BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 4 miesiąc temu #802416 przez asiek89
Dziewczyny Was też tak wylogowuje z portalu??
Kuźwa, napisałam wiadomość i wyszło mi, że kod nie taki, bo mnie wylogowało i wszystko poszło się pieprzyć.
Fuck.

Idę odetchnąć i spróbuję później jeszcze raz napisać.

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802608 przez kalina
dziendoberek:-) my wtorek sroda bylysmy u dziadkow. mloda zostala tak wylulana ze usnac nie chciala wczoraj.. ale tata sie za nami zdarzyl stesknic i bez gadania usypial mala:-)

aska nie denerwuj sie.. mi tak czesto sie robi bo zaczynam pisac. odrywam sie. i wylogowuje. jak ci wyskoczy zly kod to sobie cofnij. kopiuj cala wiadomosc cofnij znow zeby wrocilo do forum. daj aktualizacje badz wczesniejsza strone. i wtedy od nowa sie logujesz i wklejasz i loozik

papi gratuluje rozbuchania mleka:-) co do chlopa.. hm. najlepiej zwalic na ciebie. a jemu po prostu wygodniej bo sie wyspi a nie budzi w nocy.. moj tez ucieka do dtugiego pokoju mowiac ze szkoda malej i zebym sobie ja do lozka wziela. a wie ze od poczatku jej w lozku nie uczylam i moze ze 4x spala ze mna.. ale byla ostatnio porzadna rozmowa na ten temat i teraz ucieka jak faktycznie ma maraton w pracy i musi byc wyspany:-) a ty tez pogadaj. i zaproponuj ze na zmiane bedziecie siedziec i uczyc spania w lozeczku. szybko mu przejdzie jak bedzie sie wkurzal ze mlody spac nie chce:-) w koncu mogl powiedziec jak mu takie rozwiazanie sie nie podoba a nie teraz nagle mu sie odwidzialo i ma do ciebie pretensje. a co do slubu to sie nie przejmuj na razie. pewnie zostala urazona jego meska duma jak ty sie zastanawialas jak chcial w ciazy brac on..a nie masz gdzie zniknac mu z oczu na jakies 2 dni chociaz zeby mu lyso samemu bylo? goraco polecam. moj nagle stwierdzil ze mu sie nudzi samemu i mam nadz ze na razie wszystko wrovi do normy:-)
co do tesciowej to niezla czarownica:-P ale masz dwa wyjscia.. albo cierpliwie to znosic albo powiedziec pare slow.. ale to sie pewnievobrazi i nie bedzie przychodzix. no i chlop tez sie mozrle na ciebie wkurzyc. wiec kiepsko..
a hubert moze wlasnie przez nia zaczal pozniej spac?

no a moja dzis dobre 6h wytrzymala bez jedzenia. jednak wy chyba macie lepiej. bo ja budziki nastawiam i mnie nie budza i pozniej nie dosc ze rozsadza cycory to i mniej mleka jest bo sie organizm przyzwyczaja ze nie trzeba..

nuubi no nie bardzo damy rade dzis:-( a i pogoda ma sie popsuc a my tramwajka a to za daleka droga juz na to zimno sie wybierac..
co fitnes to nie pomyslalam ze mi moze przy niektorych cwiczeniach z cycow tryskac:-D
no i kiepsko macie z tym mieszkaniem.. szkoda ze on tu nie moze zjechac bo duzo latwiej by bylo



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802617 przez karolcia1919
Hej ;)
Wczoraj bylam z malym w Toruniu...
Na tej kontroli ucha lewego..i wszystko jest dobrze ;)

Maly rosnie ma juz 10 tyg ..

Caly czas martwi mnie to ze maly malo podnosi glowe...19 mam lekarza to musze zapytac co dalej ;/

Zycze Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802777 przez kocham_cie
dzień dobry mamcie:)

kurcze szerszeń spał więc wzięłam się za nadrabianie forum... i jak tylko stuknęłam pierwszą literkę na klawiaturze to się pierdoła obudziła i oczy jak pięc złotych... ufff masakra już nie pamiętam kiedy on ostatnio spał w ciągu dnia... no chyba że jesteśmy na spacerku :S

ciągle się zastanawiam jak ogranąć mieszkanie przed świętami, okna pomyć a już nie wspomnę o tej stercie prania która czeka na prasowanie... chyba bęę to robiła w nocy jak antoni sobie śpi :dry:

ooo widzę że w miniony weekend panowie sobie poszaleli... mój pan też musiał się z rozpaczy spić bo jego drużyna zajęła dopiero 5 miejsce na tym nieszczęsnym turnieju z piłki nożnej...jak po niego pojechałam i zobaczyłam w jakim jest stanie to myślałam że go zabiję ja z małym dzieckiem na rękach i ten ochlejtus za mną się zataczający... no maskara normalnie... a najlepsze jak księciunio obudził się o 24 i wypalił magda trzeba antka wykąpać :unsure: dobrze że nie miałam niczego ciężkiego pod ręką bo by w czaszke dostała a reki mi szkoda na takiego barana!

kurcze nubi twój gin używał wziernika przy pierwszej wizycie??? mój na szczęscie podobnie jak u kalinki sobie odpuścił!

Kalinka cieszę się ze w końcu zawitałaś u gina i że wszystko jest ok... my to chyba we dwie najdłużej żeśmy z tym zwlekały, pamikary jedne ;p

papi słonce teściową bym zabiła!!!

kurcze miałam pisać dalej ale Ancioch się buntuje... ale tak na szybko jeszcze wiecie że w lidlu są zabawki z fisher price za 30 zł:) a i co to ta żyrafka sofi??? i jeszce co to ja chciałam... a widziała że dziewczyny na fb pisały że zaczynają roszerzać dietkę maluchą a mi położna powiedziaął że jak karmię piersią to dopiero jak antek będzie miał 5 miesiący :unsure:

dobra więcej mi nie da gadzina napiać :S

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802815 przez papi88
magda wlasnie o tej zyrawce siostra mi ostatnio opowiadala ze jej corka nie rozstawala się z nia tu masz więcej:http://www.zyrafka-sophie.pl/pl/o-sophie/zalety-sophie tylko trzeba uwazac na podróby

dokoncze później bo ksieciunio się zbudzil

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802941 przez donata
Dzień dobry :)

Madzia, u mnie ginekolog użyła właśnie wziernika. Ból niesamowity, że aż się wydarłam na całą japę :blush: :blush: :blush: Potem trochę krwi mi poleciało. Oj, chyba ten strach przed wziernikiem zostanie mi na zawsze. Do tej pory jestem spanikowana i czuję, że jeszcze nie jest tam tak jak było przed porodem... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803006 przez kalina
magda nie panikary tylko po prostu byle komu nie dajemy w dupie grzebac:-P
jak mi sie podoba okreslenie szerszen:-) eh te chlopy.. szkoda gadac:-P

donatka byle trauma przeszla a i lepiej zeby nie bylo koniecznosci sprawdzania w najblizszym czasie:-P

papi a jak rozpoznac podruby zyrafki i w czym sa gorsze?

karolcia fajnie ze wszystko ok.. byle tak dalej..

bylysmy sie dzis zwazyc i 5040 wiec troche malo przytylysmy. pielegniarka mowi ze tygodniowo tak 140 powinno jej przybyc. zaczniemy butle raz dziennie dawac. a co do kupy to mamy obserwowac ale takie jednorazowe to moglo byc od czekolady np:-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803538 przez kocham_cie
ależ tu cisza....

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803558 przez kalina
no wlasnie tez tak zagladam i nic sie nie dzieje...



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803585 przez karolcia1919
hej.widze ze forum ucichlo.a jakies 4msc temu duzo sie tu dzialo...ale chyba bylo to.do przewidzenia.


a u nas wieje pada deszcz snieg i nawet burza byla;)
za to byl mikolaj;) maly sie usmiechal na prezent ;)


26 mamy chrzest;-)

a tak to wszystko ok;)

i nawet glowke maly coraz lepiej podnosi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803612 przez kalina
karolcia no to super:-) a pochwal sie co takiego fajnego przyniosl:-) u mnie mlodej podeszla szmaciana lala ktora ja bije po lapkach jak daje kciuka do buzi:-) no i ciufcia z przelatujacymi pileczkami i takim dzwiekiem ze nam sie podoba:-) reszta to jak bedzie wieksza to sie bedzie podobac.. w ogole dzis sobie same siedzimy bo tata do jutra w pracy gosciow ni ma wiec sie nudzimy mloda spi i wreszcie mama moze ogarnac troche co by w weekend jakos wygladalo:-) mam ochote na jakis wypiek ale jaj brak a przy takiej pogodzie to sie nie wybieralysmy nigdzie wiec nie mialam jak kupic. do jutra checi pewnie przejda wiec cuz..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803733 przez Nubi
Hejka,
Wrocilysmy z zakupow i krakowa i cala noc pradu nie bylo, przewijanie dziecka przy latarce jest srednio wygodne. No mam nadzieje ze dzis bedzie spokoj.
Halny szaleje i Zo chyba przez to taka marudna dziś!

Zyrafke mamy ale poki co tylko piszcymy i ogladamy, jak usypia to zdazylo jej sie polozyc reke, bez wiekszego wow... Jest oryginal bo ten sklep bierze je od wylacznego dystrybutora na polske... Fajna skromnie wygladajaca zabawka :)

Dobrej nocy mamusie

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803783 przez asiek89
Hej mamusie,
Nerwus jestem okropny wiem. :P Walczę z tym.
U nas znowu jeżdżenie po dziwnych lekarzach, kombinowanie. Blech, jak ja tego nie lubię.
We wtorek kontrola bioderek - wszystko ok, środa - szczepienie, też bezproblemowo, no i kontrola wyników - lepsze, ale graniczne, więc żelazo dalej zostaje, aż do czasu kiedy Pat zacznie jeść mięsiwo w takiej solidnej ilości. No niech będzie na razie.
Do tego skierowanie do poradni rehabilitacyjnej, bo pani doktor dopatrzyła się jakiejś asymetrii. Nie jestem pewna czy sama takowej nie ma i jej się nie rzuciło, ale niech tam. Do poradni się możemy przejechać, może zaproponują nam jakieś ciekawe ćwiczenia, które pomogą bąbelkowi zdrowo i sprawnie się rozwijać. Najpierw jednak zdążyłam się nawkurzać, bo przecież dodzwonić się do jakiejś poradni to poważne wyzwanie, ale w końcu za pośrednictwem znajomej wieczorem udało mi się dodzwonić. No ale na wizytę czekamy do stycznia oczywiście.

No i miałam napisać więcej, ale sucz się domaga spaceru... ech, postaram się jutro dokończyć.
Słodkich snów :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803794 przez kalina
jestem dumna z corci.. po raz pierwszy sama usnela w lozeczku.. bez mojego stania glaskania gadania.. nakarmilam dalam smoka ktorego wyplula i zostawilam w lozeczku wychodzac na chwile. pokrecila sie po cichutku i zasnela. nawet mlaskania piastek nie bylo slychac:-)

u nas lekki katarek i kaszelek. choc on to pewnie z wysuszonego powietrza bo wilgoc duzo ponizej normy. wczoraj bylo ok bo pranie wieszalama dzis znow kiepsko. ale w razie w chyba tez dzis nie wyjdziemy. zreszta wieje nadal

na nas zyrafka juz czeka ale ciotka sie troche pochorowala wiec musi najpierw dojsc do siebie..

aska tak to juz z tymi lekarzami jest.. albo przesadzaja albo niczego nie zauuwazaja. z dwojga zlego to i tak na lepszego trafilas bo jak sobie przypomne do jakich my chodzilismy to wykorkowac by wczesniej a skierowania nie dal. moja siostra mogla by nie chodzic albo kulec gdyby mama w pore sie nie zorientowala po urodzeniu najmlodszej ze cos sie z nozkami dzieje. pediatra stwierdzil ze wszystko ok. a mama majac wtedy juz trojke i wiedzac ze jednak cos nie tak poszla do innego.. okazalo sie ze siostra miala jedna nozke krotsza i cos nie tak z bioderkami. od razu rehebilitacja i dzieki temu siostra nirmalnie chodzi
a co do dodzwonienia sie to nie bede komentowac.. czesto odloza sluchawke i maja spokoj



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803817 przez karolcia1919
dzien dobry.
kalinko Kornelek od mikolaja (rodzicow)-dostal komplecik czapa szalik..panda ;-) u nas teraz taka moda ...

od dziadkow pampersy a od drugich zestawik talerzyk miseczka kubaczek.i sztuczce...w styczniu sie przyda ;-)
dostal tez mikolaja z czekolady stoi pod choinka..nie moglam sie doczekac i juz ubralam..maly jak patrzy na lampki.
dzis kolejni goscie wiec jakis prezent jeszcze wpadnie bo chrzestny malego wpada z zona :-P


czy waszw pociechy tez tak marudza przed spaniem.? bo moj bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl