BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #675224 przez iwonta_kg
Nie wstawiajcie takich rzeczy błagam was :(:(:(:(:(:( nie moge przestac plakac :(:(:(:(:(:(:(:(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675227 przez niagara
iwonta_kg napisał:

Nie wstawiajcie takich rzeczy błagam was :(:(:(:(:(:( nie moge przestac plakac :(:(:(:(:(:(:(:(


Przepraszam Iwonka, nie chciałam, żeby przez to zrobiło Ci się smutno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675228 przez Alivva
Żałuje,że tak daleko od siebie mieszkamy.
Miło byłoby móc sie spotkać i pogadać,przytulić,pocieszyć,wyżalić się na świat i wszystko ale też powygłupiac,pozartować i pośmiac razem :)

Może któreś z naszych dzieci wynajdzie kiedys teleport :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675233 przez Tami
Łatwo powiedzieć " Mamo nie płacz" !!! Mijają dni miesiące lata a ból nadal jest. Czytając takie listy nie potrafię sie powstrzymać od płaczu tak to boli.....


Może coś w tym jest że nasze Aniołki wracają z powrotem na ziemię i do tego w tej samej płci!

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675234 przez niagara
Coś na poprawę nastroju :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675236 przez Alivva
Niagara Ty Świrku :)
ja mam hula hop takie z wypustkami. Jak zaczęlam nim kręcic to mialam takie siniaki,że wyglądalam jak ofiara przemocy w rodzinie hahaha
ale kurcze.....no moje NIE pasuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675237 przez akina_zet
niagara napisał:

Coś na poprawę nastroju :laugh:



Upadłam na cycki :lol:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675238 przez Nubi
Iwona, wyplacz sie i nie zlosc sie na tego mezulka, faceci tak maja, Twoja mama go nie kocha tak jak ty i mu powie bez zastanowienia czasem cos czy sie wtraci a jego ego wtedy ma poprostu okres. Nie denerwuj sie, wez gleboki oddech i idz spac, jutro kolejny dzien nas czeka... Ja sie nieco stresuje bo rano wizyta i wyniki morfologii po antybiotyku... Dobranoc i przy okazji witam nawą mamusie ;)
Iva- oby wynaleziono teleport zaraz :laugh:
Hula hop miazdzy-doslownie :laugh:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675244 przez iwonta_kg
Alivva napisał:

Żałuje,że tak daleko od siebie mieszkamy.
Miło byłoby móc sie spotkać i pogadać,przytulić,pocieszyć,wyżalić się na świat i wszystko ale też powygłupiac,pozartować i pośmiac razem :)


Ja też chcialabym żebyśmy mieszkały wszystkie w jednym mieście :*

Natka Sorry ze tak napisałam ale wszystko do mnie wróciło :(

Kocham was wszystkie i dziekuje ze jestescie :kiss:
Dobranoc

Ps. Z mężem sie pogodziłam, jest ok :) śpi obok mnie :) ale za karę ma szlaban na wszystko! Na mnie też ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675265 przez kocham_cie
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!

mamy nowy dzień... i każda ma mieć uśmiech na twarzy...

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675277 przez SerekWaniliowy
No ja się już melduję ROBACZKU!

Dzień dobry!

...ale mam tyle do przeczytania od wczorajszego popołudnia, że chyba do południa się nie wyrobię :silly:

Dobrze, że nie mam hula hop w domu bo za kilka tygodni mogłoby pasować :silly:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675298 przez SerekWaniliowy
Dominiczątko witam!

Niagara nic się nie martw, zdążymy z tą wyprawką, ja też mam tylko ubranka i łóżeczko, ale nie spieszę się, teraz to wizyta w 2 sklepach i aptece i można kupić wszystko :blink:

Nubi mnie się właśnie chyba uda jutro obejrzeć w 1 sklepie i Moodda i Buzza bo dzwoniłam pytać czy mają i porównam, a Tobie z jakich względów bardziej pasuje buzz, tylko wizualnych? Ja jestem chyba najbardziej niezdecydowaną i niepewną osobą, szczególnie jeśli mam zapłacić za coś :silly:

Villemo maluszek Wasz jak zdrowo rośnie, już chłop jak dąb! My się może dziś dowiemy ile waży nasza kruszynka no i ja :silly: :side:

Karolcia ja jeszcze o chrzcinach nie myślę, zobaczymy jak szybko się z małą dogadamy :blink: jeśli kiepsko będzie mi szło to na wiosnę a jeśli będziemy obie spokojne to może jeszcze jesienią albo w Święta? Nic na siłę :)

Papi mi się bardzo podoba Leoś, a Alan nie bardzo, ale to tak jak z Bogną nikomu się nie podoba i też mam wątpliwości, nawet wczoraj mamy kuzynka dzwoniła by mama przemówiła nam do rozsądku i w dodatku każdy mówi Boguśka, Bogusia to już mi się nie podoba :dry: no ale to Wam musi się podobać :)

Pyzaura bardzo Wam współczuję z powodu babci, z taką myślą zawsze trudno się pogodzić i nigdy nie ma właściwego czasu ani słów.

MyMelange placki musiały być pyszne ale za jaką pomyłkę aż tyle pieniędzy??? :ohmy:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675315 przez Nubi
Wracam od lekarza, wyniki dobre zelazo mam tak czy siak brac, skierowanko na glukoze, pozwolenie na basen no i L4 jest w torebce :) w przychodni gadalam z dziewczyna ktora ma za miesiac termin i ze stoickim spokojem mowi mi ze wozka nie kupili jeszcz z mezem...a on od wrzesnia remont robi...tylko jeszcze go nie zaczal :)
I my sie martwimy???!!?
Tak.w. Ogole to dzien dobry :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675319 przez SerekWaniliowy
Agamo może z tym bólem podczas szczepienia jest jak z bólem podczas porodu :lol: jednych boli innych nie, mam nadzieję, że u Ciebie się sprawdzi :) my z Bogną bawimy się w tą samą grę, gdzie kładę rękę to ona tam kopie, ale ogólnie to jest małym leniuszkiem i też mówiłam mężowi, że dobrze się dogadujemy z maluszkiem i oby tak zostało :)

Słonko
jeśli ja nie zdążę kupić wózka do porodu, bo i tak może być :silly: to mąż kupi właśnie xlandera albo mutsy evo bo te są w osiedlowym sklepie ;) :side: ale muszę powiedzieć, że xlandery u nas są bardzo popularne, są ogólnie dostępne i w przystępnej cenie i myślę, że to z tego powodu. W lipcu pewnie nim pojeżdżę bo męża kuzynowi niebawem urodzi się córeczka i mają właśnie xlandera, ale znając Was to już wszystkie będziecie wózki wtedy miały :silly:

Nubi przez chwilę odniosłam wrażenie że słowa tej dziewczyny z ust mi wyjęłaś :silly:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675320 przez MyMelange
Dzien dobry :)

Nie smuccie sie Sloneczka, bo i mnie smutno :(

Serku, ja Cie podziwiam za ogarniecie tematu. Zawsze wymienisz kazda osobe i poruszysz temat, na ktory pisala. Ja nie jestem w stanie wypowiedziec sie na kazdy po przeczytaniu kilku postow hihihihi :) A forse stracilam, bo pomieszalam wymiar bramy i zamienilam wysokosc z szerokoscia :) Super, nie? Nigdy tak sie nie walnelam!

Dzis mam sprzataczke w domu. Ufff nie musze sama machac lapami. Szoruje mi cala lazienke, bo sciany juz z lekka sie pobrudzily. Potem lampy, drzwi wszystkie, szafki w kuchni, okna itp.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl