BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1021465 przez glooria
Asiek to pewnie po piwie kiedys juz pisalam ze na brak mleka wypic piwko bezalkoholowe i mleczko jest

Witam w nowym roku

Pesq dziwne to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021466 przez glooria
Zapomnialam sie pochwalić ze u nas usg wyszlo swietnie i bioderko wyskoczyło na miejsce
Yupppiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021468 przez pesq
Ritka słuchaj Agata tez miewa takie napady, chwila tulenia i przechodzi.. Ale ona potrafi co sekunde zmieniać humor, zresztą tak jak Twój Staś.. Śmieje się bawi i nagle -e -e i :( i wyje..

Asia wszystko na raz ale postaram się jeszcze 2 msc pociągnąć. Laktator canpola dobry jest serio. Gdybym miała nawały to bym zamrażarke zapełniła a tak to 2 woreczki jakieś w razie czego staram się mieć ;)

Gloria dobrze że bioderko ok u nas też. Ja nie wiem czy to skaza czy azs czy co ale serio cała w plamy jest i narazie obadamy z ta skazą. A co jeść to nie wiem, mięso chyba i ziemniaki :D i surówki :D heh.

Zdjęcie z misiem wrzucę jak zrobie :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021469 przez agatagama
gloria super, że z bioderkiem dobrze :D
Pesq a jak z wagą Agatki? już dobrze? kurcze, Ty na prawdę masz pecha do tych diet... ale pewnie znowu jakieś pyszności nowe będziesz umiała wyczarować :)
kurcze posmarowałam wczoraj wieczorem dziąsełka Jasiowi dentinoxem i zasnął...nie wiem czy to to, albo zbieg okoliczności ;P dziś też ma dzień śpiocha w sumie, już 3 drzemkę zalicza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021470 przez asiekasiek
Agata to chyba ja też to kupię ten dento coś bo czytałam recenzje różnych tych żeli. bo w nocy rzuca się jak szalona... :/
zrobiłam w szafce L. porządek i zaczynamy ubierać się w rozm 74!!


ja też zrobiłabym taki zapas ale zamrazalnik mam na pół z mamuśka i malutko miejsca mam bo ona ma większe pół ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021471 przez basiek149
Dzień dobry Dziewczynki :)
Glooria super, że z moją synową wszystko ok! :)

U nas Sylwester zaliczam do udanych :) Fakt, że w dzień Kuba był troszkę marudny a byłam w domu sama i jeszcze szykowałam jedzenie tak więc troszkę się umęczyłam. Ale jak już dojechaliśmy do znajomych Kubuś był taki grzeczniutki, że wszyscy byli w nim zakochani :) I tak jak w domu na co dzień koło 22.00 zaczęło go mulić to poszłam z nim do drugiego pokoju dałam cyca i zasnął. A po godzinie wielce wyspany oczy jak pięć złotych i ani myśli dalej spać :D Więc wrócił na imprezę, doczekał północy, popatrzyliśmy przez okienko na fajerwerki i odpłynął... :) I od tej pory już grzecznie sobie spał a my posiedzieliśmy jeszcze do 5.00. Po powrocie do domu myślałam, że nie pośpimy bo pewnie on się obudzi ale gdzie tam. Przebrałam go i wsadziłam do łóżeczka i dalej spał. Więc i ja jestem dziś wyspana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021473 przez Kasia888
Witam dziewczynki w Nowym Roku! :)
Co do naszego sylwestra, wyrodna matka :laugh: zostawiła malutkiego z dziadkami i pojechaliśmy do tych znajomych, i na początku było fajnie, ale tak koło 1 zaczęłam strasznie tęsknić za synkiem, zamówiliśmy taksówkę, przyjechała po 2 i przed 3 byłam już ze swoim Skarbem :kiss: :P

Pesq też byłam na diecie bezmlecznej, spróbuj pić mleczko sojowe jest całkiem smaczne, a mojej koleżanki dziecko też ma skazę i pije mleko owsiane, które można samemu zrobić w domu :)
Co do mm, są specjalne mm bez białka mleka krowiego w postaci hydrolizatów po których wszystkie plamki znikają, my jak przeszliśmy na bebilon pepti to wszystkie problemy skórne zniknęły z kolei kupy nie były do końca oki, ale teraz na nutramigenie już jest dobrze choć nie chcę zapeszać.
Dzięki Kochane za rady odnośnie katarka, na pewno zamówię ten katarek, bo katar pewnie jeszcze nie raz nas spotka.
Asiek woow nawał po takim czasie, szkoda ze nie masz lakatora to byś zapasy porobiła.
Basiek fajnie, że sylwester się udał ;)
Gloria dobrze, ze bioderka już w normie, bo to jednak jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021474 przez pesq
Co do wagi Agatki - 200 w 10 dni! Książkowo :) :) Także chociaż to :) I węzły chłonne podobno ciut lepiej. Jak nie urok to .... :pinch: :pinch: :whistle:

My po sesji z misiem :) Czekam na obrobienie przez Meszke wrzucę Wam wtedy z opisem, tymczasem :

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021475 przez pesq
A w ramach przepchania i co do tego jej przybrania... latałam za nią z cycem i wybudzałam na 3 karmienia w nocy, nawet do 15 razy na dobę karmiłam więc nie dziwne ze po 3 minuty jadła :whistle: :whistle: B) No ale efekt jakiś jest. Zobaczymy jak to będzie. Na razie jeszcze trwam na kp i cieszę się z kazdego tygodnia, a jak nie będzie dobrze to przejdzie się na jakieś pepti czy coś i też będzie ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021476 przez basiek149
Pesq jaki cudowne ubranko ma Agatka!!! rewelacja! Musimy się z mężem jeszcze mocno o córeczkę postarać żebym mogła też jej takie cuda kupować i ubierać ;)
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021477 przez pesq
Hah Basiu no przyznam że z ubraniem dziewczynki łatwiej ;) chyba :P .. Ja mam chwile że myślę że może bym chciala jeszcze bejbi ale tylko chwile bo już moja misia mała to wyzwanie dla mojej niecierpliwości :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021478 przez kasandra9
Sliczna Agacia Pesq szczególnie w tym stroju elegancja Francja!
My wróciliśmy cali i zdrowi:) Agat juz je i spac do swojego lozeczks:) fotki mam przede wszystkim w aparacie wiec jak ogarniemy to wrzucimy:)))) tymczasem corka wczoraj odkryla ze tacie mozna wszystko zrobiv:))))

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021484 przez me.ch
Oj Pesq, współczuję, tak jak mówiłaś, jak nie urok to.... Oby szybko się rozwiazalo i żeby się okazało nieszkodliwe

Kornel chyba już nie lubi mleka bo nie chce go jeść, ale z kleikiem no problem, zasada aż się uszy trzesa... Marchewki gotowanej pół dzisiaj zjadł też. Sama nie wiem jeszcze co o tym myśleć :) no i te zęby więc pewnie też to nie ułatwia.... No i w skoku około 22 tyg (u nas 22 właśnie) też piszą że apetyt gorszy może być.

Za to siadać chce bardzo, na rękach się podciągania szalenie a jak leży mi na brzuchu np na fotelu i jest twarzą do świata to nawet bez pomocy się podnosić zaczyna i blokuje nóżki na sztywno tak ze aż sam staje jakby, więc może to z tym apetytem to skok plus zęby... Nie wiem. Też używam dentinoxu.

Mały marudny przez to jedzenie, ale jednocześnie bardzo radosny więc dziwne to:)

Wrzucam zdjęcie z brokułem z łyżeczki:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021487 przez Kasia888
Śliczny Kornelcio i Agacie :kiss: :laugh: Meszku pewnie to przez skok lub ząbki z czasem Kornelek przekona się do nowych potraw i apetyt wróci ;) Kas jesteś przykładem na to że można podróżować z tak małym dzieckiem ;) a tu mój Jaśk Kochany
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021490 przez Kasia888
A tu w drodze do dziadków
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl