BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #675328 przez SerekWaniliowy
MyMelange napisał:

Dzien dobry :)

Nie smuccie sie Sloneczka, bo i mnie smutno :(

Serku, ja Cie podziwiam za ogarniecie tematu. Zawsze wymienisz kazda osobe i poruszysz temat, na ktory pisala. Ja nie jestem w stanie wypowiedziec sie na kazdy po przeczytaniu kilku postow hihihihi :) A forse stracilam, bo pomieszalam wymiar bramy i zamienilam wysokosc z szerokoscia :) Super, nie? Nigdy tak sie nie walnelam!

Dzis mam sprzataczke w domu. Ufff nie musze sama machac lapami. Szoruje mi cala lazienke, bo sciany juz z lekka sie pobrudzily. Potem lampy, drzwi wszystkie, szafki w kuchni, okna itp.


No kochana, taka to pożyje :blink: ale ja to pewnie bym się do czegoś przyczepiła, wszystko muszę robić sama, taki głupi charakter :angry: a z tą bramą to już macie gotową? może to facet się rypnął? poza tym musisz się z nim dogadać co do ceny, Jemu może się uda sprzedać za niższą cenę tą bramę, wiem bo pracuję w malarni proszkowej i klienci nasi często opowiadali takie historie, poza tym może jeszcze nie ocynkował, nie pomalował no i za montaż może odjąć. No i zastanawiam się jak zatwierdziłaś rysunki bramy bo przecież z proporcji byś się zorientowała, że coś jest nie tak :unsure: Jakoś się dogadacie :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675335 przez Nubi
Ja tez podziwiam dziewczyny ktore tak biegle cytuja i konwersuja... Ja jestem w stanie ogarnac jedna strone... Nie wiecej :blush:
Kinga to faktycznie niefartowna pomylka... I kosztowna... Moze na ta wlasciwa dostaniesz jakis rabat?
Aga serek juz wlasnoe pisalam ze buzzem jezdzilam a moodem nie, jak sprawdzalam na youtube filmiki to buzz taki tresciwszy mi sie wydaje... Podkreslam wydaje... Trzeba je wymacac i decyzje podejme ;)
Mood



Buzz

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675343 przez niagara
Dzień dobry :)

Cieszę się, że już Wam humorki dopisują :laugh:
Moja mała wczoraj zaczęła tak mocno kopać, że było widać gołym okiem w którym miejscu aktualnie się znajduje :laugh: Nawet tatusiowi udało się to zaobserwować :laugh: Jestem taka szczęśliwa :laugh: Jeszcze chwila, a będę się zwijać z bólu pod naporem uderzeń :silly: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675359 przez MyMelange
Niestety nie dostane zadnego rabatu :( 2400 dokladnie stracilam :(

A'propos Quinny, moja bratowa miala dal malej i mi sie nim tragicznie jezdzilo. Na jakis gorszych drogach nie dawal rady, poza tym 3-kolowiec sie lubi wywracac jak np. zjezdza sie z chodnika. Ja teraz mam polski Tako i w porownaniu do 2 razy drozszgo Quinny smiga jak szalony! I kazdy z rodziny to powiedzial, ze przy tamtym ten jest mega wygodny w prowadzeniu.

To moja opinia - nie zebym tu krytykowala Wasze wybory. Nie nie :) Kazdy ma inne wymagania - ja mialam takie, ze ma smigac na wszystkich drogach, bo mieszkam na wsi.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675361 przez akina_zet
Cześć mamki :)

Życzę każdej pięknego dnia i słoneczka za oknem :) U mnie brak słońca od tygodnia,już od tych chmur deprechy dostaję :angry:

Natka ekstra,że mała się rozkręca :woohoo:

Ja też widzę jak pulsuje brzuszek,moja dziewczynka przesuwa się wraz z moją ręką :)

Powiem Wam,że tęsknie za mężem, zostałam wysłana na to zadupie by mógł w spokoju remontować mieszkanie,ale tak mi smutno gdy do przyjaciółki przyjeżdża co rusz mąż i zostaje tu na kilka dni,a ja tu ciągle sama :dry: Nigdy aż na tak długo się nie rozstawaliśmy :dry: Poza tym teraz tyle dzieje się w moim brzuchu a on nic nie widzi :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675362 przez iwonta_kg
Dobry dzien robaczki!

Ale zimno u mnie ciągnie z dworu :(

Natka ja juz sie zwijam z bólu jak Mały sie rozKreci ;)

Kinia kiepska pomyłka :-/

Dziewczyny które są mniej wiecej w moim wieku ciążowych pytanie jest: czy wy liczycie ruchy? Tzn spisujecie na kartkę? Bo mi sie to troche olewajace wydawało jak gin mi powiedział żeby tylko obserwować ile razy Mały sie rusza.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675378 przez niagara
Iwonka nie wiem, może ja źle robię, ale nie liczę ruchów. Nie widzę w tym większego sensu, skoro i tak Lenka cały czas się rusza. Jeśli ma to jakieś głębsze znaczenie to możecie mnie oświecić :silly:

Moja Mała od wczoraj też się uczy podążać w miejsce, które dotykam i coraz lepiej jej to wychodzi :) Zdolne Maleństwo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675379 przez Villemo
iwonta_kg napisał:

Dobry dzien robaczki!

Ale zimno u mnie ciągnie z dworu :(

Natka ja juz sie zwijam z bólu jak Mały sie rozKreci ;)

Kinia kiepska pomyłka :-/

Dziewczyny które są mniej wiecej w moim wieku ciążowych pytanie jest: czy wy liczycie ruchy? Tzn spisujecie na kartkę? Bo mi sie to troche olewajace wydawało jak gin mi powiedział żeby tylko obserwować ile razy Mały sie rusza.

ja nie liczylam w pierwszej ciazy i teraz tez nie licze jakos wydaje mi sie to troche bez sensu bo mlody wierci sie caly czas jak tylko usiade a jak chodze to spi :) lekarz tylko wspominal ze gdybym przestala czuc ruchy to mam sie zglosic do niego na oddzial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675415 przez karolcia1919
Witam Was ...u mnie słoneczko a ja w pracy do 18 :( ale chociaż przez weekend się tym ciepłem mam nadzieje naciesze:)

Iwonka widzę ze Twój mąż tez Cie wkurzył...tak jak i mój wczoraj ...marudził jak nic.


Dorotko Witam Cię ....ciesze się ze do nas dotarłaś ..i Gratuluję synka :)

Niagara to co napisałaś łzy same płyną po policzkach..

Wasze dzieciaczki takie ruchliwe...a mój taki spokojny wieczorem pokopie i rano troszkę w dzień leciutko..hehhe ale podobno jak dzieci spokojne są w brzuszku to i po porodzie tez:)


Zycze Wam miłego dnia robaczki:**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675417 przez SerekWaniliowy
MyMelange ojej to faktycznie bolesna pomyłka, to może Wy na tablicy i allegro wystawcie za dobrą cenę na pewno pójdzie, a swoją drogą to fachowiec sam powinien mierzyć a nie na telefon, żaden z których znam inaczej nie robi. Taniej wyjdzie poszerzenie bramy niż robieniu nowej ale czy będzie się Wam wtedy podobała taka wysoka? Fachowcy wiedzą jak to zrobić.

Też chcę wózek na wszystkie drogi dlatego dokupię dodatkowe koło no ale musi być też malutki i łatwy w składaniu, żeby do mojej maleńkiej Corsy bez problemu wszedł :)

Akina dobrze Cię rozumiem, ja męża już ponad 2 tygodnie nie widziałam, nie licząc Skypa i baaardzo zanim tęsknie a przez Skypa nie widać jak nasza Kruszka szaleje i niemal co dzień mam słabsze momenty, dlatego staram się na siłę o zajęcie jakieś, tyle, że dużo chodzić nie mogę. A dziś o16:30 mam wizytę, pierwszy raz sama idę, no i dowiemy się co lekarz myśli o podróży.

Dziewczyny Wasze maluszki naprawdę wciąż się wiercą? Nasza nie, tak ze 2-3 razy dziennie się gimnastykuje i to nie za długo :unsure:

Iwonta nam doktor nic nie mówił o liczeniu tylko tak jak Villemo, położna wspomniała, że gdyby się nie ruszała jak zwykle to natychmiast do nich dzwonić albo jechać do szpitala.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675425 przez Nubi
MyMelange napisał:

Niestety nie dostane zadnego rabatu :( 2400 dokladnie stracilam :(

A'propos Quinny, moja bratowa miala dal malej i mi sie nim tragicznie jezdzilo. Na jakis gorszych drogach nie dawal rady, poza tym 3-kolowiec sie lubi wywracac jak np. zjezdza sie z chodnika. Ja teraz mam polski Tako i w porownaniu do 2 razy drozszgo Quinny smiga jak szalony! I kazdy z rodziny to powiedzial, ze przy tamtym ten jest mega wygodny w prowadzeniu.

To moja opinia - nie zebym tu krytykowala Wasze wybory. Nie nie :) Kazdy ma inne wymagania - ja mialam takie, ze ma smigac na wszystkich drogach, bo mieszkam na wsi.


Z tym trojkolowym i wywracaniem sie zgodze, trzeba byc ostroznym, poza tym zdaza sie ze po terenie (bloto) jak przednie kolko jest podwojne to sie zapycha... Dlatego ja jestem zdecydowana na 4 kolka i w buzzie wlasnie taka opcje mam sprawdzona i na taka niezaleznie od modelu sie decyduję. Btw w krakowie to takie chodniki jak górskie ścieżki, no i zima przed nami ;)
A z ta brama to straszna lipa...
Monika i Aga wiem co czujecie, może ja już się przyzwyczaiłam bo w rozłące jestem ze swoim partnerem (nie lubie tego slowa ale to ani maz ani narzeczony) cały czas od 4i pol roku widujemy sie weekendowo i to nie w każdy... Cieżkie jest bycie samej, zwłaszcza teraz. Łączę się w tęsknocie :dry:

Kopniaki liczylam, teraz przestalam i obserwuje, mala jest raczej aktywna co pare godzin i znam juz mniej wiecej jej tryb aktywny... Ale zeby tak jak w poradnikach do 10 kopnieć to u mnie zazwyczaj wyrabia sie w 90 sekund :laugh: miedzy 4/5 rano, 9/10, okolo 12, 15 pozniej spokoj do 20/21 i 00/01
Czasami przy jedzeńiu da o sobie znac.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675432 przez iwonta_kg
Widziałam na fb że dużo was mieszka w Krakowie :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675433 przez MyMelange
Serku ja handluje bramami i to ja jestem tym fachowcem hihihi, zamawialam dla klienta i sie walnelam. Zamiast 3000mmx2500mm, zamowilam 2500x3000 :), wiec kuuupa. To mega dziwna brama rolowana w kolorze czerwonym w przeszkleniami, wiec odsprzedanie jej graniczy z cudem, dlatego idzie do przerobki. Wlasnie ta przerobka kosztuje 2400zl, bo cala brama ponad 5000zl, wic lepiej poplynac te 2400zl jednak :) A juz kij - jakos o zniose, chociaz nie cierpie na nadmiar kasy, no ale stalo sie i tyle.


Co na obiad?

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675447 przez SerekWaniliowy
MyMelange napisał:

Serku ja handluje bramami i to ja jestem tym fachowcem hihihi, zamawialam dla klienta i sie walnelam. Zamiast 3000mmx2500mm, zamowilam 2500x3000 :), wiec kuuupa. To mega dziwna brama rolowana w kolorze czerwonym w przeszkleniami, wiec odsprzedanie jej graniczy z cudem, dlatego idzie do przerobki. Wlasnie ta przerobka kosztuje 2400zl, bo cala brama ponad 5000zl, wic lepiej poplynac te 2400zl jednak :) A juz kij - jakos o zniose, chociaz nie cierpie na nadmiar kasy, no ale stalo sie i tyle.

Co na obiad?


No każdemu się zdarzy pomylić i jak to któraś kiedyś powiedziała mózg też mamy w ciąży ;) najlepiej szybko sobie odpuścić, bo widać już nic nie zrobisz z tym.

Hmmm obiad? dziś piątek i myślałam o makaroniku ze szpinakiem ale lipa będzie bo bez czosnku nie lubię a popołudniu wizyta, więc może jajeczko sadzone z mizerią? ja uwielbiam ogóry!!!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675449 przez iwonta_kg
MyMelange napisał:

Co na obiad?


U mnie makaron z truskawkami :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl