BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #559792 przez agilla.r
idę w piątek do lekarza to dopytam o badania. Też zastanawiam się nad prenatalnymi.

Ja jestem w WLKP i mam 30 lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559798 przez peperoni32
Villemo jestem za :) a masz czas i ochotę machnąć taką tabelkę?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559809 przez agulek89
Super pomysł taka tabelka :) będziemy na bieżąco ;))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51292

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559826 przez peperoni32
Dziewczyny ja chyba zwariuję. Dzisiaj nawołuję do pozytywnego myślenia i piszę, że wszystko będzie ok a teraz sama się wkręcam :) Właśnie przed chwilą będąc w WC na papierze zobaczyłam tak jakby maleńki skrzep koloru ciemnobrązowego a może nawet czarnego...próbuję się uspokoić i nie wkręcać jakichś głupot...oby to był tylko efekt wczorajszego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559917 przez nefeli
Hej Mamusie,jestesmy niesamowite kazda ma inne obawy jedna ze kluje,druga ze nie kluje,ale uwazam to za zupelnie normalne w dzisiejszym swiecie i dostepie do informacji.
Ja bedac w pierwszej ciazy mialam robione to badanie obowiazkowo,nazywa sie test PAPP-A i uznane jest ze w 90% wyklucza wady u dzieciatka,ja tylko dni odliczam do tego dnia i obawy mam jak i w pierwszej ciazy ale wiem ze to badanie u mnie to obowiazek.Tego samego dnia lekarz robi Usgie i pobierana jest krew,zazwyczaj robia je w 12tygodniu,ale niektorzy 10-14tydzien.
Ja mam 34 lata i jestem z Malopolski :)
I jestem strasznie wymeczona wymiotami i mdlosciami,chyba tylko ja tutaj tak sie mecze z mdlosciami?, wczesniej jak cos zjadlam to na chwilke mijaly teraz po jedzeniu jest jeszcze gorzej,w lodowce imbir,na stole migdaly i nic to nie zmienia,az sie martwie bo czuje sie jakbym byla zatruta:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559927 przez Alivva
Też uważam tabelkę za dobry pomysł :) Agilla i Niagara to już jesteśmy trzy z WLKP :) Ja dokładnie Zielona Górą a Poznaniem :)

Ja odliczam dni do wiosny i do upragnionego słonka ale też do 12 marca i do kolejnej wizyty u gina co sie też wiąże z kolejnym usg :) Chyba nic nie równa się z widokiem maluszka na monitorze i rytmicznym dżwiekiem bijącego serduszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560034 przez dpc
chwalę się maleństwem ;)




dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560045 przez agamo
Alivva sliczna fotka wyglada jakby malenstwo wspinalo sie po domku :P slotkie!

Co do badań bede miec robione ale tu gdzie jestem (niestety nie w PL) sa robione standardowo choc wiadomo moglabym sie nie zgodzic ale jak najbardziej chce miec je zrobione, choc pewnie bede sie denerwowac przed ale wierze ze wyjdzie dobrze.

No a co do miasta to pochodze z okolic Krakowa i mam jeszcze 26 ale w tym roku smignie mi 27 no i pierwsza ciaza Jestesmy z mezem bardzo podekscytowani i szczesliwi jak nigdy. Cize planowalismy i dwie kreseczki sprawily wiele radosci A teraz cieszymy sie z kazdego kolejnego tygodnia coraz bardziej i tylko ogladamy brzusio czy juz cos widac.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560059 przez dpc
agulek89 napisał:

Super Maluszek :) Gratulacje ;) Ja chyba najmłodsza póki co ;p 24 latka ;)

najmłodsza to ja jestem :P



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560061 przez Villemo
peperoni32 napisał:

Dziewczyny ja chyba zwariuję. Dzisiaj nawołuję do pozytywnego myślenia i piszę, że wszystko będzie ok a teraz sama się wkręcam :) Właśnie przed chwilą będąc w WC na papierze zobaczyłam tak jakby maleńki skrzep koloru ciemnobrązowego a może nawet czarnego...próbuję się uspokoić i nie wkręcać jakichś głupot...oby to był tylko efekt wczorajszego poranka :)


Peperoni - może dla świętego spokoju jedź do szpitala... przebadają Cię, zrobią usg, ustalą skąd krwawienie uspokoisz się trochę. No chyba, że poza tym drobnym skrzepem nic Ci nie leci.
Ja wtedy co trafiłam do szpitala, to też leciała mi taka skrzepnięta krew wyglądało to trochę jak okres.

Co do tabelki to może zrobię zarys wpiszę siebie a potem może każda kolejno się będzie dopisywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560070 przez Villemo
Nick...........Wiek.....Miejsce zamieszkania.......Termin porodu.........Płeć
Alivva.........33.......Wielkopolska.......................
Agulek89.......24.......Szczecin...........................
Papi88.........25.......Warszawa...........................
Paulinka.k22...28........Wieluń............................
Peperoni32....30.......Śląsk...............................
Villemo........27.......Małopolska......................05.09....................... ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560075 przez Villemo
Macie jeszcze pomysły jakieś co do innych infromacji które można by było umieścić w tabelce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560079 przez papi88
nefeli ja tez mam ciagle mdlosci a juz zaczol sie 12tc ostatnio sie cieszylam ze przestalam chociaz wymiotowac a dzis rano jak napiłam sie soku ledwo zdazylam dobiec do łazienki!
apropo badan prenatalnych to wlasnie na jutro jestem zapisana i powiem wam ze wogole sie nie stresuje.w mojej rodzinie nie mam nikogo z zespołem, sama poronien zadnych nie miałam (to moja pierwsza ciaza)wiec uznaje to za standardowe usg tylko bardziej dokładne i wykonane przez doswiadczonego lekarza.oczywiscie to nie jest przymusowe badanie zwlaszcza ja sie nie ma wskazan a ja nie mam ich ale chce dobrze przebadac dzidziusia

ja jestem z warszawy i mam 25 lat

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560084 przez Villemo
Powpisywałam część z was, jeśli ktoś mi umknął to proszę, żeby przekopiował tabelkę i się dopisał :-) Jak podacie terminy porodu to podopisuję :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560090 przez peperoni32
Villemo napisał:

peperoni32 napisał:

Dziewczyny ja chyba zwariuję. Dzisiaj nawołuję do pozytywnego myślenia i piszę, że wszystko będzie ok a teraz sama się wkręcam :) Właśnie przed chwilą będąc w WC na papierze zobaczyłam tak jakby maleńki skrzep koloru ciemnobrązowego a może nawet czarnego...próbuję się uspokoić i nie wkręcać jakichś głupot...oby to był tylko efekt wczorajszego poranka :)


Peperoni - może dla świętego spokoju jedź do szpitala... przebadają Cię, zrobią usg, ustalą skąd krwawienie uspokoisz się trochę. No chyba, że poza tym drobnym skrzepem nic Ci nie leci.
Ja wtedy co trafiłam do szpitala, to też leciała mi taka skrzepnięta krew wyglądało to trochę jak okres.

Co do tabelki to może zrobię zarys wpiszę siebie a potem może każda kolejno się będzie dopisywać.


No właśnie Villemo, że już nic więcej nie leci i mam nadzieję, że tak zostanie.
Gdzieś widziałam fajną tabelkę chyba na mamusiach lipcowych. Jak ją znajdę to Wam pokażę dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl