BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #724728 przez izula
Nefeli Hepatil albo Essentialle. Oba są na wątrobę ale Hepatil jest tańszy.

No i wiecie co muszę powiedzieć, że na pościeli i butelkach zakończyłam zakupy.

Teraz tylko muszę wymyśleć sposób prasowania ubranek, najlepiej na leżąco :)))

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724740 przez nefeli
Izunia ja jem na lezaco i ostatnio obieralam tak warzywa :) co do jedzenia to potrzebuje sliniaczek dla duzych dzieci i sprzataczke do mycia podlog ;)
Z prasowaniem mam ten sam bol,stosy leza,ale naszych nie malutkiej,malutkiej bylo tak malo ze jeszcze udalo mi sie poprasowac te kilka bodziakow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724762 przez akina_zet
Dziewczynki.
Ja przepraszam,że tak o sobie,ale od 19 mam bóle podbrzusza i lędźwi jak na okres,odpuszcza i znów się zaczyna. Mała jakby napierała na dół mocno. Brałam nospę,łykam ten fenoterol i takie kwiatki mam! Możliwe,że to od tego ciągłego mojego stresu tak się robi?
Tłumaczę Iguni,że tak z 3-4 tygodnie musi posiedzieć w brzuchu.

Ja coś czuję,że do 40 tc nie dotrwam i jak mi odstawi ten fenoterol to już szybko pójdzie,a odstawia się go max w 36/37 tygodniu.

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724770 przez izula
Akina ja cię rozumiem bo też tak mam od jakiegoś czasu. Mam wrażenie, że Mały ma za mało miejsca i z jednej strony kopie mnie po żebrach a z drugiej napiera na dół.
Jednym się pocieszam, że widziałam jak dziewczynę w szpitalu brały skurcze od początku aż do momentu, że ją wzieli na porodówkę i bidula nie mogła ani stać ani leżeć.

Coś mi się wydaje, że "przeterminowanych" to u nas będzie mało. Ale grunt to do 37 tyg wyczymać. A potem to już możemy rodzić.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724772 przez iwonta_kg
DZiewczyny mam skurcze od jakichs dwóch godzin. Jak do polnocy nie przejda jade do szpitala! Fuck boje się :( nie chce rodzic w kołobrzegu! Odezwę sie rano. A skurcze mi ida z kregoslupa wiec najgorsze jakie moga byc! Mam nadzieje ze buskopan pomoze i maly sie uspokoi i przestanie sobie jaja robic z tym wysciem na swiat...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724774 przez ranusia
weź gorącą kąpiel, jak nie przejdą to znaczy że się zaczęło... pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724791 przez Alivva
Iwonka,a w razie czego nie mize Cie ktos zawiezc do Koszalina??? Moze jakis sasiad??? Qwa ja bym nie odmowila. A rodzice u Was sa??? Moze oni???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724795 przez iwonta_kg
Po buskopanie troche lepiej. Dalej sa ale mniejsze i rzadsze. Tata wraca z londynu o 4 i o 6 jedzie do berlina. Jest kierowca w firmie przewozowej. Pisalam do kolezanli. Jej synek lezy w szpitalu w koszalinie więc mnie zawiezie jakby co.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724797 przez nike84
Kurcze Iwonka, Akina trzymajcie się tam :kiss: Czyżby papi rozpoczęła serię rozpakowywań wrześniówek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724809 przez niagara
Jest 5.30, od godziny próbuję zasnąć, ale chyba nic z tego :dry:
Iwonka Akina, jak tam u Was? Mam nadzieję, że w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724810 przez iwonta_kg
Ja tez nie moge spac. Skurcze mi przeszly ale boje sie ze wroca w najmniej odpowiednim momencie... i nie wytrzymam tych dwoch tyg. Mały jest strasznnie ruchliwy i jego ruchy powoduja ze macica mi szaleje.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724828 przez pyzaura
Witam z rana :kiss: :kiss: :kiss:

Kinia sliczna jest ta kolyska :D taka slodziutka normalnie az zaluje ze ja nie mam na tyle miejsca by miec takie cudenko :D

Iwonka Akina3mam za was kciuki wytrzymajcie jeszcze troszke i dawajcie na biezaco znac co z wami o ile wam na to pozwoli brzuszek.

Nefeli widzisz ile ludzi w styczniu sie rodzi :D:D nawet nie wiedzialysmy ze nas tyle :D

Moniadzieki za ulotke LIDLa pojde tam z rana moze dostane a jak nie to skorzystam z linka Mery co do termometra :D

Mery fajne te lampki ja bede tez zamawiala ale wiszace sloneczko na sciane :D musze rozporządzać na tyle ile mam miejsca :( ale damy rade :D:D

Ivaszczesciaro Ty masz cudownych przyjaciol tyle Ci pomagaja a konik nie wazne ze niebieski :) wazne ze jest :D

A ja wczoraj bylam na zwiedzaniu oddzialu inekologicznego u mnie pani nas oprowadzila po calym oddziale pokazala sale operacyjne rodzinne sale gdzie sie lezy :) i powiem wam ze szalu nie ma ... ale wiadomo takie warunki mamy nie wiem czy teraz bede szukala szpitala czy poprostu tu pojde musze sie zastanowic ...
Dzis mam wizyte po calym miesiacu ... ciekawe co wyjdzie czy z zoladkiem ok juz... 3majcie kciukaski o 10:00 a ja juz szykowanko

buziolki :kiss: :kiss: :kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724844 przez agamo
Witam

Monia Iwonka trzymajcie sie kochane! Iwonka dobrze ze przeszło najważniejsze to staraj sie teraz nie denerwować i nie myśleć o tym i zobaczysz będzie wporzadku. Wiem ze cieżko bo pewnie jedyne o czym teraz myślisz to skurcze ale spróbuj dzisiaj zając głowę czymś innym i sie nie forsuj!
Monia a jak tam dzis u ciebie? ja sie tam nie znam ale wydaje mi sie ze stres tez może mieć na to wpływ!wiec ty tez dzisiaj relaksacyjny dzień sobie zrób i spróbuj nie myśleć o problemach choć dziś!daj nam tu znać byśmy sie nie denerwowaly jak sie czujesz.

Iva ty to masz wypasionych znajomych Czy jest coś czego nie maja albo by nie zrobili dla ciebie?

Ania kciuki zacisniete! Będzie dobrze!

Ja tez mam dzisiaj wizytę ale u mnie bez szalow wiec sie nawet nie chwale! Lecę coś zjeść bo mi juz w brzuchu burzy :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #724855 przez MyMelange
Wy tu nie straszcie skurczami, bo z tych emocji to i ja urodze za wczesnie hehehhee :)

Do mnie wciaz nie dochodzi, ze to juz tuz tuz. Ja nadal zyje w abstrakcyjnym swiecie - ot mam sobie brzuszek i sobie z nim zyje:)

W nocy chcac sie przekrecic na prawy bok, tak kurewsko zabolal mnie jajnik, ze myslalam ze pekl! Nie wiem czy jakos sie napielam, czy maly mi walnal kuksanca, al bolalo niemilosiernie - na szczescie przez 3 sekundy :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724856 przez pyzaura
Kinia mam tak samo jak Ty ja jestem ogolnie straszna panikara a teraz jakos nie dochodzi do mnie ze jeszcze troszke i bede szla na porodowke co mnie przeraza ... a jak stresuje sie dzisiejsza wizyta :(:(

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl