BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 4 miesiąc temu #799435 przez kocham_cie
Zrobiłam sobie dobrze.... hihihihi- poszłam do fryzjera... pofarbowałam się... obciełam się... i jeszcze się kawki na spokojnie napiłam i ciacho zjadłam... oj powiedziałam mojej fryzjerce żeby mnie tak nie rozpieszczała bo będę co tydzień do niej przychodzić ;)

a D. łaził po tym zimnie z Antkiem :lol: a co mamusi też chwila relaksu się należy

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799461 przez papi88
hej ja po dentyście pol buzi nie czuje bo poprosiłam dużo znieczulenia ale za dużo i tak mi nie dala bo niby można znieczulac ale sa jakies granice jak się karmi piersią.nie ma tragedii mam tylko z 6 dziur w tym tylko dwie tragiczne i wlasnie dziś za ta zla się wziela i mi nie zrobila bo bolało a nie mogla więcej dac zniecvzulenia pewnie ząb będzie kanałowy ale na razie go czyms zalepila i jak skoncze karmic wrócimy do niego no zechyba cos będzie się dzialo to wcześniej no i tez pech chciał ze akurat teraz gdy urodziłam pojawiła się u mnie ósemka :dry: a nie mam na nia miejsca zwłaszcza ze nosiłam aparat i czeka mnie rwanie :ohmy: :( :pinch: ale tez chyba jak już skoncze karmic bo będzie potrzebne przeswietlenie no i w razie czego antybiotyk

a jeżeli chodzi o szczepienie małego to jestem milo zaskoczona bo bardzo mało grymasił co prawda wczoraj nie spał w dzień to zasnol po szczepieniu od 16,30-19,00 a później ok 22 znow zasnol i przebudzil się dopiero o 6!po czym postekał i wstał na dobre o 8.30 wiec tak to szczepic się mozemy :)

magda ja tez chce do fryzjera bo odrost mam na pol glowy już ale chce już przetrzymać i isc przed swietami tylko poszukuje dobrej fryzjerki bo nie chce mieć znow 3 kolorow na glowie!a trudno znaleźć dobrą fryzjerke które dobrze umie zafarbować na blond

ide cos przekonsic bo znieczulenie odpuszcza

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799653 przez niagara
Witam i ja :)
Widzę, że niewiele, ale jednak coś się tu dzieje :) Fajnie się z Wami na forum pisało, ale jakoś ostatnio czasu nie mam. Julka wymaga tyle uwagi :blink: Dziadkowie ją dzisiaj na spacer zabrali więc miałam trochę czasu dla siebie :) Umówiłam się na jutro do fryzjera, trzeba trochę urodę poprawić, a i chwila na odprężenie też się przyda :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799732 przez Monika23083
Cześć Dziewczyny!

Udało mi się wreszcie uśpić tego małego szkrabka:) mieliśmy troszkę gości dzisiaj więc padamy:)

Nubi, z ta kartą rossnę są czasem fajne rabaty, też ostatnio jakoś 10 zł miałąm na pampersach no i dodatkowe 3% od dzieciowych rzeczy, no i rabat rośnie jakoś tam:)

Magda, ja też małemu chyba nic za bardzo nie kupię, bo jego jeszcze nic nie interesuje w sensie zabawki. Ma już ich sporo, ale jakoś ma je gdzieś, tak samo reaguje na te w leżaczku, a matę już ma, wiec moze tylko jakis drobiazg.


Drogie Joanny/Asie
mi się tak Wasze imię podoba, że Janek gdyby był dziewczynką byłby Joanną z pewnością :)

Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #799797 przez kalina
monia caluski za tekst o imieniu:-)

moja dzis sie zrewanzowala i pospalysmy do.. 10:30:-D oj trzeba mi tego bylo. ale za to jestem caly dzien nieogarnieta. a po poludniu mama przyjechala:-)
no i bylysmy na spacerku z mala wczesniej i weszlo mi sie do sklepu dzieciecego i.. na mikolaja beda 2 spodenek spiochy i kaftanik i skarpetki. dzieki temu ze mloda zaczela sie drzec nie wykupilam pol sklepu:-) i sobie przypomnialam czemu nie wchodze ostatnio do takich sklepow:-)

zyrafka tez mi sie spodobala i bedzie od chrzestnej ba mikolaja i mam nadz ze problemy kciukowe sie skoncza.. choc przy mnie sie juz troche pilnuje:-)

papi najgorsze za toba.. nastepne wizyty nie beda juz takie straszne:-) a to nie mozna przeswietlac przy karmieniu? w ciazy to slyszalam.. a ja mam jedna 8 rosnaca prostopadle do reszty zebow i mi podchodzi pod korzen siodemki. gdyby nie zdjecie 7 to bym nawet o tym nie wiedziala.. ale mam tego nie ruszac. jak spuchne czy bedzie bolalo to mi to wyciagna hirurgicznie

nubi a zdarzysx zuzyc tyle dwojek? u nas czesc paczki zostalo bo jednak chyba jedynek dluzej uzywalismy niz dwojek

magda pelen relaks ci sie nalezal:-) zazdraszczam.. choc ostatnio nie mam cierpliwosci to bede miec problem zeby wysiedziec:-)

przez dzien nie bylo zle a tera z powrotem mocniej cyc zlapal:-( kapucha zaladowalam ale jak sie mam pozbyc grudek? bo masuje i nic:-(



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799807 przez agamo
Madzia no nazwisko nie moje bo po mężu :p hehehe nie no wiadomo teraz już moje :) ja tez sie zastanawiałam nad prezentem czy kupować czy nie i stwierdziłam ze jednak coś kupimy i moze to będzie typu chodzik/popychacz wiadomo za wcześnie ale okazja jest to mogłabym kupić. Bo sobie mysle ze nastepna okazja na prezenty to urodziny a one dopiero we wrzesniu Wiadomo raz na jakis czas mozna dziecku kupic zabawke ale u nas sa wyprzedaze zabawek uzywanych i mozna naprawde super okazy w idealnym stanie dorwac za grosze do 10 zl Z zabawkami Madzia mam tam samo jak widziałam sterty u znajomych powiedziałam ze o nie ja tego tyle gromadzić nie będę bo po pierwsze gdzie to trzymać i co pózniej z tym robic A grzechotek mamy chyba z 8 z czego kupiłam dwie bo resztę mały dostał A maskotek tez już spora kolekcja wiec nie planuje zakupu zabawek ewentualnie coś edukacyjnego albo ze swiatelkami Kacperek zaczął bawić sie zabawkami nawet pluszakami co mnie dziwi bo myślałam ze pluszaki raczej mało atrakcyjne dla takich maluszkow a on jednak lubi ściska je obiema raczkami głaszcze i czasem wpycha do buzi Także ewentualnie coś skromnego dla niego
Coś miałam jeszcze pisać ale zaczęłam tego posta rano i teraz dopiero zauważyłam ze nieskonczone Moze coś jeszcze skrobne pózniej!

Aaaa Madzia gratuluje fryzjera tez by mi sie przydało wybrać. No i na wypasie masz ta fryzjerke aż zazdroszczę!

Asia Nubi tekst z przyjaciół dobry Moj mąż tez małemu zazdrości :p

Asia będę starała sie tu zaglądać ale nie wiem jak często mi sie to uda A ciebie nie ma na fb?

Asia Kalina współczuje z tym cycem hmmm mnie grudki przechodziły po gorącym prysznicu jak przylorzylam małego i czasem jeszcze w trakcie karmienia rozmasowywalam Moze przedzwon do lekarza A jest w pl cos takiego jak Poradnia laktacyjna?

Papi mam tak samo jak ty już wytrzymam z moim odrostem do świat . Choć u mnie bardzo nie widać bo mam swój kolor trochę podobny do tych farbowanych wiec i tak nie farbuje aż tak często No i farbe nakladam przód sama a tył mąż mi farbuje :D

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #799818 przez kalina
agamo fajnego masz meza. moj to zawsze zwija sie z domu jak robimy z wlosami i mowi ze jest dzien ufo :-)

wlasnue probuje rozmasowywac przy karmieniu i nue idzie. prysznic tez nie pomogl. kapucha dobra bo mniej boli ale grudki nie schodza i one najbardziej bola. w pon jestem u gina to sie dowiem co i jak.. choc wolalabym zeby przeszlo do tego czasu..
kurde minely wiecej niz 2 mies i raz tylko mnie bolaly z poczatku bo przetrzymalam i przestaly po tym jak sie dossala mala glodomorra. no i myslalam ze nie kopnie mnie zaszczyt zapalenia a tu skubane probuje sie wkrasc. a wczoraj to jakby mnie nawal w cycach zlapal.. wiecej mialam pokarmu niz po kilku dniach od porodu.. mam nadz ze to nie poczatek konca karmienia bo dzis juz flaczki.. no i mam nadz ze jednak reszte kapuchy bede mogla zuzyc do bigosu :-D

ja tez z zabawkami szalec nie planuje. troche dostalismy i pewnie jeszcze dostaniemy wiec na razie od nas nie ma nic. a rozsadniejszy w niekupowaniu jest moj maz i mnie nieraz stopowal ale tu chyba ma racje:-). planuje jedynie jednego kotka jej dac zeby miala od mamusi :-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799866 przez kocham_cie
bry:)

tosiek najedzony kima na mej piersi, ja popijam poranną kawkę, a tatuś... wybył na dwa dni bo ma jakieś zawody w piłkę nożną :unsure: wróci jak co roku cały poobijany i będzie marudził cały tydzień jak go wszystko boli :huh: będę szczęśliwa jak nie skończy sięę wizytą na IP bo od jakiś 3 lat to już tradycja po tym jego turnieju :S

aguś a ty wczoraj gdzie żeś tam na główną stronę zawendrowała co :lol:

kalinka jak cycory? kurcze u mnie też często robią się takie zastoje twarde jak kamień ale to wówczas jak długo nie karmie... z tym że antek się z tm rozprawia i po krzyku.
kalinka u ciebie problem z kciukiem a u mnie z całą pięścią :silly:


papi no ja mam na szczęście jedną fryzjerkę od jakiś 10 lat i to ona mnie przefarbowała z moich ciemnych włosów na blond więc nie mam takiego problemu biedaku jak ty. Raz poszłam do innej bo moja była na zwolnieniu i tak jak piszesz 3 kolory na głowie i odrost widoczny i od tamtej pory powiedziałam nigdy więcej :silly:

dobra ogarnę się troszkę i mykam do rodziców bo umrę tu z nudów sama z tośkiem :side:
buzka- miłego dnia

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799875 przez Nubi
Heeeeejka! Ale u mnie sloneczko wstalo! Juz po sniadaniu, kawealicze, karmienie i jazda na spacer!

Kalina cyce nam sie synchronizuja, ale to chyba ten moment na kolejny nawal po ukonczeniu przez dzieciaka 2miesiecy, racje zywieniowe rosna i masz babo placek! U mnie gorzej w nocy, rano z kamieniami wstaje... Licze jednak na to, ze zapalenia nie bedzie ani u mnie ani u Ciebie!

Mowicie o fryzjerach... Tez bym zrobila kolor, tak mnie korci ;)

No to milego dzionka laski !

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #799960 przez kalina
eh mloda mi wlasnie zasnela na rece i chwila ciszy.. maz spi po pracy a ja nie wiem za co sie brac czy obiad czy prasowanie czy porzadki wiec- siadlam na necie:-D . ubralysmy sie niedawno na spacer i.. zaczelo lac:-( chyba juz przestalo wiec chwile poczekamy i spadamy choc brzydko jest..

nubi nie wiedzialam ze znow moze byc nawal.. a daja ci cyce popalic?
magda kilka razy mi sie zdarzylo miec sztywne po nocy jak sie smacznie spalo ale nigdy nie bolaly i tera mam 2 cholernie bolace gule na lewym cycu ktore nie chca zejsc a wrecz sie chyba powiekszyly..
no i nie chce pocieszac ale najpierw byl problem z piescia a teraz przeszlo na kciuka:-)
a trzymam kciuki zebys nie musiala sie jeszcze mezem zajmowac:-P u mnie jak poszedl na pilke po dluzszej przerwie to pozniej narzekwl na zakwasy.. bo sie starym dziadom za pilka chce jeszcze gonic:-D choc lepiej tak niz na kompie

i zonk.. pospane



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #800010 przez Nubi
My po spacerku, jak wychodzilam swiecilo slonce, ledwo uszlam 5 minut i zaszlo, zaczelo sypac i wiac jak w kieleckim... Nie poddalam sie, ledwo wlazlam do domu po3km i slonce znow wyszlo :cheer:

Kalina czytalam ze dziecku po 2miesiacu rosna racje zywieniowe, i nazwalam to nawalem, bo ja zapalenia nie mam... Zaczelam szukac tego art ale znalazlam inny ciekawy tu:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
to z edziecko.pl

Od dzis chyba juz wprowadze rutyne, mniej wiecej juz znam trybik tej malej zołzy wiec jakos pojdzie.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800156 przez kalina
ale to pieknie napisane:-) ja musze wlaczyc funkcje cierpliwosc bo tego mi niestety coraz czesciej brakuje..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800191 przez karolcia1919
hej .

u mnie obylo sie bez szpitala..zrobili usg zbadali i wszystko gra...nawet juz nie krwawie.

teraz moj mial kilka dni wolnego to ladnie opiekowal sie Kornelciem..a ja mialam czas wyskoczyc na rynek do sklepow i troche wyjsc do ludzi.


no i okazalo sie ze obok mnie mieszka kolezanka z zawodowki i jest w ciazy termin ma na stycznia.
fajna dziewczyna ale troche przerazona tym wszystkim co ja czeka...
nawet bala sie malego wziasc na rece...zaoferowalam jej pomoc...bo jej facet pracuje zagranica..i nie ma kto jej pomoc.


co u nas ?Kornelek juz ciagnie za wlosy.interesuje sie.zabawkami...zapatrzony w cienie...smieje sie.

jeden minud ze zadko podnosi glowe...i lubi lezec na prawej stronie...i glowka mu sie tak ksztaltuje ;/i nie wiem co robic.??



buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800298 przez kalina
karolcia moja za to woli lewa strone i jak spi to sie zwija w klebuszek na ta strone. ja tez tak spie:-) ale co masz na mysli mowiac ksztaltuje? bo moze nie zwrocilam na cos uwagi u siebie.. jedyne to ze kreci tez czesciej w lewo i miesnie pewnie bardziej ma tu rozwiniete



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800375 przez karolcia1919
No widac tak lekko odgniecione...i.wg niechce podnosic..najwyzej z dwa razy leciutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl