BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998006 przez asiekasiek
Basia ja też mam biało-szary wózek :P faktycznie jakbyś miała tyle czekać to koszmar jakiś :) a przecież jest ładny :) w "Naszym" kolorze :) ale akt faktem zamawianie takich rzeczy jest zawsze ryzykiem, dobrze że nie przysłali Ci kompletnie innego koloru np różowego :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998007 przez basiek149
A jak wróciliśmy dzisiaj z zakupów to przyjechałam tak wymęczona, że z dobre pół godziny leżałam i sapałam...zero kondycji... :pinch: fakt, że dawna tyle nie chodziłam co dziś bo i po ten wózek pojechaliśmy i w tesco też sporo czasu łaziliśmy.

glooria super, że córeczki tak się dogadują :) ja mam 2 starsze siostry i jak chodziliśmy gdzieś z rodzicami do znajomych czy też ktoś do nas przychodził to byłyśmy aniołkami i wszyscy nas chwalili, jakie te grzeczne dzieci moja mama ma :) a jak tylko zostawałyśmy same to się działo... :evil: ale teraz mamy super kontakt ze sobą więc siostry czy tam w ogóle rodzeństwa to świetna sprawa :)

Kasia gratki dla męża! i ja też nie mam żadnej książeczki ani lekarz nie kazał mi liczyć ruchów. ale na każdej wizycie pyta się czy czuję ruchy.
mój synek dzisiaj był caaaały dzień aktywny...podziwiam go, że mu się chciało tak ruszać przy tych upałach B) mój mały wiercipiętek :)
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998008 przez basiek149

Basia ja też mam biało-szary wózek :P faktycznie jakbyś miała tyle czekać to koszmar jakiś :) a przecież jest ładny :) w "Naszym" kolorze :) ale akt faktem zamawianie takich rzeczy jest zawsze ryzykiem, dobrze że nie przysłali Ci kompletnie innego koloru np różowego :whistle:

Asia to samo powiedział mój mąż :D że mogłabym płakać gdyby ten wózek był różowy a nie teraz :)
ale ciesze się, że jemu się podoba :) nie spodziewałam się :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

bo tak! B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998009 przez pesq
Aaaaaaaaa dziewczyny, jak sie jaram :D bo przyznam się do czegoś - na żywo w ogole nie widzialam tego koloru pajero, w necie kilka fot i tyle.. przyszedł fajniejszy niż sie spodziewałam (ehh przykro mi to pisać Basiek że moje zyczenia sie spelniły i to nawet mnie przerosły, a Twoje nie do końca :/ ale tak jak mówisz - bez przesady nie ma co biały pasek w te czy w te!! )

Co do fotelika - sama powiedzialam zeby bral taki zwykly czarny z szarą lamówką bo już ostatecznie te wszystkie szare mi się odpodobały z maxi cosi :P A czarny to mój kolor Agatka musi mieć cos czarnego ;)

Wrzucam foty i JARAM SIE STRASZNIE!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998010 przez pesq
ah i na fotach jest prawie biały a na żywo w takim delikatnie szaro-kremowym kolorze jak te miejsce gdzie kllikamy wprowadź mniej wiecej ;) moze ciut jaśniejszy.. aaaaaaaaaaaaaaaaa chce w nim spać :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998011 przez basiek149
pesq nasza wariatko :D (w pozytywnym słowa tego znaczeniu! B) )
baaaardzo się cieszę, że wózek spełnił twoje oczekiwania a nawet sprawił więcej radości niż się tego spodziewałaś :)
jest śliczny : ale widzę, że nie tylko ja mam dzisiaj problem z robieniem zdjęć i musimy słownie opisywać dokładny kolor wózka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998014 przez Rita87
Wow dziewczyny to widzę, że u Was dziś jeden z lepszych dni prezentowych :)
U mnie też wózek wywołał chyba największą euforię :laugh:
Wózeczki oczywiście śliczne :)

Basiu, wg mnie te białe wstawki są bardzo delikatne, przynajmniej na zdjęciach nie rzucają się bardzo w oczy, a tak subtelnie ożywiają wózeczek, więc się zgadzam z Twoim mężem :) jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i jak się oswoisz z tym modelem to może będziesz jeszcze bardziej zadowolona niż z pierwotnego wyboru :)

Pesq, Tobie to nie dość, że kolor tak przypasował, to jeszcze zrobili niespodziankę i dużo szybciej przyszedł, więc już w ogóle :)

Kasia, o Jedo słyszałam bardzo dobre opinie i w sumie nie wiem czemu go nie obejrzałam w końcu w sklepie :P
i gratulacje dla męża! Bo w końcu zapomniałam, a to naprawdę duży sukces i jest się czym cieszyć i chwalić ;)

Jurada, ja chodzę na nfz i nie płaciłam za gbs. A przynajmniej nic mi lekarz o tym nie wspominał tylko pobrał wymaz i powiedział, że za ok 2 tyg będą wyniki, więc mam nadzieję, że się nie okaże, że będę płacić przy odbiorze :P
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998015 przez Rita87
I zrobiłam zamówienie z 5 10 15 :cheer:
Ale już sobie powiedziałam, że to koniec szaleństw i basta :P Jak czegoś będzie brakować to będę kupować na bieżąco.
Ale jestem zadowolona, bo wszystkie rzeczy po fajnych przecenach. Normalnie zapłaciłabym ponad dwa razy tyle.
No i wysyłka za 1 gr :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998020 przez Kasia888
Basiek przyzwyczaisz się, wózek wygląda fajnie, mój też będzie szary tyle że bardzo jasny szary ;)
Rita właśnie w wózku zakochałam się jak zobaczyłam na żywo :) , bo w ogóle mieliśmy kupić inny z babydesign, ale w sklepie już nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak na zdjęciach w internecie
Jurada też nie płaciłam za gbs, te badanie jest w pakiecie.
Pesq śliczny wózek :cheer: ;)
Dziewczyny macie jakieś sposoby na baniowate nogi?
na razie moczę w chłodnej wodzie z solą morską, chciałam iść na spacer ale muszę choć trochę zbić tę opuchliznę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998023 przez me.ch
Pesq, Basiek, superanckie te Wasze bryki:)

Basia, no powiem Ci ze tez bym się wkurzyla bo generalnie to nie lubię jak idzie nie po moim planie.. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - wózek jest naprawdę śliczny:) a teściowa niech sobie kupi inny na własny użytek jeśli jej się nie podoba :)

Pesq, jaram się Twoja radością :)

Z tym gbs to nie wiem jak z płaceniem ale wiem ze mimo tego że mnie testowali przy przecieku co tydzień to mimo negatywnego wyniku później i tak zakładali że jest gbs positive bo on się pojawia o znika i w sumie można założyć e jak już raz się pojawi to że już będzie i tyle, czasem może zniknąć na chwilę ale ogólnie raczej się tego człowiek nie pozbywa, przynajmniej tak mi to tłumaczono.

Co do toreb do szpitala, pamiętajcie o Pomadce albo czymś innym do nawilżania ust koniecznie i przykazcie swojej osobie towarzyszącej przy porodzie żeby Wam usta smarowala co jakoś czas (no chyba że będziecie w stanie pamiętać same. Ale ja nie byłam:) na szczęście powiedziałam mężowi za wczasu)

Dodatkowo, polecam do porodu/karmienia koszule nocna taka ala kimono wiązana, próbowałam wygooglowac żeby Wam pokazać ale nie umiem znaleźć, ale to jest jakby taka kopertowo zakładana, że niby jak szlafrok ale bardziej się zakłada niż tak na środku wiąże, jeszczr poszukam może znajdę, bo naprawdę była super i ułatwia te wszystkie podłączanie i badanie:) ja dostałam na ostatni moment od szwagierki ja w spadku i po prostu strzał w dziesiątkę!

Na zakończenie - Kornelko się z ciotkami wita:)


Załącznik nie został znaleziony





Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: jurada, basiek149, Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998024 przez asiekasiek
Pesq wózek piękny :) a maxi cosi to chyba mamy taki sam kolor :)

Rita to ciekawe co tam zamówiłaś jak przyjdą to pochwal sie :)

Kasia ja moczę w soli morskiej :) ok jest na pół godziny :) ale opuchlizny nie mam więc nie wiem czy schodzi po tym...
Basia co do teściowej niech spada na bambusa :)
Meszku jakiego cudnego masz bobasa :D właśnie mężowi też pokazuje że nasza córcia taka mniej więcej już jest :D super sobie wygląda :D ja już ostatnio mężowi powiedziałam o pomadce i już mam w kosmetyczce :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998025 przez pesq
Dzięki dziewczynki :) na wózek nie moge sie napatrzec mimo że Ł. już go złożył :dry: :dry: :angry: :D

Kornelo piękności nasze <3 <3 AHHHHHHHHHHHHH! <3 :woohoo: :woohoo:

Asiek - taki sam fotelik :) Teraz nauczyć się go dobrze wpinać, bo kupiłam specjalnie fotel z atestami żeby był hiper bezpieczny a tymczasem znając życie nie bede umiała go wpiąć ;)

Dziewczyny fajny tekst na temat diety matki karmiącej : www.hafija.pl/2013/08/dieta-mamy-karmiac...sz-obalamy-mity.html

Asiu - a jak tam Twoje podejscie do karmienia, nadal jestes niechętna? Ja akurat chce karmić ( mimo ze kropli siary nawet nie mam :pinch: :pinch: ) ale rozumiem i absolutnie nie krytykuje niczyich decyzji, po prostu ciekawska ja :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998026 przez anisia27
Asiek, na Kopernika ale ja dziękuje- nie będe tam rodzić tylko ze wzgledu na nią ... musieliby mi jeszcze zapłacić :P

Kornelcio to przystojniak! :kiss: :kiss: :kiss:

Pesq, cudowny masz ten wózek ! Widze wszystkie dzisiaj zakupy, a ja czekam na kuriera z laktatorem hehe drugi miałbyc z wiatrakami, ale nie wiadomo dlaczego gosciu mi kase zwrocil i dupa bedzie a nie wiatraki.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ale mam wachlarz :cheer:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998027 przez anisia27
Pesquu a Ty co nie moglas sie zdecydowac czy chcesz czapeczke czy opaseczke dla Agatki? :D i musialas zaszalec!! :whistle: :whistle: :whistle:

Tak ogólnie to slicznie będą się prezentować te nasze Agatki w tych super komplecikach :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998028 przez pesq
hahaha Anisia - dupa a nie wiatraki :laugh: :laugh: podobno z wiatrakami biedaaaaaaa.. my na szczescie mamy od czerwca ;) aż boje sie rachunku za prąd :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl