BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #674865 przez Alivva
Mój Filip jak był mały dostał sliczne śpioszki błękitne z różowa świnką z przodu. Dokupiłam do nich rózowy kaftanik :D ale ex mąż nie pozwalał ubierac go w ten komplecik jak wychodziliśmy "do ludzi" hahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674890 przez Nubi
Iva tez dzis zakupilam fasolke, z bulka tarta na kolacje zasterwuje... Chociaz juz bym zjadla :d

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674892 przez Tami
Ale gadułki z was:) Nie było mnie tu od późnego wieczora i już miałam zaległości w czytaniu :)

Widzę że wasze brzuszki pięknie rosną mój widoczny ale jak dla mnie za mały, znajoma jest mniej ode mnie a ma wiekszy. Może mój od dołu jest duży ale za to od góry jak by pusto ;) i to mnie martwi i wydaje mi sie że opuścił sie ale na szczęście w poniedziałek mam wizytę.
Macie już etap laktacji? eh a u mnie cisza w tym temacie. Piersi urosły jak spuszczę je z lejcy:) to sa takie ciezkie ze hohoh ale rozmiarem nie zabijają:) Kupiłam sobie stanik taki sportowy aby nic mnie nie gniotło ale niestety jak dla mnie nie jest praktyczny bo pod ciężarem leża a nie stoją :laugh: Ale duże te wasze szkraby :) Ola w 21 tyg ważyła 437gram.
Widzę że niektóre mamusię jeszcze pracują !Ja od 3 miesiąca jestem na zwolnieniu niestety mamy ciąże wysokiego ryzyka związaną z obciążonym wywiadem połóżniczym,w 18 tyg miałam założony szew okrężny no i od początku musimy leżec i brać non stop dużo leków.

Temat Chrztu to ja bym chciała ochrzcić jak najszybciej napewno fajnie by było jak by było jeszcze cieplutko no i moim zdaniem nie ma na co czekać w tym temacie.
Oleńka moja fika coraz bardziej w brzuszku, chwilę nie do opisania:)
Dziękuję za miłe przyjecie mnie do waszego grona:)

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674900 przez agamo
Iva ja dla Kacperka mam taki podkoszulek blekitny z napisem supermena ale z rozowymi oblamowkami wkolo supermena i na rekawkach A i jedno polo tez mam w rozu Moj maz nie znosi rozowego jesli chodzi o chlopcow i siebie samego ale jak mu pokazalam ze takie roze dostalam od jego bratowej to stwierdzil ze mu nieprzeszkadza! A tak wogole u mnie tak pieknie ze zaczelam wczoraj pranie robic po malu po jedej szufladzie z komody Stwierdzilam ze jak teraz tak cieplo to mi ladnie poschnie A jak pojde na zwolnienie za miesiac to wtedy zaczne prasowac! w sumie to jak mam osiem szuflad w komodzie to z piec pran bede musiala zrobic jak nic Do tego pranie jeszcze poscieli recznikow eh chyba na osmiu praniach sie zakonczy Narazie dwa za soba! ale cieszy mnie patrzenie na te ciuszki na nowo Bo tak to lezaly w workach a teraz moge codzinnie na nie spogladac bo juz leza w komodzie Choc wieszanie na suszarce mnie meczy bo tego tak duzo tak drobnych rzeczy ze co chwile musze sie zginac i schylac Meczace to to! :P

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674903 przez iwonta_kg
Witaj Tami, bo jeszcze się z toba nie witałam :) wpisz swoje imię w podpis jak możesz :)

Ja dziś zaszalałam! Zjadlam na obiad kebaba na mieście i popiłam ogromną ilością coli i mam wyrzuty sumienia troche... Czuje że mam full kofeiny w sobie... Powiedzcie że wy tez sobie nie odmawiacie takich rzeczy to mi bedzie lepiej ;)

Zaraz lecę do znajomych na parapetówkę i tam też pewnie bedzie mnóstwo niezdrowego jedzenia...

Odezwę się wieczorem! Buziaczki i miłego popołudnia! :*



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674907 przez papi88
iwonka miłej zabawy
a w kwesti jedzenia nie martw sie ja cole pije codziennie choc staram sie ograniczac a kebaba jadlam ostatnio 3 dni pod rzad bo tak mnie naszła ochota ale kupowalam w miejscu dosc sprawdzonym gdzie wiem ze swieze bo maja duzy obrot

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674908 przez Alivva
Nubi napisał:

Iva tez dzis zakupilam fasolke, z bulka tarta na kolacje zasterwuje... Chociaz juz bym zjadla :d


Az zglupiałam,co ja napisałam wczesniej :D
Fasolkę tez lubię ale dziś miałam szparagi :D

Iwonka-ja dziś też zapodałam puchę coli ziiiiimnej :) mmmmniam :)
ogólnie JUŻ cole i pepsi ograniczam ale w lodówce zawsze staram sie mieć kilka puszek czegos takiego bo jak mnie najdzie to koniec :) nie tak dawno jechałam po 23 na ORLEN po mirindę w puszce :D

Czy któraś tu z forum nie dotarła jeszcze do naszej grupy na fb???
A obecne tam kobietki prosze o wpisanie swojego loginu stąd w poście na fb :)
Akina....wiem,że chcesz się wyróżnić ale wpisz go ciut niżej oki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674914 przez kocham_cie
oj wy gaduły przyszłam z pracy, zrobiłam obiad, posprzątałam troszkę i co... trzy strony do nadrobienia :lol:

Kinia biedna ty moja coś ty narobiła że jesteś w pley 2000/3000 PLN???

Agamo a teraz już po tej szczypiące nie ma problemu z waszym konfliktem syrologicznym??? maluszek może się spokojnie rodzić tak???

Iva ciuszki jak zwykle fantastyczne! a ja znowu ubolewam nad tym że dla chłopców taki mały wybór... choć mój D. powiedział że powinnam się cieszyć bo będzie więcej kasiory na moje szmatki :lol:

Dziewczyny wyobraźcie sobie że moja koleżanka która miała termin na koniec czerwca własnie leży na porodówce i walczy:) a najlepsze jest to że ciągle jak jej mówiłam że coś tam kupuję dla
Antka to mówiła że przecież mam czas że ona też ma go jeszcze mase... i co... dziś tatuś z teściową walczą w necie kompletując wyprawkę:) nawet łóżeczko muszą kupić... czas tak szybko leci... jak dziś pamiętam jak do mnie zadzwoniła i płakała że jest w ciąży...a tu lada moment będzie miała swojego synka w ramionach:)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674925 przez Monika23083
iwonta_kg napisał:

Witaj Tami, bo jeszcze się z toba nie witałam :) wpisz swoje imię w podpis jak możesz :)

Ja dziś zaszalałam! Zjadlam na obiad kebaba na mieście i popiłam ogromną ilością coli i mam wyrzuty sumienia troche... Czuje że mam full kofeiny w sobie... Powiedzcie że wy tez sobie nie odmawiacie takich rzeczy to mi bedzie lepiej ;)

Zaraz lecę do znajomych na parapetówkę i tam też pewnie bedzie mnóstwo niezdrowego jedzenia...

Odezwę się wieczorem! Buziaczki i miłego popołudnia! :*


no wiesz Iwonta, żeby było Ci lepiej to napiszę: dzisiaj zjadłam pół dużej pizzy, popiłam Pepsi, a po 2 godzinach znowu prawie całą czekoladę....zaczyna mnie brać na niezdrowe jedzenie, ale skoro miałam ochotę... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674928 przez Alivva
Musiałam zaprać kanapę i spodenki bo wstalam sypnąć żarełko Mii i się zorientowałam,że siedziałam na....czekoladzie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Się wydało,że jadlam loda :D Ale usunęłam juz dowody zbrodni :D

Magda,mówisz,że ubolewasz nad tym,że dla chlopców mniejszy wybór a ja jak jestem np z mama w lumpku to co chwilę mówię.....zobacz jakie cudo ale dla chłopca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674931 przez Villemo
papi88 napisał:

dziewczyny zmieniajac temat czy wiecie jak sie przesadza storczyki?czy do nich jest jakas specjalna ziemia?one maja jakies dziwne kozenie a ziemi to w nich powiedzialabym malo jest i nie wiem jak z nimi postapic :)


Tak kupuje się mieszankę kory z jakimiś bzdurami najlepiej poprosić o podłoże do stroczyków bo na pewno do zwykłej ziemi ogrodowej nie można przesadzać. Przesadzać najlepiej do doniczki przeźroczystej z dziurką bo storczyki nienawidzą nadmiernej wilgoci i przelania. Do tego przeźroczysta osłonka najlepiej z podwyższonym dnem, żeby korzenie nie dotykały nadmiaru wody. Aaaa no i przesadzać należy tak, żeby powietrzne korzenie wystawały nad podłoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674933 przez kocham_cie
piękne prawda... :kiss:

Pewnego dnia było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla Ciebie. On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. Odpowiedział Bóg

- Ale powiedz mi! przecież tu w niebie nie robiłem nic tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczyło, by być szczęśliwym...

- Twój Anioł będzie Ci śpiewał i będzie także uśmiechał się do Ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego Anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie Boże ochroni?

- Twój Anioł będzie Cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własne życie.

W tym czasie w niebie panował duży spokój, ale dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- o Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego Anioła.

- Imię twojego Anioła nie ma znaczenia, będziesz wołał do niego Mamo:)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674938 przez kocham_cie
Iva a ten cukier to co tak na górę posypać??? bo ja też nigdy tego nie robiłam... a i wiecie co storczyk puścił mi nowy pęd i zaczęłam tam łapy pchać... i go połamałam.. myślicie że będzie rósl dalej :(

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674940 przez słonko
Cześć dziewczyny :)

Czyli nie tylko ja, po etapie chodzenia w żółwim tempie, znów chodzę szybko :) To chyba kwestia podniesienia brzucha - mi, odkad zaczął tak szybko przybywać, wyraźnie poszedł w górę.

Z zakupem wózka też nie zostalam sama! :-) A czy któraś z Was rozważała x-landera?

Witaj Tami :-)

Pyzaura, przykro mi :( podpisuję się pod słowami Agamo - wykorzystaj czas, jaki jeszcze macie! I oby go było więcej, niż wszyscy przypuszczaja!

Iwonta, baw się dobrze :)

Dziś coś mi się macica często stawia :dry: Chyba zaczynam miec niedobór magnezu, bo w nocy łapał mnie też skurcz w łydce... Cholera, to pewnie przez wczorajsze parę łyków kawy, która bardzo ale to bardzo źle na mnie działa. Normalnie nie pijam, ale czasem tak mi zapachnie, że ukradne komuś kilka łyków. Zawsze potem żałuję :(
Młody też nie daje macicy odpocząć - strasznie teraz szaleje :)

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674955 przez Monika23083
Paulina, a bierzesz jakiś magnez w tabletkach dodatkowo? parę łyków kawy chyba nie wypłucze magnezu do tego stopnia, ale w sumie to zależy od tego jakie kto ma niedobory. Ja nie miałąm ani skurczy, ani drgawek, nic co wskazywałoby na niedobór magnezu, jednak lekarz kazał mi Laktomag brać 3 razy dziennie aż do końca ciąży, żeby właśnie zapobiec skurczom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl