "tor" składający się z różnych faktur, a najlepiej puszczać boso po trawce i piasku :)

Kurczę, ja u siebie zaobserwowałam bóle, które najpierw lokalizowałam w pachwinach, a teraz ewidentnie w samym kroczu, rano są na tyle silne, że wyję jak się w łóżku z boku na bok przekręcam... masakra jakaś.

Z lepszych wiadomości: zebrałam się w końcu dzisiaj i zrobiłam 3bita, kto się pisał na kawałek, bo już nie pamiętam? :D

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724633 przez nefeli
Natalka zazdroszcze fotek,wszystkie sa sliczne,kiecke masz superasna,a bukiet az szkoda go ruszac,jest obledny...jeszcze raz gratuluje znajomych!!! Co do reszty w tle juz mozesz kochana sie rozpakowywac powoli bo widze ze w pelni gotowa,a my tu czekamy na dziewczynke teraz :)
Agamo moj maz to tez baran,a mama lew i kocham ich szalenie,sa wspaniali :) wiadomo nie idealni,ale ani ja nie jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724634 przez asiek89
iwonta_kg napisał:

donata napisał:

Dziewczyny, mam do obrania ok. 20 kg papierówek :cheer: Któraś chętna do pomocy? :P hehe Koleżanka właśnie mi przywiozła i będziemy z mężem właśnie obierać na dżem :D Pewnie do nocy nam zejdzie. A jutro będzie szarlotka :lol:


ja mogę pomóc w jedzeniu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Haha, Donata, ja też niedawno walczyłam z obieraniem papierówek - dwa razy była szarlotka, a reszta poszła na dżemik - warto się pomęczyć z tym obieraniem ;)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #724637 przez mery75

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724641 przez nefeli
Agamo moze glaskanie po brzusiu i moje modlitwy zaczynja dzialac i bedziemy rodzic tuz tuz ???
Dinku super ze na wizycie ok,moze urodzimy razem nasze Niunki;)
Ania Pyzaura to Ty jeszcze w sumie koziorozec jak ja :) 11.01 ,moj synek 15.01 a czekalismy w Boze Narodzenie,pozniej w Nowy Rok ,pozniej w urodziny mamy a on i tak sila wyszedl 15go :) tak mu dobrze w brzusiu bylo ....
Donata ja bym kupila nowy ze wzgledu ze nie wiadomo jak byl uzytkowany ten ktory Ci dali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724642 przez nike84
Kalinka oby tak było jak piszesz bo już nie moge tego wytrzymac :X
nefeli tak majowy byczek :) i jest dokładnie tak jak piszesz - uparciuch z niego czasem niesamowity :evil: No ale ja za to jestem raczek, jestem spokojna i ustępliwa, więc się uzupełniamy :) Akurat w naszym przypadku znaki zodiaku sie sprawdzają :silly:

Ależ jestem dziś padnięta...a w nocy pewnie znowu nie będę mogła zasnąć :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724644 przez agamo
Kinga śliczna ta kołyska Aż zazdroszczę ale u mnie ani na to miejsca nie ma ani by mi sie nie przydala bo z sypialnie i salon mam na tej samej ścianie a kuchnie mam otwarty plan na salon wiec mały będzie prawie w zasięgu ręki. Ale śliczna!

Co do tego bratanka to chodzika nie miał wiec to raczej nie to Ale buciki od małego skórzane z usztywniana pieta i podeszwa No i wiecznie w butach nigdy go na boso nie widziałam No ale nie wiem bo sie nie znam Ogólnie sprawa wyglada inaczej jak ma sie obuwie po swoich dzieciach ale ja osobiście w używanych butach bym nie chodziła to i swojego dziecka tez nie bede ubierac w uzywane. Wole zaoszczędzić kasę na innych rzeczach typu wlasnie ciuszki czy zabawki.

Nike to moja wina bo ja tak napisałam ze to może być powrót z początku ciąży Ale wiesz co może to być tez tak ze organizm ci sie oczyszcza przed porodem co by znaczyło ze tuż tuż. Chyba ze zawczesnie?!

Ja dzisiaj nerwowa wszystko mnie wkurza brrrrr niech ten dzień juz sie skończy!a jutro będzie lepszy dzień bo planuje fryzjera wizytę u położonej no i jeszcze może męża do ikei wyciągnie!

Madzia super ze wyniki dobre wyszły I fakt może cię tak swedziec bo wymuszona skóra. No i mam nadzieje ze negocjacje skończą sie pozytywnie dla ciebie!

Karola nie denerwuj sie wszystko będzie dobrze! Poczekaj do 19.08 i zobaczysz ze nie ma powodów do stresu! Pomysl kochana ze ja wogole nic nie wiem o swoim małym oprócz tego ze ma mocnego kopa :D i tak juz 18 tygodni jakoś muszę dać radę!wiec ty chociarz tydzien to wytrzymasz!

Mery eh te główki i biedne nasze pecherze! Byleby to do żadnego zapalenia nie doprowadziło bo mnie juz przeszło wiec to pewnie moj mały nicpon uciskal.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #724646 przez nike84
Osz agamo nawet nie kracz, ja Cię bardzo proszę :silly: Ja przez najbliższe 4 tygodnie nie spodziewam się zobaczyć swego pierworodnego. Niech tam siedzi jak mu dobrze, tylko niech da spokój mojemu żołądkowi - terrorysta mały :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724648 przez malinowa_mamba
CZeść dziewczyny :)
Ale zaległości mam:) Tak przeczytałam o Papi,urodziła przed terminem a ja od jutra przez 8 dni zostaję sama w domu, bo mój wyjeżdża na obóz.... :/ A tu już niedługo do porodu i się boję,że zacznę rodzić jak sama będę....Ehhhh....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724651 przez aska06091
Asiek to ja zamawiałam kawałek, mimo, że objadłam się tortem to 3bita bym nie odmówiła :silly:
Jeśli chodzi o bóle to mnie bolą biodra i pachwiny z rana, ale tylko jak się troszkę rozruszam to mija.

Akurat my materac mamy nowy, bo nawet nie mieliśmy od kogo dostać.

Karolcia z ciekawości zajrzałam na ostatni wydruk z pomiarów i główka w 29 tc była większa o półtora tyg, a nawet o 2,5 tyg większa w porównaniu do brzuszka i pani doktor powiedziała, że wszystko jest dobrze. Tej wersji się trzymam i wierzę, że Kornelek jest zdrów jak ryba ;)
A co do wizyty to też bym się wkurzyła!

MyMelange super kołyska.

Mnie czasami też mdli jak w pierwszym trymestrze, ale na szczęście teraz zdarzyło się to może z dwa razy, więc nie jest źle.

I stwierdziłam, że muszę kupić sobie większą torbę do szpitala, żeby nie brać dwóch. Spakowałam cześć rzeczy, a muszę jeszcze dołożyć podpaski, pampersy, ręczniki, klapki, kosmetyki i za nic mi do mojej torby to nie wejdzie :unsure: A znając życie to coś jeszcze dopakuję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724654 przez nefeli
Co do chodzenia zgadzam sie z Villemo,buciki nie moga byc sztywne,zawsze Syniowi kupowalam buciki z miekka podeszwa i plytkie no i duzo na bosaka :)
HI HI Kinia wlasnie mialam pytac co to za czarna mordka ze wzrokiem wlepionym w kolyske...i zobaczylam podpis ... kocham takie mopy podlogowe ;)
Karolcia z ginekologami to tak juz jest...nie wiele mialam wizyt bez 2-3h opoznienia,albo przekladanych bo porod czy cos w tym stylu,chyba taki zawod,chociaz wiem ze wkurza jak idziesz nastawiona a tu bec....tez mnie wtedy nosi...ostatnio mialam o 20 30 wizyte,dodam ze chodze z syniem,ktory juz tam spi na kanapach,bo wyszlismy przed 24ta :)
Madzia ciesze sie ze wyniki cud malinka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724660 przez MyMelange
Dziekuje dziewoje :)

Kto wstawil film Co ciaza zmienila w moim zyciu? CZAAADOWY! HIHI!

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl