BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #968712 przez agatagama
Ja raczej będę chciała poznać, z praktycznych przyziemnych powodów, czyli kolor ubranek, zabawek, ścian itp ;)
jestem taka, że nie umiem czesać nawet siebie więc myślę, że chłopiec miałby ze mną lepiej ;P
ale dziewczynka może być taka podobna do mamy, że super jest mieć taką mini kopię ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968713 przez Zazanna
Ja chcę poznać :)
Basiek ja mam takie same pobudki... heh :)
Rzeczy dla dziewczynek są prześliczne, są nawet sukieneczki na karnawał -wczoraj wisiały na przecenie :) opaski są boskie.. te kokardki, groszki i w ogóle :woohoo:

A dla chłopca wypatrzyłam piękną koszulę z kamizeleczką i muszką -takie wszystko razem uszyte z miłego materiału B)
Dla chłopca z kolei są dinozaury świetne i mnóstwo samochodzików z Aut :D
W ogóle to ja mam słabość do bajek (disney, pixar), więc jak już będę po badaniach i wszystkim, to zrobię listę bajek, które obowiązkowo mają być w domu i przekażę mojemu T. aby zaczął kolekcjonować B) Szczerze mówiąc to do tej pory lubię sobie obejrzeć ;)

ooo i kiedyś byłam w muzeum bajki z chłopakiem w Pacanowie i głupio było, bo tylko my bez dzieci, a teraz pojedziemy tam RAZEM <3
Strasznie tam pięknie.. jakby się weszło do baśni.. o rany.. tyle rzeczy fajnych będziemy robić ! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968728 przez melisamienta
Cześć byłam dziś po zwolnienie lekarskie. I widziałam dzidziusia :laugh: :laugh: :laugh: ma juz cm i już nie jest kuleczką. Jeszcze lekarz je nazwał wiercipiętką bo naprawdę było widać jak się wierci w brzuchu. Co za uczucie, jak wyszłam to aż musiałam mężowi powiedzieć ze będziemy mieli wiercipiętke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968734 przez basiek149
Mam pytanie czy orientujecie się jak to jest z wypłatą gdy przechodzimy już na zwolnienie lekarskie?
od początku miesiąca jestem na zwolnieniu, wypłatę zawsze dostawałam teoretycznie do końca miesiąca ale nigdy to nie było ostatniego dnia. zawsze pracodawca przelewał kilka dni wcześniej. dlatego troszku jestem zdziwiona, że wypłaty jeszcze nie ma. nie wiem czy teraz płaci pracodawca czy coś się zmieniło i pieniądze idą z zus-u...w poprzedniej ciąży nie pracowałam dlatego nie bardzo orientuję się jak to powinno być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968736 przez jurada
Pierwsze 33 albo 35 dni placu pracodawca a potem juz zus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968747 przez kasandra9
Jestem po wizycie:) Mam już kartę ciąży, dzidzi żyje, ale dokładnych wymiarów nie znam, bo mają kiepskie USG (raz wyszło 18mm, raz 26), ale jutro idę na porządne prywatnie:) Jestem pełna emocji, choć czuję się jak balon, z którego właśnie uchodzi powietrze;))) może dokładniej opiszę później, bo od jutra rozkoszuję się wolnym, jestem na zwolnieniu:) No i gdzieś 9 tydz. samej ciąży na to wygląda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968751 przez asiekasiek
ufff a ja po pracy :) i dopiero jutro na 14 mam :)

ja też będę chciała poznać płeć, jakoś nie lubię niespodzianek...

ehhh padam ale to pewnie przez pogode mam tki humor :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968752 przez Lidziun
ja z poznaniem plci poczekam do maja jak bedzie usg połówkowe, a jak sie nie pokaze to wtedy bede robila prywatnie byle by sie dowiedziec, zreszta połówkowe tez bedzie prywatne bo chce zrobic w 3D, tak jak w poprzednich ciazach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968782 przez 25malinka
Ja płeć tez chce znać, tak jak Lidziun dowiem się na polowkowym usg....podświadomie chciałabym chłopca bo dziewczynkę juz mamy ☺ ale oczywiście najważniejsze żeby zdrowe dzieciątko bylo...

Śliczny ten filmik ☺
Jak narazie mieszczą się w ciuchy ale widać ze przytylam...brzucha jeszcze nie widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968784 przez ana23
Hej ja tez chce wiedzieć płeć dzidzi. Jak wam minął dzień bo ja jestem padnieta byłam w pracy i niestety musiała caly dzień być z chora dziewczynka. I dziś urodziła właśnie moja koleżanką jutro idę je odwiedzić strasznie się z tego cieszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968789 przez jurada
Ja tez chce wiedzieć kto mieszka w moim brzuchu... Chciałabym dziewczynkę z wiadomych przyczyn, ale czuje, ze będzie chłopak.
A tak ogólnie to wszystko mi jedno ważne że w końcu sie nam udało...

Ja jak zasnęłam o 12 to wstalam o 15.
Mdlosci wrocily ale w dużo mniejszym stopniu. A tak się martwiłam....:P

Dziewczyny ile juz przybrałyście kg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968792 przez Sylwia-89
Hej :)
Piękny filmik :) Ostatnio jak widzę niemowlaczki, to ryczę bez powodu :lol: Chyba instynkt macierzyński się budzi i w ogóle wszystko co dotyczy dzieci jest do mnie takie piękne :)
Ja tez chciałabym poznać płeć dziecka :)
Jesli chodzi o kilogramy, to nie wiem dokładnie ile przytyłam od ostatniej wizyty, ale chyba znacznie, bo tyłek jak szafa się robi :laugh: Będzie co gubić po porodzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968795 przez ana23
A ja nawet nie wiem bo się nie wazę wole nie wiedziec :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968817 przez kasandra9
Znów zjadłam kanapkę z ukrytym czosnkiem i to naprawdę pomaga tuż po zjedzeniu nawet:/ Szkoda tylko, że tak śmierdzi!:)))))
U mnie na wadze max +1kg, ale wydaje mi się, że widać brzuszek i chodzę niby w swoich normalnych ubraniach, ale w spodniach nie jest mi już wygodnie i np. rozpinam guzik:) Muszę się wybrać na jakieś zakupy ubraniowe...choć sama nie wiem, co powinnam nosić:/ Nie mogę się doczekać jutra i wizyty z porządnym USG:)))))))))))))))))))))) Ciekawe, czy mężulek będzie, żebyśmy poszli razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968818 przez niezapowiedziana
Pesq filmik cudowny! Od razu wysłałam narzeczonemu i przyjaciółkom :D
Ja do mojego maleństwa mówię Księżniczka, Antosia itd :D Czyli jako dziewczynka, a mój narzeczony mnie ciągle wtedy poprawia książe, Leoś i wszystkie zaimki osobowe w formie męskiej :D
Chciałbym mieć dziewczynkę żeby ją czesać i stroić itd itp :D Ale jak się okaże że to chłopczyk (a wszyscy mi wróżą właśnie chłopca) to też będę szczęśliwa :D
Najistotniejsze jest zawsze zdrowie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl