BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998031 przez jurada
Wiatraki wysprzedane...
Kiedy te upały sie skończą? Ja sie pytam...
Miały byc do soboty a tu dupa... Dalej idą.

Dzis dzien lenia. Nigdzie nie pojechaliśmy. Przeleżeliśmy przy wiatraku całą czwóreczka <3
Ja chce juz chłód :|

Dziewczyny wózki macie śliczne. Nie narzekać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998032 przez Zazanna
Basiek super, że w końcu udało się wybrnąć z sytuacji :)

Pesq pajero niepodzielnie rządzi !!! :D <3

Rita od jakiej kwoty jest wysyłka za gr?

Kasia mi wcześniej pomagało polewanie całych nóg lodowatą wodą, ale dziś przestało działać nawet to.. a jak się położyłam na plecach żeby oprzeć nogi o ścianę, to czarno przed oczami od razu heh ;)

Meszku jaki uśmieeechhhh :D No nie napatrzę się na tego przystojniaka !!! :D

Anisia wszędzie wyprzedane.. a jak gdzieś są, to się cenią... mój brat wczoraj na bazarze taki ledwo co ten wiatrak za 75 zł kupował, bo nigdzie nie było już :blink: A tej jakości wiatrak powinien kostować nie więcej niż 30 :P Dobrze, że my kupiliśmy wcześniej :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998034 przez asiekasiek
Anisia mój też na Kopernika i chyba na Narutowicz się zdecyduje ;) bo blisko tam mam zaraz wjeżdzam w Krk i już jestem :) a wiesz co chyba słyszałam o Twojej ginekolog :) slyszałam właśnie że do najprzyjemniejszych nie należy :D

Pesq my nie umieliśmy go na początku wpiąć :D haha ale nie masz tego adaptera ze nie trzeba ciągle męczyć się z pasami?? Bo ja nie mam bo drogi jest :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: a co do karmienia to tak z miesiąc - dwa będę chciała karmić... niech ma jakieś tam składniki odżywcze ;) ale więcej już nie :P nie czuje instynktu aż takiego jak na razie nie wiem co będzie po porodzie... a i tak chcę wrócić do pracy po pół roku macierzyńskiego to i tak będę musiała małą przestawić na pokarm w butelce. A co do siary to kiedyś mi coś pociekło i taka podjarana byłam, ale to było raz i już :) więcej nic nie zobaczyłam :P

Oj widzę że Zaz namyśla się nad przesyłką za 1 gr ile musiałaby wydać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998035 przez asiekasiek
Mysia dzisiaj wiadomość dostałam wiadomość od Hubi że wysłano paczkę :D ale i tak jestem zła że dzisiaj tej paczki nie dostałam :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998036 przez glooria
Hejka
Mech jak tam sytuacja sie klaruje u was
Jakie rokowania?
Bo na zdjeciu widze ze jeszcze z sonda jest

Kaza ci karmic co 3 godziny czy mozesz przystawic kiedy chcesz?
Ja upieralam sie zeby probowac nawet jak dostala emilka cos przed moim przyjsciem bo czasami nie zdazylam z racji kroplowek

Dziewczyny sliczne wozeczki
A ty basiek czasami nie snilas koszmaru o podmienionym wózku hmmm?
Ale fakt dlugo bys musiala czekac ... na wszelki wypadek wypytaj o namiary na producenta i sama dowiedz sie ile sie czeka bo czasami specjalnie chca nas przekonac ze nie warto reklamowac bo pozniej dlugo...
W koncu to kupa kasy
A noz widelec chociaz stowke odzyskasz

Tak przy okazji i temacie ktora miala reklamowac fotelik samochodowy
Jak sie sprawa potoczyla?
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998040 przez kropka 889
Haha Pesq uwielbiam Cię. Jak napisałaś o spaniu w wózku to nie mogę przestać się śmiać. Ale nie dziwię się wcale jest cudowny. Nasz tez jest jasny ale z taką krateczka.
Meszku ale Kornelcio jest długi :)
A ja wybrałam literki na ścianę i jutro zamowie:)
Co do hubiego to ja zamówiłam w zeszły poniedziałek nie dostałam żadnej wiadomości a zamówienie miałam w czwartek
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998043 przez anisia27
Ale naprawde ja to mam szczescie jakies w sobote kupilam na allegro i jeszcze chyba z 20 osob kupilo po mnie to ja nie wiem... chyba sobie sam chlodzi tylek ten sprzedajacy :P

Asiek ja w narutowiczu bede rodzic :))
Mowisz o dr. Tomaszewskiej?? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998045 przez asiekasiek
Tak o niej szwagierką do niej chodziła i jak szła prywatnie to miła a jak poszła na NFZ to już nie taką była ... Chyba Ty też tak mowilas ... A idziesz do jakiegoś lekarza z Narutowicza przed porodem ?? Czy w dniu porodu pokazujesz się tam??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998053 przez AgusiaKRK
Dziewczyny które będą rodzić w Krakowie, przemyślcie jeszcze tego Narutowicza. Koleżanka z pracy tam rodziła i mówi, że bardzo żałuje, bardzo była niezadowolona z opieki. Zróbcie rozeznanie wśród swoich znajomych, żeby podjąć najlepszą dla Was decyzję. Spokojnej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998059 przez jurada
Hej!

pesq, kas robimy szal na dzielni?


Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998060 przez glooria
Juranda jaka buma :woohoo:
A tak przy okazji dobry dzień :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998066 przez jurada
Hej hej glooria! Cierpię na bezsenność dzis o 6.00 wstalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998067 przez Rita87
Ach ten Kornelio...<3 tak jak Zaz napisała, on z każdym dniem jest przystojniejszy :woohoo: a ten uśmiech to każde kobiece serce roztopi :) cudowny jest!

Co do pomadki to właśnie gdzieś już słyszałam, że się mega przydaje i już mam spakowaną w torebce :)
Ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie przy porodzie, ale tak myślę, że może dobrze jest mieć taką podręczną torebkę gdzie będą najpotrzebniejsze rzeczy typu pomadka, woda, koszula do porodu... i nie wiem co jeszcze :P może też właśnie rożek z ubrankami? Bo przecież te nasze i maluszkowe torby to albo początkowo zostaną w aucie albo gdzieś na oddziale i nie będziemy z nimi na porodówce? Sorry, za moje głupie dywagacje od rana :P

Zaz, od 99zł :)

Ja też się cieszę, że kupiliśmy wiatrak dużo wcześniej, bo cena była bardzo atrakcyjna :) a teraz nie wiem jakbym bez niego dała radę. Ale po tym jak był włączony cały dzień i noc to własnie mówię do D, że ciekawe ile za prąd zapłacimy :unsure:

Jurada, to jest dopiero Baby Merc :laugh: a raczej Baby Beema :laugh: :laugh:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998068 przez Rita87
Tak w ogóle to wczoraj się w końcu zmobilizowałam i słuchaliśmy ze Stasiem muzyki klasycznej :laugh:
Dostałam od Bebilonu płytę z kołysankami instrumentalnymi, ale jakoś niektóre utwory średnio nam przypasowały i chyba nagram swoją płytkę. I oprócz muzyki typowo klasycznej nagram też filmową, którą bardzo lubię, np. z Władcy Pierścieni czy Amelii :) Ciekawe czy rzeczywiście po porodzie Staś będzie ją pamiętał :)

No i jeszcze chciałam zdążyć przed porodem choć przejrzeć "Język niemowląt" Tracy Hogg - pewna blogująca mama bardzo poleca, a wczoraj udało mi się ją znaleźć w wersji pdf :) Jakby któraś chciała sobie zerknąć: mobini.pl/upload/files/129/545/081/694/728/830_jnth.pdf
Podziękowania: Zazanna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998069 przez Zazanna
Hej, hej :)

Pijemy kawkę, przed chwilą się zważyliśmy i 88,6 :)
Pospałam dziś solidnie, nawet nie słyszałam jak chłopaki wyszli :)

Asiek, bo ja dalej odczuwam niedosyt zakupów Malutkowych :D No i mam tylko ciuszki n 56 (większych dosłownie kilka sztuk), no i bym coś kupiłaaaa… :D

Kropka pokaż jakie zamówiłaś literki :) Bo ja już wycięłam szablony wczoraj (literki), ale dalej moje filce nie przyszły i muszę czekać :/

Rita dzięki :) A co do torby, to jak byłam w 15 tc na patologii, to jak dziewczyna szła rodzić, to przychodziła położna i brała przygotowane ubranka od niej -sprawdzała jeszcze czy są ok i np. nie trzeba czegoś dołożyć i jak dziewczyna szła na porodówkę, to jej torbę/rzeczy zabierała osoba towarzysząca już na oddział tam gdzie rodząca będzie po wszystkim :) -Ale nie wiem jak to jest kiedy się jedzie w trakcie porodu JUŻ ;) Bo na patologii to wszystkie oczekujące były i już spędzające tam czas wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl