BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #725632 przez asiek89
Ooo właśnie! I tak jak Niagara segregowałam rodzajami ubranek :)

Dziękuję ;) Kunia jest piękna, zgadzam się :D Ale te muchy były dobijające, dobrze chociaż, że nie gryzły.

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725634 przez kokoszka0207
dziekuje dziewczyny za podpowiedz, wlasnie tak zaczelam sobie ukladac :)

Iwonta_kg juz jakis czas temu dołączyłam do was do grupy, bo bez was nie skompletowalabym polowy wyprawki :)

Niestety, przez cała ciąże jestem sama, moj A. jest od kwietnia na kontrakcie w Sztokholmie a ja tutaj we Wrocławiu sama, przyjedzie jak sie Zosia urodzi na tydzien a potem dopiero na swieta w grudniu... a i byl w lipcu jak ja akurat lezalam w szpitalu z przedwczesnymi skurczami i rozwarciem :(

Mam pytanie do dziewczyn, ktore biora Fenoterol, jaka przyjmujecie dawke? Bo moj gin zalecił mi 8x1 tabl dziennie, do tego isoptin oczywiście, do tego dorzucił mi luteine dopochwowo 2x2 tabl, i jeszcze magnez 3x2 tabl. Dla mnie to jest jakas masakra, zwlaszcza, że szyjki nie mam aż tak strasznie krótkiej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725637 przez asiek89
Madziu, przepiękny macie kolor tego buzza :)
My mamy spacerówkę granatową a gondolkę i fotelik czerwone - tak to jest jak się po kosztach leci i kompletuje na raty ;) Ale i tak jestem zadowolona :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725638 przez Alivva
Witaj kokoszka :)
wyrównujesz nam tabelkę wraz ze swoją Zosią bo mamy niewielką przewagę chłopców :D
Ja tak jak Iwonka mam w szafce ciuszki Alicji do rozmiaru 68 a reszta w pudłach w mojej wielkiej szafie w przedpokoju :) Układałam od najmniejszych do największych: bodziaki (z podziałem na dł i kr rękaw) śpioszki,spodenki,kaftaniki,bluzki,bluzeczki,sukienusie....a czapeczki,skarpeteczki,rajstopki i śliniaki w koszykach,żeby się nie walały dookoła :D
Z lekami niestety nie pomogę bo nic mi te nazwy nie mówią....
Mówisz,że Twój A. jest w Sztokholmie? rany jak ja tęsknię za tym miastem. Mam nadzieję,że koło czerwca polecimy z dzieciakami :)

Moj leniwy czwartek dziś..... poprałam maskoty w lovelli te co dostałam i przy okazji to co tam jeszcze Fil ma w pokoju. Zrobiłam borówki w piance na deserek. tarza zjem sałatkę warzywną a potem deserek :D

Asiek...pikny KUŃ....KUNICA jak sama napisałaś :) ale te przez te muchy miałabym niezły wkurw.... nienawidzę much a teraz w ciąży jeszcze bardziej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725642 przez asiek89
Kokoszko, ja nie biorę tych leków, więc nie pomogę niestety, ale sporo tego Ci przepisał...

Iva, przeczytałam o Twojej sałatce i doszłam do wniosku, że wolałabym coś takiego niż ciacho ;)
Mniam :)

Dopiero sobie uświadomiłam, że zaczynamy dzisiaj z Patrysiem 37tc :)
Dobija mnie twardniejący brzuch niesamowicie, ale mam nadzieję, że doczekamy chociaż do końca m-ca. Aczkolwiek pewne objawy poważnie mnie zastanawiają...

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725644 przez nefeli
Asia ale piekna focia z kuniem,tylko Was muszyska paskudne obsiadly :)
co do konia kunia to mam pewna historyjke swojego synia jak byl maly i pojechalismy do Polski,w parku ciagnie mojego wujka i wola do niego na kunia,chce isc na kunia...po czym ciotka leci do mnie zalamana czego to chce moje dziecko...smiech maja do dzis ze kun to hustawka po Grecku9 doslownie kunia)
Kochane pomozcie mi bo ja w szarym polu,wy tu o rozmiarach ciuszkow,ile wy macie tych bodziakow i spioszkow na poczatek,pozniej sie dokupi....ale teraz ja mam z takich malutkich moze ze 3 sztuki bodziakow i 2 pary spioszkow i to grube,bo moj synio urodzony zima,a bodziaki te male ja powyrzucalam jedyne te wieksze w dobrym stanie...i powoli w panice jestem ze nie mam nic z ubranek...
Witaj Kokoszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725646 przez izula
Cześć dziewczynki jestem :)))

ale było fajnie mmmm tym bardziej radocha po tak długim leżeniu w łóżku. :))

Któraś pisała o Kebabie ja to mam takiego smaka na kebaba, że sama bym zjadła chyba wersję XXL :)) i do tego piwko mmmm :) ale muszę się obejść smakiem :)

Asia piękny Konik i zdjęcie urocze :) I gratuluję 37 tygodnia :)

Nefi nie martw się, jak się urodzi a Ci zabraknie to bliscy Ci dokupią. Ale na pewno starczy Ci ubranek. Zobaczysz :)

Kokoszka ja fenoterolu nie biorę ale magnez też 3x2 i luteine 2x2 za to do tego mam nystatyne i rapaholin na dokładkę więc rozumiem twoje obawy. Ale pani dr ciągle mi powtarza, że oni przepisują tylko bezpieczne leki a gdyby nie te leki to nie wiem co by było bo mi w 27 tygodniu się szyjka skróciła.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725647 przez aska06091
Cześć! Dziś dzień męczącej zgagi :dry: już w nocy mnie dopadła.

Kocham Cię super wózek, a kolorek to już w ogóle mi się podoba.

Dobrze, że piszecie o badaniach, bo o swoich bym zapomniała, a we wtorek wizyta. Już nie mogę się doczekać :cheer:

Iwonta faceci to chyba w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego czym jest ciążą, myślą, że to od nas zależy czy zaczniemy rodzić przed, po lub w terminie. Ale co się dziwić.

Witaj kokoszko ;) fajnie, że dołączyłaś, im nas więcej tym ciekawiej i więcej doświadczeń :blink:

Asiek super fotka, ale ataku much nie zazdroszczę :silly:

To miłego i leniwego popołudnia Wam życzę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725648 przez nefeli
Kokoszko ja tez szyjki nie mam takiej krotkiej,tzn w normie.Ale skurcze czeste i bolesne,biore tez magnez 3po2, nospe forte 3po1,progesteronu nie biore bo czy bralam czy nie sytuacja byla taka sama,no i drugi ginekolog byl przeciwny braniu na tym etapie progesteronu mowiac ze to nic nie daje,ze to tylko autosugestia i ze sie tego juz nie stosuje,wiec ja go posluchalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725652 przez kocham_cie
uff co za leniwy dzień... nic nie robiłam a jestem podnięta jakbym przeorała pół pola :huh:

Paulinka u mnie te wyniki też wyszły dobrze... i wiesz co od tamtej pory mnie nic nie swędzi ;) nie wiem czy to kwestia tego że zaczęłam przed snem stosować grubą warstwę balsamu, czy może spadek temperatury... czy rzeczywiście te moje swędzenia były głupim dowcipem mojej wyobraźni :laugh:

a wracając do tematu wywoływania szybszego porodu... to tak sobie myślę że przecież to wszystko działa na wywołanie skurczy, a przecież najważniejsza jest tan nasza cholerna szyjka... zeby potem nie było tak że będziemy się męczyć ze skurczam a nasze szyjki będą miały to szero i głęboko gdzieś :silly:

Villemo mi na ostatniej wizycie doktorek powiedział że bardzo często jest tak że kobiety które noszą duże dziciuffy mają tytanowe szyjki na które nic nie działa :dry:

nefeli kochanie ty robisz wszystko aby zatrzymać jak najdłużej małą w sobie a ja to bym już chyba wszystko zrobiła żeby młody wylazł... wiem że jest duży więc sobie poradzi na świecie... a i płucka są już w 100% rozwinięte w tym okresie... no dobra mogę poczekać do 37 tyg a potem fora za dwora ;)

Kokoszko witam ciebie i małą zosię ;) co do ciuszków to ja na początku mialam wizję... wszystko ładnie posegregowane rozmiarami i rodzajami ubranek... a teraz jak zrobił się z tego sklep z odzieżą dla dzieci... nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko ogarną :silly:

Asiek ale brzusio maleńki... w sukience wydawał się dużo większy :blush:

Nefeli jeśli chodzi o ubranka całkiem małe to ja mam może z 3-4 szt reszta to 62 i potem 68...


Idę ugotować kukurydzę bo znowu jestem głodna :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725653 przez asiek89
Nefeli, haha to się uśmiałam :D Gra słów całkiem fajna wyszła ;)
Jeśli chodzi o ubranka to ja się nie wypowiem, bo mam naprawdę dużo i żadnego nie kupiłam sama.. dostałam od znajomych całą masę ciuszków i większość właśnie na pierwsze pół roku. Ale wydaje mi się, że jak z połowy zdążymy skorzystać to będzie dobrze ;) Maluchy szybko rosną, a jeszcze nie wiadomo jakie duże się urodzą :) Czasem te pierwsze ubranka na 56 okazują się za małe od początku.

Izula, kurczę, no następna :D Iva mi o sałatce, a Ty o kebabie, ajj połączyłabym to chętnie :D

Dziękujemy :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725656 przez iwonta_kg
Ja pisalam o kebabie ale w rezultacie przyszli znajomi i zamowilismy pizze :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725658 przez nefeli
Izunia ratuj ...napisz mi prosze ile mialas podwyzszone wyniki ALP,Bilurbina. teraz juz spadly?
Lykasz tylko tabletki na watrobe? co jesz Kochana? Wyniki mam fatalne i zaczelam sie drapac....
Kurcze Iza ja tez juz mam dosc znowu cos sie przyplatalo...dzwonilam do lekarza kazal mi brac czopki buscopan...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725661 przez nefeli
Sluchajcie jestem zalamana u mnie wyszly podwyzszone ALP,ale u mojego Synka wyszly bardzo podwyzszone az 700,przy normie do 270,z tego co doczytalam ALP to rak watroby albo kosci...nie wiem co na to powie lekarz,ale ja juz mam wszystkiego na prawde dosc :( wybaczcie ze wam tu truje,ale sama nie wiem co robic,moze ktoras zna jakis taki przypadek itp caluje Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725662 przez izula
Nefeli zaraz wydostanę moje badania i ci napiszę dokładnie, żebyś wiedziała. Ja biorę hepatil i mam jeszcze esentialle ale to zacznę brać jak się skonczy hepatil.

Ścisła dieta wątrobowa. Czylli jałowe jedzenie gotowane, z niskotłuczowym nabiałem. Bez przypraw, soli, nie smażone, nie pieczone. I dużo pić trzeba tylko ja z tym mam problem.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl