BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #997975 przez basiek149
hej.
My dopiero wróciliśmy z Poznania, pojechaliśmy po wózek i na zakupy. i padam... :pinch: tak więc później was nadrobię.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997976 przez anisia27
Czesc!
Boze jest tak gorąco ze mi się nawet komputera nie chciało odpalać.... Bylam w piatek u swojej ginki i dupa wizyta w przyszly piatek szyjka sie nie skraca :woohoo:, jest zamknieta ... no ale niestety jednak mam te bakterie wiec zazywam zurasept czy jakos tak no i zobaczymy na nastepnej wizycie :P
Mam milion badan tak jak Wy do zrobienia w tym ten cudowny hbs o ktory sie tak martwila Pesq, aaa i najlepsze ze nie dosc ze jestem nosicielem paciorkowca to musze zrobic ten gbs ... niby niekonieczne ale zeby sie szpital nie czepiał - bezsensu.

Nie wiem ile maluszek wazy i raczej dowiem sie przy porodzie albo w szpitalu :P bo powiedziala zebym sie na usg umowila po raz 2 III trymestru :blink: i szczerze to mi sie naprawde juz nie chce, a raczej juz sil nie mam :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997977 przez basiek149
Wrzucam foty. ogólnie jest ciemniejszy niż na zdjęciach ale coś mi foto nie wyszło :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997978 przez Zazanna
Asiek mi też się ręce trzęsą :) i przed też się trzęsły –ale wtedy to jak mi cukier spadał, a teraz mam wrażenie, że od wszystkiego :P Zimno –trzęsą, ciepło-trzęsą, głodna-trzęsą itd… ;)

Wróciłam z rudą z dworu… masakra jaki ukrop.. o.O MASAKRA. Ale w nagrodę mam puszkę mirindy z lodówki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asiek hahhahahahhahahahahah zabiłaś mnie tymi miśkami xD

Pesq polecam się na przyszłość ;) Twoje placki wyglądają zdecydowanie bardziej apetycznie od moich :D U mnie dziś rosół ;) AAa Asiek co do zjadania 20 sztuk –robię z jednej cukinii –bo tak mi smakują zawsze, że jem je aż się nie skończą :P


Oj Basiek.. też bym się wściekła.. :angry:

Anisia mnie też te badania dobijają... -.-'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997979 przez Zazanna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997980 przez Zazanna
Czwartek miało być :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997984 przez anisia27
Zazanna to ja wsiadam w pendolino i przyjeżdzam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997985 przez pesq
Anisia -a Ty mialas juz badania na paciorkowca ? Bo mi sie wszystko miesza.. pamietam tylko nasza dyskusje o poziomie AFI :D ale juz chyba obie to olałyśmy ;)

Basia - ogolnie wózek super ale rozumiem że wkurzylas sie na te biale wstawki skoro mialo ich nie byc... Wydaje mi się że to nie są groszowe sprawy wiec powinni chyba coś z tym zrobic...

A tak w ogole to MÓJ WÓZEK TEŻ PRZYSZEDŁ :woohoo: :woohoo: :woohoo: Łukasz pojechal po niego ! :) :) :) strasznie sie jaram, ale teraz sie boje czy na pewno bedzie ten który chcialam :D a i najlepiej, bierzemy do niego fotelik maxi cosi i mówie do Ł. - wybierz kolor mniej wiecej pod kolor wózka (taki szaro beżowy bym powiedziała) ew. czarny a on - a ja myślałem o takim... jeansowym :dry: :dry: :dry: K.. niech tylko mi wróci z jeansowym fotelikiem to zabije :D :D :D

Miałam z nim jechac ale cos mnie brzuch boli jak na okres :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997988 przez anisia27
Mnie wyszło w 2013 że mam paciorkowca i na wymazie jakos w marcu tez wyszło ze jestem nosicielem a jednak GBS musze zrobic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997989 przez Kasia888
Widzę, że temat wyprawek idzie pełną parą.
Wszystkiego mam mniej więcej po 5, najwięcej body bo tego to ok.10 głównie rozmiary 62-68.
Przyznam się, że do tej pory nie spakowałam tej torby do szpitala :blush: leniwa się taka zrobiłam.
Pesq te placuszki aż się proszą o zjedzenie :cheer: ;)
Basiek, też bym się wkurzyła skoro chciałaś mieć gładki.
Co do wózków my mamy zamówiony taki wózek :woohoo:

ale jeszcze przyjdzie mi na niego czekać trochę ok. dwóch tygodni.
Zazanka właśnie widziałam od 20 jest nadzieja na ochłodzenie :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997991 przez pesq
Ah no tak, nie ma to jak nadmiar informacji Anisia, moze sie okaze ze jednak nie masz ;) ;) ;)

A w ogole - mąż pojechal i wybiera fotelik.. chcialam zeby sam wybrac - czarny, szary albo beżowy maxi cosi cabrio fix... w koncu zaczal mi wymyslac i pokazywac jakies brązy - wkurzylam sie i znalazlam taki czarno-bialo/szary wyslalam zdjecie i mowie bierz ten.. na co on - ale taki w centki?! :huh: :huh: :unsure: :D :D :D :D az sama zadzwonilam do sklepu i powiedzialam jaki mają mu dać :D :D ciekawe czy nie wróci z jeansowym w centki :D :D :D hahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997995 przez melisamienta
Dziękuję za życzenia. Wczoraj wieczorem posiedzieliśmy trochę przed domem, i powspominaliśmy nasze wesele. Aż się nie chce wierzyć że to już 2 lata minęły.

Dzisiaj prawie cały dzień przeleżałam, a martwię się jeszcze koleżanką. Jest w 6 tygodniu ciąży. W piątek była u lekarza na nfz powiedział ze jest wszystko ok, a w niedziele wylądowała w szpitalu. Ciąża zagrożona ma leżeć i bierze 4 luteiny dopochwowo dziennie.

Basiek wózek cudny :) Myślę że powinni wymienić bez problemu to ich błąd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997998 przez asiekasiek
Jejku tak mnie zmogło spanie że popisałam na forum i zasnęłam i dopiero co obudzilam się :blush: ale dzień i upał szybciej minął ;)
Basia faktycznie inaczej wyglądał na zdjęciach ... nie dziwię się że zła jesteś...

Zazanna jeszcze ponad tydzień trzeba czekać na ochłodzenie..., no ale w końcu jakieś światełko w tunelu jest...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pesq oj ja też nie chciałabym jeansowego :unsure: jak go zobaczysz z jeansowym to powiedz mu że obiadu nie ma :P

Anisia będzie dobrze z tym wynikiem, ja na paciorkowca zrobię sobie za tydzień we wtorek bo mam wizytę to od razu na olszańskiej sobie zgrobię... a gdzie w szpitalu przyjmuje Twój lekarz??
Podziękowania: anisia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998000 przez jurada
Dziewczyny co prowadzą ciążę na NFZ, płacicie za Gbs?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998005 przez basiek149
Jej jak duszno... :pinch:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

no nic, może się przyzwyczaję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl