BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #760986 przez kalina
wieczorkuem dopadl mnir kryzys. mloda tak sie darla ze az sie krztusic zaczela.. ale chyba wyczula ze nie jest dobrze bo po kapaniu flache wypila chwile pommarudzila icposzla spac. wrrszcie moglam prasowanie nadrobic bo cos czasowo nie wyrabiam:-) wlasnie sie pitolnelam do lozia i tak mi fajnie mieciusio cieplusio ze nawet spac mi sie nie chce tylko sie nacieszyc luksusem i cisza musze:-)

izulka super z malyn wygladacie.. fajna fryzurka

monia tez mialam pisacze podobna twoja do mojej troche.. tylkochyba2x co spokojna w wannie byla



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #760991 przez agamo
Cholera wszystko co napisałam szlag trafił! wrrrrrrr

Kalina Korzystaj z luksusow ile wlezie ale weź tez zdrzemnij sie choć na chwile żebyś potem nie padła!

Akina Monia Igusia cudna Właśnie mi uswiadomilas ze nie mam żadnej fotki z kąpieli Kacperka ale muszę chyba poczekać aż zacznie go to cieszyć choć miałabym dowód ze brudas myć sie nie lubial :p no i babooooo Gusia cię zabije ze ty jej cycuszki na necie pokazalas oj mama będziesz sie tłumaczyć!

Iva dzięki za pomoc To ja jednak wstrzymam sie od nabialu i chyba przedzwonie sobie do lekarza niech nam umowia wizytę O proszę jak Bart przeszedł pięknie chrzest bojowy napewno dumny tatuś był z udanej kąpieli No i proszę nasza twarda iva czyżby miekla?! Wiesz co kochana miękka czy nie miękka żeby tylko dobrze wam było A ja wam w duchu kibicuje! No i super ze druga babcia zakochana w Lusi będzie mieć kochane dwie babcie. A jak tam tato Barta?

Pyzik Aniu kur ze szkoda ze czwartek już myślałam ze cię dzisiaj zostawia albo w środę no ale w sumie to tylko jeden dzień dłużej Wyglaskaj tam brzusio za wszystkie czasy I wracajcie z Misia jak najszybciej do domku!

Co ja jeszcze miałam napisane nie pamietam cholerka Wiecie ze dostałam uczulenia od wkładek laktacyjnych Masakra jakaś Miałam z pl jedno opakowanie bella i resztę tutaj kupiłam I te z tad są takie jakby sztuczne Fakt wiecej chlona ale cały dekolt mam obsypany i piersi tak mnie swedza najgorsze to to ze nie wiem jakie są na wzór belli takie delikatne jakby wacikowe bo nigdzie nie pisze Używała może któraś wkładek z aventa czy to tommee tippee? Bo są u mnie cztery razy droższe od zwykłych i nie chciałabym kupować nie wiedząc czy są takie same czy nie!?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #760999 przez iwonta_kg
Agus ja uzywam wkladek aventa. Nic mi nie wyskakuje od nich.

Noc minela super! Maly zasnal o 19.30 i budzil sie potem o 23, 2.30, 4.30 i 6.30
Niby czesto ale zjadl mleczlo i zaraz zasypial ze swoim konikiem i melodyjka:)

Wogole chyba zrezygnuje z cycka... jak daje malemu piers to pociumka pol godziny i jak odrZuci to krzykiem domaga sie butli jakby cycek pobudzal mu apetyt! Poza tym jest niespokojny jakby cos go wlasnie pobudzalo co jest w pokarmie. Ja pije duzo herbaty. Co prawda jest slaba ale chyba kiepsko dziala na Kacperka. Ostatni raz maly dostal cycka wczoraj o 12 i od tamtej pory jest super! Od niepamiętnych czasow zasnal w dzien na dluZej niz pol godz no i ta dzisiejsza noc rewelacja! Tak mi sie wydaje ze to od tej herbaty ale nie jestem pewna...

Aga ja tez pisalam posta drugi raz bo mi sie to glupie wstecz wlaczylo w telefonie... :angry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761000 przez iwonta_kg
Jaką mamy z mezem fajna date od slubu heh
1 rok 1 miesiac 1 tydzien i 1 dzien :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761011 przez karolcia1919
hej.
za mocno sie chwalilam ze maly moj tak ladnie spi...
dzis noc masakryczna maly budzil sie co godzine poltora...i nie spal po 2h.chyba bola go cycuszki..ma takie twarde nabrzmiale...;( musze potem do poloznej zadz.


teraz spi ale sie wierci.
ja sie polozylam...ciekawe na jak dlugo.
bartek moj narzyczony to taki maruda ...maly nie spi zaplacze to ten marudzi co mu jest itp...
nie mowie zrobi wszystko przy malym - ale ile gadania przy tym.

iwonka no data fajna ;) fajnie to wyglada;)

pyzik juz blizej niz dalej ;)

ja fotki z kapieli tez nie mam...bo to szybko szybko...choc maly nie placze ;) trzeba jakas zrobic.


moj maly ma 2 tygodnie ;)


pozdrawiamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761022 przez agamo
Karola gratuluje dwóch tygodni! Z tego co mi wiadomo to piersi maluszka mogą być nabrzmiale po porodzie Ale dla pewności możesz zadzwonić do poloznej!

Iwonka mnie tez sie wstecz czasem włączy a dziś mi sie strona zawiesiła! A jakie masz te wkładki aventa bo właśnie wynalazlam wkładki aventa ale wielokrotnego użytku i sie zastanawiam! A jak używasz tych jednorazowych jakie są w środku delikatne z bawelnianym poszyciem czy takie sztuczne?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761026 przez iwonta_kg
Aga sa bawełniane w srodku, delikatne, wielorazowego uzytku.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761033 przez agamo
Super wielkie dzięki muszę popatrzeć za nimi po sklepach!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761034 przez iwonta_kg
:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761049 przez izula
Iwonka wszystkiego Najlepszego z okazji tak pięknej rocznicy Ślubu - ładnie wygląda ta data :)))

Jak Piotruś raz dostał takich krosteczek jak trądzik, też miał jedną na główce, to pani dr powiedziała, że to z jedzenia alergia na coś co ja zjadłam. Potem mu przeszło.
Musiałam odstawić nabiał, czekoladę, ryby bo są bardzo alergenne. Chodź staram się go przyzwyczajać i do tych produktów. Raz na czas zrobię sobie herbatę z mlekiem, albo zjem coś słodkiego. Z tym słodkim to ja w ciąży nie miałam takich zachcianek jak teraz. Masakra.

A wkładki laktacyjne to z góry uprzedzam nie kupujcie z BELLI!!!!! Ja kupiłam bo potrzebowałam a tylko takie były w drogerii koło nas i szajs nie ziemski. Wszystko przecieka. Poleciałam wczoraj kupić nowe i tylko z Johnsona mieli :(( nie są złe ale moje poranione sutki przyklejają się do tej siateczki. Mały tak mocno ssie, że bez kapturków i maści na brodawki się nie ruszam.

Karolcia buzi dla Maluszka z okazji jego dwóch tygodni!!!! :kiss:

Dziękuję wszystkim za komplementy :) hehehe teraz tylko szukam czegoś do ubrania na chrzest.

A kąpiele u nas nawet są bez krzyku ale za to smok musi być obowiązkowo bo daję mu cyca po kąpieli więc w kąpieli jest zawsze głodny :) Ale ładnie sobie leży w wanience i obserwuje wszystko co się dzieje. Płacze tylko jak po kąpieli trzeba się ubrać to marudzi. Ale nie jest źle.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761061 przez kocham_cie
Dzień dobry bardzo :laugh:

Ależ my dziś mieliśmy fantastyczną noc... Antoni jak zasnąl o 21 to po za pobudkami na szybkie papu ( 3 razy) spał do 8 :lol: :lol: :lol: teraz się posila na mej piersi a ja popijam kawkę... słoneczko świci... oj mam nadzieję że cały dzień będzie tak przyjemny jak poranek :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i się wygadałam :(

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761067 przez kocham_cie
iwonta_kg napisał:

kocham_cie napisał:

iwonta_kg napisał:

Madzia a jak takiemu dziecku robic inhalacje? My tez sie meczymy praktycznie od urodZenia z ta sapka. Najgorzej w nocy jak malego to budzi i spac teZ przez to nie moze :/

Karolcia nie wiem ile Kacperek wazy ale jutro sie dowiem bo idziemy do przychodni na szczepienie. Bardzo mnie to stresuje...


Iwonko ja mam inhalator elektryczny i maseczkę przystawiam mu do buzki, na razie pożyczyłam ale asik mówiła ze 10 mają byc w biedronie więc kupię... no i ciągle myśle nad nawilżaczem powietrza... tylko zastanawiam się czy to przypadkiem nie jest wywalanie kasy w błoto :dry:


a masz moze zdjecie tego inhalatora? ile maja kosztowac w biedronce? nadają sie dla takich malych dzieci?


Iwonko nie mam zdjęcia bo asik mi pisała że będą a kosztwować mają 89 zł... a ten co mam teraz to jest taki zwykły dla dorosłych i jakoś sobie radzimy :blush:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761071 przez kocham_cie
akina_zet napisał:

Aniu Pyzaurko co tam u Ciebie?

Dziewczynki,mała wali ciągle kupy,takie żadkawe,yhmm jak jajecznica,czy to normalne :huh:

Polazłam dziś na spacer i znalazłam 100 zł. :cheer:

Izunia pięknie wyglądacie ;)

Aguś ale bym wsunęła grzybową!

Ja dziś wyciągnęłam stare rzeczy i w nic jeszcze nie wchodzę,cyce wielkie,biodra szerokie,płakałam przez godzinę. Powiedzcie,że jeszcze zacznę się kurczyć w trakcie tego połogu :(

Cesarki,Wy też tak krótko krwawiłyście z dróg rodnych? U mnie już wygląda na to,że koniec :cheer:


Monia ty szczęsciaro 100zł kurcze ja chyba nigdy jeszcze nawet 10 nie znalazłam a co dopiero 100 :blink:

Co do ubrań to niestety ... ja już mam wagę z przed ciąży a w większość ciuchów nie wchodzę w cyckach i biodrach... miednica szeroka.. i ten paskudny zwisający brzucho... przypomina mi się jak pisałaś kiedyś że boisz się że będzie ci klapał brzuch po udach... hihihi u mnie tak chyba jest :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761078 przez kocham_cie
karolcia1919 napisał:

hej.
za mocno sie chwalilam ze maly moj tak ladnie spi...
dzis noc masakryczna maly budzil sie co godzine poltora...i nie spal po 2h.chyba bola go cycuszki..ma takie twarde nabrzmiale...;( musze potem do poloznej zadz.



pozdrawiamy.


Karolcia twarde piersi, nabrzmiałe genitalia, czy nawet wyciek krwi u dziewczynek z pochwy to podobno normalne u noworodków bo tak dzialają nasze hormony które maluszki jeszcze mają w sobie... ale oczywiście zadzwon do położnej to będziesz spokojna :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761080 przez kocham_cie
dziewczynki a powiedzcie mi jak z kolorem oczu waszych pociech... zmienił się już???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl