BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 8 miesiąc temu #998117 przez pesq
No już codziennie o tym mysle ze lada chwila beda emocje jak przy Kornelku! I to tak duzo, jest nas troche :) :) :)

Zaz obadaj te wieprzowine w sosie wlasnym krakusa.. jak zobaczylam ten sklad to musialam ją kupic. Oczywiscie laski na cukrzycowym zjechały mnie ze to tluste i nie wolno, ale ja jakos tam nie przezywam - cukru nie podnosi i tyle, a tluste niestety... lubie :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998120 przez pesq
spakowalam torbe do szpitala (nie daj Boże mi tam rodzic w Ostrołęce w 35 tygodniu :pinch: :pinch: ) i nie mam w co spakowac naszych ciuchow... Bo walizki nie chce brac a nie mamy innej troby :/ grrr chyba w plecaki nas zapakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998124 przez kasia_asia
Dzień dobry.
Dziś w nocy zaczęliśmy rozpakowywanie. Piotruś wystraszył się mojego koszmarnegro snu i przebił silną piąstką swój basenik, ale jeszcze rozwarcia nie ma. Skurcze powoli się rozkręcają i raczej potrwa to jeszcze. Mamy antybiotyk co 4 godz. i znów leżymy na patologii. Lekarze nie indukują porodu, bo wciąż 36 tydzień i możemy czekać nawet do 37 tyg. To na razie tyle bo, mam zaległości w czytaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998125 przez Rita87
No my juz po obiedzie :cheer: ledwo do niego doczekalam taka juz glodna bylam :laugh: a u nas dzis poledwiczki wieprzowe z duza iloscia cebulki, kasza gryczna i salatka z fasolka szparagowa, feta i pomidorkami i vinegretem domowym - brzmi dziwnie, ale nawet dobre to bylo :P wczoraj szukalismy inspiracji na jakies fajne salatki i wlasnie cos takiego znalezlismy, a ze akurat fasolka byla w lodowce to sie skusilismy na takie dziwne polaczenie :)

Pesq, ja tez lubie tlusto :unsure: i tez czasem zajadam sie konserwa, albo tymi w sloiczkach tzw przysmakami szlacheckimi, tylko wlasnie zawsze uwaznie patrzymy na sklad i wybieramy te z duza zawartoscia miesa. Kochana Ty to w ogole nie powinnas miec zadnych wyrzutow sumienia, bo na tyle rzeczy masz zakaz i takie pysznosci Agatce serwujesz!

A na ile jedziecie? Znow Cie na forum nie bedzie? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998126 przez Rita87
Kasia_Asia, o rany! Trzymam kciuki za Was! Teraz to juz malutki bezpieczny, ale niech posiedzi sobie jeszcze kilka dni. Trzymaj sie dzielnie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998128 przez pesq
Kasia-Asia trzmamy mocno kciuki ale na pewno już bedzie dobrze! :) :)

Ritka - będę nie ma opcji, biore kompa ze sobą.. jakbym miała Was czytac z komórki do niedzieli to bym oszalała ;) Tymbardziej że nasze forum to ... nałóg :D Zjem zaraz całą te mielonke :P :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998129 przez pesq
I mielonke zapijam.. kawa z mlekiem :huh: Hej ZAZ :D

w ogole nie wiem jak my sie spakujemy do golfa :D bierzemy torbe do szpitala, torby nasze na wyjazd, dywan (tesciowa chciala zeby jej kupic w leroy), poduszke moja 9pillow, i ... wiatrak bo oni nie maja a ja nie przezyje :D JEszcze mysle czy fotelika Agatki nie wrzucic w razie czego ale Łukasz mowi ze jestem zupenie nienormalna i chyba chce tam urodzic :dry: :dry: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998132 przez kropka 889
Zaz ja te literki zamówiłam na allegro ale sama wybierałam materiały wiec jaki będzie efekt końcowy zobacze dopiero po odebraniu paczki czyli za ok 6 dni
Kasia trzymajcie się dzielnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998134 przez asiekasiek
Kasia Asia trzymaj się:) jejku jejku zaczyna się teraz wszystko na poważenie!!
Rita no powiem Ci ze jak czytałam co miałaś na obiad ti tak dziwnie brzmiało tu feta tam cebulka :D ale takie misz masz przeważnie dobrze smakują :D

MI przyszła paczka z hubi wrzuciłam wszystko do prania :D nie wiem jak ja n strych wyjdę bo tam istna sauna... i zjadłam obiad ziemniaki z maslanka i z jajkiem sadzonym i nie mogę ruszyć się :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998136 przez pesq
Zjadlabym smazone ziemniaki z cebulka i maslanke do tego :huh: :huh: ale nie moge, ah.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998137 przez asiekasiek
Pesq już za nie długo będziesz mogła, a pomyśl o wieprzowince :D na pewno też dobra jest ;)

u mnie troszkę popadał deszcz i schłodziło się!! burza przeszła bokiem ale chociaż troszkę chłodek zawitał przeciąg zrobiłąm tylko wiatru brak :P kurcze muszę położyć się po obiedzie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998138 przez Lidziun
Kasia kurcze zatkalo mnie, właśnie czytam zaległości i zastanawiałam się czy którąś coś wzięło no i jest Kasia, no gratulacje ale jak mówią dziewczyny niech posiedzi jeszcze tydzień a najlepiej półtora, właśnie to jest to czego ją się najbardziej obawiam albo że będę leżała w szpitalu do porodu, albo znaczne rodzić jak nikogo nie będzie i na dodatek przed czasem jakiś dramat ze mna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998139 przez jurada
Kasia Asia bedzie dobrze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998141 przez Kasia888
O rany Asiakasia trzymaj się lada dzień będziesz miała malutka przy sobie.
Kurczę my tu gadu, gadu a tak jak Asiek zauważyła robi się naprawdę poważnie :unsure: .
Zostały mi trzy tygodnie może jednak się zmotywuję do tego pakowania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998142 przez Zazanna
Rita ja jadłam chałkę ze smalcem hahah :D
A w ogóle to bardzo lubię (od zawsze) ciasto drożdżowe z domowym pasztetem i chrzanem :)
Koniecznie się pochwal jak przyjdzie paczka!!!! :)

Pesq bo laski z cukrzycowego nie rozumieją, że tłuszcze jest też potrzebny zwłaszcza w ciąży, kiedy tak dużo kobiet ma problemy łazienkowe. Oczywiście warto wybrać te zdrowsze tłuszcze, ale cholera jasna nikt tu nie jest na diecie redukcyjnej :P
MLEKIEM? Hahahah :D Moje ulubione połączenie ;)

O matko Kasia_asia i Ty to tak SPOKOJNIE piszesz ??????? :D AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa informuj na bieżąco !!! Jak się czujesz??

Asiek przedmuchnij deszcz do nass….. proooszęęee…. <3


Jak tam dziś obiadki? Rita Twój brzmi bajecznie <3 Ja zrobiłam cukinię zapieczoną z serkiem wiejskim, pomidorami suszonymi i migdałami –pyychaaaaa :D

W załączeniu też (na razie tekturkowy) projekt moich literek –teraz już tylko czekam na filc :)

Kasia pakuj, nie marudź B)
Podziękowania: Lidziun

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl