BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 5 miesiąc temu #793777 przez Monika23083
Nubi, Zo cudowna, fajny reczniczek :)

papi, nie wiem o jakim seksie piszesz? :lol: u mnie te sprawy poszly w niepamiec niestety.

podobno te kupy zielone moga byc od preparatow witaminowych, dokladniej od zelaza, albo przyczyna jest flora bakteryjna czy cus. Nie nalezy sie martwic jesli nie ma bolu, zaparc, placzu przy kupie.

nefeli, gdzies przelecialam na forum i doczytalam ze nie pijesz mleka w ogole, chyba tak to bylo. Ja od tygodnia jestem na diecie bez nabialu z polecenia ginekologa, mega tradzik na brodzie w ciazy i po niej mi doskwiera. Mam nie spozywac mleka i przetworw, na poczatku to byla masakra, alwe teraz jest juz lepiej. Zobaczy,my czy to nabial mi tak twarz spierniczyl :lol: poki co nowe diody sie nie pojawily...matko ze tez po 30 mnie to spotkalo, osttanio w parku jakis koles widzac mnie powiedzial do kolegi ze dzieci rodza dzieci...eh to pewnie przez te pryszcze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793780 przez nefeli
Kasiu Zosia sliczna i jak moja Neli powazne spojrzenie :),gdzie takie super ciuszki sie kupuje?? ja mam mega problem bo Neli nie uznaje spiochow i szukam jak szalona spodenek i bluzeczek...nigdzie nie znajduje bluzeczek :( ze spodenkami latwiej..
a dziewczynki zapytam o jakas konkretna firme albo sklep gdzie moglabym wyslac Mamusie po bodziaki...bo z h&m sa niby spoko bawelniane ale takie flaki ze ramionka wylaza,inne ktore kupilam na 3 miesiace sa za male...hmm...a kolejne obcisle jak z lateksu...pamietam ze synkowi kupowalam w Pl i byly super,ale tyle lat minelo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793785 przez Monika23083
Janek wlasnie spi i wali takie baki ze chyba sie zaraz przez nie obudzi a ja przez nie zasne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793793 przez nefeli
Moniczka 23083 haha widze ze nie jestem sama...najfajniej bylo wczoraj jak naga wylecialam z lazienki a moj maz kazal mi szybko tam wrocic...hm...nie wiem jak to jest u facetow na glodzie...widza nas jak bestia krwiste befsztyki czy co???
co do tradziku nie mialam nigdy,a teraz nie wiem co sie dzieje mam jakies porabane piekace krostki na czole,brodzie...tego nie da sie ani wycisnac ani jakos zakryc...nie mam pojecia od czego...moze znow cos sie chrzani hormonalnie???...w ciazy bylo super....Kochana jakby nie bylo walnal Ci koles komplement w parku hahaha.....
co do mleka nie pije od lat,ale jem nabial bo kocham...mimo iz wiem ze szkodzi,np mleko z kawa czy twarog...ale to jedyne co jem i pije...plus feta ale ona jest z koziego i owczego mleka...
wiec nie wiem co do krostek czy od mleka,ja wiem ze ogolnie mleko jest trucizna,wykrada wapn z kosci i doprowadza do osteoporozy nawet juz dzieci...a i zaflegmia organizm...wlasnie takie objawy zaczely sie u mnie i zaczelam szukac....ale co do diety itd u mnie to dluga historia ktora zaczela sie po nieudanej cesarce gdy rodzilam syna...
ja mysle ze problem u mnie z tymi krostami pochodzi od jelit i moich slabosci do czekolady jedzonej tonami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793802 przez Alivva
Nie wiem dlaczemu mi się 2 razy post wkleił :huh: a niech już tak zostanie :P
My Pampersy używamy trójki które właśnie zaczęliśmy. Mam 2 paczki zielonych i jedną pomarańczowych. Dziś pierwszego pomarańczowego jak załozyłam to mała się gdzieś bokiem olała,mam nadzieję,że to jednorazowy incydent :/
Mi w sumie tylko Dady dwójek zostało troszkę ale to odddałam kuzynce która 3 tyd temu urodziła ;) Zobaczymy jak będzie teraz z tymi Pampersami trójkami...
Monia,ja zorganizowana?? Oj jakbyś czasem widziała ten mój nieład w domu... Uwielbiam mieś wszędzie porządeczek więc strasznie mnie czasem irytuje to wszystko. Jak jednak wpadnę w szał sprzatania to lecę jak torpeda a pot sie po tyłku leje :) Niesamowite jak przy małym dziecku obroty wzrastają hahaha
Aśkami doktorek zapisał Microgynon....powrót do przeszłości bo to były pierwsze tabsy jakie zaczęłam brać jako nastolatka :D Tłumaczył mi,że teraz lekarze u nas wracają do tych "starych" tabsów,że niby mają najmniej skutków ubocznych czy jakos tak... Mi tam pasują,dobrze się po nich czuję aczkolwiek za 3 mies zapodaję spiralę na 5 lat ;)
Monika moja Lusia kupkę robi co drugi dzień. Nie męczy się przy tym więc chyba jest ok. Ale jak robi co drugi dzień to sobie możecie wyobrazić :P Po same pachy :D
Nubi-fotka cudna :) Zosiek przepiękna :) A rower....no nie mam chwilowo :( Przedtem miałam mojej psiółki ale jak już nie jeździłam to ona zabrała go do Berlina,a teraz czekam do wiosny i na obiecany prezent od Barta :D
Papi u mnie z sexem tak jak przedtem :blush: A jak już Bart zjeżdża co 3 tyg..... :blush: :blush: :blush:
Kasiu,Twoja Zosia tez juz duża śliczna pannica :)
Ech....pikne te nasze dzieciaki :D
Daguniu mój Lucek tez własnie zaczęła łapać i naciągać sobie jak się najwyżej uda :)
Pięknie tak obserwować etapy rozwoju naszych pociech :) A wracając do tematu to mała śpi w łóżeczku czasem w śpiworku a czasem pod kocykiem to jej wtedy boki kocyka wciskam między materacyk a szczebelki,żeby się nie rozkopała ale też nie naciągnęła sobie kocyka na twarz ;)
Tak w ogóle to Filip się dziś bawił z małą w "gdzie jest Alicja" nakrywał jej buźkę pieluszką pytając "gdzie jest Alicja" albo mówiąc "nie ma,nie ma" po czym odkrywał mówiąc "tu jest"....mała az kwiczała :D Uwielbiam na nich patrzeć :)

Noooo to mała zasnęła godzinę temu,ja nadrobiłam co miałam a teraz...... Martini z cytrynką :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793804 przez Kasia :]
nefeli napisał:

Kasiu Zosia sliczna i jak moja Neli powazne spojrzenie :),gdzie takie super ciuszki sie kupuje?? ja mam mega problem bo Neli nie uznaje spiochow i szukam jak szalona spodenek i bluzeczek...nigdzie nie znajduje bluzeczek :( ze spodenkami latwiej..
a dziewczynki zapytam o jakas konkretna firme albo sklep gdzie moglabym wyslac Mamusie po bodziaki...bo z h&m sa niby spoko bawelniane ale takie flaki ze ramionka wylaza,inne ktore kupilam na 3 miesiace sa za male...hmm...a kolejne obcisle jak z lateksu...pamietam ze synkowi kupowalam w Pl i byly super,ale tyle lat minelo...


Nefeli
, na bluzeczce jest metka z Mayoral czy jakoś tak, bo dziwna czcionka ;) Szczerze to nie znam sklepu, bo akurat dostaliśmy ją od kuzyna w prezencie. A spodenki kolega męża przysłał z Anglii i są z Nexta :silly: Jak na razie większość ciuszków dostaliśmy, więc tylko wyciągam z szafy :blink: A co do bodziaków...to ja kupiłam ostatnio w Tesco 3 pary z krótkim rękawem za 24 zł. Takie gładkie białe, bo chciałam pod bluzeczki właśnie. I powiem Ci, że jestem zadowolona. Materiał nie jakiś szajs i nie rozciągają się koło szyjki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793809 przez Kasia :]
Iva, Ty szalona! :silly: Martini sączysz, a ja marzę żeby się wykąpać jak mężu wróci z pracy, bo Zosiek dziś tak chlusta na prawo i lewo, że po samym kąpaniu już dwa razy się przebierałyśmy. Boję się ją wtedy tak zostawić nawet jak uśnie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793816 przez asiek89
Nubi, ale Zosia jest śliczna! :) Piękny uśmiech :)
Daguś, Patryś śpi pod kołderką, a przy buźce ma pieluszkę, którą się lubi przykryć, a która przy okazji przytrzymuje smoka ;)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793821 przez papi88
Nefeli ja polecam ci sklep c&a ja co rusz zamawiam cos malemu nie chce mi sie jezdzic to przez neta na ich stronie maja tez sporo promocji teraz np dostawa gratis a i zawsze zwrot w ciagu 30 dni na ich koszt.ostatnio zamowilam miedzy innymi spioszki i bodziaki no niby z tej bawelny bio ale rzeczywiscie jestem zadowolona ubranko oddycha i nie odstaje pod szyja jak w wiekszosci firm np z h&m lub mothercare,wiec szczerze polecam ja wlasnie bede skladac zamowienie,no i w tesco tez duzo dobrze jakosciowo ubranek

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793885 przez donata
papi88 napisał:

Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę ze nie macie okresu te z was co jeszcze nie zostały a karmią naturalnie to pewnie wam okres nie grozi ja dostałam w 6 tyg po porodzie juz dwa mam za sobą długie i obfite i chyba dziś powinnam dostać bo 21 i brzuch mnie po olewa od wczoraj:( Wiec zaglądam co rusz bo mam wrażenie ze mam mokro

A jak u was seks po porodzie?ja mimo ze miałam cc wiec bez traumy a poprawiło się u nas jest częściej i lepiej choć był kryzys ze byłam tak zmęczona ze R mi wypominal ze odrazu zasypiam


U nas rzadziej, bo i czasu mniej i Szymuś śpi w sypialni u nas w wózku :) Ale tak 2 razy w tygodniu jest :) Jeszcze czasami coś tam mnie boli albo ja taka spanikowana :)

U nas dzisiaj była zielona kupka. Aż się wystraszyłam :huh: Ogólnie Szymuś robi kupki co 3-4 dni :dry: I też strasznie śmierdzą. Bąki też robi mega śmierdzące. Aż się bałam oby w kościele nie puszczał bąków, bo byłby smród na cały kościół :D hehe

Nefeli, w Tesco jest teraz wyprzedaż ubranek -50% :)

Nubi, piękne zdjęcie! Jak profesjonalne :)
Kasiu, Zosia słodka :)

Szymuś też lubi się przykrywać kocykiem albo pieluszką :) Wtedy szybciej nawet zasypia, bo ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793901 przez agamo
Nubi Asia Zo przesliczna i szczerze to całkiem inaczej wyglada niż na fotce ostatnio!

Kasiu jaka twoja Zosia już duża i jak poważnie na buzi wyglada Jak dziecko już a nie dzidzius!

A ja pisze by się zgłosić ze umieram! Myślałam ze już coś lepiej no i dzisiaj wróciła temp cała prawa zatoka mnie boli do tego chyba zapalenia ucha dostałam i czuje jakby mi wszystkie zeby po prawej stronie miały zaraz wylecieć Oh pojechalabym na emergency ale nie mam z kim małego zostawić bo mąż do pracy a po pracy to tam będzie tyle ludzi ze mnie pewnie przyjąć nie bedą chcieli bo już miejsc nie będzie! Dam znac jak nie umrę :p

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793903 przez akina_zet
Ach te nasze Zosie to fajne dziewuchy ;)

Co do pryków,moja też takie wali,tłumaczę jej,że damie nie wypada :D

Nefelko ja mam kołderko-kocyk do wózka z La Millou (tą ich najmniejszą),ona nie jest duża i pod nią śpi mała :)

Aguś wracaj do zdrówka Kochana :*

Ivka jesteś zorganizowana i mi tu nie pierdziel babo głupot :P

Jest 2:40, odciągam cyca i marzę o zimnym piwie,matko jaki człowiek wyposzczony z tym alkoholem przez to karmienie :P

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794028 przez akina_zet
Dziewczyny moja mała ma chyba problem z przyswajaniem białka,któraś ma taki problem? Każda kupa jest ze śluzem u niej :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794069 przez nefeli
Kasiu kocham mayorala moj synio od urodzenia tylko tam mial kupowane ubranka...super jakosc i na prawde sliczne rzeczy...juz wiem dlaczego od razu bluzeczka mi w oko wpadla :)czyli trzeba mame do tesko po bodziaki wyslac...na drugi koniec miasta i nie bardzo jej sie chce tam tluc...ale czego sie nie robi dla wnusi ;)
Ivcia widze ze my dinki jednakowo kombinujemy ...ja tez myslalam wciskac miedzy szczebelki a materac bo inaczej ja zawalu dostane,w wozku ciagle cos na glowe naciagnie...
Papi dzieki za rade,masz racje wlasnie te z H&M sa rozlaziory okropne .... mother care 8 lat temu bylo super teraz tragedia bo szerokie i grube te bodziaki....
dziekuje dziewczynki za pomoc w sprawie bodziakow i lozeczek!!!!
Agamo ale mnie przestraszylas...umieram...no wiesz szybciutko pod kocyk,ciepla herbatka z miodem i cytrynka i bedzie lepiej...zycze Ci zdrowka,ja nie znosze chorowac a jeszcze bardziej nie znosze palantow lekarzy ....
Moniczko nie umiem pomoc u nas kupa chyba normalna i raz dziennie...chyba nie zauwazam sluzu,albo sie nie znam??? oby to pierwsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794096 przez akina_zet
Daguś mi się kupka ciągnie jak katar :( Pójdę z małą w poniedziałek do lekarza, bo osiwieję :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl