BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #663008 przez papi88
własnie przeczytałam ten artykuł o glukozie a ja na kolacje zjadłam jeszcze czekolade i piłam soki bo myślalam ze 6h wystarczy kurcze lekarz powinien informowac o przygotowaniu.
ja mialam dawke 75g

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663012 przez pyzaura
papi88 napisał:

własnie przeczytałam ten artykuł o glukozie a ja na kolacje zjadłam jeszcze czekolade i piłam soki bo myślalam ze 6h wystarczy kurcze lekarz powinien informowac o przygotowaniu.
ja mialam dawke 75g


tez odrazu dostalam ta wieksza dawke bo moja kolezanka dostala 50g :) mi tez wlasnie nic nie mowil ze trzeba sie przygotowac na badanie tylko wlasnie gdzies cos przed oczami mi przelecialo ze 12 h przed nie wolno jesc :dry:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663019 przez Villemo
papi88 napisał:

kalina a tym bardziej ze mojego babcia nam mowi kogo jeszcze zaprosic czyli jego rodzice moi rodzice i jego dziadkowie a skonczylo by sie na tym ze od niego przyszła by połowa rodziny a ode mnie byłaby tylko mama a co tam sie wkurzac powiem wprost moj narzeczony ma poje..rodzine szkoda tylko tego meldunku bo byłoby mi łatwiej z dzieckiem jakbym wszystko mogła pod reka pozałatwiac.

wiecie co martwie sie jeszcze ta glukoza czy wynik bedzie dobry bo w nocy zachciało mi sie pic a pod ręką miałam sok i sie napiłam po czym zerknełam na zegarek a juz była 4;00 a na 7.30 poszłam na pobranie i czy mi nie wyjdzie cukier?

mam dzis do zamowienia dla dziecka komode łozeczko i lozko dla nas i powiem wam ze wczoraj latałam po pokoju z metrówka (pokoj mam tak 18m) i nie moge sie pomiescic!wychodzi mi na to ze łozeczko lub komoda powinny stac na srodku pokoju :) i tak licze ze zmieszcze na razie ubranka dla małego w komodzie 140 cm z 6 szufladami



Papi nie powinien Ci wyjść ja pamiętam, że jak robiłam badanie z Klaudiuszem to szłam na czczo miałam pobieraną krew po 2 godzinach i po 2 godzinach miałam mniejsze stężenie glukozy niż jak byłam na czczo :side: także myślę, że jeśli u Ciebie wszystko ok z przyswajaniem cukru to do 7:30 z Twojego porannego soczku nie zostało pewnie nic.

Co do meludnku to przykre to. Przecież decyzji o ślubie nie można podejmować pod naciskiem to powinna być wyłącznie wasza decyzja. No ale pewnie dziadkowie starej daty, w tamtych czasach było inaczej dziś nikt nie zwraca uwagi na to, czy dziecko rodzi si w formalnym związku czy nie formalnym, jedynie starszym pokoleniom jest się trudniej z tym pogodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663026 przez MyMelange
Madzik pipo jedna, bazgralam na fejsie i nic, no cisza :)

Moi rodzice pomocni, ale mama hmm zbyt wciskajaca nos, a tesciowie rewelacyjni - tylko juz dziadkowie, wiec opieka nad maluchem odpada.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663126 przez Alivva
Ja mam zapisana dawkę glukozy 75ml i doktorek zapowiedział mi,że wieczór przed badaniem po godzinie 19tej mam sobie odpuścić wszystko poza wodą niegazowaną....
Jakoś nadal nie moge sie zebrac :) w przyszłym tygodniu nie pasi,bo chodze na rano do pracy więc zrobię dopiero na początki czerwca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663148 przez kalina
tez mam dawke 75 i nawet sie nie zastanawialam jakie warunki trzeba spelnic:)

papi najlepsza rodzina to taka ktora mieszka daleko i nie ma jak sie wtracac :P nie przejmuj sie i faktycznie mozna podawac adres do korespondencji inny niz zameldowania i to jedyne co moze choc troche ulatwic zycie w takim przypadku



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663210 przez agamo
Nefeli kochana dobrze ze napisalas I bede trzymać kciuki za ciebie i Sare i wierze ze wszystko sie ulorzy i będzie dobrze! Nie wiem co na tych polowkowych wyszło zle ale Wiem ze lekarze zawsze przedstawiają najgorsza wersje! Rozumiem ze sie martwisz i wiedz ze my sie tu martwimy razem z tobą! Trzymam kciuki za was w równym stopniu jak za siebie! I sciskam was mocno!

Madzik tak miałam wczoraj wizytę! Sama o niej zapomnialam juz teraz! Ogólnie dowiedziałam sie ze opieka w uk jest beznadziejna (co swoją droga żadna nowość) bo nie robili mi w ciazy cytologi a morfologie miałam robiana tylko raz w styczniu! Moj gin tutaj powiedział ze on morfologie robi co miesiąc i cytologie raz przez ciążę! Dobrze ze mu nie wspomniałam ze ani razu mnie nie badali ginekologicznie bo by sie chyba zalamal! Niestety miał jakiś radziecki sprzęt do USG ze nawet fotek nie robi! Wiec żadnych pamiątek nie mam! A mały rośnie zdrowo i wszystko wporzadku Mezus po raz pierwszy uslyszal serduszko ale nie dlugo bo maly uciekal przed aparatura pozniej! No i Madzia ciuszkow ci nie oddam bo siusiak potwierdzony! Wiec bez zmian! :)

Papi bardzo współczuje! U mnie dziadki są kochane naprawdę mam cudownych dziadków a babcia męża wogole sie nie wtrąca w nic wiec na szczęście mamy dobrze! Moze dziewczyny maja racje z tym byś medlunek zostawiła gdzie masz a adres korespondencyjny zmieniła!

Lecę na obiad i cieszę sie ostatnimi dniami z rodzinka mimo iż pogoda do kitu!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663216 przez iwonta_kg
Dobrideń :kiss: :kiss: :kiss:

Ja też miałam glukoze 75 gram. pielęgniarka pobrała mi krew, wypiłam glukozę, posiedziałam 2 godziny w przychodni i znów pobranie. Ale nikt nie mowil zeby nie jesc 12 godzin przed badaniem. tylko rano musialam byc na czczo. wieczorem sie wlasnie najadlam zeby nie byc tak bardzo glodna rano :silly:

papi nie przejmuj się rodziną. pewnie to znasz ale jeszcze powtorzę: z rodziną to najlepiej się wychodzi na zdjęciu i to jeszcze niech stoi z boku żeby można było wyciąć!

właśnie wypiłam sobie koktajl ze świeżych truskawek i bananów :lol: :lol: :lol: :lol:
mmmm.... pycha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663241 przez pyzaura
pycha :P az mi slinka leci :P tez chce :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663250 przez iwonta_kg
Byłam dziś rano na rynku i zapłaciłam za polskie truskawki 7 zł :) takie małe pudełeczko :) może z 300-400 gram tam ich było. Ale pychota normalnie :) niebo w gębie :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663274 przez pyzaura
iwonta_kg napisał:

Byłam dziś rano na rynku i zapłaciłam za polskie truskawki 7 zł :) takie małe pudełeczko :) może z 300-400 gram tam ich było. Ale pychota normalnie :) niebo w gębie :)



np drogie jeszcze sa ale ja tez co 2 dzien staram sie kupic chociaz 20dag jeszcze troszke i beda duzo tansze :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663285 przez iwonta_kg
Polskie dziś dopiero pierwszy raz widziałam! i na cały rynek były tylko na jednym stoisku!
ale Kapcerkowi chyba bardzo smakowały bo szaleje odkąd wypiliśmy koktajl :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663293 przez paulinka.k22
Moja Oleńka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663303 przez iwonta_kg
Ale piękna! świetnie się ustawiła do zdjęcia :) gratuluję małej modelki Paulinka :) ile waży?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663322 przez paulinka.k22
iwonta_kg napisał:

Ale piękna! świetnie się ustawiła do zdjęcia :) gratuluję małej modelki Paulinka :) ile waży?


Dziękuję Iwonka :laugh: wczoraj mi jej nie ważył, więc nie wiem ale przypuszczam że około 500 gramów.

Iwonka wszystkiego najlepszego z okazji imienin!Spóźnione ale szczere :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl