BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726413 przez iwonta_kg
jeju pęknę!!! wciągnęłam kilogram winogron i zaraz wybuchnę!!!! ehh te moje zachcianki... :dry:

ale za to pokażę wam się w nowej spódniczce na dzisiejszym spacerku :) wypuściłam się aż na starówkę :)



ma kieszenie po bokach w sam raz na dwie butelki hehehee :silly: :silly: :silly:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726419 przez izula
Iwonka ślicznie wyglądasz :) a spódnica rewelacyjna :)))) szczególnie spodobał mi się patent z kieszeniami ;)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726425 przez iwonta_kg
izula napisał:

Iwonka ślicznie wyglądasz :) a spódnica rewelacyjna :)))) szczególnie spodobał mi się patent z kieszeniami ;)


dzięki :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726427 przez asiek89
Witamy się sobotnim popołudniem :)
Pranie nam się suszy, pierwsze jest już poprasowane.
Ja dzisiaj ledwo wysiadywałam ze skurczami, kurczę, mam wrażenie jakbym miała rodzić dosłownie na dniach... a znając życie Mały się urodzi po terminie :P.

KochamCię, wybacz, ale uśmiałam się z tej historii z arbuzem :D Widziałam dzisiaj je na promocji w biedronce, ale były niedojrzałe i sobie odpuściłam.

Gratuluję spakowania torby :D ja się jeszcze nie przybrałam, tylko rzeczy Patrysia mam gotowe. A łóżeczka też jeszcze nie mamy, chociaż nie mogę się już doczekać, ale najpierw muszę poustawiać meble w pokoju tak, żeby się wszystko pomieściło.

Serku, ja też się rejestrowałam w Bebilonie, ale z tego co wiem to oni dopiero po porodzie wysyłają swoje próbki. Ostatnio jeszcze do Jonhsona wysłałam zgłoszenie, a z Bebilonu dostaliśmy fajną płytkę z kołysankami klasycznymi i teczkę na dokumenty Patrysia :).

Dziewczyny szczerze Wam współczuję nieprzespanych nocy... ja tylko dość wcześnie się budzę, ale w nocy nie wstawałam jeszcze ani razu, poza jednym razem kiedy miałam straszną zgagę i było mi niedobrze.

Izula, ja od moich sióstr dostałam książkę "Ciąża - tydzień po tygodniu" i tam sobie pisałam też własne refleksje i przemyślenia, świetna sprawa :)

Ech, ja dzisiaj jeszcze muszę mieszkanie odkurzyć, a już mam wszystkiego dość :P.

Iwonko, świetnie wyglądasz! :) A patent z kieszeniami faktycznie jest dobry :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726429 przez asiek89
Papi, miło że się odzywasz i dobrze, że dajecie radę, chociaż na pewno są trudne momenty. Czekamy na zdjęcie Adasia :)

Niagara, nie rozumiem takiego podejścia - dziecko się jeszcze nie urodziło to go nie ma... ech przykre, zwłaszcza jak wychodzi ze strony rodziców. Moja Mama też miała spory problem z pogodzeniem się z faktem mojej ciąży i z tym żeby to jakoś poukładać, ale teraz mam w niej naprawdę solidne wsparcie. I wiem, że już kocha tego brzdąca tak jak ja, chociaż na pewno chciałaby żeby moja sytuacja wyglądała inaczej.

Agamo, super, że możesz się nacieszyć Mamą :) Ja z moją kiedyś w ogóle nie umiałam rozmawiać i przebywać, ale teraz tak się nauczyłyśmy wzajemnego porozumienia, że tak jak mówiłam, że nie będę chciała nigdy dziecka wychowywać w mieszkaniu z rodzicami, tak teraz kompletnie mi to nie przeszkadza, bo wiem, że nie będzie próbowała mi narzucać swojego podejścia - choć inna sprawa, że w wielu kwestiach się zgadzamy :).

Iva, hihi, kocyków nigdy dość :D a ten portret Alusi był piękny :D Podobała się jej Anakonda? ;)

Ja wczoraj byłam z Mamą wieczorem na koncercie i występie Daukszewicza, uśmiałyśmy się zdrowo, a Patryś tańczył jak szalony ;)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726434 przez paulinka.k22
Cześć dziewczynki!

Jestem chyba jedyną mamuśką, która jeszcze nie robiła prania :silly: ale od poniedziałku biorę się ostro :) czekałam aż koleżanka dostarczy mi ciuszki po swojej małej no i jutro je odbieram, więc będę mogła ruszyć :) a i dziś dostałam od siostry i szwagra kilka bodów, półśpiochów :) komoda się zapełnia powoli :) łóżeczko już rozłozyliśmy, żeby materacyk się wywietrzył. No i to żelazko przypalone muszę w końcu wyczyścić, albo męża zagonie, w końcu to jego sprawka :P

Papi super, że się odezwałaś i że jakoś dajecie sobie z małym radę! No i mi uświadomiłaś, że jakieś mleko muszę kupić w razie czego.

Oj te teściowe to potrafią napsuć humory :angry: moja mnie też czasami wkurza. Z resztą ostatnio to wszystko mnie denerwuje ;) nie wiem czy Wy też tak macie??? czy to hormony tak buzują pod koniec, czy już się ma dosyć wszystkiego? Nie wiem...

Iwonka jak zwykle na spacerze :) w nowej spódniczce trzeba się pokazać :laugh: ładny ma kolor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726440 przez Villemo
Melduję, że torba spakowana :lol: mogę jechać rodzić :D Nie no, mam nadzieję, wytrwać do 27 sierpnia :silly:

Serku ja jak byłam teraz na wizycie to dostałam paczuszkę od położnej. W paczuszce było:

miesięcznik Twój maluszek,
próbki ziajki kremu przeciw rozstępom i płynu ginekologicznego do higieny intymnej
wydanie miesięcznika Twoje dziecko na CD
poradnik dla przyszłych rodziców happy baby

W tym poradniku z tyłu jest do wypełnienia ankieta ze zgodą na dołączenie do klubu rodziców i napisane jest żeby na następnej wizycie poprosić lekarza o kolejny zestaw "wkrótce razem" Następny prezent niebieskie pudełko mamy dostać w szpitalu po narodzinach malucha a kolejne paczki będą wysyłane pocztą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726441 przez Villemo
Noooo nie mąż mi zepsuł auto. Teraz nawet plan awaryjny, że w razie w sama się zawiozę na porodówkę legł w gruzach :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726454 przez izula
Villemo przykro mi z powodu autka. Mąż na pewno szybko zajmie się usterką. Nie stresuj się.

Fajnie, że dostajesz takie gratisy :) zawsze dodatkowa lektura a i możesz przetestować kosmetyki :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726455 przez asiek89
Ojj, faceci to jednak zdolni są... a podobno to kobiety jeździć nie umieją.
Villemo, spokojnie, mąż na pewno zadba o jakąś alternatywę dla Ciebie, a może uda mu się naprawić autko przed czasem :)

Ja od lekarza też nic nie dostaję, żadnych próbek, dowiedziałam się tylko, że mamy sporo dostać na wyjście ze szpitala, zobaczymy.

Odkurzyłam chałupę, padam na pyszczek, aż się dziwię, że na koniec z wrażenia nie urodziłam ;)

Edit. Paulinka, ja też mam nerwa jakiegoś... zaczynają mnie drażnić takie pierdółki totalne, np że coś mi wypadnie z ręki, albo że mi się rękaw przy prasowaniu obraca inaczej niż chcę, no takie głupoty kompletne.. a później się wkurzam, że się wkurzam. I weź człowieku bądź normalny :P

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726464 przez nefeli
Iwonka ja tez juz na etapie bezsennosci,czy to kanapa czy sypialnia to i tak cala noc nie przespana :( albo mala mnie bombarduje,albo czkawka,komary,goraco i wszystko w jednym,wiec chodze jak jakis wamp z przekrwionymi oczyma :(
Natalka zmartwie Cie ale ja mam juz 2miesiace takie bolesne skurcze nawet po 5 w ciagu 20 minut,jeden po drugim,ale jeszcze sie trzymamy :)
Papi ciesze sie ze jestes szczesliwa mamusia :)
Moniczko okres mialam 20-21 grudnia ostatni raz,ale mala o 3 dni wieksza.
Serku ta seria z Hippa czy rozowa czy zielona to jest to dokladnie to samo,zapach itd,w Polsce jest rozowa w Niemczech zielona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726478 przez karolcia1919
Hej hej ;) pisze juz jako narzyczona Bartka ;)
Bylo milo...pierscionek bardzo delikatny ma to cos ;) kwiaty piekne ;)
Choc zle sie czulam..maly sie pchal brzuch twardnial jakos wytrwalam ;)


Co do rodzicow...moja mama pomaga mi jak tylko moze ...odkupila wozek ;) kupila takie nosidelko;) z tego co wiem ma jeszcze karuzele;)

A tesciowa...kupila paczke pamersow 4paczki chusteczek nawilzonych wanienke szampon oliwke kremik mydelko....(zawsze cos).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726486 przez nefeli
Izunia koszulka oddana,spedzilam caly dzien u tesciowej...ona oczywiscie nie wiedziala co tam jest napisane.nazrywala mi fig i sie objadlam figami wiec nie bylo zle... :)
Co do krwi to dla mnie tez nie na moja kieszen i poki co malo co z tego co wiem jest w praktyce wykorzytywana,raczej poki co ma dobra reklame...
Kalinka wracaj szybciutko do zdrowia!!!!
Agilla kochanie trzymam za Was kciuki zeby wszystko bylo dobrze i na pewno bedzie :)
Madzia ja juz osiwialam ,teraz tylko lysieje...te dni nie mijaja i albo zero ruchow albo dziwne i w nadmiarze,dzis robimy piruety w calym brzuchu,to prawda ze na tym etapie ciazy boli jak sie dziecko przekreca w calosci,dzisiaj nie przestaje na sekunde,raz ma nozki z prawej raz z lewej i sie przeciaga caly czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726492 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726493 przez kocham_cie
serku a co tam jeszcze kupiłaś z tego hipa??? bo ja mam tylko płyn do kąpieli i balsam do ciałka.. co jeszcze potrzeba???

Dziewczyny powiedzcie mi które w końcu mleko żeście kupiły bo dziś znowu stanęłam przed półką z mlekami i zwątpiłam... wyszłam bez B) no i jaka butelka, zwykła czy antykolkowa (myślicie że to coś daje?) nam w szkole rodzenia polecały mr brown no i żeby nie była szklana bo podobno szkło zabija coś tam coś... nie pamiętam co ale chodziło o jakiś składnik pokarmu

mój pierworodny na reszcie się obudził :lol:

Karolcia gratuluję :kiss:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl