BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 10 miesiąc temu #995899 przez Sylwia-89
Zaz, wczoraj pierwszy raz próbowałam z tą mąką i raczej żadne nie opadną jak napisała Jurada :) A oto moja "mała" porcyjka do kawki :blush:

Załącznik nie został znaleziony



Jurada, w ogóle nie widać tych kg :) Ja mam 102 w pasie :blush:

Kasia, bardzo ładna lampka, a jeszcze w tej cenie, to jak za darmo :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995900 przez anisia27
Moze ja zaczne od konca czytac :D a kto niedlugo chce sie rozpakowac??:))

Ej a na tym fb to jakas masakra, az strach czytac a ta coa boli tamta rodzi i czlowiek taki niespokojny:P

Jednal czytam od tylu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995901 przez kropka 889
Asiek wózek jest jasny z taką ciemna krateczka. Jak tylko przyjdzie to się pochwalę
Ja widziałam go pierwszy raz w smyku i to była miłość od pierwszego wejrzenia haha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A torby do szpitala tez nie mam spakowanej i również mam zamiar zrobić to dopiero w połowie sierpnia. Jak i uprac i uprasowac ubrania dla malej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995902 przez anisia27
Meszku bede trzymac kciuki!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995903 przez anisia27
Czemu mi ucielo posta? Pisalam o waszych ciuszkach i ze ja wczorak upolowalam spodenki...ehh

Juradka no niestety :( ale mysle ze nadrobimy mam nadzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995907 przez kasandra9
Juradka, ale ślicznie wyglądasz; ile masz wzrostu? Taka wysoka się wydajesz! I Lenkohaus piękny <3 No i masz jeden z moich ulubionych kolorów, też wczoraj miałam bluzkę w takim kolorze właśnie:) PS. myślałam, że jesteś brunetką:) Extra wyglądasz:) Chociaż ja się wczoraj sobie też podobałam jak na ten stan;) W ogóle i tak się cieszę, bo myślałam (w ogóle wszyscy myśleli dookoła się okazuje), że będę wyglądać w ciaży co najmniej jak hipopotam i chyba tyle, co mam w obwodzie brzuszka, to w ramieniu albo łydce będę mieć;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Teraz robię deserek i będę prasować;) oraz ogarniać pokojo-kuchnię;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995909 przez kasandra9
Dziewczynki, tak mi się przypomniało, że położne wczoraj w szkole rodzenia mówiły, żeby nie zakładać żadnych ochraniaczy na łóżeczko ani w ogóle nie kłaść absolutnie żadnych poduszek, nawet kołderek i żadnhych gadżetów w łóżku, baldachimów, maskotek. Tak do 3 miesiąca, bo dziecko ma mało powietrza i żeby sobie wyobrazić, jak my byśmy się czyli w wielkim łożu zabunkrowani z każdej strony. Jeszcze powiedziały, że najpiej zawinąć w różek, bo ono czuje się w miarę "ciasno" i bezpiecznie, czyli to, co zna i że polecają rożki nieusztywniane, bo wtedy dobrze czuć dziecko, gdy się je bierze na ręce, bo zdarzało się, że przez to usztywnienie od strony pleców, dzieci po porstu się wyślizgują dołem..a człowiek myślał, że dobrze trzyma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995911 przez jurada
Kas 165cm wzrostu mam.
Wysoka? Moze tak stanęłam :P

Boziu to tragedia ze dzieci mogą sie tak wysunąć dolem... Ale co racja to racja usztywniany nie oddaje takiego samego czucia dziecka co bez usztywnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995912 przez kasandra9
Laska z Ciebie, że hej! A ciągle narzeka, to grube, tamto grube...! Dostaniesz lanie od nas nast. raz, gdy tak będziesz narzekać:P
Ja też jak usłyszałam i zobaczyłam, jak wygląda to wypadanie (bo pokazała na lalce i właśnie kocyku), to aaaaaaaaaaaaaa!! Całe szczęście przypadkiem chyba nawet kupiliśmy rożki miękkie! Tzn. może nie przypadek, bo jak o ym pisałam, to mi się skojarzyło, że planowałam "przerobić" rożek na kołderkę do wózka - albo pod plecki albo na wierzch;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995914 przez jurada
Kass bo tak się czuje... Wczoraj to masakra. Az lustro omijałam a dzis ubrałam się, umalowałam, mąż włos przyciął i jest git... A może juz nastawiam sie na wieczór we dwoje :P

Ja tez kupiłam miękki na szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #995915 przez kasandra9
Zupełnie niepotrzebnie, bo jesteś baaardzo ładna + ładny Lenkohaus!:) (ta nazwa mi się mega spodobała, chyba przez ten niemiecki akcent:D)
Wieczór we dwoje...o rety, u nas to możliwe tylko w sobotni wieczór, bo reszty nie spędzamy razem, jak już się złoży, to baaaaaaaaaaaaardzo rzadko!

Zjadłyśmy deserek, pyyyyyyyyyyyycha był, Agacia coś tam szturchnęła, ale coś niewielka ta radość, poczekam, aż do niej dotrze i kopsnie porządniej, to dopiero wstanę i się biorę za robotę, zacznę od prasowania jej rzeczy <3 a potem układanie...wrrr..i porównywanie rozmiarów, żeby na dobre miejsce włożyć...
a tak w ogóle na targ nie dojechałam, więc kapci nie mam, ale za to kupiłam sobie nowe sandałki w ccc;) tamte mam od maja i praktycznie tylko w nich śmigam, bo takie wygodne, chciałam takie same kupić, ale tylko 41 były :///// wzięłam więc te, które stały obok, mam nadzieję, że też się spiszą, choć na pewno 3 mce to już służyć nie będą;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995916 przez Kasia888
Kamka a jeszcze jedno pytanie?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995917 przez jurada
Dziękuję Kass:) komplement od drugiej kobiety jest bardziej doceniony niż od mężczyzny :P
Zazwyczaj baby to sobie szpile wpinają.

Lenka dzis oszalała od rana skacze non stop. Az mnie to zaczyna boleć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995918 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #995919 przez asiekasiek
Anisia no ja z grupy na fb wypisałam się bo aż nie chciało mi się przeglądać co te laski piszą...
A mi też wszyscy mówią jak mnie spotykają: O chłopczyk będzie... a ja nie dziewczynka... a oni : to tak łądnie wyglądasz promieniejesz... widać nie wszystkie przesądy są prawdziwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl