BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998089 przez asiekasiek
Kas w koncu wróciłaś :D ja właśnie zastanawiałam się jak ty taka ubrana możesz być nad tym morzem jak ja w staniku kąpielowym i majtkach leże ledwo żywa :D poszłam do okulisty bo lepiej wiedzieć niż później coś po porodzie wyszłoby...
Mysia jak dzisiaj przesyłka nie dotrze to będę zła jak osa i będę płakać bo ileż można czekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998090 przez anisia27
Asiek no ja też różne opinie słyszałam...zwariować idzie :( może gdyby był jeden szpital byłby spokój... Np wybiorę sobie szpital co ma najlepsze opinie, pojade rodzic i co np lekarz moze miec zly humor bo sie pokłócił z żoną, położną np boli głowa albo ma okres i sie wyżywa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998091 przez asiekasiek
Anisia właśnie różne człowiek ma problemy wszędzie... więc pewnie u mnie narutowicz będzie... co ma być to będzie urodzić musimy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998092 przez Zazanna
Mysia poszukam :) –Bo ściągnęłam z netu zdjęcie dla inspiracji ;) Ale poszperam skąd to wzięłam i sprawdzę :) Zaproponowałabym, że Ci uszyję, ale jeszcze nie wiem czy umiem, bo nie próbowałam, więc póki co się nie wychylam B)
Co do nogi to dlatego, że po takim skurczu zrobił się zakwas :) Jak rozchodzisz to będzie lepiej :)

Kas chyba od razu malowany zebrą hmmmm nie widziałam takiego na aukcjach :)
Hahahaha Kas zabił mnie Twój powód tarzania !!! :D -Przepraszam :D
Ja robię z jednej cukinii :P Ale robię tylko dla siebie, bo chłopaki bez mięsa to łeee….

Asiek no właśnie za dużo mi pokazywał i zła byłam, bo pamiętam jak się musiałam namęczyć aby spalić 300 kalorii biegając :P Sprawdzę i napiszę :) Teraz mam wpisane właściwe dane –dwa razy sprawdziłam :P

Kaaasss jak tylko będziesz miała zdjęcia to dawaj !!! :D

Zjedliśmy śniadanko i wypadałoby piesię wyprowadzić… a tu taki skwar łech…
Chciało mi się kiełbasy od rana o.O Bartuś chyba się w tatę wrodził :P
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998094 przez anisia27
Zaz mmmm nutella z kielbaską <3 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998097 przez pesq
Hej Misiaki,

Kas - elegancko nadrobiłaś :D Ja tak nie potrafie ale wszystkie przeczytałam i do każdej cośtam bym napisała gdybym się sprężyła i nie miała lenia :P :/ Ciesze sie ze super nad morzem, mam nadzieje że pilnować psa teściów też bedzie super :pinch: :pinch: :whistle:

Wiecie ja nie mam pomyslu już na śniadania.. o ile na inne posiłki coś sie wymysli to sniadania musze miec bardzo ograniczone - mimo insuliny moge sobie pozwolić na 2 kromki okropnego chleba 7 ziaren z biedronki + jakaś wedline/parówki berlinki lub z szynki/ jajka... I jem tak właściwie od końca kwietnia, wiecie jak mam dość?! Masakra :S :S . I przyznam Wam sie do czegoś jeszcze bo dziewczynom na cukrzycowych nie napisze tego bo mnie zlinczują... Ostatnio żeby troche osłodzić sobie życie codziennie do posiłku wypijam taka maluteńką (200 ml) colę zero - ona naprawde w ogóle cukru nie podnosi. Pisałam wcześniej Kas, że jej nie cierpie ale okazało się że jak schłodze i dodam cytryny to jest ok! Wiem, że to bardzo nie zdrowe ale k.... mam cukru pilnować czy non stop tego zdrowego? :S Rozgrzeszcie please :D :D

Jedziemy dziś, ale chociaz teściowa upiekła mi pasztet domowy bez bułki (ojezuuuuuuuuuu jest nieziemski, mówie Wam) i zupe z wszystkich warzyw z pola i chleb czystoziarnisty.. na polu mnóstwo dojrzałych pomidorów, cukinii, także pojem coś innego bo już mam dość ....

Ah! Wymyslilam i na sniadanie kupilam sobie wieprzowine w sosie wlasnym krakusa i małosolne! Uwaga, w składzie konserwy - 96 % mięsa, cebula, przyprawy, sól. Tłuste jak cholera ale to nie jest takie istotne jak się ma ochote. Nie wieeeeeeeeeeeeerze :O :O :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998098 przez asiekasiek
Zaz Twoje śniadanie powala :D kiełbasa z musztarda serek wiejski i nutella :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998099 przez Kasia888
Kasandra cieszę się, że jesteś zadowolona po wyjeździe jak już pisałam zazdroszcze Ci tego morza :cheer:
niestety ja już nigdzie się nie ruszę ze względu na te nadciśnienie, w domu czuję się bezpieczniej. Nawet rodzice już mnie na działkę nie chcą zabrać, bo się boją, że zaraz urodzę albo coś :huh:
Zazanka literki śliczne, takie w twoim stylu morsko-marynarskim ;) fajnie, że macie taki talent i potraficie same zrobić takie cuda.
Zapłaciłam w końcu za te literki jasiowe z góry, zobaczymy najwyżej stracę 50zł i więcej z tej dawandy zamawiać nie będę. Ze sprzedawcą jest dobry kontakt napisała, że literki powinny przyjść w poniedziałek ;) już nie mogę się doczekać :woohoo:
Mysia a Ty na jaką przesyłkę czekasz? na wózek? :woohoo:
jednak coś jest w tym kupowaniu wózków nie da się tego uczucia porównać z żadnym innym zakupem :P
Kasandra czekamy na zdjęcia z sesji :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998102 przez asiekasiek
Rita dzięki za lekturę juzz 45 strona :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998103 przez pesq
Rita - ja tez pobralam ksiazke, moze sie zabiore jak spakuje szpital i ogarne dom :D albo moze tam sobie poczytam..

heh najlepiej jak urodze w Lomzy albo Ostrolece nie ma co :pinch: :pinch:

AAAAAAAAAAAAaaaaa zaczynam dzis 35 tc! :woohoo: :woohoo: Kasia a Ty już w 37 łooooooooooooooooooooo chyba bym na walizce siedziała :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998105 przez Kasia888
Pesq a ja się jeszcze nie spakowałam, robię wszystko żeby się nie spakować :laugh: .
Może to lęk przed pobytem w szpitalu albo nie wiem co :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998108 przez mysia5
Asiek ja jak dzisiaj nie dostanę to też chyba się popłaczę... :angry: :unsure:
Zazanka, dziękuję bardzo :)
czekałam właśnie aż może coś się wypowiesz, bo Ty jako sportowiec to się znasz na takich sprawach :) więc mam nadzieję, że faktycznie jak mówisz ten ból minie bo naprawdę aż ciężko mi się chodzi :( dziękuję za odpowiedź :kiss:
haha Twoje jedzonko - boskie :laugh: kobieta w ciąży, nutelka i kiełbasa B) :cheer: smacznego, na zdrowie ! :) :)
Kasiu ja zamówiłam pierdołki u hubiego i czekam :) a wózek też mamy wybrany, musimy tylko iść do sklepu potwierdzić i będziemy czekać :)
Pesq gratuluję 35 ! :) :woohoo:
Kasia 37 ! ooooo ! :lol: :woohoo: już tak blisko :)
Podziękowania: Zazanna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998111 przez Zazanna
Wróciłyśmy ze spacerku :) Poszłam jeszcze potem do sklepu po arbuza, bo mi się skończył i w ramach przekąski i nawadniania jednocześnie kupiłam sobie Oshee pomarańczowy mniam :)
Podczas spaceru endomondo wykazało 112 spalonych kalorii (przy mojej wadze i wzroście) i porównałam sobie z trzema kalkulatorami aktywności w necie (m.in. potreningu.pl) i wychodzi tak samo z dokładnością do 4 kcal, więc zakładam, że teraz wskazuje prawidłowo :P
Tak więc Kochane jeszcze jeden takie spacer dziś i będę mogła zjeść kitkata :woohoo:

O matko to Wy nie jecie takich połączeń? :D Ale w sumie jak się nad tym zastanowić, to faktycznie dziwnie to wygląda razem :P No ale co ja poradzę, że ja lubię nutellę, a Malutek kiełbaskę z musztardą B) <3

Pesq wypijaj na zdrowie !!! :) Jak nie podnosi cukru, a Wam się chce, a wszystko inne jecie zdrowe to ja nie widzę żadnych przeciwwskazań ;) Spójrz na nas, co chwila jakieś niezdrowe rzeczy, a Ty się maluńką puszeczką przejmujesz B)
Uwielbiam konserwy !!! :D

Rany KASIA to już TYLKO 3 tygodnie !!! :woohoo: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa zaraz będziemy oglądać zdjęcia kolejnego Maluszka <3

Rita musiałam się dwie strony cofnąć żeby wiedzieć o co chodzi z lekturą :P Jakaś zakręcona też jestem ;)

Mysia :*
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998115 przez Rita87
Kas, fajnie, że już jesteś z nami :) choć dla Ciebie już mniej fajnie :P
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)
Mam taki sam wiatrak, tylko firma inna, nawet nie wiedziałam, że to się zwie cyrkulatorem :cheer: też jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż u nas chodzi głównie na tym najlżejszym trybie, dwójka już nieźle daje, a jak się włączy na trojkę to jest taka wichura, że się śmiejemy, że jakby usiąść przy nim na krześle to by człowieka na drugi koniec pokoju wywiało razem z krzesłem :laugh:
I wybacz Kas, ale powód płaczu i tarzania też mnie rozbawił do łez, ale doskonale rozumiem :) tylko tak to fajnie zabrzmiało :cheer:

Asiek to ładnie gnasz z lekturą :laugh: też muszę zacząć, ale jakoś tak mi niewygodnie się czyta na kompie :unsure:

Zaz, Ty to naprawdę najszybciej z nas zgubisz wszystkie kilogramy, tym bardziej, że masz przeszłość sportowca i widać, że perfekcjonistka z Ciebie :) a co do połączeń to nie zapomnę jak się w pierwszym trymestrze zajadałam chałką z kiełbaskami wiedeńskimi z musztardą i popijałam to kakao :laugh: Ja ogólnie lubię chałkę z wędliną :P

Dziewczyny, to już naprawdę coraz bliżej, wczoraj na innym forum (oczywiście dużo mniej fajnym ;)) dziewczyna napisała, że już się rozpakowała :woohoo: chyba 36 tydzień. Z tego co kojarzę to ona już od dłuższego czasu miała skurcze, twardnienia brzucha itd. plus chyba pessar założony. Po 2 w nocy odeszły jej wody, od razu skurcze, zaraz potem parte i o 5.50 już miała córeczkę przy sobie. Mówi, że poród bajka. Wynagrodził jej trudną ciąże, bo jeszcze cukrzycę miała.
A ja torba nadal nie do końca spakowana :whistle: Chyba z tego samego powodu co Kasia się nie mogę do końca spakować... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998116 przez Rita87
Aaaaa i już dostałam maila, że wysłali zamówienie z 5 10 15 kurierem :woohoo: i że max dwa dni robocze, więc najpóźniej w piątek będzie paczka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl