BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #725745 przez ninka333
Nefeli - kochana przede wszystkim powtórz badania w innym laboratorium, bo czasami się zdarzają błedy - mnie też kiedyś nastraszyli bo byłam na silnych lekach i wyniki wątroby wyszły takie jakbym już prawie nie żyła a po powtórce badań w innym laboratorium wszystko było w normie. końcówka ciąży jest strasznym wysiłkiem dla organizmu i wszystkie wyniki się pogarszają bo ileż można znosić takie obciążenie, a szczególnie ty gdzie ciągle coś sie do ciebie przyplątuje!!! trzymam kciuki i wierze że wszystko się pomyślnie wyjaśni ;)

izula- taki wypoczynek po długim leżeniu i odpoczywaniu napewno musi być duża frajdą :) a jeszcze taka super przejażdzka z mężulkiem :lol: pozazdrościć

a ja dziś cały dzień czuje dziwne napięcie w brzuchu, mała się strasznie boleśnie przeciąga i jakieś dziwne kłucia na dole i gdzieś tam w środku miednicy mnie dopadły. A o drętwieniu kręgosłupa już nie wspomne :huh: narazie nie biore nospy bo chce zobaczyć co będzie w i po nocy

córeczka ALICJA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #725753 przez Alivva
Taaaaa język dzieci ten który rozumie tylko mama jest najlepciejszy i pamięta się go całe życie :)
Mój Fil dłuuuugo mówił "ślukopent" na śrubokręt z którym z resztą wszędzie chodził (szkoła dziadka) na krowy na łące wółał NOOOONIEEEE (ze słoniami mu sie kojarzyły) ale hitem było KUNA JAJA....często powtarzał i nie wiedziałam o co mu chodzi,dopiero jak pojechaliśmy z nim nad morze i je zobaczył to łapki na bok rozpostarł jakby chciał caaaałe morze ogarnąć i z mega przejęciem krzyknął KUUUUUUNAAAA JAJAAAAAA -wtedy się zorientowałam że on tak okreslał:stawki,jeziorka,nawet kałuże-ogólnie wodę w przyrodzie no a morze to było cos mega :D ale skąd mu się takie coś wzięło to nie wiem :D

Dinusiu,moja Alicja z Trawoltą wspólnego nic nie ma :) Ale wspomniałam,że u Trawolty podoba mi się ten dołeczek w brodzie a Alicja może będzie go miała po swoim tacie :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725754 przez nefeli
Wiecie co do rozmiarow to ja glupieje bo u mnie jest zazwyczaj napisane 0,1,3,6 miesiecy,a obok w centymetrach ze 6mies=60cm,1mies=54 i wez badz madra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #725759 przez Alivva
ale co te cm niby określają? sorki ale blondi nie zakumała kum kum

aaaaaaaaaaa....o ciuszki chodzi???
ja to mam mexyk na jednych rozmiary wg miesięcy,na innych wg cm.... ja układalam na "oko" od najmniejszych do największych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725764 przez asiek89
Ja też układam na oko, bo czasami metki opisują niby ten sam rozmiar a widać od razu, że się różnia co najmniej o kilka miesięcy.

Kochane, żegnam się na dziś, trzeba się w końcu wyspać i zregenerować :)
Spokojnej nocy!

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725776 przez agamo
Hejka ja na szybki meldunek Dalej w dwupaku Mama juz ululana szczęśliwie przyleciała! Mały szaleje ale umiarkowanie juz nie tak mocno jak ostatnio no i teraz coś podpisuje ale szybko i zwięzle bo późno

Madzia śliczny wózek Kolor super no i wogole nie widać by był używany A ja kocham okazje! Wiec super 100 zaoszczedzona!

Izula sliczniemp wygladasz i brzusio zgrabniutki! No i nie ma to jak wyjść do ludzi co?

Asiek faktycznie brzusio na poprzedniej fotce był dużo większy! No i ślicznie wygladasz ale muchy masakra jakaś!

Witam nowa mamusie Nie ma to jak wrzesnioweczki co? Fajnie ze sie ujawnilas!

Nefeli dobrze ze sie odstresowalas i nie czytaj głupot na necie i zostaw wyniki dla lekarzy! Bo nerwy ci nie sa potrzebne oooo nie!ja swoich wyników nie widzę i wole nie wiedzieć Nie wspominając że ostatnio je gubią :p

Natka ja tez olejku rycynowego pić nie będę bo czytałam ze nie jest polecany ze może zaburzyć prace jelit bodajże i może pogorszyć sprawę wiec nie próbuje nawet. Co do hibiskusa hmm nigdzie nie widziałam Wiec nie wiem czy bym tu dostała.

Iva no historie piękne i myśle ze warto je gdzieś w jakimś pamiętniki zapisać bo wiele rzeczy z czasem sie zapomina. A usmialam sie przy waszych ze szok.

Dobra lecę w kimono. Dobrej nocy brzuchatki!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725780 przez kocham_cie
03:00 a u mnie przerwa w spaniu na herbatkę z sokiem malinowym, wolałabym kakao ale mleko się skończyło :(

Antek śpi, D. śpi tylko mój wierny kudłaty towarzysz wylazł ze mną z łóżka usadowił się na stole i patrzy z zaciekawieniem co też "człowiek" robi w środku nocy... pewnie liczy że dostanie coś do jedzenia, albo troszkę mleka :)

... no i mu też się znudziło i poszedł spać... :blush:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725781 przez iwonta_kg
4:27

Co za koszmarna noc... wszystko mnie boli, krece sie z boku na bok, wstawalam na siku chyba z osiem razy, meczy mnie zgaga, maz mnie opuscil i poszedl spac do salonu bo stwierdzil ze tak chrapie ze nie moze spac przeze mnie...

Ja chce już urodzić!!!!!!!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725782 przez kokoszka0207
dzień dobry Dziewczyny :)
współczuje tym, które nie mogą spać, znam ten ból, jestem szczęśliwa bo ostatnie dwie noce jakoś udało mi się w miare wyspać, ale tak to chodziłam jak zombi, i już się zastanawiałam, czy to może jakieś przygotowanie jest do tego jak maluszki pojawią się na świecie i ciężko bedzie nam przespać całą noc :)

idę się napić herbatki z cytryną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725783 przez iwonta_kg
6:24

Bezsennosci ciag dalszy...

Mąż wrocil bo stwierdzil ze sie stesknil heh

Kokoszka ja od 4 miesiaca nie przespalam ani jednej calej nocy :(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725796 przez karolcia1919
Hej.
Iwonko mozesz juz rodzic ...teraz juz mozesz ;)
Wspolczuje Ci tej bezsennosci i ciezkich nocy.
Ja jakos z tym nie mam odpukac problemu...moze fakt ze mam maly brzuch i jakos zadna pozycja nie przeszkadza mi w spaniu.

Ja juz wsunelam cieplutka jagodzianke ;)
Wlasnie sie dowiedzialam ze jutro mam Zareczyny i ze moj zaprosil rodzicow ;D
Heh no to musze cos przygotowac do jedzenia ;p
Ten wstal rano...okazalo sie ze ma wolne dlatego.poszedl po zakupy juz ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725798 przez karolcia1919
A i witam nową mamusie i dzidziusia ;)
Coraz wiecej nas tu ;)

Choc po porodach pewnie sie tu troche wyciszy ;)

Myslac o papi.juz ma synusia..tuli go i ma przy sobie...a my ...czekamy.


Pisaliscie wczoraj o tych ciuchach ja mam do 74 rozm...
Na wiekszy nie mam zadnych ...musze zaczac cos juz zbierac i chowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725801 przez iwonta_kg
8:28

Dzien dobry...

Az mi sie plakac chce z tego zmeczenia! Glowa mi peka przez niewyspanie. Chyba dzisiaj ja bede spala w salonie. Moze zmiana miejsca cos da. Nasze lozko w sypialni jest strasznie miekkie.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725802 przez iwonta_kg
8:28

Dzien dobry...

Az mi sie plakac chce z tego zmeczenia! Glowa mi peka przez niewyspanie. Chyba dzisiaj ja bede spala w salonie. [file/] Moze zmiana miejsca cos da. Nasze lozko w sypialni jest strasznie miekkie.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725804 przez karolcia1919
Biedna Iwonka...
Zamiast teraz przed porodem odpoczywac sie gorzej meczysz..biedaku Ty Nasz.

W dzien moze sie kimniesz choc troche.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl