BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #761779 przez izula
i jeszcze to :)

[/url]
[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761785 przez Alivva
Aaaa no fakt :) Już zapomniałam,że foty ciążowe były takie plenerowe :)
Dziś też zrobiłam foteczkę Aluśce w terenie :) Aluśce....wózkowi raczej hahahaha

Jak czytam o tych radach Twojej mamy to mogłaby sobie podać rękę z moją....
Na szczęście ja mam cieplej na poddaszu niż oni na parterze to już az tak nie szaleje jak wtedy kiedy sie urodził Filip i mieszkaliśmy na dole z nimi. Może też widzi,że ja się zmieniłam i jak trzeba to krzyknę bo już sobie w kaszę dmuchać nie dam...mamie również :P
No ale czapeczka po kąpieli musi byc obowiązkowo,łapki jej sprawdza kilka razy dziennie (bo przecież nie przepowiesz,że zimne łapki nie świadczą o tym,że dziecko marznie!) I spacery....przeciez jak ja mam wyjść z małą i słyszę jak ją mam ubrać to już mi się odechciewa. Nie składaj budki,nie ściągaj pokrycia wózka...:P (a jak to bywa-widać na fotce hahaha) czasem dla świętego spokoju grzecznie się dostosowuje a jak zniknę za domem to i tak robię po MOJEMU :) I ona doskonale o tym wie ale i tak litania zawsze musi być :dry:

O Iwonka,Kacperek przekroczył magiczne 5kg :) duży juz chłopczyk,chociaż nie widac tego specjalnie ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761795 przez asiek89
Iva, ano szybko, ale i dobrze :) Od początku tak planowałam, żeby mniej więcej w okolicach 1 m-ca Patrysia wyszedł termin i się udało. Jeszcze tylko kwestia opłaty zostanie hehe, ale to już jakoś pójdzie raczej. A na spotkaniu przedchrzcielnym będę sama, bo chrzestni pracują :P mam nadzieję, że mnie ksiądz nie opieprzy :D.

Uuu a może to właśnie dlatego pokarm Ci się psuje, że nic nie jesz? Nie żebym tam się mądrzyć próbowała, bardziej zgaduję ;). Moja kuzynka podobne problemy miała, bo jej córa zwracała jej pokarm w dużych ilościach i doszła do tego, że jadła tylko chleb z wędliną, bo nic innego nie mogła, a wiadomo, że po tym to pokarm wartościowy nie będzie.

Mój ojciec ostatnio czasem się u nas nawet zaczął pojawiać. Sama się zdziwiłam, ale jak dzwoni do Mamy to zawsze każe pozdrowić mnie i Patryczka, no i jak przychodzi to też się interesuje Malutkim. Chociaż to jego podejście tskie specyficzne jest, no ale może źle nie będzie. Na chrzcinach się nawet pojawi.
No a ten drugi to wiadomo...

Izula, to już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Ja bym chyba zwariowała, albo bym przestała z mamą rozmawiać. No masakra.
Prześliczne te ciuszki do chrztu :)
Ja tylko kobminezon zamówiłam, a resztę znalazłam w naszych ubrankach, które podostawaliśmy :). Pat będzie miał białego bodziaka, rajstopki, białe ogrodniczki (i bluzę jeśli będzie potrzeba) plus czapeczka i kombinezon do kościoła :).
A taki kombinezon zamówiłam (w imieniu chrzestnej zresztą ;) )
img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/92/54/14/3592541497

Iwonko, Patryś ma podejrzenie anemii po tym konflikcie, dlatego dostaliśmy zalecenie zrobienia morfologii.
Ale Kacperek rośnie! Pięknie :)

Cioteczki zdjęcia będą na pewno, tylko musicie się uzbroić w cierpliwość :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761797 przez niagara
Witam!
Wpadam tylko na chwilkę sprawdzić czy Anka już urodziła. Przez tą moją małą marudę nie mam na nic czasu :dry:
Pochwalę się zdjęciami z sesji :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761799 przez asiek89
O kurde, genialne zdjęcia! :cheer:

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761803 przez izula
Asiek śliczny ten kombinezonik. :))Ja też sobie powtarzam, że muszę się z tego śmiać i puszczać mimo uszu bo inaczej się nie da :))) Taki urok babci i nic nie zrobię :)

Natalia oglądałam na FB sesja cudowna :)))) Jestem ciekawa ile zapłaciliście bo nam fotograf zaśpiewał 300zł i na razie odłożyliśmy to na po chrzcie i jeszcze szukam fotografa co zrobi taka sesje za mniej :)) i po chrzcie.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761814 przez niagara
izula napisał:

Natalia oglądałam na FB sesja cudowna :)))) Jestem ciekawa ile zapłaciliście bo nam fotograf zaśpiewał 300zł i na razie odłożyliśmy to na po chrzcie i jeszcze szukam fotografa co zrobi taka sesje za mniej :)) i po chrzcie.


Dzięki :) My daliśmy 250 i w sumie uważam, że i tak mało, bo inna pani fotograf zaśpiewała sobie 500 :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761816 przez Alivva
Lumpki do chrztu fajne :)
Az znów oglądam te wszystkie cuda szydełkowe dla dziewczynek,bo chcę,żeby Alicja w coś takiego była ubrana....ale to wiosną,żeby było cieplusio i żeby moja miss mogła się w tym pięknie zaprezentować :D
Natalia....przepiękna sesyjka :) Ja właśnie u nas też będę niebawem robiła... też w takich czapach szydełkowych (wiecznie o tym szydełku,jakby mnie opętało :P)
Izulek i właśnie u nas taka sesja 300-400zł ale postanowione-będzie i koniec. kasa z becikowego i ubezpieczenia miała iśc na rowery dla mnie i Filipa (dla mnie bo zostałam BEZ a Filipowi się marzy nowy bmx) ale że Bartosz mi obiecał extra rower (w ramach prezentu "za córkę") to już w ogóle mogę zaszaleć z tą sesją :D Czekam aż ten trądzik cholerny z buziuni zniknie i będziemy robić :D

Asiek,może i racja z tym moim pokarmem. Tez o tym pomyślałam i już dziś zjadłam potem obiad,kolację i nawet podwieczorek :) Lubię się potulić z małą jak "wisi" na cycu więc nie chciałabym jeszcze tracić pokarmu...
Co do dziadków,to czasem az nie chce mi się już nawet gadać :) W każdym razie-wszelkie takie sytuacje rozumiem az nad to ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761818 przez Alivva
niagara napisał:

izula napisał:

Natalia oglądałam na FB sesja cudowna :)))) Jestem ciekawa ile zapłaciliście bo nam fotograf zaśpiewał 300zł i na razie odłożyliśmy to na po chrzcie i jeszcze szukam fotografa co zrobi taka sesje za mniej :)) i po chrzcie.


Dzięki :) My daliśmy 250 i w sumie uważam, że i tak mało, bo inna pani fotograf zaśpiewała sobie 500 :cheer:


To faktycznie nie tragicznie z tą ceną. A ile fotek w sumie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761823 przez Nubi
Nie dam rady czytac, czekuje Anie, nie znalazlam wpisu o Misi wiec razem z Zo zaciskamy kciuki.

U mnie 40 stopni temp caly dzien lezenia, oklady bo to chyba zapalenie piersi. Poza ty zaliczylam wizyte u gina i polecil na suty kapturki dopoki sie nie zagoja...bo dziury nadal mam.

Odezwe sie jak przejdziemy to

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761828 przez niagara
Alivva napisał:

niagara napisał:

izula napisał:

Natalia oglądałam na FB sesja cudowna :)))) Jestem ciekawa ile zapłaciliście bo nam fotograf zaśpiewał 300zł i na razie odłożyliśmy to na po chrzcie i jeszcze szukam fotografa co zrobi taka sesje za mniej :)) i po chrzcie.


Dzięki :) My daliśmy 250 i w sumie uważam, że i tak mało, bo inna pani fotograf zaśpiewała sobie 500 :cheer:


To faktycznie nie tragicznie z tą ceną. A ile fotek w sumie??


Miało być 20, dostaliśmy 43 plus z 10 wywołanych w takim większym formacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761829 przez Alivva
niagara napisał:


Miało być 20, dostaliśmy 43 plus z 10 wywołanych w takim większym formacie :)


To pięknie :)
Super cena i genialna ilość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761831 przez niagara
Biedroneczko super, że się odezwałaś :) Zaglądaj do nasz częściej, wszystkie Ci tu kibicujemy :laugh:
U nas ze szczepieniem się wszystko przesunie przez ten antybiotyk nieszczęsny :dry: Mieliśmy termin na jutro, ale musimy jeszcze trochę odczekać.
Iwonka to Kacperek już duży chłopak :laugh: Ciekawa jestem ile moja Julka waży, ale chyba też dużo bo już mi ręce cierpną przy karmieniu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761839 przez MyMelange
Dziewczyny ratujcie, mam potworne doly z wielkim rykiem. Czy Wy tez to macie? Maly nam placze, nie wiem jak mu pomoc. Lecimy na butelce teraz wiec nie moge go dopajac w miedzyczasie i dalam smoczka, a doktora zabronila do 3 tyg zycia. Nie chce mi sie zyc momentami :-(

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761841 przez iwonta_kg
Iza jakie sliczne to ubranko!!!!!!

Dziewczyny wszystkie nasze mamy moglyby sobie rece podac... ja tez ciagle slysze ze zle ubieram, ze za lekko, ze dzis taka pogoda i powinnam dziecko ubrac tak a nie inacZej, no i te zimne rącZki... kark prawie spocony ale napewno dziecko marznie bo ma zimne łapki, paranoja...

Natka boskie te zdjecia! Profesjonal :) ale 250 zl ?! Sporo... ja malemu sama codziennie strzelam nowe fotki :)

Kinia ja zaczynam miec wyrzuty sumienia ze tak zaniedbalam swoj pokarm... zle jest mi z tym ze nie moge dac Kacperkowi cycka :( obiecalam sobie ze jak kiedys jeszcze dane mi bedzie zostac matka drugi raz to bede karmic tylko piersią! A ty sie nie martw ten czas szybko zleci :)

Kacperek przed chwila zasnal, usypialam go poltorej godZiny! Spal pol dnia to teraz nie chcial. Ale ja wygralam i koncu udalo mi sie ululac :) z pomoca smoczka, choc wolalabym zeby byl to cycek...

Dobranoc :*



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl