BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 3 miesiąc temu #816077 przez kocham_cie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816086 przez pyzaura
Hejka

Najpierw napisze co u mnie :)

Takze tak jak PAPI mam ten problem po ciazy az sie dziilam jak fajowo wygladam a teraz az plakac mi sie chce :( ale od wtorku w LIDLU jest promocja CWICZYMY i wysylam tate by mi kupil urzadzenie do robienia brzuszkow . Takze od wtorku sie zabieram za siebie :D
co do karmienia to powiem wam ze mala po 2 mc przestala mi ssac cyca i sciagam mleko laktatorem i tak jej daje ale coraz mniej mam tego mleczka :( dlatego od tyg dokarmiam raz dziennie mm i powiem wam ze tak chcialam karmic al cos mi nie wyszlo i jak sciagam a to leci czasami duzo bo 150 a czasami 70-80 i nic :( i az mnie to meczy bo chce dac malej duzo a tu nic i poprostu zaraz sie denerwuje i tak wychodzi :( jakie dziewczyny wogole uzywacie mleko mm?? bo ja bebilon ale na poczatku wcaLE nie chciala pic ale juz sie przyzwyczaja troszke.
powiem wam ze zakupilam najlepszy zakup pozytywka z projektorem i tak jak zawsze musialam usypiac mala tak teraz kladam ja do lozeczka wlaczam 2-3 rundy i mala najpierw gaworzy potem patrzy i ostatni etap ZASYOPIA sama :D:D:D takze jak ktos ma z tym problemy to polecam :D
co do spania to mala jest ANIOLEM przesypia cale noce tylko raz w nocy sie budzi ok 5-7
i w dzien tez trszke szaleje troszke spi oolnie jest kochana :)


Madzia super ze idziesz na Fitnes tez o tym myslalam albo o silowni :D ale zobaczymy :D

Monia ja tez juz mialam swoj pierwszy okres :D a karmie :D jakis miesiac temu :) i tak jak ty zawsze mowilam jak bylam w ciazy jak ja schudne jak bede karmic piersia a tu lipa :(:(:( i zawsze mowie od jutra a zawsze cos mnie skusi :(:(:(

Papi ja mam problem jak Ty ze nie moge patrzec na siebie ale ty pewnie laseczka bo XS :) ja XL :D ale przyjdzie wiosna spacerki lepsze humorki wiec sie da kochana :*

Nubi jak tam u Ciebie???? :)mam nadzieje ze juz sie uklada buziak :*

Kinia kochana a jak tam Miki widze ze nadal zmeczona ciezko Ci :( mam nadzieje ze wszystko sie niedlugo ulozy Mikli juz 3 miesiace moze jeszcze troszke a powiedz co u was ogolnie ? od kiedy planujesz wdrozyc obiadki??

Kalinka 50kg ?? kurde wszystko bym dala by tyle wazyc a mam 160 :( znacie jakas diete :P chodz Ty chyba za szybko chudniesz ale jak wyniki ok to chyba nie jest zle

dobra to chyba na tyle jak kogos pominelam to przepraszam :) poprawie sie i buziaki i pozdrowienia dla was mamuski i WRACAJCIE TU Z FB :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816099 przez kalina
magda zazdraszczam jedzenia prawie wszystkiego. ja wczoraj zjadlam glupia parowke wieprzowa i juz bylo wycie:-( zaczynam wdrazac powolutku dopiero cos. zaczynam od sokow. jak nue uczuli to jade dalej.i mam brokulka w lodowce ale tak sie zebrac nie moge zeby go ugotowac. kurcze mloda ma delikatny brzuszek ale boje sie ze jak tak dalej pojdzie to na normalne jedzenie tez bedzie zle reagowac:-(

co do karmienia to chcialabym zime przebidowac. a lubie to wiec moze i dluzej? tylko moje checi to jedno a co bedzie to zobaczymy.
na razie przez te diete bezmleczna tak zaczelam hudnac i wlosy zaczynaja leciec a wczesniej problemu nie bylo. i o zeby sie boje bo jednak malo wapnia to kieosko moze byc.i dlatego chce sprawdzic czy na pewno to na to jestesmy uczulone bo zaczyna mi sie wydawac ze niekoniecznie.

a cyce magda to mnie bola jak mnie budzik nie obudzi i tak z 5h nie nakarmie. w koncu nie mam za duzych wiec jak sie mleczka nazbiera to nie ma sie gdzie to schowac:-P
i zajecia super sprawa. bo wam obu wyjdzie na zdrowie

pyzaura wspolczuje. jakbym miala sciagac laktatorem to obawiam sie ze bym skonczyla karmienie. bo my sie z tym sprzetem nie lubimy..
a jaka te pozytywke kupilas? bo moja zaczela z powrotem recach usypiac..

a macie dziewczyny maty edukacyjne? bo zastanawian nad jakas.. bo nie wiem czy nue najwyzsza pora mloda na ziemi klasc. w ogole zadko ja na brzuszek daje wiec jak sie ma nauczyc przewracania na plecki i takie tam.. kladlam ja na lozku to ryk. a tu kurcze miala za miekko i sie zapadaluly raczki. ostatnio dalam na twardym to z checia zaczela podnosic glowe. bo wczesniej tylko mi na klacie:-)

mloda zasnela i ja tez sie klade. cos mnie zaczyna rozbierac. mloda tez kaszle. oj byle szybciutko przeszlo



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816116 przez kocham_cie
pyzunia podziwiam ja jakbym miała karmić ściągniętym mlekiem to szybko bym skapitulowała bo laktator mam ręczy i strasznie mnie irytuje ściąganie mleka :/

Kalinka ja myslę że jak do pół roku udA mi się małego karmić piersią to już pociągnę aż do powrotu do pracy bo przecież jak zaczniemy rozszerzać dietkę maluszków to karmić piersią będziemy pewnie rano i wieczorem więc git :laugh:

A jeśli chodzi o matę edukacyją to... przez pierwsze trzy dni był szał, Antek leżal i gadał do zabawek a teraz... mata leży w szafie bo już mu się znudzila :dry:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816154 przez pyzaura
sprzedajemy.pl/rozowy-duzy-projektor-poz...isiem-sandra,6987857 kalinka ja mam taki na allegro używany kupilam i jest rewelacyjny i śliczny.
Kalinka ja dostałam z pracy ta biedronkowa ale polecam inne bo slabo z muzyczka tu ale mloda tez uwielbi mate moze lezec i lezec i sobie prawic ;-) także również polecam ;-)

Madzia ja tez mialam reczny ale dobry aventa j dobrrze mi sie robiło ale ze siostrzenica mojego skonczyla karmic wzielam od niej elektryczny takze nie jest zle

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816319 przez Kokarda
My też mamy projektor z karuzelą, ale Filu tylko sie smieje do niego :P Na szczęscie nauczyłam go zasypiać samodzielnie, i tak o godz. 19-20 kładę go do łóżka a on zasypia sam.

Co do karmienia piersią. Ja planuję - jak cycki pozwolą :P - karmić wyłącznie piersią do 6m. i wprowadzać pokarmy, ale wciąż dokarmiać chciałabym piersią do roku. Jeśli oczywiście będzie pokarm... Już się bałam, że mam go mało, bo moje karmienie trwa też 5 min (z obu), ale młody ładnie przybiera na wadze, także...chyba jest ok.
Ja również jem już wszystko, tzn nie ograniczałam się nigdy. Jedynie po bitej śmietanie lekko rozluźniła się kupka :) Jedynie z cytrusami czekam na odpowiednią chwilę :P

Mata edukacyjna to wybawienie! Już od 2óch miesięcy kładę Filka na macie, przywiesiłam mu masę dodatkowych grzechotek i zabawek a ten śmieje się i cieszy do nich, wyciąga rączki i poznaje nowe kolory i kształty. Dla mnie to doskonała sprawa! A przy tym ja mam troszkę czasu na ogarnięcie się (np. toaleta, szybkie śniadanko itp.) :) Ja polecam :-)

Dziewczyny a co z ząbkami, wychodzą Waszym szkrabom jakieś? Mój NIEMIŁOSIERNIE wkłada ręce do buzi i gryzie palce krzycząc i stękając przy tym.. :(

Kokarda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816366 przez akina_zet
Też mam projektor i jak na razie Gusia ma do niego stosunek olewczy,natomiast mata nadal ją kręci :D

Moja pannica zasypia tak 21-23 i śpi mi do 7-8 bez pobudek :)

Co do ząbków,mała też zjada łapki,ciekawe kiedy się zacznie wyżynanie hmmm.

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816435 przez kalina
o dzieki. to sie jednak rozgladne za mata. projektor moze poczekac:-)

palucby w buzi tez juz od jakiegos czasu i nie da sie z tym walczyc. ale nie krzyczy przy tym tylko mlaska:-P

za to zaczela krzyczec przy cycu. albo wczoraj byl gorszy dzien albomoze dziaselka bola?
potrafi jesc cyca i wkladac paluszki jednoczesnie



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816470 przez akina_zet
Może coś być na rzeczy z tymi dziąsłami,bo Iga jak je z butli to czasem zamiast ciągnąć smoka,smyra się nim po dziąsłach :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816480 przez MyMelange
Pyzik u nas wciaz kiepsko z zasypianiem. Kilka razy sie zdarzylo, ze chwile poplakal i sam zasnal, ale na codzien wyje mocno i nawet tulenie nie pomaga. Nie mam pojecia, co mu spac nie pozwala. Ogolnie jest duzo lepiej niz bylo i mam nadziej, ze idzie to w dobrym kierunku :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816545 przez pyzaura
To dobrze Kinia ze idzie lepiej mam nadzieje ze im wiekszy tym bedzie lepiej myślami jestem z toba musialam na forum napisac bo na fb mi nie pasuje . A jakie mleczko podajesz Mikiemu?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816546 przez pyzaura
Aaaa Monia jak dieta jam zdrowko?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816590 przez MyMelange
Dostaje Hippa i bardzo mu pasuje. Po Nanie mial zatwardzenia. Dzieki Kochana, ze o nas pamietasz :) kiss
Cisze sie, ze u Was spokojnie i milo :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816609 przez pyzaura
To dobrze Kinia ze idzie lepiej mam nadzieje ze im wiekszy tym bedzie lepiej myślami jestem z toba musialam na forum napisac bo na fb mi nie pasuje . A jakie mleczko podajesz Mikiemu?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816616 przez kalina
o kinga jak jest lepiej to super. powolutku sie normuje:-) to pewnie za to pozniej zamieni sie w spiocha:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl