BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1024088 przez glooria
Brawo zaz jaki wyczyn lol
Brawa dla agatona bedzie git tylko potrzebuje więcej czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024091 przez mysia5
hej kochane :kiss: :) :kiss:

ale mam nadrabiania... :ohmy: no nic, to lecimy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mech pazurki śliczne :)

Pesq, kochana pewnie, zróbcie sobie tabelkę, jeśli u Was będzie się dobrze działo i będziecie się cieszyły to ja też automatycznie :) jesteśmy jak rodzina, jak to mówicie Mafia B) :evil:
a co do kg, to ja chętnie kilka bym przyjęła od Was, jedna chce zrzucić, druga przytyć i żadna zadowolona nie jest.. ach kobiety :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


" już czuję jak chudnę " :laugh: :laugh: :laugh: Zaaaaaz <3 !
ja też jak przeglądam zdjęcia z września to nie mogę uwierzyć że był taki malutki :)

Kas też śliczne pazurki :)

ja mam dostać na imieninki nową lampę więc znów się biorę za hybrydy :) stara lampa też jest ok, ale za dużo czasu mi to zajmuje więc już się nie mogę doczekać :woohoo: lubię to robić, taka chwila relaksu dla mnie :)

Basiu może Kubusia męczą dziąsełka? ucałuj maluszka :kiss:

Pesq, super że Agacia przyjmuje mleczko :) a że Tobie przykro to zrozumiałe, ale to dla Was najlepsza opcja była :kiss:
i jak super sobie radzisz z przygotowaniem, prościzna :)
a co do Twojego samopoczucie, to szybko znów wracaj do jedzenia nabiału, żebyś była zdrowa i miała siłę :)

kurcze powiem Wam, że nasz mały nie lubi spać z nami :huh: jak tak sobie czytam jak Wy piszecie że bierzecie maluszki do łóżka i sobie śpicie to czasem mi przykro, może on mnie nie potrzebuje czy co... :( bo nie zaśnie z nami w łóżku, czasami chwilę poleży ale żeby zasnął nie ma opcji, tylko w łóżeczku.
Teraz już się nauczył w miarę ładnie wieczorkiem zasypiać i po kąpieli, jedzonko, odbije chwila minie i do łóżeczka, tulę, całuję daje przytulankę, kołysanka i wychodzę i w zasadzie sam zasypia :) a my mamy chwilę dla siebie :) czy też na ogarnięcie domku :P

co do cen na chrzciny to nam też wyszło chyba jakoś około 60-70 zł na osobę, ale chrzciny Kacperek dostał w prezencie od mojej mamy, mieliśmy naszykowane żeby zapłacić a okazało się że ona już to załatwiła ;)

Pesq nie przejmuj się nockami, wszystkie maluchy na mm pięknie śpią nocki , tylko nie mój synuś :laugh: on się budzi w nocy i już !
ale od jutra zaczynam w nocy dawać herbatkę i zobaczymy czy coś da :)

Pesq a jak tak trzyma główkę w pozycji tyłem do siebie to jest ok? :) bo nasz tak trzyma, my ogólnie do odbicia go tak bierzemy i najlepiej mu się odbija i poza tym lubi tak :)
ale jak leży i próbuję go podciągnąć to nadal nic, główka za ciężka... w tym tygodniu chyba wybiorę się do pediatry i zapytam po prostu o to i o skórkę.

Baśka wczoraj byliśmy u brata i robiliśmy frytki i popcorn mmm , najadłam się jak .... :whistle: :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mały chyba śpi... więc lecę się zrelaksować, wanna czeka :)
Podziękowania: Kasia888, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024092 przez pesq
Zaz brawo i tak teraz ma być. Ja wiem ze faceci różni o czesc sie boi ale musimy robic cos dla siebie. Ja i tak podziwiam ze cztery miesiące wytrzymalas ja juz bylam z dziesięć razy na jedzeniu z przyjaciolka i raz na dyskotece. Hehh ale ja to hardcorw troche :P dumna jestem z Ciebie :)

Mysia myślę ze to dobrze bo to oznacza ze ciągnie głowę. Moja tez będzie wstawala cos czuje wiex pozdro dla Kacperka :P ale skoro ona usypia 19-20 to i wstaje o 1-2.. Ale moglaby juz spac do rana a nie 5 znów..

A ja juz miałam spac i znów Wy. Wy Wy Wy. :P :P :P :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024093 przez pesq
Lukasz - co tam w kolko wzajemnej adoracji :D :D?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024094 przez mysia5
Pesq hahaha :laugh: nasz mały teraz też pada dość szybko , 20-21 śpi.
miałam iść się kąpać i jeszcze oglądałam tule a teraz też Wy :laugh: :kiss: na odwyk się nadajemy haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024095 przez kropka 889
Boże dziewczyny moje dziecko drugi dzień maruda. Płacze wygina się. Wczoraj zostawiłam ja na chwile na łóżku i poszłam zrobić mleko. Leżała na połowie łóżka pionowo. Wracam a ona od ściany w poziomie. Nie mam zielonego pojęcia jak to zrobiła.
Ogólnie ok 20 zasypiala sama. Teraz mąż ja nosi bo jak tylko włożymy do łóżeczka to jest ryk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024096 przez asiekasiek
Zaz eno elegancko :) a nie zostawiasz go na kilka godzin w domu? mleko odciagasz i sijo nara ??

Pesq to super ze Agatka zaczęła coś ćwiczyć. może potrzebowała czasu. tak jak wasz pociechy juz dawno gadaly a moja tak naprawdę od piątku zaczęła i jak rozgada się to ooooo aaa i opowiada... a jak czytałam i słyszałam o waszych dzieciach to myślałam czy coś nie halo... :/

Basia to Kubuś budzi się teraz? :/ kurde widzisz moja tak samo pięknie kiedyś spala a teraz trzy razy pobudka :/

Mysia a jakie lakiery polecasz ? i co musze kupić do hybryd jaka lampe Ty będziesz miała?? ja właśnie kupuje po wypłacie i szukam właśnie wszystkiego co muszę mieć do tego. nie umiem malować w każdym bądź razie ale może się nauczę dojdę do wprawy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024097 przez basiek149

Lukasz - co tam w kolko wzajemnej adoracji :D :D?

Pesq padłam :laugh: :laugh: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mojemu dziecku zaczyna się poprawiać skórka i na buźce i na nóżkach i na pleckach jeea (i tfu tfu oczywiście :P ). Jeszcze na brzuszku taka kaszka jest ale mam nadzieję, że to też już kwestia dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024098 przez asiekasiek
Kas jaka Ty masz butelkę z dr brwons czy jak mu tam ?? kurde musze zmienić bo z tym smoczkiem mniejszym krztusi się itp a jak daje większy to bardziej krztusi się i jeszcze wylewa jej się połowa :/

chyba że o avencie pomyślę hmm?? a z nuka są ok ? któraś ma ??

Kropką to może dziąsła ja bolą?? oj biedna mała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024099 przez basiek149
Kropka u nas też od 2 dni jest marudnie. Jak kiedyś z Kubą nie było problemu bo ładnie się bawił czy na macie edukacyjnej, czy przy karuzelce czy cokolwiek innego tak teraz tylko chce być noszony... Ale właśnie obstawiam dziąsełka.

Asia od tygodnia mój Łobuz budzi się o 2.00 o 4.00 a później o 7.00.
Kubuś jakiś czas temu zaczął gadać i tak dużo opowiadał a potem nagle cisza. I jakoś od kilku dni na nowo. I teraz już się rozkręca konkretnie :D

Pesq brawo dla Agatki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024101 przez Zazanna
Asiek Bartuś przestał tolerować butlę :/ Jak mu próbujemy dać to ryk.. no i ja w sumie nie miałam potrzeby nigdzie sama chodzić, bo wszędzie z małym latam. No i to pewnie też dlatego, że T. najwcześniej wraca o 18:30, a zazwyczaj po 19, więc wtedy to już nie mam jak wychodzić, bo kąpiel, jedzenie, chwila razem i spać.. a weekendy spędzamy razem, bo ja chce być z nim jak najwięcej.. no i w ten sposób "popsułam" Bobassa, który znielubił w/w butlę ;)

Basiek mojemu T. też się kiedyś takie udały :blink: :laugh: Osobiście preferuję frytki w stałej konsystencji, wręcz lekko przypieczone żeby nie rzec przypalone B)

Kropka może skok zaliczycie? B. też zmienia miejsce położenia jak nie patrzę skubaniec :P

Kółko wzajemnej adoracji hahaha <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024103 przez basiek149

Basiek mojemu T. też się kiedyś takie udały :blink: :laugh: Osobiście preferuję frytki w stałej konsystencji, wręcz lekko przypieczone żeby nie rzec przypalone B)

Zaz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kuba też zaczyna się przemieszczać. Ostatnio zostawiłam go na środku naszego łóżka i poszłam na chwilkę do kuchni. Wracam a on w zupełnie innej pozycji niż go zostawiłam. Na kanapie go samego nie zostawiałam bo jest twarda i tam wiem, że on już sobie kombinuje ale na łóżku mam kołdrę i przykryta jest miękkim kocem więc nie sądziłam, że da radę... :blink: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024104 przez Zazanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024105 przez Zazanna
Basiek to ja już od jakiegoś czasu zanim wyjdę nawet na 20 sekund to mu robię mur ochronny z poduszek -na wszelki wypadek ;)

A w ogóle to chciałam się pochwalić, że zamówiłam właśnie zdjęcia z 2015 roku do albumu -prawie 400 odbitek :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024107 przez basiek149
Zaz A jaki masz album? Ja się ostatnio załamałam bo te albumy co kiedyś wam polecałam to już ich nie ma :(
allegro.pl/show_item.php?item=5569779042
A tak mi się podobały. Pisałam nawet do tego faceta z allegro i później na cwaniaka sprawdzałam nawet bezpośrednio u producenta i też już nie mają :( A chciałam mieć takie same... i jest lipa. Będę musiała czegoś podobnego sobie poszukać żeby ładnie na półce wyglądało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl