BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #674956 przez agamo
Madzia piekne to o tym aniolku az mi lzy stanely w oczach! tak juz bym chciala by Kacperek byl z nami ale musze byc cierpliwa!
A co do tej szczepionki to z tego co wiem chroni do momentu kiedy krew malego dostanie sie do mojej ale to jest tylko grozne w momencie gdy maly ma krew tatuska to jest rh+ bo jesli ma moja to nic sie nie dzieje No i jesli doszlo by do krawawienia bo np bym sie uderzyla w brzuch to znow musze dostac szczepionke A po porodzie to juz w zalerznosci jaka malemu grupa krwi wyjdzie! Tak czy owak pogmatwane ale jesli jest pod kontrola to nie ma sie czym martwic! Dobra lece na lezak na taras bo slonko dalej przygrzewa a moj maz polecial na fotki samolotow Eh chyba mu to wieksza frajde robi niz fotki mojego brzuszka Faceci chyba naprawde tak maja ze dzidziusia kochaja dopiero jak zobacza Bo jak wczoraj mu mowilam zeby pogadal z brzuszkiem to sie wstydzil i mowil ze pogada z malym jak sie urodzi!Czasem cos powie ale na dluzsze pogawedki nie ma szans!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674974 przez Alivva
kocham_cie napisał:

Iva a ten cukier to co tak na górę posypać??? bo ja też nigdy tego nie robiłam... a i wiecie co storczyk puścił mi nowy pęd i zaczęłam tam łapy pchać... i go połamałam.. myślicie że będzie rósl dalej :(



Madzia,cukier dziala na storczyki jak dobry nawóz ;) Sypnij szczyptę na góre a potem normalnie podlej ;)
Z tym pędem połamanym to ja nie wiem ale chyba prędzej wyrosnie nowy niz ten bedzie rósł dalej....tak myslę.
I po co było łapki pchac tam gdzie nie trzeba?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674982 przez akina_zet
Iva ja to korzystam z netu w tel.,więc i tak jestem dumna,że mi fb poszedł przy prawie całkowitym braku zasięgu,dlatego wpisałam nick szybciorem gdzie popadnie :silly:

Iwonka ja też popijam cole czasem :blink:

Tami jesteś dzielna z Oleńką :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674983 przez kocham_cie
Aga to jak wszystko pod kontrolą to git:) a co do facetów to wiesz co mój D. też jakoś za szczególnie uczuciowy w stosunku do brzuszka nie jest... jedyne co to uwielbia wizyty u gina jak może sobie popatrzeć na Antka... oj jak mu się wówczas mordka cieszy... ale żeby gadal z moim brzuchem to nie, coś tam czasem powie, pocałuje i tyle... ja z resztą też jakiś monologów do brzucha nie uwskuteczniam... jakoś nie umiem :side:

Iva bo ja już tak mam że zawsze pcham łapki tam gdzie nie powinnam ;) ale teraz posłodzę troszkę moje storczyka to może mi wybaczy ten połamamny pęd i dalej będzie ładnie kwitł:)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674984 przez zuzuzanta
agamo nie przejmuj się, że Twój mąż nie okazuje nie wiadomo jakich czułości brzuszkowi. Mój też nie wykazywał większego zainteresowania, a teraz jest najlepszym tatą na świecie.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674992 przez agamo
Wiem nie przejmuje sie ale burak z niego i tyle :P Ja sama moze nie nadaje jak katarynka do brzuszka ale codziennie cos do niego mowie! Nie umialabym mu czytac bajek jeszcze czy spiewac Mysle ze Madzia nie robimy nawijki do brzuchow bo pracujemy i glupio by bylo gadac do brzucha jak wkolo tyle ludzi Za to czesto go dotykam i zauwazylam ze maly reaguje na moja reke Jak np trzymam w jednym miejscu to kopie jak przesune to on tez sie przesuwa i kopie w dlon wiec ja tak reke przesuwam po brzuchu a on za mna podąza Czasem jak mnie gdzies uciska to daje reke w inne miejsce i maly sie odsuwa Nie wiem jak to mozliwe ale widac ze juz mamusi sie slucha Maz zazdrosny mowi no tak wiedzialem ze synus mamusi bedzie :P hehehe

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674994 przez zuzuzanta
Zawsze tak jest: synuś mamusi, córeczka tatusia


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675011 przez karolcia1919
Na facebooku jakas mamcia nie moze znalezsc naszego forum...troche jej pomoglam ale chyba jej sie nie udalo jeszcze dotrzec to moze jakas z Was jej pomoze...bo moje wskazowki chyba malo daja....

Male pytanko ...zauwazylam ze na brodawkach robi mi sie sucha skora i schodzi tak jakby cos polecicie ????

Moj dzis jakis dziwny krzyczal wg sie odezwac nie mozna bylo...ale juz spi.zamiast ja miec humorki to on ma...


A Synus dzis malo sie odzywa;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675026 przez agamo
Mamusie dziewczynek i prosze nie mowcie mi ze nie ma slodkich ciuszkow dla dziewczynek bo czegos takiego dla chlopcow to ciezko znalezc
www.ebay.co.uk/itm/HAND-KNITTED-CROCHETE...&hash=item3cd23acfbe

A i kocham sie w takich fotkach
www.ebay.co.uk/itm/400442553647?var=6700...id=p3984.m1438.l2649

az szkoda ze na szydelku nie umiem trzeba bedzie zaopatrzyc sie w ebauy

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675062 przez MyMelange
mam pare takich czapeczek i oczywiscie bede pstrykac sesje Mikolajowi :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675076 przez Tami
Czy dużo już przytyłyście? Bo ja nadal nic :side:
Martwiłam się że tylko ja mam hopla na temat kupowania wyprawki tak wcześnie:) Z 3 tyg temu już kupiłam dodatkową komodę dla Dzidzi i już poukładałam ubranka:) Kupiliśmy już łóżeczko i wózek :blink:

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675086 przez agilla.r
dziewczyny, mam problem. Napiłam się wody smakowej z pleśnia!!! nie widziałam że coś w niej pływa i zrobiłam kilka dobrych łyków po chwili spojrzałam pod słońce a tam pleśń :( czy może coś stac się małemu skoro nawet sery pleśniowe są zakazane w ciąży ?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675091 przez nefeli
Madzia ale sie splakalam,juz kiedys to czytalam ale i tak za kazdym razem placze,jak czytam o tym aniele!!!
Ja mam dola ,nie wiem czy juz w depresje nie wpadlam totalna,ale nie bede Wam tu zanudzac.
Z tego co udalo mi sie zobaczyc to piekny pokoj Kinia,rewelacyjny!!!
Pyzauro bardzo mi przykro i zycze cudu,bo przeciez sie zdarzaja albo pomylki lekarza bo tych tez cala masa,oby dalo sie cos zrobic!!! zycze Ci z calego serca!
Iwonka baw sie dobrze na parapetowce.
Witam rowniez nowa mamusie i jej corcie :)
Wiecej nie pamietam,przepraszam ale nie czytam wszystkiego a za Wami nadazyc to chyba nierealne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675093 przez agamo
Tami ty nie jedyna ja juz prawie wszystko mam Jakieś pojedyncze drobiazgi mi zostały do kupna No i ogarniecie tego wszystkiego co mam bo mam cześć upchana w schowkach cześć w pudłach a czesc nie rozpakowana u szwagra w pokoju schomikowana! Teraz ogarniam ciuszki za miesiąc je poprasuje i spakuje torbę do szpitala Ranyyy ale to zlecialo a pamietam jak dopiero test sobie robiłam! Jak z Iva poklocilysmy sie na forum jak plakalysmy jak Biedroneczka od nas odeszła! Boshe ale ten czas leci a ile wspomnień! Eh wzięło mnie na wspomnienia dawno tego nie miałam A dawniej to co wieczór w łóżku rozmyslalam i nieraz poplakiwalam taki wariat ze mnie Od ciazy tyle myśli na głowie ze zapomnialam o moim wieczornym rozczuleniu aż do dziś! Dobra laseczki idę spać juztro do pracy! Miłego spania!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675099 przez agamo
Ps nefeli oj kochana nie doluj sie i wyzal sie tu ze wszystkiego to moze ci będzie lepiej Przecież po to tu jesteśmy i po to jest forum! Zrzuc to z siebie napewno ci będzie lepiej! Bo w smutkach samemu to można sie tylko pogrążyć! Pomodle sie dziś za ciebie Będzie dobrze najważniejsze ze masz kochającego synka męża i juz kochana córeczkę!!! No i nas! :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl