BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #558427 przez Villemo
Alivva napisał:

Witam Wrześniowe Mamuśki :)
Z początkiem zeszłego tygodnia dowiedziałam się,że ponownie zostanę mamą (mam już 10letniego syna) Wczorajsza wizyta kontrolna potwierdziła radosną nowinę. Maluszek ma już 2,51cm i póki co wszystko jest w jak najlepszym porządku. Kolejna wizyta 12.03 :) A termin mamy na 16.wrzesnia.
Pozdrawiam cieplutko-Iva


Aliva - witamy i gratulujemy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558429 przez Villemo
Alivva napisał:

Ach i jeszcze Wam powiem,że ciąża po 11 latach to całkowita nowość :) Bynajmniej z mojego punktu widzenia,może dlatego,że pierwsza ciąża przebiegła mi bez żadnych objawów poza rosnącym brzuszkiem a teraz jakby się wszystko skumulowało :)



Dziewczyny,gdzie wkleić suwaczek,żeby się wyświetlał??


Twój profil i w miejsce podpis ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558492 przez peperoni32
Alivva witamy serdecznie :)

Zadzwoniłam do mojego lekarza powiedział żebym się nie stresowała jeśli to delikatne plamienie to mógł nastąpić jakiś uraz podczas skurczu...troszkę mi ulżyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558627 przez agulek89
Alivva szczęścia i dużo zdrówka życzymy ;))

Widzisz Peperoni32 mówiłam, że nie masz czym się zamartwiać wszystko jest w porządku ;))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51292

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558635 przez peperoni32
Mówiłaś mówiłaś Agulek. Zamartwianie ogólnie jest do d... no, ale czasami to jest silniejsze. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać wiosny i słoneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558662 przez Villemo
peperoni32 napisał:

Mówiłaś mówiłaś Agulek. Zamartwianie ogólnie jest do d... no, ale czasami to jest silniejsze. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać wiosny i słoneczka :)



Ja też się nie mogę doczekać.


Mamuśki które już mają dzieciaczki. Szukam łóżka dziecięcego dla młodego żeby go przetransportować powoli z sypialni do innego pokoju. Macie jakieś sprawdzone? Oczywiście chodzi o coś z osłonką boczną bo on mały jeszcze jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558864 przez niagara
Agulek, Aliwa gratulacje dziewczyny i fajnie, że do nas dołączyłyście :)
A ja tak szperam sobie w internecie i znalazłam fajny tekst o tym jak mężczyźni reagują na ojcostwo. Wzruszyłam się czytając go, bo wyobraziłam sobie mojego męża z dzieckiem :) Chętnie się z Wami podzielę ;)
www.looqash.com/2013/01/a-wiec-bedziesz-...-chodz-pogadamy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559037 przez nefeli
Witajcie Agulek,Awiwa zycze Wam braku mdlosci,niestrawnosci i tylko pogodnej,zdrowej ciazy :)
Ja tez mama po 8latach,tzn.7lat ma moj syn,oj bedzie zazdrosnie :)no i chyba juz o wszystkim zapomnialam,wiec nauka od poczatku i panika jak przy pierwszym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559046 przez agamo
Agulek i Aliwa witamy nowe wrzesnioweczki.
Vilemo dzieki za widaomosc Ja probki moczu oddalam ale wyniki dopiero zobacze przy nastepnej wizycie czyli 6 marca Ale przynajmniej wiem jak poprawnie dac nastepna probke Mimo to nie wiem byc moze wyniki wcale nie beda zle! ale dobrze wiedziec.

Jak sie czujecie dziewczyny? bo powiem wam ze jak na poczatku czulam jak macica sie rozciaga, taki rociagajacy bol, to teraz juz wogole ich nie mam. Z to teraz mam taki bol klujacy z prawej strony tak jakby malenstwo nie mialo miejsca i sie rozciagalo Hmm nie wiem czy to ma sens ale to kompletnie inne uczucie niz poprzednio.
Macie cos takiego?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #559087 przez paulinka.k22
Ja również odczuwam non stop jakieś bóle brzucha... raz mnie kuje z boku, raz w okolicach pępka, zwariować można :) nie myślę o niczym innym jak tylko o tym brzuchu... chyba jestem jakaś nienormalna... :) czy też tak macie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #559255 przez Alivva
Wcale nie jesteś nienormalna :) Ja też myślę wciąż o brzuszku i o tym maleńkim serduszku we mnie :) Chyba to zdrowy objaw :) Ja tej ciąży nie planowałam. Jestem 1,5 roku po rozwodzie (wcześniej 3 lata separacji) nie planowałam ani związku ani tym bardziej ciąży.... Brałam tabletki antykoncepcyjne ale wystarczyła choroba i antybiotyki w grudniu które osłabiły działanie antykoncepcyjnych i.... ot cała historia :) Mimo pełnego zaskoczenia naprawdę cieszę się że będę miała te maleństwo :) Marzy mi się drugi synek ale oczywiście jeśli urodzi się córeczka to też będę szczęśliwa :) Priorytetem tutaj jest zdrówko.... Przyszły tatuś też się cieszy aczkolwiek na razie mieszka poza granicą PL i zjeżdża co 6 tygodni.... Nie zamartwiam się,nie myslę co dalej,nie planuję. Czekam na maluszka,pierworodny przeszczęśliwy,że po 11 latach przestanie być jedynakiem.....

NO.... to się wygadałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #559323 przez nefeli
Alivva fajnie zaczynasz nowy etap zycia w tak wyjatkowy sposob jakim jest malenstwo,zycze Wam duzo szczescia!!!
Dziewczyny czy ktoras ma jeszcze takie silne mdlosci caly dzien? ja mam i w nocy,dzis wymiotowalam od smaku pasty do zebow:( jesli chodzi o brzuch nic nie czuje,przestalo kuc,bolec,zero objawow,mam nadzieje ze to nie jest zly objaw.A ze niewiele jem to brzuch raczej zanika.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559331 przez agulek89
Ja póki co nie mam większych objawów, może dlatego ponieważ u mnie w rodzinie ani babcia ani mama ani ciotki nie miały ani większych objawów ani zachcianek :) czasem lekkie mdłości ale z rzadka. Odliczam dni do wiosny i do słoneczka... zaczną się spacerki i przesiadywanie na ogrodzie :)) A najbardziej chyba nie mogę się doczekać jak już będę siedziała na ogrodzie i bujała wózek z małym serduszkiem :)))

Pozdrawiamm :)))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51292

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559332 przez peperoni32
Alivva i bardzo dobrze, że się wygadałaś po to tu jesteśmy :) gadaj ile tylko potrzebujesz :) Muszę przyznać, że mamy bardzo podobną sytuację życiową z tą tylko różnicą, że ja nie mam dziecia i to moja pierwsza ciąża :)

Nefeli co do mdłości i wymiotów nie pomogę bo mnie one praktycznie ominęły. Jeśli chodzi o bóle i kłucie brzucha to też miałam chwilę przerwy a od wczoraj znowu się pojawiły więc spokojnie bez stresu wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559372 przez Villemo
Dzień dobry,

Jak samopoczucie dzisiaj dziewczyny?

U mnie bóli brzucha nie ma no może zdarza się sporadycznie jak mam pełny pęcherz, że mnie coś ciągnie ale tak poza tym ok. Czuję tylko bardzo więzadła podtrzymujące macicę jak kichnę, zakaszlę albo się przeciągnę. W pierwszej ciąży za to była masakra, cały czas czułam ciągnięcie. Teraz już pewnie wszystko porozciągane więc jest spokojniej. Jeszcze 6 dni i ważne usg. Boję się jak cholera...

W dodatku miałam durny sen o swoim nienarodzonym jeszcze dziecku, że miało u jednej rączki 6 palców więcej szczegółów wam oszczędzę... w każdym razie obudziłam się cała zlana potem i zwyczajnie zaczęłam się bać czy dzieciątko będzie zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl