BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #725806 przez aska06091
Dzień dobry :)
Śniadanie zjedzone, dziecko szaleje, więc mogę odpoczywać dalej :silly:

Karolcia gratuluję zaręczyn :cheer: mój mąż dziś w pracy i musiałam sama robić sobie śniadanie, ale jutro może się uda dostać je do łóżka :P

Iwonka z jednej strony zazdroszczę, że już jesteś tak blisko spotkania z Kacperkiem, ale Twoje problemy ze snem naprawdę muszą być okropne :( Szkoda, że ta bezsenność nie może chociaż w części przechodzić na naszych partnerów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725816 przez niagara
Dzień dobry

U mnie też słabo, całą noc mnie brzuch bolał :dry: Poszliśmy wczoraj wieczorem na koncert, na 15 min, bo tak mnie krzyż bolał, że ustać nie mogłam, po powrocie do domu od razu padłam.
Brzuch jakiś taki napięty mam, Mała się tak pcha, że czasem to nawet iść nie mogę i jeszcze mnie od samego rana skurcze łapią :dry: Ale ja nie mogę dzisiaj urodzić, bo właśnie odprawiłam męża do Białegostoku i wróci dopiero jutro :(

Jadę dzisiaj zrobić ktg, aż się boję co tam znowu wyjdzie :dry:

Iwonka bidulko, współczuję, ale przynajmniej wiesz, że już niedługo :)
Nefeli trzymaj się kochana i daj znać, po wizycie, co lekarz powiedział :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725824 przez iwonta_kg
Im blizej tym gorzej :(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725832 przez alexa_

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725835 przez nefeli
witam z rana :)
Iwonko wspoczuje Ci tej bezsennosci,u mnie tez nie rozowo ale doceniam ze lepiej niz przed ciaza.(meczylam sie z tym 2lata,nikomu nie zycze)Co do porodu to masz juz pelne prawo zeby rodzic Kochana :) nie moge sie doczekac Kacperka :)
Karolcia gratuluje zareczyn !!!!
Agamo super ze masz juz mame przy sobie,wiec nastepny tydzien moze razem z Iwonka bedziecie sie nam chwalic swoimi Skarbkami kochamymi...:)
Ja dzis noc kiepska bo komar nie dawal mi spac i do chwili obecnej go nie znalazlam,od 5tej do 6tej szukalismy go razem z mezem bezskutecznie wiec mielismy dyskusje na temat wynikow i malej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725847 przez paulinka.k22
Dzień dobry!

Nefeli ty bidulko, ciągle coś Ci się musi przyplątać :( ale jak tylko mała się urodzi, to zapomnicie o wszystkich problemach! A i daje Ci zakaz czytania bzdur w internecie!!!oprócz naszego forum, oczywiście :) Od interpretacji wyników są lekarze! Po wizycie napisz nam wszystko co lekarz powiedział! Głowa do góry :)

Izulka, faktycznie miałaś super rozrywkę :) dla mnie nawet wyjście do sklepu to nie lada atrakcja :laugh: też sobie tak myśle, że oszczędzamy te nasze szyjki, a jak przyjdzie co do czego, to sie nie będą chciały otwierać :lol:

Iwonka bidulka się męczy! Jeszcze troszkę musisz wytrzymać!

Muszę Wam napisać, że mój mąż jest od wczoraj załamany, bo naszego psa rozjechał pociąg :( mąż lubi zwierzęta, a do naszej suczki był bardzo przywiązany, czasami to żartowałam, że bardziej kocha psa niz mnie :) szkoda psiaka, bo naprawdę była fajnym i bardzo mądrym psem i takim zawsze "uśmiechniętym" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725850 przez nefeli
Paulinka wczoraj rozmawialam z ginekologiem i pediatra syna.Gin kazal za 3 dni badania powtorzyc,a ze byly robione w poniedzialek to dobrze byloby powtorzyc dzisiaj,moze jutro do szpitala podjade,bo dzis nie ma mojego meza,a wszystkie prywatne placowki pozamykane bo sierpien to urlopy.
Gin kazal mi duzo lezec,pic nie jesc jajek i smazonego,liczyc ruchy dziecka,mam nadzieje dzis na ktg...u tego drugiego.
Sciskam Was jakbym zniknela to znaczy ze nie mam dostepu do netu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725853 przez paulinka.k22
Nefeli powodzenia! Będziemy trzymać kciuki!!! :) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725857 przez iwonta_kg
Ja w nocy polowalam na muche i na szczescie szybko udalo mi sie ją ubic.

Paulinka przykro mi z powodu pieska :( ja tez mialam kiedys suczkę. Bardzo ja kochalam i wciaz za nia tęsknię :(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725858 przez iwonta_kg
paulinka.k22 napisał:

Nefeli powodzenia! Będziemy trzymać kciuki!!! :) :kiss: :kiss: :kiss:


Podpisuję sie pod tym! :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725866 przez izula
Nefeli trzymam kciuki!!!

Iwonka współczuję Ci. Jeszcze troszeczkę.

Niagara powodzenia na KTG.

Dziękuję za komplementy :))) hehe ale fakt radochę miałam nie z tej ziemi. Ale teraz już grzecznie będę leżeć aż do wizyty :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725883 przez króka
dziewczyny, a w czym bedzie spalo wasze dziecko? kolderka, spiworek czy rozek? ja myslalam o kolderce, ale kolezanka poleca mi spiworki. poczytalam troche o spiworkach i trafilam na sporo pozytywnych opinii o gro company. wiecie cos na ten temat? faktycznie to lepsze? a firma dobra?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725885 przez akina_zet
Cześć dziewczynki.

Usiłuję Was nadrobić ale jest to niemożliwe :(

Doczytałam jedynie,że wszystkie są nadal w dwupaku oprócz naszej Papi oczywiście.

Od dziś będę starać się regularnie Was czytać,nie dając się problemom.

Ściskam każdą z osobna :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725887 przez iwonta_kg
KrókA to zalezy od pogody. Ja raczej wybiore kocyk jesli bedzie cieplo jak teraz a jak bedzie chlodno to kolderka. A na kiedy masz termin? Spiworek bym preferowala do wozka.

Dobra chata ogarnięta, biore sie za obiad. Dzisiaj polecam spagetti boloneze :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725888 przez Alivva
Cześć Kuleczki :)

Oj Iwonka,współczuję. Ja chodzę do łóżka koło pierwszej w nocy i to tez jak za karę ale ostatnio zauważyłam,posób ten sam co w poprzedniej ciąży. Okno szeroko otwarte,stos poduszek i spanie tak trochę na wpół siedząco. Ale pomaga,nawet kręgosłup tak nie boli jak przedtem.
Dziś mnie jednak obudziła powódz z cycków....a konkretnie z lewego :/ Musiałam w nocy koszulę przebrać bo nieprzyjemnie kleiła się do ciała,założyłam sportowy bezszwowy stanik pod koszulę i wkładki i teraz tak już chyba codziennie :(

Natalia,pisz co tam u Niuni wg ktg,a Ty Daga też jak dasz radę odezwij się po wizycie :)

Karolcia,baw się dobrze,to Twój dzień ;)

Ja czekam na telefon z apteki,że mogę odebrać paczkę,ale w sumie o 13 i tak musze jechać do centrum bo mój 5letni bratanek bierze udział w jakimś maratonie i jedziemy mu pokibicować. Brat mówił rano,że młody tak przezywa jak nigdy heh I cos jeszcze mialam na dziś.....
aaaa reszta książek dla Fila
No to czas na kawusię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl