BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 4 miesiąc temu #781463 przez Alivva
Iga26 napisał:

hej mamusie:) jak moge was znaleźć na fb? bo szukam i szukam a znaleźć nie moge;/;/


Tutaj ;)
www.facebook.com/groups/558790817494082/?fref=ts

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781465 przez asiek89
Dzięki dziewczynki za kciuki w naszej intencji :)*
Monia, ja też się śmiałam, że są wyjątkowo sexy :D Ale w nosie to mam, grunt że poprawiają mi skutecznie wygląd i samopoczucie :).
Asiu, współczuję przejść ze szczepieniem, ale oby chociaż gorączka się Agatki nie uczepiła. U nas się udało bez skutków ubocznych. Waga super :)
Lusia słodka :) Fajowo z tym swoim Stefanem wygląda :D
Iga, najłatwiej przez grupę "Wrześniówki 2013" :)
Kiniu, no i kciuki za Was, oby w końcu się troszkę uspokoiło :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781474 przez Iga26
dziekuję :) włąśnie już jakiś czas temu znalazłam was ale czekam jeszcze na przyjęcie do waszego grona:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #781514 przez donata
Dobry wieczór :)

Asiek, nam też wyszła słaba morfologia i mamy ją powtórzyć i też myślą nad wprowadzeniem żelaza. Ale ja nawet nie chcę, bo będą jeszcze gorsze problemy z kupą :/ Mam nadzieję, że teraz wyjdzie lepiej morfologia i Wam też tego życzę :) U Ciebie też ciągle jakieś problemy! Jak będzie cieplej i będziesz w Olsztynie, to musimy się umówić na jakiś spacer wózkowy :D hehe

Izulka, pięknie synek się prezentował! Super ubranko! Jejku i jaki już duży! :kiss: A kiedy chrzciliście dokładnie? Bo widzę, że nie miał nawet kurteczki. Bo ja to Szymusia na pewno ubiorę jak morsa :cheer: :laugh:

Dziewczyny, które robiły sesje dzieciaczkom, czekamy niecierpliwie na zdjęcia!

Iva, chyba córci się spodobało pozowanie! Pozuje jak prawdziwa modelka :D

A mój synuś dzisiaj taki grzeczny, że jestem w szoku! Pobił rekord w nocy i spał 5 godzin :cheer: :cheer: :cheer: Jak się obudziłam to nie wiedziałam, co się dzieje :P 3 godziny ciągiem spała i czuję się super. Całe mieszkanie posprzątałam :D hahaha I dzisiaj też w dzień ciągle śpi :cheer: Może ten prebiotyk pomaga? Hmmm? Albo ma dobry dzień po tylu niedobrych :P hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781521 przez niagara
Wlasnie sie dowiedzialam, ze dzisiaj o 14.20 moja kolezanka ze studiow urodzila synka 3330g :laugh: tak sie ciesze, uwielbiam czytac takie nowiny :laugh: a zwlaszcza jak dotycza kogos znajomego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781556 przez karolcia1919
my po bioderkach wszystko jest dobrze ...wy tez macie jeszcze wizyte w 4tym miesiacu ???
Bo my mamy.

I mam dola bo moja jedyna siostra jest w szpitalu ;( ma cos z noga.biedns moja ;( tak przezywam bo ma tylko 8lat ;/;//

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781584 przez izula
Donata chrzest był 27 października :) i było 20 stopni na dworze a kościół mamy piętrowy. Główna nawa z ołtarzem jest na piętrze i jest tam nawet zimą bardzo ciepło. :)

Karolcia super, że u was wszystko dobrze :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781650 przez nefeli
Luska duza buzka od Ciotki,ach jak ja lubie patrzec na Twojego dziubaska usmiechnietego :kiss: :kiss: :kiss:
Monia Igunia na 100% podobna do mamusi :)
jejku wiecej nic nie pamietam,nie wszystko widzialam a przeczytac nie dalam rady nic,z gory przepraszam,ale przechodzimy ciezkie dni...na poczatku cd szukania specyfiku na kolki :( ,nagle mala przestala mi jesc i wypychala mi butelke,pomyslalam ze to gardlo,bo u nas ciagle to 30' i krotki rekaw to wieczorem 15' i dlugi i albo sie spoci albo zmarznie...
Kupilam kolejny syrop tym razem na kolki...hm...efekty poki co odwrotne niz oczekiwalam :(
Nie mam czasu sie wysikac powiem krotko,meza caly dzien nie ma w domu,a Neli placze i krzyczy non stop,spi tylko na moich rekach albo jak trzyma moja reke i bujam ja w wozku podajac co sekunde smoczek...nie czuje rak,nog,kregoslupa...probuje jakos ugotowac obiad i odrabiac lekcje z synem...ale chyba juz i fizycznie i psychocznie wysiadam...
Nike prosze napisz mi dlaczego dokladnie wyladowalyscie w szpitalu i jak postawiono diagnoze o bakteri?
sciskam was mocno i ciesze sie ze jestes spokojniejsza i wiesz juz co jest grane!!! :woohoo:
pisze do was i skonczyc nie moge..bo ciagle wisze nad wozkiem albo Neli wisi na mnie...bardzo chce jej pomoc,juz nie moge patrzec jak sie meczy...je max 90ml i to z placzem i krzykiem
Sciskam wszystkie Mamusie i dzidziusie nasze sliczne forumowe cudenka!!! :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781695 przez nike84
nefeli przez dwa dni mały robił kupy z krwią i ze śluzem. Jak poszlam do naszej pani pediatry i zobaczyla co jest grane dała na wszelki wypadek skierowanie do szpitala. Chyba sie bała zeby się tez nie odwodnił bo robił duzo kupek ( przy każdym przewijaniu w pampersie byla kupa). W szpitalu na podstawie obserwacji stwierdzili ze to alergia na białko i zmienili mu mleko. Nie wiem czemu dopiero po 6 dniach zrobili mu badanie czy faktycznie jest uczulony i okazalo sie ze NIE! Zabrali kupe do badania i wyszlo ze jest bakteria. Teraz jest na antybiotyku i kupy super. Więc jutro szykuje sie na powrót do domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781749 przez Alivva
Iga...moderator musi zaakceptować a u nas są nimi chyba Niagara i Villemo ;)
Dziękujemy Donatka :kiss: jak by nie było-dla mamusi i tatusia to Luśka zawsze będzie Gwiazdeczka nr1 ;) Gratulujemu udanej nocki,życząc,żeby takie były wszystkie ;)
Natalia gratulacje dla koleżanki :) ach ach...wszystkie tu lubimy takie cudne wieści :)
Karolcia supwer,że bioderka w porządku a siostrą co??? Zyczymy duuuużo zdrówka dla młodej :)
Izulka to zapamiętam datę chrzcin Piotrusia,bo to w moje imieniny było :)
Daguniu dziękujemy :) Równiez mega buziaki dla Was Kochani :) Już chyba pytałam na forum...są u Was dostępne te kropelki Sab Simplex?? Aaaa i Alicja tez wypika max 90ml więc tym się kochana nie przejmuj :kiss:

Bart dziś przyjechał z nowym katalogiem produktów LECHA i poprosił mnie,żebym pozaznaczała co ma kupić dla małej i dla Filipa na gwiazdkę bo postanowił,że uraczy dzieci kibicowskimi ciuchami i gadżetami hahaha głupol kochany :)

A co do naszej sesji to zapomniałam napisać,że mam niespodziankę heh ale dla kogo po co i dlaczego i jaka to niespoDZIEwajka to zobaczycie same ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #781763 przez akina_zet
Ja tak na szybko :)

Obiecane wysępione zdjęcie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781764 przez agamo
Monia no na chrzcie napewno bedzie ciekawie Dlatego z mężem stwierdziliśmy ze ochrzcimy małego nie na mszy tylko umowimy sie z księdzem na sam chrzest w sobotę Nie wiem jak to mamy nasze przezyja ale wyjścia mieć nie bedą trudno! Jak mały odziedziczy chodzenie po mnie to już bedzie biegał mi po kościele bo ja zaczęłam chodzić jak miałam 9mcy czego małemu nie życzę bo jednak to troche za wcześnie! no ale czas pokaże! No i fotka Gusi śliczna! Jaka perełka słodka w tym rozu Pamiątkę będziecie mieć cudna!

Iva jaka Lusia słodka i jaka już duża rany chyba przegonila Kacperka big time! Cholera muszę mojego podtuczyc bo jak on bedzie wyglądał jak dziewczyna większa od niego! :p a tak powaznie sliczna jak zwykle ta twoja pannica! A pamiętasz jak myslalas ze bedzie drugi chłopak?! Fajnie ze jednak masz parke przynajmniej doswiadczysz jak to jest wychowywać córkę bo napewno całkiem inaczej jak syna Zaniedlugo oboje ci bedą serwowac deserki :p Hehehe No i czekamy na fotki sesyjne :D aż sie nie mogę doczekać!

Martus wracajcie szybciutko do domu I jak dobrze ze sie Kacperkowi normuje z kupkami No i masz już lekarstwo na kolki co tez super!

Natka takie wiadomości cieszą mnie tez U nas znajoma jest na końcówce i była już w szpitalu ale odeslali ja do domu bo fauszywy alarm!i tak czekamy na wiadomości Eh chyba rodzicielstwo już całkiem zmienia nas kobiety i wydaje mi sie ze jakoś tak inne jesteśmy! Tez tak czujecie?inaczej patrzymy na świat Priorytety sie pozmienialy i jakoś tak inaczej jest.

Kinga proboj wszystkiego a nóż widelec coś pomoże Tak mi cię zal bidulo A to ze tracisz cierpliwość to całkiem normalne Najlepiej wyjsc uspokoić sie wziąć pare wdechow i odrazu lepiej!

Aska i jak po tym szczepieniu Agatka grzeczna Dobrze spała? Ja sie troche obawiam mamy w we wtorek i chyba będę płakać razem z nim!

Karola super ze Wszystko wporzadku u Kornela A siostrze bidulce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dagus Kurcze a jesteście w kontakcie z pediatra? No bo przecież musza coś poradzić na te kolki! A synus tez miał kolki jak był mały? A tym ile Neli zjada sie nie przejmuj bo jak ładnie przybiera to wszystko ok Nie wszystkie maluchy to glodomorki każde zjada ile potrzebuje Jedne wiecej drugie mniej!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781793 przez karolcia1919
Hej jak zwykle moje relacje z nocy...
Spal od 20.30 do 1.30 od 2do 4.30 i od 6 spi do teraz...mamy dzis szczepienie o 10 wyjezdzamy a maly spi i spi ;).
Ale dzis spi jak nigdy ;)
Chyba cos wyczuwa i wstac nie chce.

Co do siostry ma cos z kostka ..podskorny krwiak tak to wyglada..najpierw stwierdzili ze to nie jest nic takiego po usg a wczoraj miala kontrole i ja zostawili na badania...a narazie oddala tylko mocz ..no jo to sa ich badania !!!!!

Iva - mala cudna ..ma duzo z taty ale urok i wdziek odziedziczyla po.Tobie.;)

Co.do chrzstu my jutro idziemy do proboszcza;/

Marta ucaluj swojego maluszka ;* jest dzielny !zycze wam duzo zdrowka.


Porody zawsze mnie tez ciesza nawet obcych jak gdzies slysze;)

Kinga czytalam na FB ze Miki.ci pospal ? ;) super;)

buziaki lece ogarnac sie i Kornelcia;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781800 przez papi88
hej
mój synek naladowal przez noc akmulatorki i już daje czadu od rana.nauczył się wypluwać wiec leki które podaje mu strzykawka wypluwa i się przy tym cieszy :) wiec już widze jak rota wypluje :dry: nie wiem chyba te szczepienie przestawimy bo boje się go szczepic prosto po infekcji zwłaszcza ze do wt mało czasu a on nadal pokasłuje i już nie wiem czy z suchego powietrza czy to nadal przeziębienie

agamo ja tez bym chciała chrzcić w sb a nie na oficjalnej niedzielnej mszy a bron boze w jakies swieta!my myśleliśmy może na majowke choć szczerze boje się bardziej ze jak będzie starszy to nie wysiedzi w miejscu i będą jazdy w kościele acha agamo ja tez chodziłam majac 9ms i mam nadzieje ze maly tego nie odziedziczy bo będziemy za nim biegac

ja dużo ubranek zamawiam w c&a dla hubcia teraz maja do 10.11 -22% i wlasnie składam zamówienie bluzy na rozmiar i sweterki 68 sa duże natomiast spodnie już dobre wiec moje dziecko chyba jest długie

szkoda ze taka do bani pogoda bo wyszlibyśmy na dwor bo maly w domu wariuje wogole nie spi w dzień a na dworzu od razu zasypia ale dr poradzil choć nie zabronil aby posiedzieć w domu kilka dni wiec nie będę ryzykować w taka pogode

dziewczyny sliczne wszystkie zdjęcia powiedzcie jak wy dalyscie rade na tych sesjach??ja bym chciała małemu tez zrobić ale się boje ze nic z tego nie będzie zacznie ryczeć i po sesji...i ile wy płacicie?ja się u jednego fotografa dowiadywałam to 70 zl za jedno zdjecie

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #781801 przez aska06091
agamo napisał:

Aska i jak po tym szczepieniu Agatka grzeczna Dobrze spała? Ja sie troche obawiam mamy w we wtorek i chyba będę płakać razem z nim!


Witam z rana. Na szczęście Agatka spała spokojnie, trochę się powierciła, ale nawet przespała swoją porę kamienia. I obyło się bez gorączki i to mnie cieszy, bo nie wiem jak bym wcisnęła te wielkie czopki (dla niemowląt) w tak małą pupkę :huh:
Agamo wcale się nie dziwie, że masz obawy, że się popłaczesz, bo ja byłam z Agatą sama i musiałam ją trzymać, niewiele brakowało, a bym się popłakała. Jakoś cudem udało mi się powstrzymać.

Za to znowu mam awarię sutka :dry: musiałam odciągnąć mleko w nocy laktatorem, ale coś mi nie pasowało, sutek jakoś dziwnie mnie zabolał, więc odsuwam laktator od piersi, a moim oczom ukazała się krew :ohmy: nie wiem jak do tego doszło, bo wcześniej wszystko było ok, mała też mi go nie podrażniła i wcześniej przy ściąganiu mleka nigdy tak nie miałam. Normalnie się poryczałam.

Akina ślicznie wygląda Twoja córunia na tej fotce :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl