BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #968648 przez pesq
Asiek, ale masz dużego misia!! :)))))))) Super, ja w piątek ide znowu ale nie wiem czy bede robila usg, raczej skonsultować wyniki, ale zobaczymy.

Zazanka jaki prześliczny brzusio! ja czasem mam wrażenie, że może i coś widać ale niestety za dużo tłuszczyku

Tak z innej bajki Lidziun tak wczoraj pomyślałam, że Ty masz dwójke małych dzieci - chłopca i dziewczynke, może jesteś w stanie nam opowiedzieć conieco czy jest jakaś różnica między opieką nad chłopcem a dziewczynką ? Może nie nam ale mi, bo ja jestem zielona :dry: :dry: :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968660 przez pesq
www.facebook.com/video.php?v=359317124232057

dziewczynki zobaczcie jakie to piekne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968668 przez Kasia888
Jaki słodki filmik :P wzruszający :) już się nie mogę doczekać kiedy urośnie mi brzuch :silly: bo na razie nie wiem koniec 12tyg a ja nadal mieszczę się w swoje rzeczy. Może spodnie trochę bardziej opinają. Mój mąż zabrania mi chodzić w spodniach, żeby nie uciskać brzucha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968669 przez basiek149
pesq cuuudny ten filmik :) :) :) zaczęłam go oglądać i mąż z ciekawości podszedł i cały ze mną oglądał :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968671 przez jurada
Fajny ten filmik...
Ja jutro idę na badania krwi i moczu... W pon usg a we wtorek wizyta... Ciekawe czy otrzymam juz kartę ciąży.
Ja tez się w spodnie dopinam choc juz mi ciasno.
Brzuch mam taki wyczuwalny rano jak wstaje i na wieczor jest widoczny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968690 przez Zazanna
O rany czy tylko ja się poryczałam jak głupia? :ohmy: Pięknyyyy film...

Jurada teraz już na pewno otrzymasz :) Dziewczyny, a Wy nosicie ta kartę ze sobą? Bo ja jakoś włożyłam do teczki "ciążowej" razem z badaniami i skierowaniami i tak mi przyszło do głowy, że chyba jednak powinnam ją nosić przy sobie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968691 przez asiekasiek
właśnie koleżanka zwróciła i
mi ostatnio uwagę ze mowie "on" na maleństwo moje:) ja nie miałam pojęcia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968700 przez Kasia888
Asiek czyli chłopca byś chciała podświadomie ;) mój dzidziuś ma wysoką czynność serca i to podobno według starych przesądów oznacza dziewczynkę. Ja jednak czuję, że chłopiec. Sama nie wiem to głupie, bo przecież najważniejsze, że było zdrowe. Jednak większość facetów chciałoby mieć syna. O co z tym chodzi? Pewnie, że chcą mieć potomka, nazwisko, a jak będzie dziewczynka to co ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968701 przez asiekasiek
powiem tak czy to będzie chłopiec czy dziewczynka to mi obojetne:) właśnie zalezy mi żeby było zdrowe :) a co do suwaczka to pisze z kom i nie lubię przeglądać internetu przez kom :/
kurcze ale głodna jestem :/ a tu do 15.30 w pracy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968703 przez basiek149
Zazanna masz rację, powinno się nosić tą kartę ze sobą. ja jak poprzednio trafiłam nagle do szpitala to wybrałam się na zakupy bez niczego. jak nigdy nie ruszam się bez torebki i dokumentów wtedy nie wiem co mnie podkusiło, ale nie wzięłam nic. i masz ci los... i w szpitalu mieli ze mną problem. mąż musiał wtedy śmigać do domu i mi wszystkie papiery przywieźć. ale teraz bez ostatnich badań nigdzie się nie ruszam. :)

Kasia888 mój mąż też baaardzo chciał mieć syna. zwłaszcza, że mój tata pierwsze 3 spłodził córeczki, dopiero jako czwarty był mój brat. podobnie u moich sióstr pierwsze urodziły się córeczki :) ale jak zobaczył naszą Hanię to teraz cały czas mówi, że córeczki są super :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968704 przez Zazanna
Rozumiem Asiek, ja też nie lubię przez tel :/
Jak jestem zmuszona, to w sumie tylko czytam co piszecie i nawet nie odpisuję, bo mi niewygodnie -tęsknię za starymi telefonami z klawiaturką <ach> choć nie będę aż tak marudzić, te obecne też są fajne.. tylko, że ja praktycznie nie wykorzystuję jego możliwości. Tyle co czasem z netu skorzystam.

Zmieniając temat: widziałyście nowego Furby? O rany, jako dziecko strasznie go chciałam mieć, no ale był bardzo drogi. Wczoraj oglądałyśmy z Mamą w smyku tego nowego, kosztuje ponad 300 zł o.O Ale Dziewczyny.. jakie to jest super :woohoo: Sama bym sobie kupiła, jak już się Mała urodzi to na bank nie będę jej do takich sklepów zabierać, bo zbankrutuję heh. Ten Furby jak się go głaszcze to mruży oczy, wygina się i kładzie uszy jak żywe zwierzątko, stałyśmy przy nim z 15 minut i piałyśmy jak przedszkolaki.. Masakra B)


Chciałabym dziewczynkę... <marzy> ale oczywiście jak będzie chłopiec to będę strasznie szczęśliwa :) Po prostu lepiej się znam na dziewczynkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968705 przez asiekasiek
powiem tak czy to będzie chłopiec czy dziewczynka to mi obojetne:) właśnie zalezy mi żeby było zdrowe :) a co do suwaczka to pisze z kom i nie lubię przeglądać internetu przez kom :/
kurcze ale głodna jestem :/ a tu do 15.30 w pracy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968706 przez basiek149
Zazanna ja też po cichu marzę o dziewczynce... nie dosyć, że te ubranka dla dziewczynek są tak słodkie, sukieneczki, śliczne opaski, buciki to jeszcze później jak dojdzie zabawa to wolałabym bawić się lalkami niż samochodami :laugh: ale zobaczymy. jeszcze dobre kilka tygodni zanim dowiemy się kto tam z nami siedzi :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968707 przez Kasia888
Czyli po urodzeniu płeć już nie ma znaczenia, kocha się i już :) co będzie, to będzie, może za miesiąc półtora się dowiem, bo mimo wszystko jak już będzie widać to chciałabym znać płeć ;) . A Wy? Chcecie poznać czy mieć niespodziankę? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968709 przez basiek149
chciałabym poznać płeć żeby już mogła zwracać się do bobaska przez brzuszek po imieniu :)

mam ochotę na sałatką jarzynową... chyba będę musiała zmobilizować męża żebyśmy pojechali po większe zakupy. może przy okazji jeszcze coś wpadnie mi w oko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl