BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995876 przez Kasia888
Dzień dobry dziewczynki :)
Pesq też chce Szumisia aaa :woohoo: może zasugeruje komuś, kto się będzie pytał czego potrzebuje.
Jurada też jakoś nie mogłam spać miałam koszmary z tym ciśnieniem, że mały niedotleniony i takie tam, później jakoś usnęłam :unsure:
Muszę wierzyć, że te leki mi pomogą jeśli nie to w poniedziałek zwiększą mi dawkę.
Zazanka powodzenia na wizycie.
Rany mech dwa tygodnie jak mało :woohoo:
W weekend muszę się wreszcie zabrać za pakowanie torby do szpitala, bo Wy już prawie wszystkie spakowane a ja jakoś się z tym ociągam nie wiem czemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995879 przez Zazanna
Sylwia a jak się obtoczy owoce w mące, to one nie opadają ?
Na inne też to działa, czy tylko na wiśnie? Bo mi zawsze śliwki opadają B)

Rita ja pamiętam jak się chwaliłam na forum, że moja fasolka ma 3,67 milimetra :woohoo: I wszystkie "łooo jak rośnie aaaa" -ale z nas wariatki :laugh:
Śliczne to pudeeełkooo, ale cena faktycznie odstrasza... ale zapisuję sobie zdjęcie pudełka i w razie co kupię zwyczajne pudło i zrobię takiego samego wieloryba z filcu (nie żeby po Was papugowała :P) i je nim ozdobię :evil:

Juradka pięęęknie wyglądasz <3

Właśnie skończyliśmy śniadanko i się będziemy powoli ogarniać :) Przyszły moje pościele, ale nie zdążę obejrzeć przed wyjściem łeee :P
Sałatka i tosty z razowca mniam :D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995881 przez jurada
Zaz na wszystkie owoce działa mąka. Ja robię zawsze pól na pól bo lubię jak owoce sa w środku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995882 przez pesq
Juradka jaka piekna bluzka! Wlosy obcielas albo pomalowalas? :woohoo: Ładnie wygladasz !

Kas/Zaz - Kasandra zapisz sobie tę sałatkę z kanapeczkami którą je Zaz i zrób jak najszybciej ;) ;)

Kasia - ja tez nie spakowałam.. moze dlatego ze w klinice w ktorej chce rodzic wszystko oprócz szlafroka mi dadzą ale jakby cos sie zaczelo przed 37 to szpital a tam nic nie mam przygotowanego i jakos tak sie nie nastawiam wiec to odwlekam :unsure: :unsure: musze przygotowac w razie czego :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995883 przez agatagama
hej :)
kurcze dziewczynki a ja mam tylko 91 cm w brzuchu... mam się martwić?
z tego co wiem obtacza się też takie bardzo mokre owoce, żeby ciasto się ciapowate nie zrobiło ;)
Kasia trzymam kciuki żeby tabletki pomogły i duuużo spokoju na ten koniec ciąży życzę :)
Zaz dawaj znać jak tylko będziesz po :) ciekawa jestem ile Twój Bartuś waży :)
Jurada bardzo ładnie wyglądasz, wagi w ogóle nie widać, tylko piękny brzuszek :) będziesz próbować tego sposobu z ziemniakiem? bo ciekawa jestem nie ukrywam :)
miłego dnia życzę Wam wszystkim mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995884 przez Kasia888
Moje dzisiejsze śniadanie ;)
swie kanapki z szynką, majonezem i ogórkiem
banan
kinder mleczna kanapka
herbata zielona (podobno obniża ciśnienie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995885 przez jurada
Agatagama spróbowałabym chętnie tylko musze czas zorganizować bo teraz nie ma szkoly wiec moje starsze jest non stop ze mną a przy nim to sama rozumiesz... :blush: Nie będę świecić kroczem. :blink: :blush: Dzis sobie nałożę bo idzie do babci na noc...
A to surowy ziemniak starty tak?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj dziękuję dziewczynki za miłe słowa na temat wyglądu. Ale akurat zdjęcie takie wyszlo ze moje nogi sa szczupłe. Na wprost jest gorzej
Co do włosów to wczoraj mąż mi chlasnął o jakies 5 cm a farby moje włosy nie widziały juz z 4 lata. :P

Zjadłam kawałek chałwy i zgaga mnie piecze :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995886 przez agatagama
tak, surowy Juradka. Ty masz naturalne takie jasne włoski? jak tak, to na Ci farba?:)
Heh no mój mąż też już nie wytrzymał i wczoraj mnie dopadł, ale jest coraz dziwniej w tym łóżku ;P tak źle, tak nie bo tu się napinam, a tak nie, bo tu uciskam, śmiesznie i strasznie zarazem ;)
a myślałyście o antykoncepcji po połogu? nam ostatnio położna pokazywała wkładkę, co starcza na 5 lat ale mam sprzeczne odczucia i nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995887 przez Kasia888
Pochwalę się że mój mąż wczoraj kupił lamkę do pokoju Jasia w ikei Targówek :woohoo: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40277586/ i z racji tego, że była ostatnia z wystawy (w stanie nienaruszonym) to zapłacił za nią tylko 20zł zamiast 60zł jak na stronie. I tym sposobem 40zł można przeznaczyć na coś innego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995888 przez jurada
Tak. To naturalne włosy... A kiedys to eksperymentowałam tylko czarnych nie odważyłam sie zrobić bo... Wyglądałabym jak śmierć...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny mam pytanie :blush:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995890 przez kropka 889
Juradka śliczny brzus, ogólnie wszystkie super wyglądacie. Chyba ciaza służy ;)
Agata u nas 94 cm wiec myślę że nie masz się czym martwić
A ja zamierzam kupić szumisia ale z tych pieniędzy "kopertowych " od mojej babci
Aaaa i wczoraj zamówiłam wozek od tego sprzedawcy co Zaz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995891 przez jurada
Mi to dużo osób mówi ze nie wyglądam na dziewczynkę bo dużo ładniej wyglądam :blush: :blush: ... A z D.to masakra! Jak Fiona ze Shreka po przemianie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995894 przez anisia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995896 przez asiekasiek
Kasia ja też jestem nie spakowana... w połowie sierpnia planuje się spakować się.
Kas moja też ostatnio jest mało aktywna bardziej czuje takie rozciąganie czy jakoś tak, pewnie mało miejsca ma. i śliczna lampka
Jak ja zazdroszczę wam pokoików dla dzieci!! Wczoraj z mężem rozmawialiśmy, że małą trzeba będzie przyzwyczajać że tam będzie jej domek gdzie się budujemy, żeby później nie było płaczu przy przeprowadzce, i tak mąż mówi że trzeba jej będzie pokoik na górze zrobić wybierze sobie meble bo już ze dwa latka bedzie mieć, to już troszkę rozumna pewnie będzie ;) a ja mówię przecież mieliśmy nie wykańczać góry, a mąż: ale trzeba jakoś wykończyć żeby dla córki był jeden pokoik który będzie chciała to sobie wybierze :D i aż miło mi się zrobiło że już tak myśli o dziecku swoim :)
Agatagama to ciesz się że masz mały brzuch mniej zwisów po porodzie i bardziej skóry nie masz narażonej na rozstępy :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


O widzę że adamex pajero rulezz!! :D Kropka jaki kolor??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995898 przez jurada
Anisia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl