BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #662609 przez pyzaura
Oddanie glosu powiodlo sie :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662620 przez kocham_cie
Dzień dobry brzuchatki:)

Oj pochmurno tu dziś u mnie okropnie... chyba zapowiada się na deszcz, a na dodatek okropnie zimno:( Przydał by się kubek gorącej czekolady i ciepły kocyk...niestety w pracy nie mam ani jednego ani drugiego :blink:

Widzę że większości z was zakupy w lidlu się udały... mi niestety nie... po pracy wyjechałam na łowy, w opolu i okolicach w sumie mamy chyba 6 sklepów... objechałam wszystkie i udało mi się upolować 1 parę (2pak) spodenek dla Antka, kurcze no wszystko wymiecione... masakra. Ale...! jak juz się włóczyłam z mamą (bo zabrałam ją po drodze z pracy) to zajechałyśmy do największego sklepu z wózkami jaki jest w opolu... i wybrałam wózek :lol: cena w sklepie ok 2 500zł... ale w necie dostanę go za 1 600- 1 700... jest fantastyczny, na żywo jeszcze lepszy niż na zdjęciu, zwrotny i lekki:) teraz pozostało mi tylko poszukać jakiejś okazji w necie i zamawiać :lol:

A tak wogóle to ceny w sklepach dla dzieci są straszne!!! te same rzeczy w necie są nawet o 50% tańsze :S

A i jescze Monia Z pisała o TESCO- ja też tam bardzo dużo rzeczy dla Antka kupiłam, bo są dobre jakościowo i w przystępnych cenach:) a jakie rozkoszne rzeczy mają dla dziewczynek... naprawdę piękne
Natomiast jeśli chodzi PEPCO- to rzeczywiście można trafić na super ciuszki, ale przede wszytskim dla dziewczynek:( oj biedni Ci nasi synowie, biedni:(


No a to mój wózeczek- dziewczęta które potrzebują małego kompaktowego wózka- naprawdę warto zobaczyć go na żywo

i jeszcze prezentacja

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662622 przez czarnula0609
głos oddany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662646 przez MyMelange
zaglosowane :)

Dzien dobry :)

Madzik, tez myslalam o tym wozku, ale cos mnie tam zrazilo z opinii i nie pamietam co hehehe.
Tez mialam kupic na necie, ale jak mi sie cos zepsuje w wozku, to co wtedy? W sklepie dostane wozek zastepczy na czas naprawy chociaz (przynajmniej w Askocie). Przemysl jeszcze Kochana sprawe kupna w necie - no chyba, ze sklep internetowy ma siedzibe w Opolu lub Wrocku. Caluje Cie :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662651 przez kocham_cie
MyMelange napisał:

zaglosowane :)

Dzien dobry :)

Madzik, tez myslalam o tym wozku, ale cos mnie tam zrazilo z opinii i nie pamietam co hehehe.
Tez mialam kupic na necie, ale jak mi sie cos zepsuje w wozku, to co wtedy? W sklepie dostane wozek zastepczy na czas naprawy chociaz (przynajmniej w Askocie). Przemysl jeszcze Kochana sprawe kupna w necie - no chyba, ze sklep internetowy ma siedzibe w Opolu lub Wrocku. Caluje Cie :)


ja pierdziele to juz nawet wózki zastępcze dają??? nawet o tym nie wiedziałam;)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662669 przez Villemo
Dzień dobry,

Dziewczyny przede wszystkim w imieniu koleżanki dziękuję bardzo za głosy.

kocham Cię - super wózeczek, fajnie się składa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662718 przez MyMelange
No wlasnie daja, co mnie ucieszylo, bo faktycznie jak zabiora na 2, 3 tyg do naprawy, to kurka bez wozka masakra. Wlasnie ten kolor wybralas Antkowi? Baaardzo ladny :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662728 przez Monika23083
Cześć dziewczyny!

Pogoda barowa, wstałam na śniadanko o 7 przygotowane przez mojego Towarzysza:), wypiłam kawę i poszłam dalej spać... :laugh:

Paulina, głos oddany:)ciekawe miejsce do zwiedzenia.

Magdo, czy to jest ten wózek? allegro.pl/navington-3w1-cadet-x-car-tor...wor-i3241892844.html


Bardzo się cieszę, bo dzisiaj z Holandii jedzie do mnie psiapsióła, która rodzi w lipcu. Ostatnio się widziałyśmy we wrześniu, kiedy to narzekałyśmy że tyle czasu nie możemy zajść w ciążę. A teraz spotkamy się z brzuszkami:)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662736 przez niagara
Dzień dobry :)

Magda fajny ten wózeczek :) , też go oglądałam, tylko jak dla mnie to ma za małe kółka z przodu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662763 przez kocham_cie
Monia to jest chyba ten sam wózek ale starszy model

Kinia właśnie na ten kolor się zdecydowałam :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662807 przez akina_zet
Głos też oddany już na samym początku :)


Madzia rewelacyjnie składa się ten wózek i myślę,że nawet małe autko powinno go pomieścić :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662843 przez SerekWaniliowy
Cześć dziewczyny!

U mnie fatalna pogoda, zimno, pochmurnie i siąpi, ale za to lżej będzie mi biegać po mieście - dziś troszkę spraw urzędowych zaplanowałam, tak żeby czas szybciej uciekał a jak sie uda zapisać do lekarza to polecę spytać co myśli o naszym podróżowaniu samolotem.

Kocham Cie widzę, że zmieniłaś decyzję co do wózeczka i właściwie wszystkie macie już upatrzone albo nawet zakupione, a mnie sie odechciało, mam chandrę jakąś masakryczną i tylko leżę. Może pomoże przechadzka po sklepach i zakup jakiegoś ładnego drobiazgu dla siebie?

Monika
życzę miłego spotkania brzuszkowego z przyjaciółką :)

Izula, Ninka co u Was?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662845 przez kocham_cie
akina_zet napisał:

Głos też oddany już na samym początku :)


Madzia rewelacyjnie składa się ten wózek i myślę,że nawet małe autko powinno go pomieścić :)


No właśnie to było dla mnie najważniejsze, bo ja śmigam matizkiem który prawie wogóle nie ma bagażnika, a wiem że dużo będę kursować więc wózek musi być do tego dostosowany... choć mój D. z moim tatą stwierdzili że nigdy w życiu nie pozwolą żeby Antek jeździł tym "rupieciem" i albo kupię nowe auto albo tato mi da swoje "stare" no ewentualnie jest jeszcze auto D. to tak czy inaczej małe czy duże auto jakoś muszę ten wózek zapakować,a ten jest naprawdę lekki, bez problemu podniosłam go z gondolą :lol:

A tak swoją drogą to jak nie byłam w ciąży to im moje auto nie przeszkadzało a teraz nagle jest rupieciem nie nadającym się do przewozu ciężarnych a o dziecku nie wspomnę :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662846 przez kocham_cie
akina_zet napisał:

Głos też oddany już na samym początku :)


Madzia rewelacyjnie składa się ten wózek i myślę,że nawet małe autko powinno go pomieścić :)


No właśnie to było dla mnie najważniejsze, bo ja śmigam matizkiem który prawie wogóle nie ma bagażnika, a wiem że dużo będę kursować więc wózek musi być do tego dostosowany... choć mój D. z moim tatą stwierdzili że nigdy w życiu nie pozwolą żeby Antek jeździł tym "rupieciem" i albo kupię nowe auto albo tato mi da swoje "stare" no ewentualnie jest jeszcze auto D. to tak czy inaczej małe czy duże auto jakoś muszę ten wózek zapakować,a ten jest naprawdę lekki, bez problemu podniosłam go z gondolą :lol:

A tak swoją drogą to jak nie byłam w ciąży to im moje auto nie przeszkadzało a teraz nagle jest rupieciem nie nadającym się do przewozu ciężarnych a o dziecku nie wspomnę :silly:


oj coś mi się zdublowało :blush:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662847 przez czarnula0609
Czesc dziewczynki
A już dzisiaj z samego rana z synkiem u lekarza.
Niby zwykłe przeziębienie , ale u niego to różnie bywa ,gdyż jest alergiko-astmatykiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl