BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661887 przez akina_zet
Ja też już po Lidlu i kupiłam dla małej te bodziaki co Wy z długim rękawkiem, koszulkę dla siebie w paseczki, 2 pary zwykłych legginsów (wzięłam po prostu rozmiar większy by mi się brzuch w nich pomieścił :silly: ), no i kupiłam te ciążowe getry, ale w nich płyyyyyyyywam :dry: Muszę męża później wysłać, by je wymienił na mniejsze ;) Niestety u mnie sklep już był tak wyczyszczony, że nie było w czym wybierać :( Zależało mi na tych alladynkach czarnych, ale wykupili, zostały tylko w panterkę, a to nie dla mnie :silly:

Iva muszę odwiedzić to Pepco, nigdy tam nie zaglądałam a widzę,że fajne rzeczy tam mają, patrząc na to co kupiłaś :)

A o to butki dla mojej Księżniczki :)


Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661896 przez iwonta_kg
Ja tez mam pare rzeczy z Pepco ale podobno szybko niszczeją bo kolezanka tez kupowala i uzywala jakis czas bo potem nadawaly sie do wyrzucenia. ja mam jeden kombinezon i troche bodziakow i spioszkow ale zobacZymy jak sie sprawdza.

Własnie kolezanka napisala mi smsa z Niemiec że urodziła w niedzielę córeczkę i dziś wyszła ze szpitala. Nikola wazyła po urodzeniu 3030 i miała 50 cm. Drobne maleństwo :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661930 przez Alivva
akina_zet napisał:


Iva muszę odwiedzić to Pepco, nigdy tam nie zaglądałam a widzę,że fajne rzeczy tam mają, patrząc na to co kupiłaś :)


Monia,w Pepco trafiają się fajne ciuszki,z jakością to tez zależy co sie kupuje,bo mozna kupic naprawde dobre gatunkowo,ale bubli tez nie brakuje.
A te które ja dzis kupilam to nie z pepco a z "francuskiego" czyli z ciucholandu :)
pajacyki z firmy Next a bluzeczka i sweterek z Gap'a ;) I tu przynajmniej mam 100%pewność co do jakości i trwałości ciuszków :) Za wszystko zapłaciłam 21 zł :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661934 przez Alivva
iwonta_kg napisał:

Ja tez mam pare rzeczy z Pepco ale podobno szybko niszczeją bo kolezanka tez kupowala i uzywala jakis czas bo potem nadawaly sie do wyrzucenia. ja mam jeden kombinezon i troche bodziakow i spioszkow ale zobacZymy jak sie sprawdza.

Własnie kolezanka napisala mi smsa z Niemiec że urodziła w niedzielę córeczkę i dziś wyszła ze szpitala. Nikola wazyła po urodzeniu 3030 i miała 50 cm. Drobne maleństwo :)


Jak dla mnie taki noworodek 3kg i 50cm to idealny :) ksiązkowy taki :)
jejku,jejku....niech juz jest wrzesień...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661938 przez akina_zet
Alivva napisał:

akina_zet napisał:


Iva muszę odwiedzić to Pepco, nigdy tam nie zaglądałam a widzę,że fajne rzeczy tam mają, patrząc na to co kupiłaś :)


Monia,w Pepco trafiają się fajne ciuszki,z jakością to tez zależy co sie kupuje,bo mozna kupic naprawde dobre gatunkowo,ale bubli tez nie brakuje.
A te które ja dzis kupilam to nie z pepco a z "francuskiego" czyli z ciucholandu :)
pajacyki z firmy Next a bluzeczka i sweterek z Gap'a ;) I tu przynajmniej mam 100%pewność co do jakości i trwałości ciuszków :) Za wszystko zapłaciłam 21 zł :D


a widzisz Iva to ja gapa nie zrozumiałam, myślałam,że to w Pepco :silly: Ekstra te ciuszki kupiłaś, co do rzeczy Nexta i Gap'a to można fajne rzeczy upolować na allegro, tylko niestety dochodzi koszt wysyłki, ale i tak się opłaca :lol:


Jejciu ale mnie skóra na brzuchu swędzi, za chwilę chyba zwariuję :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661942 przez nefeli
Witajcie.Przepraszam nie bede sie rozpisywac i nie za wiele wiem o czym pisalyscie od chyba 2 tygodni.Przezylam koszmar podczas badania polowkowego o ktorym wam pisalam i ogolnie nie jest u mnie za ciekawie,ale nie chce Wam tu ani smucic ani nikogo straszyc wiec nie bede sie za mocno udzielala ale obiecuje ze jesli wszystko bedzie w porzadku we wrzesniu na pewno dam znac i opisze Wam moja historie.
Zycze Wam wszystkim pieknej drugiej polowki ciazy i lekkich,szybkich,bezbolesnych porodow.mocno trzymam za wszystkie kciuki. ogromna buzka dla Was.
Ps.fotki przecudne,Aliwa,Iwonka,Natalia,Kinia,Madzia jestescie przesliczne mamusie.Aliwa a ubranka miod malinka!!! to tyle co zdarzylam zobaczyc!!!
sciskam Was mocno!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661950 przez czarnula0609
Cześć dziewczynki
Umnie wszystko w porządku.
I też wstawiam zdjęcie moje brzucha
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661979 przez papi88
dzieki dziewczyny za wsparcie zjadlam tabliczke czekolady i teraz jakos bardziej kocham mojego synka :)bo w końcu to bedzie mój mężczyzna :) najgorsze ze rodzina mojego narzeczonego w tym tesciowa nie pomagaja mi zaakceptowac mysli o synu tesciowa dopytuje sie czy moze sie pomylili a babcia mojego powiedziala ze kolejny siusiak a myslala ze w koncu prawnuczke bedzie miala nawet moja mama powiedziala ze chlopaka sie trudniej chowa choc tez dodała ze dla nas co to za roznica co bedzie. dobra biore sie za te ubranka.. nie moge nawet posiedziec przy kompie bo moj syn caly czas naciska mi na załądek i musze sie wyprostowywac chyba przez to ze tam tak sie wierci a nie jest jeszcze na tyle duzy aby wszystko sciskac nie mam problemow z wypoznianiem

p.s powiedzcie co tam sie dzieje z nefeli bo dawno sie nie udzielalam na forum i nie jestem na bierzaco, cos sie stało?

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661981 przez iwonta_kg
Nefeli prosze cie nie kaz nam czekac do wrzesnia i powiedz co sie dzieje bo sie martwimy!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661984 przez iwonta_kg
czarnula0609 napisał:

Cześć dziewczynki
Umnie wszystko w porządku.
I też wstawiam zdjęcie moje brzucha


po nicku sądziłam że masz czarne włosy a tu nam się blondynka odsłania hehe
piękny, duży domek :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661998 przez czarnula0609
papi88 nie ma reguły ja z mężem wychowujemy 2 dzieci i powiem ci ,że mi trudniej jest się dogadac z córka niż z synkiem.
To wszystko zależy od charakteru dziecka.
Moja córka jest uparta chce postanawiać na swoim , ma swoje zdanie ( i wielu innych sprawch cięzko się z nią dogadać).
A synek jest ugodowy ma całkiem inne podejście do wszystkiego.
Ja jako go tylko zobaczyłam na świecie wiedziałam , że to jest mój ukochany synek.
Mam nadzieje że u ciebie też wszystko się odmieni.
pozdrawiam i życze powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662000 przez akina_zet
Nefeli groźnie to wszystko opisałaś, ja mam nadzieję,że wszystko u Ciebie się ułoży!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662016 przez czarnula0609
Miałam czarne i długie jak zapisałam się na forum ,ale gdzieś z miesiąc temu postanowiłam rozjaśnić i skrucić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662018 przez kocham_cie
Nefeli kochana, decyzja czy będziesz chciała z nami zostać oczywiście należy tylko i wyłącznie od Ciebie, ale pamiętaj że jesteśmy tu po to aby się wspierać... i nikt nikomu nie ma za złe że pisze o swoich smutkach, nie wspominając o kłopotach w ciąży. Pewnie nie cofałaś się w czytaniu ale każdego dnia ktoś pytał co z Dagą? świadczy to tylko o tym że każda z nas się naprawdę martwi o drugą!!!
więc jeśli będziesz chciała sobie ulżyć to pisz, a my na pewno cię wysłuchamy. Jak nie... to trzymajcie się cieplutko i pisz we wrześniu jak wam poszło :kiss: całuję

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662049 przez iwonta_kg
Akina piękne te buciki :) ja ostatnio szukałam dla Kacperka ale nie znalazłam nic chłopiecego :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl