BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 4 miesiąc temu #800435 przez MyMelange
dziewczynki, ktora z Was stosuje Debridat? Pamietam, ze byly przeboje szpitalne i tam go zastosowano. Po jakim czasie zaczal dzialac?

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800523 przez Nubi
Jak dobrze jak chlop sie czasem spije.. Wczoraj uslyszalam pare wspanialych rzeczy, chodze w skowronkach...za to Zo coś marudna...

Karo dobrze ze szpital Cie ominal, co do glowki to nie wglebialam sie w temat ale moze dopinguj kornela zeby sam przekrecal glowke poprzez zainteresowanie go grzechotka czy ulubiona zabawka? A co do dwigania glowki to moze mu bedzie lepiej jak polozysz go na klacie? Pod katem?

Kinia, nie pomoge mimo checi.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #800528 przez kalina
padam na ryjek. mloda wlasnie usnela przy cycu i mam nadz ze pospi juz na dobre bo musze zrobic z soba porzadek tu i tam bo jutro rano wreszcie dotre do ginekolozki:-)

kinga nie wiem czy nie nike stosowala

karolcia to chyba u mnie nie ma odgniecen. bo na pleckach lezy nalewym a na brzuszku na prawym wiec miesnie wyrobione z jednej strony ale odgniata sie rowno:-P ale tez zaczynam powoli interesowac ja zabawka i niech przekreca glowke bo pasowalo druga strone tez wyrobic


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #800541 przez aska06091
Dobry wieczór :)
Weekend minął mi dość intensywnie, nawet nie miałam czasu tu zajrzeć, ale przynajmniej jest co czytać ;)
Miałam zjazd na uczelni, a Mirek pracował w weekend i Agatka pierszwy raz została z babcią, ale sobie poradziły :laugh:
Wczoraj w końcu kupiłam sobie buty, a na więcej wybiorę się chyba z siostrą, bo wraca dziś z narzeczonym z Anglii :lol: pierwszy raz zobaczy chrzesniaczkę na żywo. Nie mogę się doczekać, o właśnie dostałam esa, że mąż ich odebrał i już jadą :cheer:

Karolcia to super, że nie musiałaś leżeć w szpitalu. Fajnie, że mogłaś wyrwać się z domu, zawsze jakaś odmiana ;) koleżanka przerażona jak każda z nas, ale na pewno da sobie radę, zwłaszcza, że może liczyć na Ciebie.

Magda ja też chcę zrobić sobie dobrze :P ale nigdy nie jestem zadowolona z tego co fryzjerki robią z moją głową i narazie zapuszczam. To może wymyślę inny sposób, żeby sobie życie umilić :blink:

Niagara super, że zawitałaś, jak będziesz mieć czasami choć chwilę to miło będzie jak napiszrsz co tam u Was :)

Monika mi się nie podobało moje imię, bo jak byłam mała kuzyni przekształcali moję imię na Jasiu, ale teraz fajnie to powspominać :woohoo:

Nubi mój jak się spije to pożytku z niego nie mam, nawet nic nie powie, bo albo zasypia albo nie ma siły gadać :silly:
Kalina z chłopami tak to już jest, mój nie raz mnie wkurzył piciem, zwłaszcza jak prosiłam, żeby nie pił lub, żeby nie przesadzał. Ale mogę mu gadać, a on i tak swoje, a potem zdziwiony, że zła jestem.


Dobra ja mykam już, mała śpi, a ja lecę do kuchni zgrzeszyć przy lodówce :lol:
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800551 przez agamo
Madzia nie mam pojęcia jak Moj post tam powedrowal Moj durny tel robi co chce! Nawet pewnie jakbym chciała to bym nie umiała tak utworzyć tematu :p A jak wam idzie z mieszkaniem ruszyło coś?

Nubi to chyba masz szczęście ze posiadasz ten typ co po alkoholu jest uroczy U mnie na ogół po alko mąż jest zadziorny i wiecznie ze mną dyskutuje ale jak już jest wieczór i leży w łóżku to sie przymila :p burak jeden

Kinga ja tez nie pomogę ale tak jak pisze Asia -Kalina wydaje mi sie ze o czymś cudownym Nike-Marta pisała!

Karola super ze tak wyszło ze szpital cię ominął A vo do główki proboj mobilizować Kornelka bo główka moze sie zdeformowac Znam kilka osób którym główka sie znieksztalcila Wiadomo u dziewczynek jeszcze jako tako włosy zatuszuja gorzej u chłopaków.

Asia hihi jak rmtam minęły igraszki lodowkowe? Usmialam sie!

Asia Kalina jak tam cyc zapalenie minęło?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800566 przez kalina
wlasnie siedze przed gabinetem i.. mam ochote wziac i uciec na sama mysl ze mi tam bedzie grzebac lub wtykac cos:-P

agamo dzieki. na szczescie przechodzi. kapucha i mocny masaz pomogl choc i tak 2 grudeczki jeszcze sa ale juz duzo mniejsze. goraczka nie wyszla za to oslabienie ledwo do 36kresek termometr dobil az myslalam ze zepsuty ale drugi to samo:-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ale dzis loozik boli tylko rozmasowane miejsce bo tak tarlam ze pewnie siniaki wyszly:-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #800567 przez kalina
:-) weszlam do gabinetu z tekstem: Ja sie pani boje bo mam traume po porodzie.. usmiechnela sie tylko i stwierdzila ze w takim razie odpuscimy sobie wziernik.. :-D wiec wracam z niebolaca dupa:-P z zewnatrz szwy ok a w srodku cos tam jeden jakby troche popuscil i to + duza ilosc szwow sprawiaja ze jeszcze czuje.. ale ogolnie ok. nie musze sie na razie pojawiac u niej:-)

aska tez padlam po tekscie o zgrzeszeniu bo zanim do konca doczytalam to juz mi sie skojarzylo to i owo:-P
a co do zostawieniu naszych pociech z kims innym- my to chyba bardziej przezywamy niz nasze malenstwa:-) moja dzis drugi raz z moja mama zostala ale tera w godzinke sie wyrobilam. gorzej dlamnie bylo jak pierwszy raz zostala na 3h bo niby wiedzialam ze jej nic nie bedzie ciezko bylo..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800671 przez agamo
Asia to super ze z lepiej z tymi grudkami Przerabane ze już sie tyle karmi a jeszcze takie rzeczy sie dzieją! Co do facetów to całkiem rozumie Moj sie wybrał z kolegami w sobotę to wiadomo zero pomocy a wczoraj kac to tez ledwo chodził aż go spieprzylam ze dwu dniowa imprezę sobie zrobił i ze mnie guzik obchodzi jak sie czuje ma sie wziąć w garść! :) pomogło :D
Co do zostawiania z kimś maluszkow to ja dopiero będę dupę trzesla ze strachu bo ja z małym 24h raz został z mężem na pól godzinki jak byłam u fryzjera a mąż krążył z wózkiem na zewnątrz A tak to nawet jakbym chciała to nie mam go z kim zostawić!Także jak podrosnie to będzie nam cieżko!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #800743 przez akina_zet
Ale tu ruch :)

Cześć dziewuchy ;)

Właśnie się mocuję z moją marudą, Kinia chyba z Mikiego przeszło na moją,wiecznie coś jej nie pasi :/ Ładna pogoda,powinnam z nią na dwór pójść, a dupy nie chce się ruszyć :/

Gadałyście o chłopach po alkoholu,mój tak jak u Ciebie Aguś,dyskutant i nie chce spać. Do tego ma akcję kąpiel po pijaku i blokowanie łazienki i za cholerę nie chce z niej wyjść! Spanie na kiblu to nomalka,a mnie cholera bierze,bo nawet jak siku nie mam zrobić :P

Oj Natka mnie też fryzjer się kłania,bo obrosłam jak cholera :D

Dziś przymierzam się do pójścia na solarkę :D

Ciekawe jak tam Iwonka po chrzcinach :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801205 przez Nubi
Love pojechalo, tak mi smutno...

Zo tez mi troche marudzi, zreszta nie tylko mi, dziadki ja nauczyli nosic na rekach, teraz jak babcia z nia usiadla to ta wrzask... Nie placz, nie szloch wrzask ze zlosci...pekalysmy ze smiechu!

Poza tym nauczylam ja cmokac i mowic mama :p jak sie zali to ja zaczynam jej mowic mama mama, a ona z powodzeniem dwumiesiecznego dzidziusia powtarza :cheer:

Akina nie zjaralo Ci tylka na tym solarium?
Kalina, jak dobrze ze uniknelas wziernika! Kurde moglam swojemu doktorkowi tez tak powiedziec :) ps. W czwartem bedziemy miec juz zyrafke!
A i jeszcze jedno:we wsi obok otwieraja fitnes i silownie od 7... Bede jezdzic z kolezanka ktora ur synka miesiac przede mna! Nie moge sie doczekac!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801244 przez akina_zet
Dupa nie dotarłam do tego solarium,ale za to dupę ruszyłam na spacer :)

Pochodziłabym na fitness,ale na tą chwilę muszę się zadowolić codzienną jazdą na moim rowerku stacjonarnym :huh: A jak tylko odstawie małą od cyca to wracam do diety Dukana :D

Nubi a gdzie Twój chłopina pojechał?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #801255 przez kalina
:-) w miare sie wyspalam.. ale jeszcze na chwilke utne komarka jak sie nakarmimy. kurcze ustawoam juz 2 budziki zeby w nocy wstac na karmienie co by mi sie znow cycki nie zbuntowaly i.. zaden mnie nie obudzil.. dobrze ze sama wstalam godzine po nich :-)
wczoraj jak udalo sie mloda uspic to sama padlam zostawiajac caly chlew w domu:-P a dzis jedziemy do dziadkow z rana wiec jak nie wstane znow na dzwiek budzika to mezus sie zdziwi jak z pracy przyjdzie i sie w kuchni o gary potknie:-P
wczorraj zauwazylam ciut krwi w kupce.. nie wiem czy juz panikowac czy obserwowac dzis.. chyba poczekam ale do wieczora kiedy to zwykle ja nachodzi na takie rzeczy to zwariuje.. kurcze mam nadz ze nie bakteria jak u nike bo moze cos w krakowie szaleje.. a tak w ogole to chyba w ogole nie powinno nawet jednorazowo krwi byc.. jak myslicie? odstawiamy krople bobotik bo juz nie bardzo dzialaja i sie zastanawiam czy w ogole dzialaly bo chyba mloda ma czas kiedy kolkowe cos ja lapie przez kilka dni a pozniej kilka przerwy.. przyobserwuje. a kupa wraca na kolor zolty z zielonej oleistej ktora sie zaczela po kroplach..a moze od tego cos?
i zdecydowalam odstawic krople bo wyczytalam ze mozliwe ze dziecko nie umie zwieraczami pracowac i zaciska zamiast rozluzniac przy oddawaniu kupy. i to u nas mialoby sens bo glownie sie meczy robiac kupe i to czasem caly dzien probuje. a krople i delikol i bobotic tylko rozrzedzaja jej kupe wiec moze jej wtedy jeszcze gorzej..
no i zaczely sie od kilku dni problemy z kapaniem. mloda dostaje takiego ataku histerii w wannie ze nie wiem co jest grane no uspokoic sie nie da. a nie zdarzylo sie zebym ja wypuscila czy cus zeby mogla sie wystraszyc..

nubi my jeszcze tez nie mamy ale mysle ze tez w tym tygodniu zyrafka bedzie.. bo zaczynam przegrywac walke z piastkami..
a kiedy myslicie sie przeprowadzac? nie smutaj bo to juz niedlugo, nie? pozniej bedziesz tesknic za rodzicami.. trza se bylo szukac chlopa tak daleko? :-P moja siostra ma z warszawy vhlopaka i tez czarno to widze w przyszlosci.. juz zaczyna sie problem bo oboje studiuja i pracuja i co ktorys weekend tylko sie widuja.
a co do fitnes to podziwiam ze sie mobilizujesz bo ja planuje ale jakos schodzi.. zreszta sie boje ze mi jednak macica wyskoczy przy cwiczeniach:-P

agamo ja z moim jak zostawilam na dobra godzinke to pedzilam z banku bo afera byla:-P a z mama chyba spokojniej idzie. choc moze mama sie nie przyznaje:-P a maz woli w domu zostac z mloda bo na spaverze sie boi ze syrena sie wlaczy i jej nie uspokoi.. choc wlasnie wtedy jest spokoj.. ale 2x juz biegiem z nia wracalam:-P

akina szkoda ze solara nie wypalila. dobrze ze chociaz przemierzasz kilometry na rowerku:-) tez bym sobie pozyczyla i pojezdzila ale miejsca nie mam na to:-(
ale za to odkopalam mate masujaca i sobie robie dobrze na kregoslup:-D

wytworzylam epopeje i z powrotem spac sie chce.. lulam:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801439 przez papi88
hej widze ze co nie co się tu dzieje :)

ja najpierw musze się pozalic... a mianowicie od jakiś już 2 tyg R już nie spi ze mna tylko w pokoju obok najpierw było pare razy ze go brzuch boli ze nie może się wygodnie polozyc bo małego zgniecie a teraz to już po prostu zabiera kołdre i laptopa i idzie spac do drugiego pokoju i nawet zaczol się tym chwalić ze nie spimy razem...no może mi tez trochę wygodniej ale jakos mi przykro :( wczoraj powiedział ze po co kupowaliśmy wogole lozeczko dla małego jakby to była moja wina ze malego przyzwyczaiłam do spania z nami i za kare on będzie spal obok bo chce się wyspac tak to odbieram a lepiej przytulic laptop niż mnie..eh jak tak dalej będzie to nic dobrego to nie wrozy a i jeszcze jakiś czas temu jak cos na temat slubu wspomniałam to spytal się a co ci zle tak jest?spojzalam na niego powiedziałam dobrze dziwnym głosem a on na to no właśnie i koniec tematu a jeszcze pare miesięcy chciał się chajtac wiec nie rozumiem...

nastepna sprawa tesciowa...nie mam już do niej sił za każdym razem przychodzi jak ma wolne na sam wieczor kiedy mały powinien być już wyciszony i go tarmosi a Hubert ryczy ale jej to nie przeszkadza i tarmosi go dalej bo niby się przyzwyczai jak mnie to wkur...a pozatym karmie go piersią a ona się nachyla i gada i dziecko nie może zjeść całuje go po rekach gdzie wiadomo maly wkłada je do buzi raz go poilam woda z butli a ona wyciagnela mu z ust butle itp. i powiem wam ze nie zostawię z nia dziecka chyba nigdy mimo ze swoje wychowala i 3 cudzych bo jest niania

piszecie o robieniu sobie dobrze ja chce sobie zrobić przed swietami dziś zapisuje się do fryzjerki kolezanka mi polecila która tez schodzila z czarnego koloru i zrobila jej lady blond zobaczymy jak będzie u mnie bo albo będę zadowolona albo mi schrzani i na swieta zostane w domu

mój Hubert cos się mi przestawil i zasypia o 22 :dry: no ale spi do prawie 9 choć wolalam jak było wcześniej czyli 20-7

i musze się pochwalić ze od tygodnia nie dokarmiam małego wystarcza mu chyba mój pokarm bo prawie tak samo spi po butli jak po samym cycu tzn zawsze co 3h pobutka na cycusia chwile pociumka i spi dalej on chyba musi jesc często a mało a w mojej książce wyczytałam ze 16 tygodniowe dziecko powinno już wytrzymać 8h bez jedzenia w nocy to u nas daaleka droga...

ogarniam małego i na spacerek bo umowilam się z siostra musimy obgadać swieta

miłego dnia u mnie troszkę mrozno i wlasnie gdzies schowalo się sloneczko

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801520 przez donata
Dobry :)

Zaglądam do Was czasami, ale lepiej mi na fb jednak. Tutaj za dużo czytania i nie zawsze jest czas. A od fb jestem uzależniona, także jestem tam często :) hehe

Pappi, a Ty nie masz fb? Bo ja już się gubię z tymi nickami. Jak nie to dołącz do nas :)
Co do Twojego R to dziwne, że tak zdanie zmienił, co do ślubu. Może przerasta go to wszystko? Ale nie martw się, może jak mały podrośnie, to zmieni zdanie :) Co do teściowej, to chyba nam się trafiły te z kawałów :P hehe

Ja też biorę się za siebie od Nowego Roku. W grudniu przestanę karmić i wtedy do dzieła! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801970 przez Nubi
Monia, solarium nie ucieknie, pamietaj o filtrach :) jak bym miala rowerek to darowalabym sobie silke, zreszta nie rozpaczaj zawsze to jakis ruch ;) a chlop moj pojechal do siebie, czyli do rodzicow, tam pracuje... A ja u swoich siedze i weekendami sie widzimy.

Kalina, jak go poznalam to myslalam ze on z krk, a jak sie okazalo ze nie jest to juz bylo za pozno :p no i jak planowalismy zamieszkac na przelomie listopada i grudnia razem, tak okazuje sie ze tam strasznie ciezko wynajac mieszkanie...poprostu nie ma na wynajem...tak mi przykro... Tak duzo traci i Zo i on i ja... Coz zycie...
A za fitnes to ja tez dziekuje, nie dalaby m rade skakac nie z uwagi na macice a na bimbałki!
Z ta kupka nie dobrze, daj znac jak dzis bedzie, pogadaj z Marta, ona miala ten zonk wiec moze cos doradzi. A co dokapania to tez nie za bardzo wiem o co moze chodzic... Jak ma odparzenia a kapiesz ja w wodzie z chlorem to maze ja piec i wtedy ma prawo sie wsciekac...

Papi zachowanie twojego ukochanego, napewno nie prowadzi to do niczego dobrego, no chyba zechcialby zebys nauczyla mlodego sypiac w lozeczku i wtedy on widzi opcje powrotu do lozka? Pogadaj z nim... Chociaz znajac chlopow jest tak jak napisalas, wola laptoka przytulac niz swoja ukochana!
Z ta tesciowa to Ci wspolczuje, nic mnie bardziej nie denerwuje niz przeszkadzanie dziecku w jedzeniu! Wrrr a no wlasnie: gratuluje, to super wiadomosc ze nie musisz dokarmiac :) i u nas jak u Ciebie -daleka droga do 8h nieprzerwalnego snu!

Zbieram sie spac... Jutro krakow i bonarka, trzeba zaszalec z szopingiem! A w czw male odwiedziny, moze jakas krakowianka da rade sie zjawic na rynku?
Dobranoc!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl