BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995853 przez kasandra9
Dzień dobrek;) my dziś wyjątkowo byśmy spały i spały, chyba świeża pościel+wysprzątana sypialnia i brak upału to spodowaodały, no ale trzeba wstać i jechać do laboratirium oddać mocz i pobrać krew;) wracając wpadnę na targ kupić jakieś owoce i kapcie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995854 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Meszku ciekawe ile ja ;) -Ale wejdę dopiero w poniedziałek przed wizytą u mojego lekarza, bo nie chcę się dziś denerwować niepotrzebnie :P

DWA tygodnie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo: Rany jak już króóótkooo !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
<3 <3 <3

I fajowe klockiii :) Ale Kornelek będzie miał z Tobą dobrze :)

Kropka granatowa bluzeczka śliiicznaaa :)

Basiek ja też odetchnęłam po 30 tygodniu :) Jakoś tak wszystko jest spokojniejsze i w końcu oczekuję bardziej z radością niż ze strachem :)

Kas znalazłam już domek dla wieloryba :D Będzie ozdabiał koszyczek na komodzie (ten większy od przodu) bo na komodzie właśnie nie miałam akcentu wodnego :D Powiem Wam, że co spojrzę na kącik Małego to mi się buzia uśmiecha <3
Zmuszę T. aby mi powiesił obrazki w weekend, to Wam pokażę :)
Pajac z żyrafką <3

Pesqu świetnie wyglądacie ! :)
A są może misie szumisie ale np. ośmiorniczki ? Tak sobie teraz pomyślałam, że idealnie by mi taka szumisiowa ośmiorniczka pasowała :D <3

Ja jeszcze dodaję do takiego jogurtu banana (żeby mi posłodził troszkę) i śliwki suszone ze dwie pokrojone (żeby też mi dosłodziły heh) i w ogóle wszystkie owoce jakie mam w domu :D
Tak Wam pozazdrościłam, że dziś też będę to jeść :D
W ogóle mam dziś chęć na zdrowe jedzonko :)

Scarlet to Ty też już niedłuugo :D <3

Ja się wczoraj przestraszyłam, bo Mały wieczorem był taaaaaakiiii aktywny, a w nocy nic.. :blush: No i jak się rano obudziłam, to go trochę "pogniotłam" i jestem wyrodną matką, bo obudziłam dziecko w brzusiu żeby nie panikować.. No i jakby nie to, że dziś mam USG, to na bank bym wczoraj zaciągnęła T. na IP, bo aktywność była przeogromna.. jak nigdy..
Choć teraz sobie myślę, że mogło mu nie smakować jedzonko, bo mnie wczoraj naszło i jadłam makrelę wędzoną i zagryzałam czereśniami :blush:
Ale teraz się lekko wierci więc spoko :) Zaraz idziemy robić śniadanko :)
Dzwonił też kurier przed chwilą i spróbuje zdążyć przed moim wyjściem do lekarza :)
AAAAAAAAAAAAAAa i dziś kończymy 32 tygodnie, czyli oficjalnie jesteśmy w 8 miesiącu <dumna> :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995855 przez Sylwia-89
Hej! :)

Asiulek, trzeba być złośnicą w dzisiejszych czasach :evil: Tylko nie każdy ma ten dar ;) Ja sama chętnie bym się tego nauczyła, bo taka dupa wołowa ze mnie :D Ale mam nadzieję, że jak urodzę, to troszkę się to zmieni, bo pewnie będzie niejedna sytuacja, kiedy będę musiała zawalczyć o swoje, szczególnie jeśli będzie chodziło o małą <3

Asiek, ale super, że koleżanka pomyślała o Twoich ciążowych potrzebach :) Ja wczoraj też upiekłam placek. Miał być murzynek, ale mój mąż zażyczył sobie jasny z wiśniami, więc poszperałam w necie i takie cudo znalazłam www.przyslijprzepis.pl/przepis/placek-z-...mi-mieszany-widelcem Szybki i łatwy w wykonaniu :) Może któraś się skusi ;) Ja robiłam oczywiście mikserem na niskich obrotach, byle połączyć składniki. No i po kolei mieszałam tak jak jest w przepisie. Piekłam w tortownicy ponad godzinę, bo nie patrzę na czas podany w przepisie tylko na to czy się upiekł :) Wyszedł wysoki, pulchny i wilgotny :) Zamiast jabłek dodałam wiśnie obtoczone w mące (żeby nie spadły na dno blaszki). Polecam ;)

Meszku, no to nieźle :woohoo: Jeszcze troszkę i Kornelek będzie z Wami <3 Cudownie :) Nic się nie martw, na pewno wszystko przebiegnie prawidłowo. My wszystkie będziemy trzymały kciuki za Was :) Klocki świetne :ohmy: Zdolna z Ciebie mamusia :)

Kropka, to będziemy miały wrześniowe dresiary :laugh:

Basiek, chrześnica bomba! :woohoo: Skąd dzieciaki biorą takie pomysły :) W sensie, że wiedziała, że tatuś mamie musiał włożyć magiczny pył hahaha

Kas, ale zaszalałaś na ciuchach :) No i oczywiście piękna sypialnia z kącikiem. Agatce będzie się dobrze spało w takim miejscu :)

Scarlet, no to pewnie niedługo Twój skarbek wyskoczy. 3200, to całkiem konkretna waga :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995856 przez Rita87
Meszku, to już coraz bliżej :woohoo: i chyba u nas wszystkich po kolei się zacznie :woohoo: :woohoo:
Będziecie mieć z nas Kornelkiem takie wsparcie duchowe, że na pewno wszystko przebiegnie gładko i niedługo będziesz nam się chwalić zdrowym i dużym synkiem :cheer: Jejku, ciekawe jak te nasze łobuzy i łobuziarki będą wyglądać :woohoo:
Jakie fajne te kombinezonki po kuzynach :) o śliniaczkach i kostkach to już wspominać nie będę nawet bo wiadomo, że są piękne, a z Ciebie zdolniacha i kreatywna mama :) nie to co ja :blush:

Scarlett, ponad 3 kg, wow :) A pamiętam jak pierwszy raz mi lekarz Stasia zważył i mówi, że ok. 100g a ja na to: ojej jak dużo :laugh:

Pesq, kwitnąco z Agacią się prezentujecie :) i nawet Lucjan się załapał :laugh:
Jejku, jak mi się marzy ten szumiś <3 ale głupio mi tak wprost kogoś o niego prosić a sam to raczej nikt się nie domyśli :P
Dlatego masz cudowną siostrę, że na taki prezent wpadła!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kropka, super dresiczki :)

Kas, a Twoje zdobycze to już nie wspomnę :) Utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że mam wszystkiego stanowczo za mało i chyba jeszcze dziś nawiedzę Pepco :P choć wczoraj była u mnie przyjaciółka i mnie uspokajała, że na bank mi wszystkiego na początek starczy :laugh: No i cudna sypialnia!

Zaz, powodzenia na USG!

Basiek, a dla Ciebie nadszedł dziś też długo oczekiwany dzień :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995857 przez Rita87
Zaz, witamy w 8 miesiącu :cheer:
Twoja szumisiowa ośmiorniczka mnie tak rozbawiła :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995859 przez Rita87
A wracając jeszcze do wcześniejszych postów:

Sylwia, jaka sukienusia i to jeansowe cudeńko <3

Ana, piękny, okrąglutki brzusio :)

Haha, ja też miałam zagwozdkę jakiegoż to przyjaciela ma Asiulek :laugh:

Pesq, ja mam 102 cm. Ale kurczę mierzyłam jakiś czas temu i też tyle było a mam wrażenie, że z każdym dniem brzusio większy :huh: A Asiek Twoje wciąganie brzucha było najlepsze :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995862 przez asiekasiek
Pesq szumis super!! jak gu zazdroszczę ja chcę go sobie kupić bo pewnie od nikogo nie dostane :-P fajna masz siostrę :-)
wczoraj ta koleżanka mi mówiła ze jej kuzynka urodziła miesiąc wcześniej w 18 czerwca i mały ważył 3600 g wcześniak.... a miała termin na 25 lipca... ale ona miała problem z ciśnieniem u musiała mieć cesarke.
Scarlett ty tez za nie długo rodzisz!!! jejku!!! aaa chce wrzesień !!
Rita właśnie jak wciaglam to miałam 102 ale po wypuszczeniu powietrza to 106;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995863 przez Rita87
A jak usiądę to w tym samym miejscu mam już 105 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995864 przez jurada
Hej dziewczyny...
Wczoraj zasnąć nie mogłam... Dopadly mnie myśli ze to juz lada moment. Jutro juz sierpień a potem nasz miesiąc :) kurde ale to zleciało. Tak pisaliśmy oby do 12 tyg potem oby do połowy, potem oby do 3 trym a teraz oby do porodu :)

Pesq szumis <3 fajna sprawa...

Scarlet ty tylko 4 tyg... Aaaaaaaa!

Śniadanko zjadłam, Lena się uaktywniła także czas sie ubrac i wyjść z psem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995868 przez Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995869 przez kasandra9
Wasze szaleją, a mojej od wczoraj nic:(zeszta wczorajbtez niewiele.. nie wiem czy trawi nadmiar jedzenia czy cos:/ mam nadzieje, ze spi i rośnie, bo tata jej tylek spierze!;))))
Nie no jutro USG to nie bede panikowac ale w sumie nigdy nie mialam ktg. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995870 przez anisia27
Czesc dziewczyny! Nie bylo mnie tu z hmm 200 lat... mam do przeczytania az 100 stron :) w koncu moge odpoczac, bo wszystko juz mnie boli...najgorsze krzyze:(
Mam nadzieje, ze wszystkie jeszcze w 2paku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995873 przez pesq
Hej kochane :)

Kas - popróbuj koktajli z owocami sezonowymi. Zrob sobie np jogurt z bananem i nektarynkami dojrzałymi, albo malinowo - borówkowy, albo co tam Ci w rękę wpadnie! Ja też czasem jadałam z mlekiem albo mlekiem kokosowym na pół ze zwykłym. Do takiego owocowego dodaj troche orzechów, nawet z pół łyżeczki kakao, miodu, wiórków kokosowych - wszystko co wpadnie do głowy :). A i ja często robiłam smoothie do picia a teraz w sezonie brzoskwiniowym... ehh nie moge :( a szkoda... :((((( Kas jeśli chodzi o Agatki i ich aktywnosc moja też ma fazy.. czasem coś lekko smyrnie a dopiero o 22 zaczyna się szał. Wczoraj tak było i się denerwowałam :/

Zaz - niestety szumisie maja tylko jeden wzór ;)

Anisia tak, wszystkie w dwupaku ale już niedługo :woohoo: :woohoo:

Scarlet - łoooo znowu bedziesz miała dużego dzidziusia :)

Dziękuje za miłe słowa na temat naszego wyglądu ;). Dziś na czczo w brzuchu 104 :P Śniły mi się jakieś wakacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995874 przez jurada
A to masz zaczęty 34 tydzień :)
Na wadze 79,2


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anisia fajnie ze sie odezwalas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995875 przez jurada
Aaaaaa Zazanka z niecierpliwością czekam na wieści jak tam u Bartusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl