BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726086 przez kocham_cie
Villemo..... ja pierdziele jaka rysa miałam się coś ciebie zapytać i dupa... pustka w głowie :dry:

edit... już wiem :lol: Paula pytam ciebie bo ty też nosisz dużego potworka stworka... czy wiktorek rusza się tak często i mocno jak wcześniej??? bo mój młody znowu się leniwi i zastanawiam się czy to przez jego wielkość czy coś jest nie tak... no i kolejna rzecz to ten cholerny uciska w pochwie??? tez tak masz???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726087 przez izula
DOnata śliczny wózek. BArdzo mi się podoba ten materiał bo widziałam takie wózki w sklepie tylko inny kolor. Czasami żałuję, że tak się pośpieszyłam z wózkiem :) Ale ja zawsze w gorącej wodzie kąpana byłam.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726089 przez izula
Alivva gabki dla córci kupowałaś? Jakieś specjalne? Bo ja mam tylko taką frotkową myjkę.

A i pytanko o te biustonosze do spania sportowe? To jest wersja już do karmienia? Kupowałaś w jakiejś sieciówce, czy lokalnym sklepiku?

Bo ja chyba jeszcze będę biustonosz kupować i mam problem jaki bo ostatnie zakupione na allegro są do d... Niestety nie trafiłam.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726092 przez Alivva
izula napisał:

Alivva gabki dla córci kupowałaś? Jakieś specjalne? Bo ja mam tylko taką frotkową myjkę.

A i pytanko o te biustonosze do spania sportowe? To jest wersja już do karmienia? Kupowałaś w jakiejś sieciówce, czy lokalnym sklepiku?
:
Bo ja chyba jeszcze będę biustonosz kupować i mam problem jaki bo ostatnie zakupione na allegro są do d... Niestety nie trafiłam.


Gąbkę taką którą się kładzie na dno wanienki :)
Małej będzie miękko a ja się nie będę martwić,że mi się wyślizgnie czy cuś ;) Pisałyśmy już o nich....tak wiem,że niby siedlisko bakterii ale to na 2-3 miesiące,dla Filipa tez miałam raz w tygodniu wyparzałam zalewając gorącą wodą i dzieciak żyje ;) A naprawdę mega ułatwia kąpanie takiego okruszka zwłaszcza na początku :)
Biustonosze kupiłam w moim ulubionym bieliźniarskim w miasteczku,nie są żadne specjalne ani też do karmienia. Potrzebuję teraz na noc bo mnie juz pokarm zalewa a w innym spać sobie nie wyobrażam. Pewnie po porodzie też w nich spac będę... a tyle co do karmienia w nocy to ogarne ;) Typowy jakiś usztywniany do karmienia kupię po porodzie,żeby wiedzieć dokładnie jaki rozmiar wziąć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726097 przez izula
Dziękuję Ci za odpowiedź. Dobry pomysł z tym biustonoszem, żeby go kupić po.

CO do pokarmu to chyba jestem jedyna co ma posuche dalej.:(

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726099 przez karolcia1919
Widze ostatnie zakupy przed porodami ida pelna para ;)
Moj maly tak dzis szaleje jak nigdy...strasznie mnie boli pochwa ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726102 przez zuzuzanta
izula napisał:

Dziękuję Ci za odpowiedź. Dobry pomysł z tym biustonoszem, żeby go kupić po.

CO do pokarmu to chyba jestem jedyna co ma posuche dalej.:(


Izula nie jesteś jedyna. Ja od początku ciąży, to nie wiem czy jedną kropelkę miałam. Ale co się dziwić, mam piersi jak piegi (teraz to w porównaniu z brzuchem w ogóle ich nie widać).


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726104 przez agamo
Hejka dziewuchy

Iwonka juz niedlugo trzymaj sie kochana dacie rade!

Izula i Kasia ja tez mam posuche a termin tak blisko ale sie nie przejmuje Wszedzie trabia ze to bez znaczenia mam nadzieje ze maly wyciagnie z nich to co potrzeba :D

Serku posciel sliczna No i ciesze sie mama jak male dziecko Dzisiaj na obiad byl bigosik Boshe jak ja kocham mamy kuchnie :D no i wkoncu jest sie do kogo odezwac Tylko niech Kacperek wychodzi bo obie z babcia nie mozemy sie doczekac :D (pierwszy wnuk bedzie) :D

Madzik ja mam bardzo silne klucia w pochwie Takie mega mega ze nie moge zrobic kroku i plakac mi sie chce Masakra I mysle ze to sie tak nasililo z czasem bo maly ma glowke juz nisko w miednicy ulorzona wiec dlatego Takze mysle ze masz tak jak i ja ze glowka juz na dole dlatego tak bardzo naciska i jest taki bol.

dobra lece na jakis deserek.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726106 przez kocham_cie
agamo napisał:

Hejka dziewuchy

Iwonka juz niedlugo trzymaj sie kochana dacie rade!

Izula i Kasia ja tez mam posuche a termin tak blisko ale sie nie przejmuje Wszedzie trabia ze to bez znaczenia mam nadzieje ze maly wyciagnie z nich to co potrzeba :D

Serku posciel sliczna No i ciesze sie mama jak male dziecko Dzisiaj na obiad byl bigosik Boshe jak ja kocham mamy kuchnie :D no i wkoncu jest sie do kogo odezwac Tylko niech Kacperek wychodzi bo obie z babcia nie mozemy sie doczekac :D (pierwszy wnuk bedzie) :D

Madzik ja mam bardzo silne klucia w pochwie Takie mega mega ze nie moge zrobic kroku i plakac mi sie chce Masakra I mysle ze to sie tak nasililo z czasem bo maly ma glowke juz nisko w miednicy ulorzona wiec dlatego Takze mysle ze masz tak jak i ja ze glowka juz na dole dlatego tak bardzo naciska i jest taki bol.

dobra lece na jakis deserek.


haha Aguś korzystaj z wizyty mamy na maXa, poprzytulaj się, nagadaj no i najedz porządnie... ja gdybym była tak daleko od domu to bym chyba umarła z tęsknoty za rodzicami...

A co do ucisku to właśnie tak sobie myślałam ze może Antek wsunął się w kanał i stąd ten ból... zapytam w poniedziałek doktorka... :dry:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726107 przez Villemo
Kocham Cię - Wiktorek rusza się w zasadzie cały czas jak tylko siedzę albo leżę jest dużo bardziej aktywny niż był Klaudiuszek. Tylko jak chodzę jest spokój :dry: Ruchy są nieco inne bo to bardziej wiercenie i rozpychanie się niż kopanie ale są coraz bardziej bolesne i nieprzyjemne. Lekarz po usg stwierdził, że mały ma jeszcze sporo miejsca i dla tego tak fika no ale nic dziwnego jak ja już mam ponad 125 cm w obwodzie brzuszka. A co do wagi to hmmm nie jestem w 100% przekonana, że jest taki duży. W 35 tc ważył 2900 a teraz jak byłam na wizycie w środę to miałam usg robione na innym sprzęcie i mały ważył 3000 a był to 36 tc i 6 dzień więc nie sądzę, żeby przybrał tylko 100 gram w ciągu 2 tygodni zważywszy na to, że właśnie teraz dziecko przybiera najwięcej. Na obu wizytach byłam razem z moją bratową która jest na tym samym etapie ciąży i jej maluszek na wcześniejszej wizycie miał 2700 a teraz 3400 więc z tą wagą to bywa różnie ale fakt faktem, że jak Ci się Antoś mało rusza to pewnie już ma ciasno w domku :-) A co do uciskania to często tak mam. Młody się zapiera nóżkami i ciśnie główką :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726115 przez Alivva
Ja też na przykładzie koleżanek wiem,że posucha w ciąży mało ma wspólnego z laktacja PO... tak samo jak i wielkość biustu do ilości pokarmu.Ja w pierwszej ciązy miałam pokarm już od około 24tc,po urodzeniu Fila nawał,potem miałam może więcej niż przeciętnie przez co najprawdę cierpiałam bo wiecznie się z cyców lało i jak Fil skończył 4 miesiące tak i w cycach posycha się zrobiła....z dnia na dzień. A moja koleżanka ze swoimi jak to mówi kapselkami miała pokarm akurat tyle ile jej synio potrzebował i karmiła do prawie rok tak jak to sobie zaplanowała....
Teraz to mi się zdażały plamki na koszuli nocnej czy na staniku wewnątrz no ale dziś w nocy ta powódź z lewego cyca przyjemna nie była :( Także naprawdę dziewczyny nie ma się co martwić.

Aga....korzystaj na maxa z czasu wspólnego z mamcią :) Moja mamcia ma dość ciężki charakterek ale chyba potrzebuję jej tak samo jak i ona mnie :) Czasem jest foch,czasem przesadza,czasem potrafi strasznie podnieść ciśnienie,ale....to mama :)
A mój Filip też był pierwszym wnukiem i pamiętam tą ogólną radość i oczekiwania na niego i potem po narodzinach :)

Moja maleńka też szaleje :) Nie wiem jak ona to robi,że jeszcze się tak wierci. Pewnie już waży około 2500g,brzunio nie wydaje się duży a ona tak szaleje....pewnie jej już niewygodnie dlatego sie tak rozpycha. A ja czuje ją dosłownie wszędzie... żebra,pochwa,pachwiny,a moje boczki to są maltretowane aż prawie na plecach,bynajmniej takie mam wrażenie....

Villemo ale fajnie,że bratowa też jest na podobnym etapie :) Też chłopca urodzi?? i która pierwsza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726127 przez izula
Trochę mnie uspokoiłyście z tą posuchą. :)

A ja zostaję dziś na noc sama i tak przez 3 dni bo mężunio ma 3 nocki pod rząd a rodzice bawią w Zakopanem. A że zaparłam się, że do teściowej nie pójdę to jestem sama. ))))

Z teściową miałam znowu kolejną scysję ale to zaraz się wyżalę bo muszę dać mężowi buzi na do widzenia hahaha :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726130 przez Monika23083
serku ten śpiworek był kupiony jaieś 3 lata temu dla małego Wojtusia. Wiem, że chyba na allegro go zakupili po długich poszukiwaniach.Nawet nie wiem ile on kosztował, ale pewnie sporo:)

a ja właśnie skończyłam leczo i kolejne maliny:)

już się nie mogę doczekać poniedziałku i wizyty, jestem ciekawa jaki jest Jaś duży, 4 tygodnie temu miał niecałe 2 kg...

izula ja też nic nie mam, zero siary:) ale tak jak pisała Iva nie ma znaczenia to żadnego. Rozmiar biustu to zawsze takie gadki na ten temat są: a dwie moje przyajciólki urodziły w lipcu dzień po dniu - jedna z miską D i już nie karmi, druga z miseczką A i leci z mlekiem jak szalona:) obie też nie miały suchoty przed porodem..

Jaś już się tak nie wierci, ale jak się przekręca to boli na maxa czasami:)

boże, jak to już blisko... :)

miłej nocki dziewczyny i miłego weekendu, bo pewnie w polu się zatrzymam gdzieś między cukinią, a krzakami malin :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726133 przez izula
Gdzieś w środę raczyłam nie odebrać telefonu od teściowej tylko poprosiłam męża żeby do niej zadzwonił i się spytał o co chodzi. Miałam zły dzień, martwiłam się wszystkim i nie chciałam jeszcze słuchać o problemach mojej teściowej, która uważa, że jej problemy są zawsze naj...
W czwartek teściowa przyszła do nas i zaczęła od kazania, że jak ja mogłam nie odebrrać od niej telefonu bo dla niej to było ważne. I nie pomogły tłumaczenia, że się żle czułam i nie chciałam z nikim rozmawiać. Mało tego, ciągle rzuca mi aluzje, że ja nic nie robię tylko leżę. A mogła bym przynajmniej na siedząco coś robić. Wiecie co żałuję, że poprosiłam męża żeby się z nią pogodził. Bo nie rozmawialiśmy 9 miesięcy, też po jednej jej akcji. Wiecie co mam dość tej kobiety. Jak się wkurzę to jej wygarnę wszystko i tyle z tego będzie. :(

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726135 przez akina_zet
Pyzaurka baw się dobrze na weselu i masz rację,grunt to pozytywne podejście ;)

Dziewczynki jeż Jerzy dziękuję,za słowa uwielbienia :D Jest tak sprytną zabawką,że może zwinąć się w kulkę,i jak go tu nie kochać :D?

Nefelko naprawdę nie macie nici u siebie? A teraz mają tam takie piękne pluszaki! Czemu bidulo jesteś na diecie?

Ivka jak będę na skraju wytrzymałości nerwowej,to wtedy podam dzień i miejsc :)

Pościel piękna,ja też poproszę o namiary na nią :)

Co do bóli w pochwie,też czuję takie rozpieranie :dry:

Gorzej bo ząb b. mnie boli,a mój stomatolog był dziś zamknięty,nie wiem jak ja weekend przeżyję :(

Izulka współczuję teściowej :dry:

Aguś Agamo a to mamcia jest u Ciebie? Na długo przyjechała? :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl