BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 5 miesiąc temu #794105 przez Nubi
No i dzis polazlam z Zo do osrodka...
I nie zaszczepilam jej... Jeszcze sie zastanawiam nas wzw b a za reszte bedziemy karani.
Czuje sie z tym pewnie tak samo zle niz gdybym zaszczepila...w tym przypadku kazda decyzja do dupy... Eh

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794131 przez papi88
Nubi to nie sprawiedliwe ze każą ludzi którzy nie chcą szczepić bo każdy powinien miec wolna rękę.mi też pielęgniarka powiedziała ze jak nie bede chciała szczepić to mam jej podpisać a później to ja bede się rozprawiać z sanepidem

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794133 przez Monika23083
Dzień dobry!

Janek dzisiaj szaleje...bo śpi, chyba przez te deszcze..

nefeli, bankowo od czekolady też wyłażą te syfy, ja ze słodyczy zrezygnowałam na początku, teraz nabiał, no i piję od tygodnia olej lniany, no cóż zobaczymy co to będzie:) a wiesz co pomyślałam dzisiaj rano, że może ten mój trądzik to z braku seksu ..haha, a ja tu na diety przechodzę :)

o tym mleku i wapniu, o którym wspominałaś, właśnie czytam w książce Tombaka

Monia, ja bym się też piwka napiła, albo wódki :laugh: chcę karmić 6 miesiecy więc może na Wielkanoc się uchlam :lol:

no to Jasiek sra bardzo często, bo co 3 godziny mniej więcej, ale skoro przybiera ładnie na wadze to się nie martwię..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794143 przez Monika23083
zapomniałam,

Dziewczyny po cc, uprawia któraś z Was już jakiś sport? czy to za wcześnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794248 przez donata
Monika23083 napisał:

Dzień dobry!

Janek dzisiaj szaleje...bo śpi, chyba przez te deszcze..

Monia, ja bym się też piwka napiła, albo wódki :laugh: chcę karmić 6 miesiecy więc może na Wielkanoc się uchlam :lol:

no to Jasiek sra bardzo często, bo co 3 godziny mniej więcej, ale skoro przybiera ładnie na wadze to się nie martwię..


Dobry! :)

Monika, myślę że jak wypijesz pół piwka pomiędzy karmieniami, to nic się nie stanie :) Też ostatnio chciało mi się wypić piwo normalne, to wypiłam, a potem dałam mleko modyfikowane :laugh:

Nubi, jak to będziecie karani?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794341 przez Nubi
No niby nie sprawiedliwe bo epidemii nie ma!
A kara z sanepidu jest pieniezna... Do 10000 max jednorazowo i nie moze przekroczyc 50000 w sumie, tyle ze juz jest sporo spraw wygranych w sadzie przez rodzicow... Zobaczymy jak bedzie... Pielegniarka ma obowiazek zgloscic sanepidowi ale zanim oni rusza sprawe to moga minac 2 lata nawet i na to licze!

Idziem na spacer, buzki

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794444 przez aska06091
Witam, u nas deszczowo i ponuro. Nic tylko w domu siedzieć.

Akina u mnie jeszcze na szczęście okresu brak, ale czasami mam tak, że czuję się jak przed okresem, np dziś rano tak miałam, ale modlę się, żeby jak najdłużej go nie było.

Donata ja wyczytałam na ulotce, że mogę mlekotoku dostać, ale mam nadzieję, że nic z laktacją mi się nie zmieni.

Nubi fotka pierwsza klasa, a jaki piękny uśmiech :) a z tymi szczepieniami to niestety tak jest, niby żyjemy w wolnym kraju, ale państwo narzuca nam wiele rzeczy i straszą karami jeśli się sprzeciwimy :angry:

Nefeli, żeby Agata nie nakryła się kocem lub kołderką to koniec nakrycia wciskam pod materac albo możesz właśnie jak Iva robi z bokami.

Agata kupy robi codziennie, zazwyczaj wieczorem i wtedy często na dwa razy. Akina u nas też raz pojawił się śluz w kupce, ale na szczęście już go nie ma. Może faktycznie lepiej to skonsultować.

Mała właśnie zasnęła, więc idę wykombinować coś do jedzenia, bo mama dziś obiad robiła, ale niestety zapomniała, że smażone małej szkodzi.

A co do alkoholu to też bym sobie popiła, ale wytrzymam. I coś mi się wydaje, że na lampce wina się by nie skończyło :S

Czy któraś z Was brała tabketki osłonowe przy antykoncepcji? Dało to coś i czy warto brać? Widziałam dziś znowu reklamę w tv i się zastanawiam czy to coś daje czy to kolejne wciskanie niepotrzebnych tabletek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794880 przez donata
A gdzie wszyscy? Na fb? :P Cisza, że aż głupio :blink: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794892 przez akina_zet
Haha, fakt Donatka na fb się dzieje ;)

Co do tych osłonowych tabletek to sama jestem ciekawa :/

Ja pitole,nawet nie wiedziałam,że są aż takie kary za nie szczepienie :huh: Zawsze nakładają taką karę?

Oj dziewczyny ja marze już od stycznia o piwie z sokiem imbirowym :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794894 przez donata
akina_zet napisał:

Haha, fakt Donatka na fb się dzieje ;)

Co do tych osłonowych tabletek to sama jestem ciekawa :/

Ja pitole,nawet nie wiedziałam,że są aż takie kary za nie szczepienie :huh: Zawsze nakładają taką karę?

Oj dziewczyny ja marze już od stycznia o piwie z sokiem imbirowym :)


O nie! W takim razie ja też tam muszę być! :lol: Prośba o przyjęcie do grona wysłana :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794909 przez Nubi
Akina ponoc kary daja 200-500zl za jedno pominiete szczepienie, max w kieleckim bylo 5000zl, to co wyzej napisalam to max co z ust wynika.
Ja fb nie lubie ale na bierzaco lubie byc.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #794911 przez kalina
dziendoberek:-)
mała wczoraj odwiedziła dziadków to i nie miałam kiedy wejść. drogi nie lubi. jedzie się niecałą godzinę ale najwyżej pół prześpi. drugie pół to już lezki w oczach.. no i jak bym miała z nią sama jechać jak ją trza uspokajać? na szczęście brat nas podwozi..

jeżeli chodzi o pierdy jak i czasem bekanieu to nasza wali jak stary chłop że nieraz się wystraszył:-)

przykrywan kolderka bo koc moment jest na głowie..

a o co z mlekiem chodzi? bo ją lubiem..

eh te nasze zosię laski dwie.
w ręczniku przeslodka. super zdjęcie wyszło
druga w fajnych ciuszkach i tak poważnie wygląda:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #795278 przez aska06091
Ale mam nerwa :angry: właśnie dzwoniła teściowa do męża i co? Bez naszej zgody i bez naszej wiedzy razem z dziadkami kupili ubranie małej na chrzest. To już przecięcie! Nie oni będą decydować w czym będzie mała chrzcona i na pewno nie wezmę od nich tych ubrań, sama chcę wybrać i kupić. Może chcieli dobrze, a ja jestem wredna, ale niech się za bardzo nie wpierdzielają. Oni są nauczeni, że o wszystkim muszą decydować, ale od mojego dziecka wara!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #795345 przez Iga26
aska06091 napisał:

Ale mam nerwa :angry: właśnie dzwoniła teściowa do męża i co? Bez naszej zgody i bez naszej wiedzy razem z dziadkami kupili ubranie małej na chrzest. To już przecięcie! Nie oni będą decydować w czym będzie mała chrzcona i na pewno nie wezmę od nich tych ubrań, sama chcę wybrać i kupić. Może chcieli dobrze, a ja jestem wredna, ale niech się za bardzo nie wpierdzielają. Oni są nauczeni, że o wszystkim muszą decydować, ale od mojego dziecka wara!


ehh tez bym sie wkrzyła tym bardziej że kupienie ubranka na chrzest jest jedną z przyjemniejszych rzeczy na te okolicznosc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #795380 przez Nubi
Aska to takie calkiem typowe, zdaza sie, a Twoje podejscie jest zdrowe, nie wkurzaj sie, podziekuj i szalej na zakupach ;) a propo moze pochwal sie co masz w planie kupic? I kiedy termin chrzcin?

No wlasnie Dagus pisz o co z mlekiem chodzi bo ja dosyc duzo pieje ;)

Kalina, mimo ze Zo usypia jak tylko wsadze ja w fotelik (nawet jak jeszcze jestesmy w domu) to moze sie to zmienic... Moze uda Ci sie ja przyzwyczaic? Ja nadal sie oswajam z samochodem i moze po weekendzie zawitam do krk to sie odezwe. A tak w ogole wiesz co tam ze slonkiem, ostatnio do niej pisalam i nie dala nic znac, troche sie martwie, jak masz jakies wiesci to pisnij slowko na pw.

Ktos pytal o oslonowe przy antykoncepcji... Mysle ze jeseli sa dobrze dobrane przez gina to mozna sobie darowac a z drugiej strony jak sa zle dobrane to powinno sie je zmienic :p nie filozofowuje juz, nie testowalam, nie wiem :silly:

Chcialam sie pochwalic ze zaczelam jesc swobodniej, narazie calkiem niezle sie uklada bo Zo te zmiany znosi bez wiekszych ekscesow... Nawet kawe mala filizanke pije od 3 dni i jest dobrze!

Dobrej forumumki!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl